Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Paul McKenna - Ma teen su saledaks //Raamat
Kuupäev: 04. August 2011, kl 15.54

Kas keegi teist on seda raamatut lugenud ja hüpnoosi plaati kuulanud ?

Rääkige oma kogemustest ja avaldage arvamust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Paul McKenna - Ma teen su saledaks //Raamat
Saatis: Pi
Kuupäev: 05. August 2011, kl 08.57

Raamat on loetud, plaati ka korra kuulanud (ehkki peaks ilmselt pidevalt kuulama, aga pole nii palju aega).
Kogemus selline, et jutt tundub küll õige, aga oma toitumist see küll muutma ei pannud. Pealegi ma ei usu kaalulangusesse, kui söön päev otsa näiteks pitsat, aga ainult seni, kuni täiskõhutunne tekib. Kogus, mis alla neelan, ei ole ju alati võrdelises suhtes kaloritega

Valikud: VastaOsunda
Re: Paul McKenna - Ma teen su saledaks //Raamat
Saatis: masha
Kuupäev: 05. August 2011, kl 19.20

Mina lugesin ja täitsin päevikut natuke, kuulasin CD-d ka, aga ei midagi, ikka sõin nii palju. Peab ise tasakaalu ja toetust leidma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Paul McKenna - Ma teen su saledaks //Raamat
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 06. August 2011, kl 18.40

Lugesin ka läbi aga plaati pole jõudnud korralikult kuulata. Tegelikult on seal väga õigeid asju öeldud aga... Hetkel veel seda tehnikat ei katseta aga usun, et see ei teeks ka paha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Paul McKenna - Ma teen su saledaks //Raamat
Saatis: kiivi
Kuupäev: 09. October 2011, kl 14.26

Plaati pole kuulanud ja vist ei kavatsegi seda teha, ei usu hüpnoosi. Aga raamatut olen lausa kaks korda lugenud, jutt jumala õige. Eriti meeldib mulle see näljatunde skaala põhimõte, kus 1 on selline nälg, et sa hakkad surema ja 10 on nii täis, et tahad oksele minna. Normaalsel toitujal on see vahemik kogu aeg 3-7, äärmused ongi need kõige hullemad. Sööma peaks siis, kui oled umbes 3-4 vahel ja lõpetama, kui tunned, et oled 7-8 vahel. See eeldab muidugi toidu nautimist, toidule keskendumist jne, sest kui kiirelt magu täis vitsutada, saad alles hiljem aru, et jälle on üle söödud. Igatahes soovitan lugeda, huvitavaid mõtteid on seal mitmeid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Paul McKenna - Ma teen su saledaks //Raamat
Kuupäev: 13. October 2011, kl 08.57

Hei,

Eelmisel kevadel tegin läbi 10 nädalase kursuse, aluseks see raamat. Plaati kuulasin pidevalt st. iga päev või siis 4-5 korda nädalas. Kaalulangus kokku oli mul mai-september 7 kg.
Kuid minu jaoks oli sel kogemusel ka väike miinuspool- nimelt läksid mul toidukogused väga-väga väikeseks. Talvel asjaga ei tegelenud ja kogu minu võimas miinus asendus +-ga.
Hetkel olen siin, et oma kalorid, mida keha päeval vajab täis süüa kuid plaati hakkasin taas kuulama.
Mulle meeldib põhimõte- kuula neid, kes on olnud seal kus sina ja õpi teiste sarnastest kogemustest.
Seega, ma ei tea, kas hr. McKenna on olnud ise ülekaaluline. kuid mina usun mõttejõu töösse seega on raamat abiks ikka.
Ka soovitan. Eks igaüks võtab sealt enda jaoks vajaliku välja, mis kedagi hetkel kõige enam toetabsmiling smiley

Edu!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.