Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: Niika
Kuupäev: 13. April 2010, kl 09.10

Et neil, kes alles liituvad või kaaluvad seda, oleks kergem otsustada: mitmes nädal teistel jälgijatel käib ja millised on tulemused?
Mul teine nädal, kaal sama - aga see oligi mu eesmärk smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 13. April 2010, kl 09.31

10. nädal ja -9 kg, eesmärgini jäänud veel 3 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: doris
Kuupäev: 13. April 2010, kl 10.03

Kolm nädalat ja kolm kilo. Neljas on käimas, eesmärgini veel 11 kuud. Päris alguses seega.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: lootus
Kuupäev: 13. April 2010, kl 11.19

Neljas nädal ja 2,6kg. Kolmas nädal jäi kaal samaks.Eesmärgini veel 8 kuud. Tööd on veel palju teha. Peaasi hoida eesmärki silme ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: Tixike
Kuupäev: 13. April 2010, kl 11.29

kolm nädalat ja kaalu kaotus 2,7 kilo. Esimese eesmärgini neli kuud.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: Ketu
Kuupäev: 13. April 2010, kl 12.31

sai ka alles alustatud ja eesmärk oli -5kg. Nüüd kaks nädalat möödas ja kaotatud umbes 2 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: Inksuk
Kuupäev: 13. April 2010, kl 12.43

Alustasin ka alles 2,5 nädalat tagasi, aga kaalulangus 0angry smiley. Mida valesti teen ei tea, aga meelt ei heida ja käega veel ei löö.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: Freia
Kuupäev: 13. April 2010, kl 12.56

Haa, teine päev alles, eesmärk -6 kilo peaks olema saavutatud jaanipäevaks. Kuna olen sama kalorilugemissüsteemi iseseisvalt ka aastaid tagasi kasutanud, siis tean, et see toimibsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: Kirss
Kuupäev: 13. April 2010, kl 13.59

Viies nädal,kaalukaotus 5,1kg smiling smiley Jäänud PALJU-9kuud tongue sticking out smiley.loodame,et jätkub kindlameelsust.Eesmärk sai ka muidugi korralik ja ulmeline isegi mõnesmõttesthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: ViKe
Kuupäev: 13. April 2010, kl 14.05

Alustasin märtsi lõpus. Seega on nüüd siis kaks nädalat selja taga.
Sellest nädal on korralikult loetud ja üks nädal kahjuks untsus, sest olin komandeeringus ja toitusin vaid restoranides pakutavast.
Praegu olen kõvas plussis, kuid nii kaua, kui ma hoian normidest kinni, siis on olnud pidevalt miinus.
Eesmärgini on jäänud napilt üle kahe kuu ja 7,8 kg on veel jäänud. Läheb ralliks, sest hetkel olen oma eesmärgi joonest maas. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: ilied105
Kuupäev: 13. April 2010, kl 14.19

Hey, mul siis 2 nädalat ja 2 kg kergem. Jäänud on siis üle 5 kuu eesmärgini. Jõudu ja jaksu mulle ja kõikidele teistele. Imetlen neid kes on nii tublid ja vastupidanud siin ning saavutanud oma eesmärgi.the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: reevii
Kuupäev: 13. April 2010, kl 16.59

Alustasin kuuaega tagasi. Kaalukaotus 3kg. Mina olen rahul. Eesmärgini veel kuus kuud. Jõudu ja vastubidamist kõigile !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 13. April 2010, kl 18.01

Mul esimene nädal käsil ja 1 kilo maha läinud. Ma kohe lõppeesmärki kirja ei pannud, aga lähima eesmärgini peaksin jõudma mai teises pooles ja kaotada on veel 5 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: pisike
Kuupäev: 13. April 2010, kl 18.17

Minul siin kalorite lugemist juba 2 kuud, maha läinud 5,3kg(esimene kuu läks alla 3,7kg aga teisel kuul 1,6kg), veel peaks kaduma 3,7kg. Olen rahul, kavatsen jätkata seni kuni saavutan lõpliku eesmärgi ja kindlasti jään mõneks ajaks siia oma kaalu hoidmasmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: eveka
Kuupäev: 13. April 2010, kl 18.35

Minul on möödas 6 nädalat ja maha läinud 6 kilo. Eesmärk on langetada veel 17 kg 4 kuuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: lutsifer
Kuupäev: 13. April 2010, kl 19.12

Alustasin 10.märtsil,seega üks kuu ja kolm päeva.5 kilo on langenud kaal.Kuigi viimane nädal ei ole krammigi läinud maha.Täidetud 13% jäänud veel 7 kuud.Sügiseks saledaks!confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 13. April 2010, kl 19.33

9-s nädal aga algus ei läinud käima eriti hästi. Muutsin siis meetodit ja eesmärki ning nüüd 2-e nädala tulemus -1,4. Eesmärgini aega 6 kuud.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 14. April 2010, kl 09.28

15's päev käsil. Kaalu kaotanud 2,1 kg. Võiks parem olla, aga kui alati reeglitest kinni ei pea, siis ei tohi ka nuriseda. Mina jätkan.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: erlunks
Kuupäev: 14. April 2010, kl 09.34

6 nädalat ja -4kg, viimasel paaril nädalal läheb väga väikese sammuga (-300g nädalas), langetada veel jäänud 15kg - kindlasti läheb kauem kui 3 kuud.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: reltsa
Kuupäev: 14. April 2010, kl 09.48

2 nädalat liige ja kaotanud olen 2.2 kilo, olen väga rahul. Vaja veel langetada esimese eesmärgi saavutamiseks ca 5 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: öö
Kuupäev: 14. April 2010, kl 11.08

2ne nädal algas, kaotust ei ole +1kg lisandus, tähistasin puhkusele jäämist. Eesmärk 6kg aega on antud 8nädalat rannahooajaks confused smiley (kui see tuleb eestisse)NB! esimesel nädalal kaotasin 0,6kg ja olin üli rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: krista
Kuupäev: 14. April 2010, kl 11.13

kolmas päev käsil,vaatab kuidas minema hakkab

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: elka
Kuupäev: 15. April 2010, kl 06.58

mina olen kuskil 6 nädalat ja praegu -3,8 aga ma olen vahepeal ise ka loru olnud ning liikunud olen ikka tegelikult üsna vähe,liikumise graafik näeb ikka päris niru välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 15. April 2010, kl 18.55

Kaks nädalat hakkab täis saama,esimene nädal lihtsalt proovisin ja katsetasin,kuna mul köögi kaalu polnud siis andmeid sisestasin silma järgi,aga teisel nädalal olen kõik grammi pealt kirja pannud.eesmärk -5 kilo.Praeguseks on maha läinud 1,5 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: evalota
Kuupäev: 16. April 2010, kl 08.33

lõpeb teine jälgimise nädal- tulemus -1,5 kg (vahepeal tõusis veiz)

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 17. April 2010, kl 15.59

Teine nädal poole peal - ca 1.3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: kairito
Kuupäev: 19. April 2010, kl 08.26

Mul 1. nädal, alla võtnud 2,8 kilo. Olen suure kaaluga, seega algus mul alati jõuline smiling smiley Kui olen veel 10 kilo alla saand, siis hakkab aeglustuma. Aega veel 19 nädalat ja alalvõtta veel ligi 20 kilo...heheeee, jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: Kikents
Kuupäev: 19. April 2010, kl 12.12

Hei ma alles alustan seda teed, hea lugeda, et enamjaolt kõigil õnnestub spinning smiley sticking its tongue out
Minu eesmärk on viie kuuga maha saada üle 20 kilo, pikalt sai siin loorberitel vedeletud.
Jõudu kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 20. April 2010, kl 13.11

minul siis hakkas3s nädal, kaalu langend selle aja jooksul -0,9kg, eks ole patustatud ka, vaikselt võtab see asi harjumist.
Eks tuleb rohkem pingutada. Lootust veel ei jäta.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 20. April 2010, kl 16.30

Heipa! Mul kolmas nädal ja -5,1 kg . Kaotada veel jube paljusmiling smiley veel 20 kg 4 kuuga. Lootus sureb viimasenasmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.