Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Rinnaga toitmine?
Saatis: Greet
Kuupäev: 22. September 2011, kl 19.57

Küsimus selline kas keegi oskab vastata sellele, et kui last rinnaga toita kas siis võib kaloreid juurde päevaks arvestada , ja kui palju???Kaalujälgijates selline variant kunagi oli ja kalorite hulk oli kohe suurem lubatud tarbida???

Valikud: VastaOsunda
Re: Rinnaga toitmine?
Saatis: omena
Kuupäev: 23. September 2011, kl 08.03

mina arvestasin umbes 500.kuskilt ma seda lugesin, aga allikale viidata praegu küll ei oska.

Valikud: VastaOsunda
Re: Rinnaga toitmine?
Saatis: lamiate
Kuupäev: 23. September 2011, kl 20.40

Jah, see võiks olla vähemalt 300 kcal (-500 kcal) lisa. Põhimõtteliselt sama, mis raseduse ajal. Sõltuvalt sellest kui liikuva eluviisiga muidu olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Rinnaga toitmine?
Saatis: anks18
Kuupäev: 25. September 2011, kl 11.52

[kaaluabi.naistekas.ee]



Aga palun. Ja söö kindlasti rohkem kui tavalise langetamise ajal, minagi üritasin rinnaga toitmise ajal kaalu langetada, kuid oma lolli peaga sõin ainult 1200kcal päevas, nädalas kadus 3kg kuid kohe tahtis ka piim ära kaduda. seejärel naasin tavalise toitumise juurde ja piima kogus taastus. katseta ja vaata kuidas sobib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Rinnaga toitmine?
Saatis: Greet
Kuupäev: 27. September 2011, kl 15.44

Katsetan kõigepeal siis 300 kcal juurde tarbida,hetkel küll piima kogus pole kuskile kadunud loodan et nii jääbki!Tänud igaljuhul abi eest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Rinnaga toitmine?
Saatis: anks18
Kuupäev: 30. November 2011, kl 15.42

Greet kuidas sul läheb, kas oled saanud midagi langetada, ilma et piima oleks vähemaks jäänud või ei õnnestunud... anna teada, sinu kogemus on mulle tähtis!

Valikud: VastaOsunda
Re: Rinnaga toitmine?
Saatis: 123keits
Kuupäev: 05. May 2012, kl 10.01

mina hakkan siis sama proovima, kuna kaal seisma jäänud ja viimane 12 kg ikka peal smiling smiley aga annan teada kuidas edeneb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Rinnaga toitmine?
Kuupäev: 20. June 2012, kl 08.45

Toidan rinnaga, nüüd on kaal seisma jäänud, aga veel on vaja alla võtta vähemalt 12 kg. Hakkan nüüd täpselt kaloreid lugema ja vaatama, mis saab. Vahepeal oli küll nii, et kui natukenegi vähem sõin, hakkas piim ära kaduma ja trenniga oli sama lugu.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.