Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: veejoomine
Saatis: Moonacas
Kuupäev: 27. June 2010, kl 18.17

Mul vesi ei lähe üldse sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 13. October 2010, kl 12.58

5* 200 ml päevas umbes vett .
1* 350 ml päevas umbes piima .
1* 250 ml päevas umbes teed . ( viimase aja komme , enne magama minekut joon klaasikese rohelist teed vähese suhkruga)
1* 500 ml päevas umbes mahla .

Ei pea vajalikuks midagi muuta , juurde lisada ega ära võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: GV
Kuupäev: 01. November 2010, kl 22.09

Tervist, küsimus teadjatele. Kas te arvestate oma veetarbimise alla ka taimeteed (sealhulgas ka rohelise tee) või te arvestate üksnes puhast lauavett ning joote teed lihtsalt lisaks puhtale veele juurde?

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 09. November 2010, kl 09.51

Viimasel ajal eriline janu,joon soovitatud kogusestki rohkem. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 09. November 2010, kl 09.53

GV-le mina arvestan teed,kohvid eraldi.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Kasss
Kuupäev: 11. November 2010, kl 13.50

See vee joomine on imelihtne. Kui kodus olen, siis ma isegi ei suuda kokku lugeda, mitu klaasi päevas läheb. Tööl on keerulisem, alati ei viitsi endale vett tuua ja siis tunnen end suhteliselt halvasti. Sageli ei saa arugi miks ma end halvasti tunnen. Ilma veeta hakkavad huuled kuivama, nahk muutub imelikult kihelevaks jne. Muidugi see WC-vahet sõelumine on häiriv, eriti kui on pingelised tööpäevad.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Vifka
Kuupäev: 19. November 2010, kl 13.55

Veejoomine ikka väga vaevaline mul. Ma suudan vaevalt 1 !!!! klaasi päevas juua. Teed joon ka ühe klaasi. No ei januta üldse. Talvel veel eriti, kaani seda jahedat vett sisse... no ei saa aru!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: eskata
Kuupäev: 22. November 2010, kl 15.10

Ei ole probleemi- kui peab jooma, siis joon hea meelega, mis sest, et janu ei ole. Millegipärast ei vähenda see üldist söögiisu ega tekita ka täiskõhu tunnet. Sellest küll kahju. Üle ka juua ei saa/tohi, sest siis lähevad jalad tursesse.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Anahera
Kuupäev: 05. December 2010, kl 22.50

Kusjuures mina ei joo kindlasti 8 klaasi vett päevas, sest juba toidust saab organism vedelikke ja nagu siin ennegi mainiti, et joon siis, kui keha kysib, yle ei pinguta. 8 klaasi on minu jaoks liig mis liig.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 08. December 2010, kl 00.38

Kusjuures ma arvasin koguaeg , et mis see veejoomine ikka ära ei ole .
Aga esimesed kaks päeva tuli mul vaevalt 5 klaasi täis .
Varem armastasin hirmsasti nestead juua , seda läks küll vähemalt 1,5 l päevas + siis jõin vett ikka ka .
Aga kui lihtsalt puhast vett juua , siis jah raskem.
võibolla sellepärast , et jäätees on suhkrud ja muud ained sees , mis ei kustuta janu nii hästi , kui seda teeb vesi .
Õnneks vett ma armastan ,eriti külma .....mmmmm

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: angela
Kuupäev: 08. January 2011, kl 22.12

Vee joomist tuleb harjutada igapäev poole klaasi kaupa.30ml 1kg kehakaalu kohta päevas. Hommikul enne sööki tund aega ja päeval juua vett tund enne ja tund pärast sööki.Gaseeritud vesi ei ole soovitav.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: elviira
Kuupäev: 12. January 2011, kl 15.42

Mina avastasin enda jaoks supper-hüpper tervendava joogi- INDIA MERERIIS ja nüüd läheb ka veejoomine ladusalt.
Soovi korral võin seda teistelegi pakkuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 21. January 2011, kl 13.10

Kusjuures väga mõnus on veel kurgivesi. Kurgist juustunoaga tõmmata piki kurki mõned viilud ja need veekannu panna .. väga värskendav ja mõnus jook. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 21. January 2011, kl 14.34

Vett joon kõige paremini siis kui olen hommikul värske vee pannud arvuti lauale ja elituppa. Silma all olev vesi ei lase joomisel ununeda.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 21. January 2011, kl 19.49

Ei tea, kas kedagi see teema veel huvitab, kuid umbes aasta tagasi lugesin kusagilt, et tiibeti meditsiinis käivad asjad nii, et hommikut alustatakse tassitäie keedetud veega. OK, idast tuleb ju ainult puhast kulda, seega oli vaja endal katsetada. Paljas keeduvesi ei tahtnud kuidagi alla minna, lõikasin siis ingverit sisse ja pigistasin sidrunit lisaks, sest paljas sidrun ajab mul südame läikima. Ja nii jõin seda vett igal hommikul peale ärkamist. Tervis läks paremaks, suur söögiisu kadus, nahk muutus kenamaks ja pringimaks ja kaal hakkas kiiresti langema. Alles paar kuud pärast selle rituaali kasutuselevõttu lugesin jälle kusagilt, et ingverivesi langetab kaalu, sidrunivesi toetab seedimist. Olin õigel rajal ja püsin sellel siiani.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 25. January 2011, kl 13.08

ka mina ärkan hommikul nii

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Malviina
Kuupäev: 28. January 2011, kl 09.43

Mulle meeldib väga vett juua pudelist - tööl ongi 0,5l veepudel, mida saan täita kontoris olevast veekanistrist. Väga lihtne on selle abil teada, palju ma vett päeva jooksul joon - üldiselt alati nii palju kui vaja, vahest ka rohkem. smiling smiley
Kodus meeldib vett jääga juua, isegi elukaaslasele meeldib - muidu on ta väga suur magusate gaseeritud jookide fänn aga kuna mina neid koju väga osta ei luba põhimõtteliselt, siis täituvadki õhtul klaasid veega, kuhu lisatud jää. thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: maria362
Kuupäev: 28. January 2011, kl 21.39

Kas jahvatud ingver läheb vee sisse? Ja milline kogus klaasi kohta?

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 08. March 2011, kl 11.43

Mina joon ka, kuidas juhtub. Kui on kodune päev, siis rohelist teed kannude kaupa. ma nimelt armastan väga lahjat teed ja ma loen selle ikka ka vee hulka. Aga vägisi sisse punnida ei taha. Algul üritasin, siis ärkasin sageli hommikuti nii, et peeglist vaatas õhupall vastu. Õhtupoole eriti pole mul mingit veeisu ja külmade ilmadega tahaks ka pigem sooja jooki...

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 12. March 2011, kl 08.49

Vee sisse annab hea maitse ka kurgi viilul, melissi lehedsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: piia
Kuupäev: 13. March 2011, kl 14.52

Mul on pigem probleem vee ülejoomisega. Siit ka küsimus - kas te panete trennis joodud vee ka päevase veekoguse hulka või seda ei arvesta? Ma siiani olen ainult niisama janu kustutamiseks või toidu kõrvale joodud vee üles märkinud ja trenni vee olen järnud märkimata. Kuidas õigem oleks?

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: merx333
Kuupäev: 14. March 2011, kl 12.36

Minu loogika ütleb, et kogu päeva jooksul tarbitud vesi läheb kirja. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. March 2011, kl 17.54

Kuhu te selle vee kirja panete??eye popping smiley Vesi ei anna ju kaloreid, lihtsalt jooge!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 15. March 2011, kl 19.32

See võib olla loll küsimus, aga milleks on kaalujälgijal vaja palju vett juua? Organismi puhastamiseks?

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. March 2011, kl 21.00

Vee joomine on hea ainevahetusele ja nahale.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: neeme
Kuupäev: 28. March 2011, kl 13.34

Mida aeg edasi, seda vähem müstikat jääb toitumise ja vee joomise ümber. Tänapäeva toitumisteadlaste seisukoht on, et vett tuleb juua siis kui on janu. Mitte mingeid konkreetseid arvnäitajaid ei soovitata enam kellelegi anda, kui palju juua tuleb. Inimesed on selleks liiga erinevad. Vee liigtarbimise negatiivsed mõjud: 1) vere osmootse rõhu langus, seeläbi mineraalainete kadu organismist (ei ole vahet, kas juua palju teed või vett) 2) koormus neerudele 3) naistel on avastatud seos peavalude ja liigse vee joomise vahel.
Ehk, joo vett siis kui on janu. Kui janu ei ole, siis ära joo, nii lihtne see ongi.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: NIKERDIS
Kuupäev: 11. April 2011, kl 11.20

Mina üle 4 klaasi vett päevas juua ei suuda... ja üks arst ütles, et vett tuleb juua just lonksude kaupa, mitte terve klaas korraga.. pidavat maole paremini mõjuma ja ei venita välja. Samuti pidavat neerud minema õhtul magama... seega õhtune veejoomine pidavat olema suur koormus nendele.. sellele sain kinnitust enda pealt.Minu puhul kadusid ära hommikused paistes silmaalused kui õhtul veejoomise ära jätsin. Nüüd püüan selle veega päeval hakkama saada.. kuigi raske on... siiamaani jõin ma ainult kohvi ja teed ja mahla.. paljast vett haruharva.

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Kuupäev: 24. April 2011, kl 20.09

Mulle veejoomine väga meeldib - kogu aeg veeklaas ees. Ja tean ka seda, et kui janu tekkimiseni oodata, siis on kehas juba vedelikupuudus tekkinud, ja see ka hea ei ole. Usun et vesi midagi halba küll ei tee smiling smiley (mõistuse piires muidugi)

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Kidi
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.22

Mul ei lähe kuidagi see vee joomine, pole kunagi väga palju joonudki seda. Et suht sundima pean end, aga enamasti läheb meelest ära ka, et vot täna alles teine klaas, joo veel! smiling smiley
Trenni päevadel tuleb vee kogus märksa suurem, siis võin kohe 2 päeva eest juua grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: veejoomine
Saatis: Maiella
Kuupäev: 18. June 2011, kl 10.43

Mina olin ennast kaua üritanud veejoojaks kasvatada. Mingi aja suutsin korralikult juua. Suhteliselt vastumeelne ikkagi ja lisaks olen saavutanud kaalutõusu. Arst ütles, et keha on hakanud vett kinni hoidma ja soovitas mul see veekaanimine ära lõpetada. Ma usun ikkagi, et janu on see millega organism oma veepuudust väljendab ja siis tuleb ka juua. Vabandan kõigi vee-kummardajate ees.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.