Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
otsin duellitajat
Kuupäev: 07. May 2011, kl 12.08

olen 168 cm pikk ja kaalun hetkel 72kg.
soovkaal 59
tule minuga koos kaalu langetama- mu motivatsioon on kergelt maas ja viimase nädalaga tuli mahavõetud 2 kg tagasi sad smiley
appi

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Saatis: shatsi
Kuupäev: 07. May 2011, kl 18.10

Hei !

Ma duellitaks meeleldi sinuga, kuidagi ei saa muidu vist rea peale smiling smiley Olen 172 cm pikk ja 80 kg hetkel, sooviks saada 65kg. Mul see häda, et peaks maha võtma aga motivatsioon puudub kuna ma nii närvidele see kaal nüüd ka ei käi grinning smiley Kui on kellegagi koos seda teha äkki siis saan ka käsile end võetud ja kaalust alla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Saatis: memm52
Kuupäev: 08. May 2011, kl 05.54

spinning smiley sticking its tongue outhommikust
Ma ,küll olen juba duellitamas,kuid võïn teiega ühineda ka,seltsis lõbusamsmiling bouncing smiley
Minu kaal on 85,langetaks 75-le
Mulle meeldib väikeste eesmärkidega ,edasi pürgidaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Saatis: krissu26
Kuupäev: 08. May 2011, kl 10.07

Ma duellitaks ka teiega. Minu kaal praegu 72,5 kg ideaal oleks alguses 65 kg. Pikkust on mul 165 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Kuupäev: 08. May 2011, kl 17.49

tere taas, kuna olen suht uus siin- siis, mis edasi peab tegema? grinning smiley
aga hea meel on, et nüüd pole enam üksi, ehk saab ka uut indu. mina alustan kohe homme.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Saatis: memm52
Kuupäev: 09. May 2011, kl 04.05

spinning smiley sticking its tongue outHommikust tüdrukud

Hea oleks reedest alustada kaalumisteye rolling smiley,kuid kuidas teile sobib
reedeks peaks ,siis uue teema tegema,kes teist nii tragi on ja ka ,see peaks siis ka tabeli eest hoolitsemagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Kuupäev: 09. May 2011, kl 16.02

nimi soovkaal Kaal alguses Maha läinud kg Jäänud veel kg



Mustikas 79 60 73
Satsi 65 80
Memm52 75 85

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Kuupäev: 09. May 2011, kl 16.18

oih, hakkasin mingit tabelit nikerdama ja läksin mingi klahvi vastu, nüüd selline jama postitus tuli- see eelmine, aga teada sain, et kopida ei saa tabelit- seega ma ei teagi kuidas seda teha (:

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Saatis: Mirell
Kuupäev: 09. May 2011, kl 21.15

Tere, tahan ka duellist osa võtta. Olen täna esimest päeva kaaluabis, aga soov on kohe muutustega pihta hakata. Olen 1.68 pikk ja kaalun 92 kg. Tule taevas appi, kaalu on viimaste päevadega hoogsalt ikka juurde tulnud. Aina sünnipäevad ja juubelid, koogid ning alkohol. smiling smiley) Kas võtate kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Saatis: memm52
Kuupäev: 10. May 2011, kl 10.53

Tsauspinning smiley sticking its tongue out
Hea ,küll katsun õhtu tabeli valmis teha,kuid mõelge õhtuks dullile nimi...smiling bouncing smiley
Mirell arvan ,et kellegil pole selle vastu midagi
Annan siis teada ja reedest hakkame kaalumagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Saatis: leti
Kuupäev: 10. May 2011, kl 16.09

minu kaal 70, vaja oleks 63kg, palun ka kampa

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Saatis: leti
Kuupäev: 10. May 2011, kl 16.13

nimi nt--edukalt tähtede poole...või soovkaalu poole?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Saatis: Mirell
Kuupäev: 10. May 2011, kl 17.03

Tsauki. Minu kaal 92, pikkus 1.68. Muid mõõte täna ei tea, pole mõõdulinti. Aga mõne päeva pärast saan ka need saata. Tahaksin kõigepealt 80 kiloni jõuda, eks siis näe. Nime koha pealt pole mul ühtegi head mõtet.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Kuupäev: 10. May 2011, kl 18.36

no, mis võiks olla üks hea nimi... hmmm
näiteks: kergemad reeded (kuna kaalume reedel grinning smiley)

ei teagi, kõik sobib.
mul motivatsioon täitsa kadunud, masekas. tänase 1250 lubatud kalorikoguse asemel sõin sisse 2999- on see normaalne? ei ole. aga ma lihtsalt ei suuda. ei suuda olla pekirull, aga kokku võtta ka ei suuda. imelik. sooviks saavutada mõistuse võidu oma keha üle. no ja inimene pidi ju harjuma uute eluviisidega juba 5 päevaga, siis läheb lihtsamaks. eks näis, kõik koos ehk lihtsam.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Saatis: memm52
Kuupäev: 11. May 2011, kl 04.50

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Terve õhtu jamasin tabeliga ja kui juba valmis olismiling bouncing smiley siis teda teemasse tõsta ei saanudeye rolling smiley
Täna teen uue
kuid teie pange kõik kirja,mis mõõtusid tahate tabelil näha,siis saan need veel kirja panna
Ilusat päevagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Kuupäev: 11. May 2011, kl 08.49

Tere,
äkki võtate mind ka kampa, olin teises meeskonnas, aga meeskond on peaagu laiali läinud. Minu kaal 92,9kg ja pikkus 171cm ja esialgne soov oleks jõuda 80kg-ni.
Päikeselist päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Kuupäev: 11. May 2011, kl 15.07

ikka ikka, tulge kõik kampa. see ainult hea- aindake meil ka tabelit teha. ma tegin ka wordis , aga ei saanud tõsta, seega tuleb mingi lihtsam variant teha- äkki keegi on juba kunagi teinud?

paneks tabelisse nime, algkaalu, soovkaalu, palju maha läinud ja palju veel minna. või mis?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Saatis: K2bi
Kuupäev: 11. May 2011, kl 17.18

Hei sõbrad, ma tahaks ka teiega liituda. Mul sama lugu, mis Jänespüksil, et duellitan juba, aga seal nii vaikne. Liituksin hea meelega teiega.
pikkus 169, kaal 63,5, eesmärk 58

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Saatis: memm52
Kuupäev: 12. May 2011, kl 05.06

hommikust tüdrukudspinning smiley sticking its tongue out


Teen teema ära ja homme sisestage sinna oma kaaludgrinning smiley

duell:grinning smileyKERGEMAD REEDEDsmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Kuupäev: 12. May 2011, kl 10.35

Olen 171 ja 76. Sooviksin olla 62- 64. Kohati tundub see võimatu. Äkki tõesti peaksin kellegagi punti hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Kuupäev: 12. May 2011, kl 14.33

Kui aus olla, siis ma tahax ka duellitada, eelmine aasta kevadel mõjus see väga hästi smiling smiley
Pikkus 163cm ja kaal hetkel 66,8kg sad smiley tahax väga kunagi 60kg olla smiling smiley


Mis Arvate, kas võiksin ka liituda? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajat
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 18. May 2011, kl 15.20

Tere mustikas, kui ma veel mahuks teie duellitajate ridadesse siis ma hea meelega liituksin. Mul on kaal 70 ja olen 168cm. Ideaalkaal oleks ka natuke alla 60-nesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.