Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Mure
Kuupäev: 02. March 2010, kl 14.30

Mure on siis selline, et olen siin alles uus(eile tegin kasutaja) ja ei tahaks enne raha maksta, kui ei saa aru kuidas see kõik toimib. Nt siis panen kirja kõik mis mul plaanis süüa(soovituses oli ka, et õhtul liha, kala jne). Ja siis kalkulaator ütleb et mu päevanorm on ületatud. Samas ei saa ju loobuda asjadest, mis organismil just vaja läheb. Seal võiks siis juba öelda, mida liialt tarbin ja mida peaks rohkem tarbima, selles mõttes on infot väga vähe.
Teks on vb segane, kui äkki keegi oskab seletada lihtsalt, kuidas see toimima peaks? Oleksin väga tänuliksmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Mure
Saatis: Merle
Kuupäev: 02. March 2010, kl 14.50

Soovitan, et vaata kogused üle, vb sööd liiga suured portsud. Ja kas nn. taldrikureegel on paigas - on ikka piisavalt köögivilju, puuvilju ja piimatooteid? Liha ja kala üksi pole täisväärtuslik menüü.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mure
Saatis: irru
Kuupäev: 02. March 2010, kl 15.10

Loobuma ei peagi ju millestki, kui siis magusast. Samas, kui sa paned igal toidukorral kirja mida ja kui palju sööd, siis ju näed palju sul kaloreid alles jääb järgmiste toidukordade jaoks. Vastavalt sellele kombineerid oma ülejäänud toidukorrad. Tegelikult on asi ju väga lihtnesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mure
Kuupäev: 02. March 2010, kl 19.36

Aitäh. Kui täitma hakata ja nt päevaplaan paika panna siis saab tõesti juurde panna ja vähemaks võtta, et toitumine tasakaalus olekshot smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.