Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Tagasilöök...
Kuupäev: 04. May 2011, kl 17.40

Nii homsest ma seda enam ei söö.... Lähen homme trenni... jne jne...
Kõik me oleme selliseid lubadusi andnud...
Mis aga homne toob? Kindlasti sööme just seda, mida ei tohi ja selle söömine tundub tol hetkel trennist ahvatlevam...

Olete ju kokkupuutunud!?
Kuidas siis leida motivatsiooni ja uuesti algusest alustada???

Valikud: VastaOsunda
Re: Tagasilöök...
Kuupäev: 04. May 2011, kl 18.16

Aga miks sa siis ei tee midagi???

Soovitan Kaaluabis ringi vaadata ja saad motivatsiooni ja indu juurde...

Olen juba sama teksti varem siia kirjutanud aga copyn sulle ka:

Kõige parem viis on öelda kindel EI kõigele rammusale grinning smiley
Sa pead leidma endas tahtejõudu, sest miks sa tahad alla võtta? Sellepärast, et olla ilus ning olla terve... Ja seega pead sa ahvatlustele Ei ütlema...

1. Ära osta koju asju, mis tekitavad sul õgimis hoogusid (koogid, krõpsud, jäätis, vorst, nisu tooted jne). Kui kodus ei ole ahvatlusi siis ei ole ka võimalust süüa. Ja seega ei ole võimalust ka libastuda...
2. Oled sa kindel, et sa liiga vähe ei söö, sest miks sa muidu ei suuda hoiduda üleliigsest toidust... Vaata oma menüü üle, et kas saad sealt vajalikud ained kätte....
Vb sellepärast tekib sul õgimise hoog, sest oled terve päeva end nii piiranud ja siis õhtul lased lõdvaks...
3. Joo kindlasti vett (vähemalt üle 1.6 liitri)... Nahk muutub ilusamaks ning ei ole nälja tunnet enam... Proovi, see võib aidata...
4. Pea kindlasti päevikut, et miks ja millal sa sööd... Nii saad asja kontrolli alla ja suudad end piirata...
5.Osta koju ainult tervislikud snäkid... Lõika taldrikule kurk, paprika, porgand- ning näksi õhtuste sööstude ajal neid...
6. Tee eelmisel õhtul toitumise kava järgmiseks päevaks ning pea sellest kinni... Kui on kava ees siis sa ei taha ju end petta ning loodetavasti pead oma kavast kinni..
7. Aga keegi ei käsi sul trenni teha...Sa ei tee seda inu ega sõbrann jaoks... Vaid ainult enda jaoks teed trenni...Kui ei suuda teha siis pead söögi kogust veelgi vähendama...
8. HOMME VÕIB JUBA HILJA OLLA, alusta täna ja kohe nüüd...
9. Kui sa oled juba kilosid kaotanud siis oleks ju väga kurb seda kõik kaotada mingi mõttetu söögi ja laiskuse pärast.

jne.

Mina teen trenni ja toitun ilusti... Näen endaga natuke vaeva ja ei astu enda valitud teelt kõrvale... Ma ei tee ju seda kõike kellegi teise jaoks...
Ja motivatsiooni ammutamise koha pead sa ise leidma... Mina ammutan motivatsiooni Kaaluabi blogidest, kaotatud kilodest, väiksematest riietest, paremast tervisest jne.

Loodan, et saad abi ja leiad endas tahtejõudu...

Valikud: VastaOsunda
Re: Tagasilöök...
Saatis: Pirr
Kuupäev: 05. May 2011, kl 20.25

Väga õige, Londiste. Kõik sõltub vaid iseendast ja kõike teen(me) ma(me) vaid iseendale. Nii positiivne tunne tuli kohe peale.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.