Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
valgud?!
Saatis: 8B9E5D
Kuupäev: 23. March 2011, kl 14.03

Olen mures, sest esimene nädal on mul iga päev tarbitud valku ca 120%, süsivesikuid ca 70%. Rasvast püüan hoiduda. Mida süüa, et oleks tasakaal? Söön puuvilju, juurvilju, kohupiima, leiba, liha - millegiga ei liialda. Nädalaga võtsin küll 1,0 kg alla, aga ikkagi häirib mind, et toitumine ei ole tasakaalus. Kas on veel kellegil selline mure?
Merka

merka

Valikud: VastaOsunda
Re: valgud?!
Saatis: merx333
Kuupäev: 23. March 2011, kl 15.11

See on ca 99% siinolijate probleem ja sellest on näiteks blogides pea igapäevaselt juttu. Otsi siit foorumist ka teemade alt.smiling smiley
Aga... kuniks kaal langeb, ära liialt muretse. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: valgud?!
Saatis: ehha
Kuupäev: 23. March 2011, kl 15.14

Kui GDA protsent on 120 pole hullu. Tähtsam on,et saaks värvilise ringi tasakaalu. Ja rasva ei tohi vältida! Ise hakkasin alla võtma alles siis, kui rasva sööma hakkasin. Enne vältisin ka. Nüüd lisan hautatud aedviljale oliiviõli ja panen veel lusikaga seesami või päevalilleseemneid juurde, et rasva päevanormi( 30%) täis saaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: valgud?!
Saatis: aretha
Kuupäev: 24. March 2011, kl 17.12

Minule tundub, et ma lausa söön üle rasva, kuigi päeviku väitel on kõik ilusti tasakaalus ja langeb ka koguaeg. harjumatu tundub, et nö langetad kaalu aga koguaeg on kõht täis ja küllastustunne. Minu varasemad allavõtmised on ikka olnud seotud paljaste juurviljade ja suppide ja igasugu lahja kraamigasmiling smiley aga tundub, et see ongi vist eesmärk!

Valikud: VastaOsunda
Re: valgud?!
Saatis: annu28
Kuupäev: 26. March 2011, kl 09.46

minul tuleb kogu aeg valku liiga palju ja rasvu vähe. mida ma pean siis rohkem sööma ja mida vähem?
süsivesikud on nagu suht normis tavaliselt aga valk ja rasv on tagurpidi

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.