Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 23. February 2011, kl 11.12

mul esimene nädal...........kaal sama täna hommikuse seisuga. Ei suuda kuidagi seda õiget algust kätte saada. eesmärgini 11 kuud.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 24. February 2011, kl 12.52

Minul ka esimene nädal ,aga ega ma algul ei uskunud ise ka ,et hakkan korralikult täitma ja jälgima -seetõttu sai algkaal võetud umbes- mingist kuu aega tagasi meelde jäänud kaalumisest.Kui paar päeva hiljem otsustasin kaalule astuda ,siis avastasin ,et ups! - ma olen veel kilo juurde võtnud.moody smiley
Huvitav küll ,millal? Nüüd siis pürin oma algkaalu poole - jäänud on veel 200g s.t. olen allavõtnud tegelikult 800g.Oma kogemusest võin öelda ,et allavõtmine on lihtne ,kui siht silmade ees ,hoidmine on palju raskem - maailm on täis ahvatlusi...spinning smiley sticking its tongue out Eesmärgiks on esialgu alla võtta 10kgthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 05. March 2011, kl 15.30

Mul 10. nädal, alustasin 69 kg, nüüd läinud 5 kg ja plaanis veel samapalju vähemalt..võimalusel rohkemgi, aga ei julge veel seda eesmäki seada. kui 59 peale saaks, oleks juba õnne tipus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 09. March 2011, kl 14.59

Mina olen 3 nädalat lugenud ja 2,8kg maas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: tinakala
Kuupäev: 13. March 2011, kl 22.12

Esimene nädal, maas 4,4 kilo. 8,6 veel alla minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 14. March 2011, kl 07.49

Tänaseks 9.nädal KA-s ja läinud täpselt 5 kilo. Olen rahulsmiling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: Kateliin
Kuupäev: 14. March 2011, kl 10.22

Minul 2 nädalat seljataga ja läinud -4,5kg, veel minna 3kg. Ma ei tee selle kcal arvuga dieeti nagu siin on, vaid veidi väiksema kcal -sisaldusega winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 14. March 2011, kl 17.00

Minul endal alles esimene nädal hakkab läbi saama. Eesmärk on saada lahti 8 kilogrammist. Alla olen võtnud eesmärgi kohaselt 400 grammi.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: liiviki
Kuupäev: 17. March 2011, kl 12.41

Hei - Hei ,mul siis 30-nes nädal ja kaalu siis kaotatatud selle siin oldud ajaga 9,5 kg ,veel 2-3 kilo ja võiks vist rahule jääda ,aga need viimased kilod on rasked kaduma ,tõeline väljakutse .Aga jah ikka püüame edasi ..,st. alla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 22. March 2011, kl 21.37

kolm nädalat seljataga ja 3,2 kg kaotatud, 6,8 kg veel jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: annu28
Kuupäev: 29. March 2011, kl 08.01

no minul vist teine nädal ja vist 200g olen ainult alla saanud. väike masenuds on peal, sest ei saa kuidagi neid valkusid ja rasvu normi. kogu aeg on vastupidi kui soovitatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: genfi
Kuupäev: 06. April 2011, kl 14.00

Hei hei, mul siis 5nädalat oldud siin ja kaalukaotus-7kg

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: Pöiakas
Kuupäev: 18. May 2011, kl 13.34

Minul peaks nüüd kaks nädalat täis olema, mõni päev peale. Kaotanud olen 2,4 kg ja jäänud veel 3,6 kg. Aega jäänud selle täitmiseni on 17 päev. Ei usu, et ära teen!

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 24. May 2011, kl 21.48

Olen kaalu kaotanud 8 nädalat ja läinud on vähemalt 25 kilo. Lihtsalt algkaal on teadmata. Esialge plaani kohaselt tahaks augusti lõpuks maha võtta veel 8,5 kilo, aga arvan, et see saab tehtud juba juuni lõpuga. Vähemalt loodan. Siis sean uued eesmärgid.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 14. June 2011, kl 07.48

4 nädalat sai täis ja maha läinud 3 kilo. Virisesin, mis ma virisesin aga praegu leian et see päris hea tulemus smiling smiley
Jaanipäevaks oleks tahtnud ikka kuskil 5 kilo maha saada aga võimalik on 4 saada kuna sinna veel nädalajagu aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: finett
Kuupäev: 15. January 2012, kl 17.03

Mul 2 nädalat täis ja -3kg. Olen ise väga rahul ja esimene eesmärk on 65 kg, nii et ca 2 kg jäänud. Peale seda eesmärk natuke hoida ja siis proovida 63 kg kätte saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: Aedu
Kuupäev: 18. January 2012, kl 10.36

Minul 10päeva möödas ja 75kg asemel näitas täna hommikul kaal 73,5kg. Distsiplineerib see toitude märkimine ja arvestuse pidamine ikka kõvasti smiling smiley Jäänud on veel 9,5kg- eesmärgiks seadsin 64kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 06. February 2012, kl 16.35

6 nädalaga -5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 10. March 2012, kl 20.36

18 nädalat ja -15,2 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: krlstel
Kuupäev: 15. March 2012, kl 11.33

17.03 saab 2 nädalat täis (liitusin 03.03.2012)
Algne kaalunumber oli 74kg (03.03) praegu on 71.8kg (-2,2kg)
Pikkust on 167cm
kaaluabi norm.kg näitab et peaksin kaaluma 66,9kg ja esialgu selle nimel siin tatsatud saabki. Aga ise tunnen ennast oma kehast suurepäraselt kui kaalunumber jääb 62-63kg peale. 2 suve tagasi ta nii oli ka veel grinning smiley jube kerge on ikka ennast käest lasta confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: KatiH
Kuupäev: 13. April 2012, kl 08.08

Tere

Läheb 7 kalorinädal ja kaotanud sellega 6 kg..Algkaal oli 82 kg,ehk siis viimase tite beebikilod kukuvad.Olen ka patustanud päris palju saiakeste ja krõpsudega vahepeal kuid sel juhul on kaal seisma jäänud ning õnneks mitte tõusnud.Loodan suveks oma soovkaalu saada mis ma olin enne laste sünnitamist ehk siis unistus oleks 61 ja 65 kg vahele saada .Suur unistus on suveks oma lemmik pükstesse tagasi mahtuda spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: ceasar
Kuupäev: 20. April 2012, kl 07.56

Minul on käsil 5 päev,aga olen juba kaotanud 1,3kg.Eesmärgini on jäänud veel 7 nädalat ehk 6,7kg veel.Eks näis,siiani olen väga rahul!Suveks vormi ja edu kõigile kaasvõitlejatele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: Katerkat
Kuupäev: 22. April 2012, kl 09.43

Tegelen kaaluprobleemiga alates märtsi lõpust. Umbes kuu tänase seisuga. Vaatan, mida suhu pistan ja liigutan end rohkem. Konkreetselt kaloreid hakkasin lugema eelmisest nädalast. Kaalukaotus on olnud 80,1 - 76,6 = 3,5 kg. Eesmärk on saavutada 65 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 23. April 2012, kl 22.31

alla olen võtnud 17 nädalat-kaalukaotus seni 7,6 kg.,kaloreid loen siin alles esimest nädalat-tütre eeskujul sai siia tuldud. No vaatame, kas läheb kiiremakssmiling smiley))Igatahes selle nädalaga juba langes kaal 600-700 g.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 09. October 2012, kl 08.58

Neljas nädal käib. Alla olen võtnud 1,9 kilo ja 11,6 on veel jäänud. Eesmärgiks on saada kätte 65 kilo. Pikkus 174 ja 65 kilo kaalusin viimati 25 aastat tagasi smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: evely61
Kuupäev: 24. October 2012, kl 14.57

Esimene nädal sai täis. Alla olen võtnud 1,3 kg ja veel on jäänud 5,3 kg. Esialgne eesmärk on 65,3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: krissu78
Kuupäev: 02. December 2012, kl 10.01

Käsil 3 nädal ja kaalukadu 9.5 kg. Veel 2 kg. jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Saatis: susan
Kuupäev: 03. March 2013, kl 00.06

Käib teine nädal ning maha võetud siin 2 kg, jäänud veel 5,4 kg.
Eelnevalt olin haigusega alla võtnud 3 kg ning tahtsin seda kuidagi jätkata, kuid tundsin, et vajan toetust.
Siinsete kalorite lugemisega on asi ikka kontrolli all, lisaks tunne, et ma ei ole üksi ning duelli pidamine - kõik see annab jõudu ning indu. Muidugi on meeldivad ka komplimendid tuttavatelt ning tõdemus, et riided on suureks jäänud või siis taas parajaks saanud, väga hea tunne on!

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 24. April 2013, kl 14.40

Ma ise soovitaksin Tallinna kaubamajas asuvas istuudios käia, saate paari nädalaga soovitud vormi. Neil koduleht on minu teada: www.istuudio.ee.

Kontaktid leiab sealt ka. Mina alguses ei uskunud, aga nüüd 9 kg läinud (5 nädalaga) Tehakse ka sooduspakkumine, kui soovite kuuri võtta vms.

Valikud: VastaOsunda
Re: LOEME ÜLE: mitmes kalorilugemise nädal käib?
Kuupäev: 24. April 2013, kl 15.22

jaa Angela, tõesti väärt paik. käisin ise kaa ja sama teema

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.