Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Järsk kaalu tõus ...
Saatis: GerliP
Kuupäev: 29. September 2013, kl 16.06

Tere!

Pöödruks siis Teie poole murega, et äkki oskate kuidagi aidata, mida teha kui kaal on järsku tõusnud, juulis oli alles 66kg pikkus on mul 1.66meetrit. Ning kaal hakkas järsku tõusma hetkel siis 75kg. Olen 18 aastane, ning see kaalutõus teeb muret, kuna see alla ka ei lähe kuidagi. Teine mure mis mind vaevab on alakõhul olev n.ö nagu pardi nokk.. (Vabandust, ei oska kuidagi teisiti öelda). :/ Aga alakõhul on nagu üleliigne nahk koos rasvaga. Ning olen kõike üritand, kuid see ei ole kadund, ega ka väiksemaks läind. Ning ma ei tunne, end omakehas hästi. See on mul sünnist saati olnd. Ning kui panen teksad jalga, siis see jääb ees rippuma ja külgedele tekib rasva voldid, mida saan varjata ainult suuremate riietega.

Mida ma peaks tegema, et saaks nii kaalu taas normi, kui ka kaotada see, alakõhul olev nahk+rasv , või ma ei teagi mis see on ... Lihtsalt, ma ei tunne end enesekindlalt, ning varjan enda keha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Järsk kaalu tõus ...
Saatis: daisy
Kuupäev: 01. October 2013, kl 04.15

Gerli, kui sa oled 18, siis on veel kõik tehtav! Naise kehale ja eriti kõhule tekib rasv stressist, seega jaluta palju, tegele joogaga, söö häid rasvu nt. kala, avokaado ja pähklite kaudu. Kõhule tuleb trenni hakata tegema ja alustuseks kuni minut (1-5 korda päevas) planking. Minu lemmik soovitus on ka jalutada või liigutada peale iga söögikorda, eriti peale õhtusööki kohe nt 20 min jalutamist. Vett peab ka jooma, sellest ei saa üle ega ümber. 3korda päevas, 400-500 ml umbes tund enne söömist. Seda nimetatakse ka pre-filliks ehk eelkõhutäiteks. Nälg on väiksem, kõht on rohkem korras ja kehal on vedelikke rasvu töödelda ning kehast välja viia.

Ega ilma vaeva nägema ei tule siin midagi, aga suurim vahe on ei saa teha asju, kuna sa vihkad oma keha, vaid kuna sa armastad seda ja tahad temaga paremini läbi saada ning vormis olla.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.