Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: janika29
Kuupäev: 11. August 2013, kl 08.27

tere
olen siin erinevaid sarnaseid teemasid lugenud, aga siiski küsin abi. nimelt söön täpselt nii palju kui siinne arvutus lubab, et saavutada soovkaal 66,6 kilo (olen 167 pikk ja kaalun ca 72kilo). trenni teen ca 4-5 korda nädalas tund korraga, käin nii palju kui võimalik, trennipäevadel vähemalt 30 min jalutusring lisaks tavatoimingutele, muudel päevadel vähemalt tund. Söön ca 1250-1300 kcal päevas ja tervislikult, ei joo tilkagi alkoholi. kaal kõigub 72 ümber nagu viimased 3-4 aastat.
olen muidugi terve elu jälginud mida ja kui palju süüa ja teinud ka trenni, st siinne keskkond ja lubatud kaloraaž jäi sarnaseks mu tavapärasele. peamine muudatus on, et püüan toidukorrad soovituslikult jagada ja ei ole olnud viimased 2 kuud ca 1700-1800 kcal päevi, mis enne mõningatel pidudel ikka aeg-ajalt juhtus.

kas pean leppima? või teen siiski midagi valesti?

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. August 2013, kl 14.02

Sellepärast ei võtagi alla, et nii vähe sööd ja teed tublisti trenni.Tarbid liiga vähe kaloreid ja organism on säästureziimil.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. August 2013, kl 14.08

Baasainevahetuse kalkulaator: [kaalustalla.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: janika29
Kuupäev: 14. August 2013, kl 08.34

mhmh, nüüd panin150-200 juurde ja olen kahe päevaga juurde võtnud 600 grammi. igasugu kalkulaatoreid ma tean, aga nii palju kui olen teatud perioodidel pikemalt rohkem söönud - alla 1800 alati, siis olen umbes 2 kilo juurde võtnud, see läheb ilust maha kui kalorid ca 1300 peale tõmban ja ikka ca 72 kilo - nagu needus sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: kypka
Kuupäev: 14. August 2013, kl 10.12

Kas sinu päevases söögis on korralikult paigas süsivesikute, valkude ja rasvade suhe? Kui sööd päeva kohta süsivesikuid rohkem kui vaja, siis ka kaal ei alane.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. August 2013, kl 12.56

Täpselt sama teema on siin: "Mida ma valesti teen? "
Tegin copy-paste SIIT

Näljutamine rikub ainevahetuse ära

Naiste toitumisprobleemid on hoopis teistsugused. «Nemad kurdavad alatasa, et söövad minimaalselt ja teevad trenni viis korda nädalas. Aga kaal ikka ei alane! Loomulikult ei alane, sest sellise näruse toitumise juures on keha viidud absoluutsele säästure˛iimile ja ta talletab kõik, mida süüakse, momentaalnselt rasvana. Sellise söömise juures on isegi õunast võimalik end paksuks süüa. Ainus võimalus säästure˛iimist välja tulla on taas hakata tasapisi sööma. Iga paari-kolme tunni tagant, väikeste portsude kaupa. Õige dieedipidamine ongi sõna otseses mõttes keha lollitamine. Ta ei tohi aru saada, et sa tahad kaalust maha võtta, vastasel korral läheb ta kohe üle säästure˛iimile,» on Lennarti sõnul õige kaalulangetamine maksimaalselt kilo nädalas. Kilo nädalas on võimalik maha võtta vaid peaasjalikult rasva arvelt. Suurem nädalane kaalukaotus läheb aga juba paljuski lihasmassi arvelt.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: janika29
Kuupäev: 14. August 2013, kl 15.54

mhmh, nii olen söönud ca kogu teadliku elu, et siis seepärast olengi paksuke, et söön liiga vähe? dieete ei pea omastarust smiling smiley toitumine on küll siinse järgi harva paigas, reeglina on valgu üleküllus - 100% asemel ca 200-300, aga lugesin siin foorumis, et nii vist pea kõigil miskipärast.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: dooper
Kuupäev: 23. August 2013, kl 13.50

Äkki polegi sellise režiimi juures kuskilt midagi enam maha võtta - keha on suurest trennitegemisest juba kogu rasva lihasteks muutnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: daisy
Kuupäev: 27. August 2013, kl 07.37

Mulle tundub ka, et sööd liiga vähe! Kui teed trenni ka, peaks sööma vähemalt 1600-1700 kcal ja see, et ta kolme päevaga juurde võttis, on väike seadistuse ja ümberhäälestuse teema. Mis veel teha? Mine tee mõnes fitnessikeskuses kehadiagnostika, nemad ütlevad ka, et millest su keha koosneb, palju vajab lihasmass päevas kütust ja mis trenni teha. Liiga palju lihtlabadt aeroobset pole lunagi kellelegi head teinud, pigem soovitan HIIT trenne. Otsi netist juurde. Pulsikell on?

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: syrts
Kuupäev: 27. August 2013, kl 10.52

Mul täpselt sama jama..needus 72 kiloga,aga ma olen 171 pikk ja arvan kaa,et see ongi nyt mu normkaal,kuigi käin kaa trennis ja liigun päevas päris palju...siis tahaks ikka 69 ette...aga jusiis jahhh pole enam miskit maha tulemas :-D

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: janika29
Kuupäev: 28. August 2013, kl 21.18

olen nüüd siis 2 ndl umbes söönud ca 1500 kcal. trenniks on 1 kord ndl body pump, 1 kord body balance, ja siis 3-4 korda zumba jms tantsulised trennid.
käisin ka massaazis ja massöör ütles, et väga vett täis, ostsin vettväljutavad tabletid ja närin siis neid.
lisakalorid mida söön olen üritanud saada pigem rasvast kuna seda oli kõige vähem - kookosõli ostsin ökopoest.

tulemus: täna hommikul 73 kilo, ca 2 kuud tagasi kui otutasin ka 100% alkoholist loobuda, et oleks väga stabiilne, kaalusin 71,5 kilo. nuta või naera.

nüüd panin aja günekoloogile kirja, sest jaanuaris hakkasin tablette sööma ( yasminelle) et ehk see kuidagi mõjutab?

alla võtta on palju - visuaalsel vaatlusel korralik rasvakiht ja palju tselluliiti sad smiley väga kole grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: janika29
Kuupäev: 28. August 2013, kl 21.24

lisaks veel, et rasva all on vast lihaseid ka päris korralikult kuna need mul suurenevad naisterahva kohta vist väga kiiresti. Paar aastat tagasi otsustasin suusatajaks hakata - ca 4-5 korda nädalas 10-20 km korraga. tulemus: kaal ei muutunud, aga suvekleit kevadel selga ei mahtunud: selg oli nii palju suurem kui enne smiling smiley järgmisel aastal suusakarjääri ei jätkanud ja kevadel proovisin sama kleiti naljaviluks ja kuigi olin kaalus juurde võtnud, oli kleit ilusti paras!

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: daisy
Kuupäev: 12. September 2013, kl 22.03

Mine käi ka kehadiagnotikas. Myfitness teeb ja teised kindlasti ka. Nad mõõdavad su keha ära ja ütlevad, mis teha. Mul aitas.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati daisy 12.09.2013 22.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: tldr24
Kuupäev: 11. October 2013, kl 13.38

Kehadiagnostika maksab vaid 5€ smiling smiley [www.sojapood.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Kuupäev: 27. November 2013, kl 11.42

Arvan, et oled selles mõttes liiga kinni. Kindlasti sinu puhul vestleks ma personaaltreeneriga, kes näiteks on jõusaalides täiesti tasuta olemas. Või võtaks ühe tunni võimalusel, et rääkida ära oma mure. Kuna nemad siiski teavad mida ja kuidas muuta.
Tundub ka et su Kcal on väga väike, trenni tehes sul peab olema kcal suurem. Eriti kui nii intensiivselt teed. 5x päevas väiksed kogused. Soovitan sulle Rene Poljakov, temalt küsida toitumiskava. Väga mitmekülgne sinu vanuse, kaalu, pikkuse, elustiili arvestades smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mida teen valesti? 1270 kcal, trenn, vesi, aga kaal ei lange
Saatis: happy119
Kuupäev: 02. February 2014, kl 15.35

Võibolla sööd väga hästi ,aga kas trenn on sama või muudad seda mingi aja tagant? Olen kuulnud ,et kui teha sama trenni ja liikuda üleüldse nii nagu koguaeg ja süüa nii nagu vaja jääb kaal paigale .Ehk oleks vaja muuta trenni .Ja kas vastupidavustrenn ja jõutrenn on tasakaalus ?Puhkad sa piisavalt ,jood piisavalt vett?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.