Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Duell
Saatis: Katspats
Kuupäev: 30. November 2012, kl 12.09

Otsin duelliks kaaslasi. Hetke seisuga kaal 73,5 kg ja sooviksin kaotada 7 kg. Koos on ikka lõbusam ja kergem ka pühade ajal rajal püsida. Sooviksin alustada nii kiirelt kui võimalik!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 30. November 2012, kl 20.41

Tere, mina täitsa nõus alustama, tegelikult alustasin 27.nov niiet 4 päev smiling smiley siiani täitsa edukalt läinud 69kg oli kui alustasin. Täna hommikul juba 67.7 kardan, et läheb liiga kiiresti alla. Loen hoolikalt kaloreid, üle 1200-1300 ei söö. Kui aus olla siis ei uskunud, et nii lihtsalt läheb, nälga ei tunne. Pikkus on 168cm. Palju Katspats sinul pikkus? Lõbusam on muidugi koos alla võtta smiling smiley aa ja mina tahan suveks 54kg olla, niiet 15kg vaja alla võtta smiling smiley lõpp on kindlasti raske smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 30. November 2012, kl 21.14

Tere!
Liituks ka teiega. Ma küll ühes teises duellis ka, kuid arvan, et see saab varsti läbi. Mõnel saab soovkaal täis ja mõni on lihtsalt ära vajunud.Minu kaal 63,5 ja pikkus 158.Esialgu püüan 60kg, aga võiks olla isegi 55,0.
Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: katsu23
Kuupäev: 01. December 2012, kl 09.45

Mina ka, mina ka! Mul üsna sarnased andmed ka.
Pikkus 160cm ja kaal hetkel 64 (või natuke vähem) smiling smiley
Eesmärgiks oleks 56kg, nii lühikese ajaga kui tervislik grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 01. December 2012, kl 11.03

jah mina ka vaatan, et oleks tervislik ja nagu lugenud olen siis 1 kg nädalas on normaalne, kiiremini ei tohiks, seda proovin ka enamvähem jälgida smiling smiley Kuidas te muidu jälgima hakkate? kas kaloreid lugema, või niisama dieeti pidama?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Katspats
Kuupäev: 01. December 2012, kl 17.54

Minu pikkus on 170 cm. Minu meelest võiks alustads juba uuest nädalast ehk siis esmaspäevast. Ja kas jääb siis neli inimest hetkel ? Ma nüüd teen küll esimest korda siin Kaaluabis duelli, kas on keegi teist kes juba kogenum selles ja sooviks näiteks graafikut hallat?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 01. December 2012, kl 18.19

Mina ka siin esimest korda, tabelit kahjuks teha ei oska. Äkki keegi oskab siis me ei pea siin pusima hakkama smiling smiley Võiks alustada jah esmaspäevast ja kes veel selleks ajaks kampa tahab lüüa see saab. Siis koliks ka teise teemasse. Aga mis me motivatsiooni teemas, endale nimeks võtame? Ma loodan tõesti, et me kõik ikka võimaluse korral enast iga päev märku anname ja paar sõna kirjutame. Olen siin teiste teemasid lugenud ja paljud jätavad katki või kaovad ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 01. December 2012, kl 20.29

ma pusisin natuke tabelit, proovin siia lisada, kui ei tule välja siis vabandan juba ette

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 01. December 2012, kl 20.29


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 01. December 2012, kl 20.30


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 01. December 2012, kl 20.32


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 01. December 2012, kl 20.33

vabandan, aga ei tule see lisamine ikka välja, las targemad proovivad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 02. December 2012, kl 15.33

heii kus kõik on? ma olen vist hull aktivist, tahaks kellegagi lobiseda plaane teha, aga siin vaikus sad smiley loodan, et ei pea endale varsti teist foorumit otsima. tegelikult saan aru, et ju teil siis kiire, ikkagi nädalavahetus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Marmel
Kuupäev: 02. December 2012, kl 16.41

Tahaks ka teiega ühineda. Olen oma kaaluga juba tükk aega pusinud (-12kg) aga enam ei lähe kuidagi allapoole, äkki aitaks duellitamine mind paremini tulemusteni. Hetkel on kaal 80,6 kg ja ideaalne oleks minu jaoks 73,5. Loodan selle ikka suveks saavutadasmiling smiley. Pikkust on 175cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 02. December 2012, kl 21.39

Väga tubli Marmel -12 on päris palju smiling smiley
Mis me siis oma teemale nimeks paneme ja mis selle tabeliga saab? mingi tabeli oskan ära küll pusida ja album.ee-sse panna, siia ei oska. Kas teist siis keegi oskaks seda tabeli asja ajada? Homme hommikul võiks siis olla esimene kaalumine ja paneks kirja...hakkaks peale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: katsu23
Kuupäev: 02. December 2012, kl 22.26

Ma võin tabeli enda peale võtta smiling smiley eelmises duellis kunagi ammu sain isegi hakkama. Teen google docsi siis ma arvan.
Homme võiks siis kõik end kaaluda ning algandmed kirja panna. Võiks isegi cm ka kirja panna, kasvõi aint enda jaoks smiling smiley
Teeks siis uue teema ka..pealkirjaks...vot ei tule midagi head praegu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: katsu23
Kuupäev: 02. December 2012, kl 22.31


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: katsu23
Kuupäev: 02. December 2012, kl 22.32

OIH

Proovin uuesti
TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: katsu23
Kuupäev: 02. December 2012, kl 22.35

Tuli välja. Pmts saavad kõik ise sinna tabelisse oma asjad kirjutada, aga võin ka kõik ise.
Homme vean end 10ks trenni ja siis seal kaalun, mul kodus kaalu pole smiling smiley siis motti trenni minna vähemalt :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 03. December 2012, kl 07.48

mina kahjuks tabelit ei näe, tahab sisselogimist smiling smiley Mina pakuks nimeks "Suveks saledaks 2013" sinna ainult neil kuud, maiks võiks juba sale olla smiling smiley Saadan siis oma esimesed numbrid smiling smiley 168cm, 67.8kg ja kuna tean, et mida vanemad oleme seda raskem alla võtta, siis võiks olla ka vanus, minul 30a.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 03. December 2012, kl 07.50

oih ma detsembrit ei arvestanudki smiling smiley mõtlesin, et see juba poole peal, aga alles algas ju smiling smiley no see üks raske kuu ja kes selle kuu lõpuks miinust näeb on tubli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: katsu23
Kuupäev: 03. December 2012, kl 09.13

TABEL

nüüd ehk saate grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 03. December 2012, kl 17.58

nüüd näeme jah, kirjutasin oma täna hommikuse kaalu ära. Aga kus kõik teised on? Ärge nüüd kaduge ära sad smiley ei taha siia üksinda ka rääkima jääda, isegi kui ei ole läinud hästi siis ei tohi loobuda. Hakkame aga koos pihta! mõelge nüüd nimi välja smiling smiley minul pakkuda veel Piigad peenikesed 2013 me ju tahame saada 2013 peenikeseks? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Katspats
Kuupäev: 03. December 2012, kl 18.39

Mina kahjuks ei jõudnud täna kaaluda, homme hommikul kirjutan õige kaalu ka tabelisse. Väga halval ajal on mulle väike haigusepisik kallale tulnud, aga ikkagi loodan endast parimat anda. Piigad peenikesed 2013 sobib hästi ! Minu meelest võiks tabelis olla kirjas ka pikkus, ehk siis saaks arvutada kehamassiindeksit.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Marmel
Kuupäev: 03. December 2012, kl 18.41

Meil on väga kena tabel,suur tänu vaeva nägijale.thumbs up.
Panin enda reedese kaalu sinna tabelisse, sest siiani olen kaalunud 1 kord nädalas ja see on tavaliselt reedel, aga kui on soov mingi muu päev valida, siis mul pole selle vastu midagi. Kuigi kaaluabi reeglites on kirjas, et nende kokkuvõtvasse tabelisse lähevad arvesse reedesed numbrid spinning smiley sticking its tongue out
Ilmselt olen mina siin seltskonnas kõige vanem...hiljuti täitus 40.
Nime poolest meeldiks mulle rohkem Suveks saledaks 2013, sest mis piiga ma enam olen...ja eks meie ühine eesmärk ju ongi suveks saledamaks saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: katsu23
Kuupäev: 03. December 2012, kl 19.00

Hmm lisasin praegu tabelisse pikkuse. Siis iga nädal saab KMI ka sinna arvutada.
Kaalumise kohapealt..mina reedeti olen koolis niiet trennis kaalumas ei saa käia. Kirjutan siis neljapäevase kaalu reedel.
Ja ootame siis katspatsi ja ingeri numbreid ka smiling smiley Ning siis anname tuld!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 03. December 2012, kl 20.20

Hakkame siis reedeti kaaluma, aga kas oleks võimalik siis ka tabelisse kuupäevad lisada? Las siis esimene kaalumine on meil esmaspäev ja juba reede on uus kaalumine smiling smiley
Ma arvan ka, et sobiks rohkem ikka Piigad peenikesed 2013, sest neid sarnaseid Suveks saledaks teemasid on palju. See erineks ja oleks lihtsam üles leida. Marmel pole sa piigaks midagi vana, see tegelikult rohkem naljaga pealkiri smiling smiley ega mina ka ju enam mingi piiga pole, kui peenikeseks saan siis võib-olla hakkan jälle piigana tundma smiling smiley nali muidugi. Või äkki keegi pakub veel mõne teema? Aa ja soovitan kirjutada enda puusa, kintsu ja vöö ümbermõõdu üles, siis on hea jälgida kui palju cm kaotanud oled. Mina tegin ka pilti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 03. December 2012, kl 22.58

Loodan, et tohib veel teiega liituda. Seltsis vast ikka segasem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. December 2012, kl 12.54

Tahaks väga teiega liituda, pole varem foorumis kaalu langetanud. Paar aastat tagasi sain 10 kg alla ning siiamaani pole edasi tegutsenud. KMI on normaalne aga pole endaga ikka rahul.

Panen end tabelisse kirjasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: annn
Kuupäev: 04. December 2012, kl 14.57

Tore, et duellitajaid juurde tulebsmiling smiley Lynuza meil sama kaal peaaegusmiling smiley hea jälgida kuidas lähebsmiling smiley Tahtsin küsida, et mis te arvate kui kirjutaks vanused ka tabelisse, mind küll huvitaks teie vanus. Ma enda oma kirjutansmiling smiley Katsu23 kui viitsid siis võiksid uue teema ka motivatsiooni ära teha ja lisada tabeli. Usun, et Katspats ei pahanda, sest tema algatas selle teema.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.