Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 04. March 2014, kl 12.57

Proovi oma kalorinormi natuke muuta? Äkki sööd liiga vähe? Kõndimine on juba üsna hea liikumine. Ka vaid toitumise kontrolliga peaks kaalu langema saama smiling smiley

Mina alustasin eelmine nädal jooksmise/kõndimisega. Praegu veel teen kiirkõndi, aga oma õe (üks tubli kogemustega jooksja) juhendamisel tahan vasrti jooksmise peale üle minna. Trenni teen hommikuti. Täna astusin toast välja jooksuriietes kell 4.50 smiling smiley).
Õhtud on mul pere jaoks (2 väikest last), nii et sinna ma trenni ilma jõuta ei mahuta.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Kuupäev: 04. March 2014, kl 21.23

No nii smiling smiley
Paneks siis ka vahepeal kirja mida teinud olen smiling smiley
Tegelt suurt midagi grinning smiley Katsun põhiliselt jälgida oma toitumist ning katsun süüa vähem kaloririkkaid toite smiling smiley Liikuda pole kahjuks eriti palju aega, kuid üritan õhtul kodus teha kükke vms. Samuti käisin pühapäeval kõndimas ligi 10 km.
Aga eks siis reedel, kui on kaalumine eks siis ole näha, kas mu taktika toimib või pigem ei grinning smiley

Parimat teilegi winking smiley
Pahapiiga

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Marmel
Kuupäev: 05. March 2014, kl 16.02

Nups20, kas sa oma vee normi jood täis? Minul on nii juhtunud, et kui unustan vee, siis ei lähe kaal mitte grammigi allapoole, kuigi muidu olen korralikult toitunud. Teine võimalus on , et ka enne päevi kaal ei lange, selle eest peale lõppu tuleb tavapärasest suurem langus.
Ole tubli ja ära ise alla anna, küll see kaal ükskord ikka alla andma hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 07. March 2014, kl 09.39

Jaa, mul on ka nii et kui vett ei joo piisavalt, siis kaal paigal või kasvab.. Ja samas ka see, et trenni pean kindlasti tegema, muidu toitu õi ära toitu, keha hoiab kõik kinni..
Aga see nädal läks päris hästi, kaal näitas 63,5. Seega oli umbes pool kilo langust.
Kuidas teil läinud on?

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 07. March 2014, kl 11.14

Tore! kui nii edasi ilma trennita, siis saab soovkaalu kätte.
Aga kes teab kus see järsku seisma jääb. Mul on viimasel aastal 77 olnud number
kus enam alla ei lähe. Ootan, vaatan, siis peab trenni minema, kui allapoole ei
liigu spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 07. March 2014, kl 11.15

KÕIGILE! pange langus ka tabeli tahaotsa, siis lihtsam jälgidasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Laimikas
Kuupäev: 07. March 2014, kl 11.37

Minul kōik täpselt sama moodi nagu Rabarberil, tuleb juua ja trenni teha, kaalunumbriks samuti 63,5. Kusjuures vahet on minu meelest juba silmaga näha smiling smiley Panin alguses kōik enda ümbermōōdud ka kirja ja kuna täna olid numbrid juba väiksemad, siis sain sealt kohe täiendavat motivatsiooni. Karta on et edasi need kilod nii kergelt enam alla ei lähe.
Tōesti imetlusväärne lugeda, et KatrinS nii vara tōuseb, et trenni minna. Minul vōimaldab elukaaslane nt. keset päeva lapse kōrvalt jooksma minna ja siis ma ikka ei suuda end pooltel päevadel kokku vōtta. Sinu kirja lugemine pani mind ka kohe rohkem pingutama smiling smiley

Mis on Teie lemmik toit praegu dieedi ajal?
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 08. March 2014, kl 10.39

Minu lemmikuteks on praegu tomatipüreesupp ja kookoshelestes paneeritud kanafilee koos värske salatiga (jääsalat, tomat, kurk, natuke kreekapähklit, maitsestamata jogurt, õli).

Täna lähme mehega välja sööma ja pärast seda on plaanis teha 5-6 km-i kiirkõndi smiling smiley

Ma otseselt ei dieeditagi. Panen küll kalorid kirja, aga põhirõhk on tervislikul toitumisel ja LIIKUMISEL. Homme panen redise ja salatiseemned kasvuhoonesse maha, et saaks varsti ka juba oma aiast värsket ja tervislikku.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Marmel
Kuupäev: 08. March 2014, kl 11.09

Mina oma toitumist väga palju muutnud ei ole, lihtsalt vahepeal kogemata suhu pistetud kommid ja koogid olen üritanud ära kaotada ja rohkem värskeid salateid menüüsse tuua. Kuna ma olen seda kaalu mitmed korrad maha võtnud, siis ma tean üsna hästi, mis mu laual olema peab... Kõige suurem probleem on minu jaoks aga kaalu hoidmine, millega ma kuidagi hakkama ei saa. Iga kord mõtlen, et seekord olen targem spinning smiley sticking its tongue out aga tühjagi.
Trenni olen ma teinud kogu oma elu, sellega on mu organism harjunud, ilmselt oleks vaja mingi asi juurde lisada, aga praegu poe veel kuidagi midagi tarka viitsinud teha.
KatrinS , sa andsid mulle väga hea mõtte, et kasvuhoonesse juba rediseid ja salateid külvata, kindlasti uuel nädalal teen seda.
Ma ise üritan oma tervise korda saada, see on mu jaoks momendil kõige olulisem.

Olge tublid ja püüdke rõõmsalt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 11. March 2014, kl 06.00

Hommikune jooks/kiirkõnd on ikka nii mõnus smiling smiley . Oleks ma seda varem teadnud ....Täna oli tee küll natuke libe ja vähe oli puudu, et oleks pikali käinud. Söömine on ka kontrolli all. Kui vaatan Edmondos, kui palju peab rabelema, et saada maha sama palju kaloreid, kui annab üks hamburger, siis ei kipugi väga mingit rämpsu suhu toppima tongue sticking out smiley.

Kena päeva kõigil smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Kuupäev: 11. March 2014, kl 10.49

Minua ühinen kindlasto

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: anchey1
Kuupäev: 11. March 2014, kl 16.16

Tere!
Kas ühinemisvõimalusi on veel? Vajaksin motivatsiooni juurde ja tundub, et teil siin asjad liiguvad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 12. March 2014, kl 09.41

Eile sai siis 10 km ära joostud, vahepeal oli küll tunne, et edasi viis vaid tahtejõud, aga lõpus sai siiski spurdi ära tehtud smiling smiley
Peab vist ka seda Edmondot uurima hakkama, kõik viimasel ajal kasutavad seda.. Kas seal on ainult kalorite näit spordi puhul vòi midagi muud ka?

Pane end aga tabelisse, anchey1! Eks need asjad siin liigu nii kuis me ise liigutame winking smiley.. Tabeli link on vist seal kusagil 1. lehel..

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 12. March 2014, kl 10.14

Rabarber
Eks seal vist ole mitmeid võimalusi. Mina jälgin vaid aega, tee pikkust ja kaloreid. Ma alles väga algaja kasutaja smiling smiley

10 km on ikka päris tubli jooksmine, tubli (Y) . Ma ei kujuta ettegi, kunas ma sellise tulemuseni võiks jõuda smiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 12. March 2014, kl 17.55

anchey1, pane ennast ise tabelisse kirja. Meil siin iseteenindamine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Marmel
Kuupäev: 13. March 2014, kl 18.13

Kuidas tunne on enne homset kaalumist, kas nädal on kulgenud nii nagu vaja?

Ma ise pole juba teist nädalat üldse trenni teha saanud ja loodan, et kaal pole tõusnud.
Praegu pean kõige olulisemaks , et tervis saaks päris korda, siis saab uuest nädalast tööle minna ja tasapisi ka trenni tegema hakata.
Toiduga olen üsna kenasti järje peal, üritan igasse päeva umbes 300gr. Köögivilju saada ja mõned puuviljad ikka ka. kui palju köögivilju teie oma menüüsse tavaliselt suudate panna?

Päike paistab juba nii mõnusalt, et kisub õue, väga tahaks juba õues tegutsema hakata. Aga vist on veel pisut vara...kuigi mõned seemned olen juba mulda pannud, järgmisel nädalal plaanin veel lilli ja maitserohelist külvata. Kas teie ka midagi enda tarbeks kasvatate?

Loodan, et homme näitab kaal meile kõigile ilusaid miinuseid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Laimikas
Kuupäev: 13. March 2014, kl 20.15

Minul on selline tunne, et kaal seisab. Loodan, et juurde ei ole tulnud. Muidu käisin ja jooksin ka see nädal 2x 10km. Väga mõnus oli, jooksin madala pulsiga sellist korraliku "fat burni". Motivatsiooniks on muusika ja "run keeper". Sellega mõõdan läbitud kilomeetreid, kiirust ja kulutatud kaloreid. Kui lõpuks suudan end kodust välja vedada siis on pärast ikka väga mõnus tunne tõesti.
Toitun küll tervislikult, aga ei leia motivatsiooni et iga päev toitusid kirja panna sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 14. March 2014, kl 05.47

Minul läks vist nädal päris hästi smiling smiley . Lootsin suuremat langust, aga olen rahul.
Puu ja köögivilja üritan palju süüa. Suurema osa aedviljadest kasvatan ise. Ma veel üsna algaja aiapidaja (2 aastat tagasi sai alles maale kolitud), aga väga entusiastlik : )). Olen hunniku igasugu põnevaid seemneid kokku ostnud ja nüüd ootan kannatamatult kevadet. Kasvuhoonesse juba panin seemneid mulda, aga nüüd lubab suuremat külma, et ei teagi, mis neist saab. Eile olid igatahes redised juba väljas.
Söömise poole pealt saab nädalalõpp veidi raske olema. Täna õhtul sõbrannaga välja sööma ja pühapäeval soolaleivapeole. Üritan tugev olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 14. March 2014, kl 09.47

Hommikust!

No mina ei tea, kas on kaal katki, aga igatähes näitab suurt langust.. -1,4 kg, mis on tegelikult veidi liiga palju. Kuigi tuleb tunnistada, et ega ma vist kogu aeg kaloreid täis söönud ei ole - ei viitsi neid iga päev üles märkida.. Ja ükspäev olin suht haiglane ka, ei jaksanud süüa, ainult magasin ja kõhisin sad smiley
Igal juhul olen rahul, sporti sai kenasti tehtud, pühapäeval ootab veel 10 km jooksu winking smiley

Oehh jahh, peakski rõdule maitsetaimed maha panema, hea, et meelde tuletasite smiling smiley aiamaad mul pole..

K.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Marmel
Kuupäev: 14. March 2014, kl 22.44

Rabarber, sa oled ikka super tubli!!!
Mina sain sel nädalal 400gr. ja olen endaga üpris rahul.
Peaasi ikka et mingigi miinus tuleb, siis on kõik hästi ju!

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 15. March 2014, kl 16.54

no ega 300 grammi ka teab mis saavutus ole! Aga väike lootus jääb, et kaalutud just enne päevi. Järgmine nädal peab ikka 500 ja roohkem tulema. ei jõua muidu!smiling smiley vormi.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Marmel
Kuupäev: 20. March 2014, kl 18.11

Meil siin üsna vaikseks jäänud...
Mille heaga tegelete, et motivatsiooni jaguks ja kas olete mingeid vahefinišeid ka enda jaoks paika pannud?
Mul see nädal hästi töine, pole jõudnud toidupäevikut hästi täita ja vesi on ka paaril päeval normist alla jäänud, loodan, et see pole mulle homseks kaalumiseks halvasti mõjunud. Ma olen otsustanud, et kaalun tõesti ainult 1 kord nädalas, et mitte liigset ennast ärritada, kui kaal ei näita seda, mida tahaks...

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Laimikas
Kuupäev: 20. March 2014, kl 19.16

Paar päeva ei pannud sööke kirja ja kohe tuli kaotatud kaal tagasi. Nüüd siis panen jälle kõik korralikult kirja ja üritan ikka vett ka kulistada smiling smiley
Jalutasin täna lapsega 17 km ja nüüd näen kurja vaeva et tänaseid kaloreid täis süüa. Mul tundubki põhiline viga olevat see, et trenni päevadel ei jaksa süüa ja siis puhkepäevadel söön üle sad smiley
Ostsime perega mai alguseks lennukipiletid, nüüd on motivatsioon veel suurem, et selleks ajaks rannavormi saada. Eks homme siis paistab mis saanud on.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 21. March 2014, kl 09.41

Mul oli keeruline nädal, sest olin haige. Hing tahtis nii väga trenni teha, aga mõistus käskis toas ja rahulikult püsida tongue sticking out smiley . Tubane olles on aga ka toitumise jälgimine keerulisem. Õnneks juurde ei võtnud, aga alla ka eriti mitte. Homsest alustan uuesti trennitamisega ja loodetavasti enam mingi haigus ei murra sellelt rajalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 21. March 2014, kl 11.08

Oehh, ma ei tea, mis toimub - trenni olen teinud (2x jooksu, 10 ja 5 km, viimane oli lapsekäruga mägisel teel winking smiley), jalutanud kõvasti, iga päev tund kuni 3, aga kaal on sindrinahk kõik tagasi tulnud.. Mitte kõik, aga ikkagi. Eelmine nädal oli 62,1 ja täna näitas 63!!!
Samas kui nüüd midagigi positiivset peaks siit leidma, siis seda, et langusega olen ma ikkagi graafikus... Kuna eelmine nädal langes liiga palju..
Kui nüüd eelolev nädal seda kòike ära ei riku. Läheme täna perega nädalaks suusatama ja tavaliselt käib selle sisse ikka üks mõnus hõõgvein siin ja seal ja mäe otsas üks rasvasem kehakinnitus..
No eks ma üritan siis ennast tagasi hoida ja mitte liiga suure plussiga tagasi tulla... Tore oleks kui ikka jääks samaks või grammgi vähem winking smiley

Motivatsioonisüsti oleks tõesti vaja... Keegi oskab aidata? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Laimikas
Kuupäev: 21. March 2014, kl 11.13

Rabarber, äkki asendub rasv lihastega?
Parim viis teada saamiseks on mōōta nt. iga reede ka käe, rinna, kōhu, tuhara ja jala ümbermōõdud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 21. March 2014, kl 11.46

Nojah, loota võib, et tegu lihastega :-S tahtsin ammu end mööta, aga sentimeetririhm kadunud grinning smiley tuleb korralikult otsida... grinning smiley polegi keskkohta üle kuu möötnud..
Selline ilus mõte ei tulnud mulle pähegi, aitäh Laimikas!

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: dixi
Kuupäev: 23. March 2014, kl 03.45

Ei tohi rahul olla! Ma vaatan oma laalu prognoosi, seda lillat joonekest ja kuidagi ei kattu. Olen mingi kilogesega maas. Mul enamasti see mure, et kui õhtul hakkan sisestama toitu, tuleb välja, et pole kaloreid täis saanud. Ma olen dilemma ees... Kas ma peaks õhtul need 300kcal lisaks sööma?

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 23. March 2014, kl 05.50

dixi - minu arvamus on,et jah, peaksid täis sööma. Ma olen seda usku, et õhtune söömine ei ole kurjast. Oluline on see, et kulutad rohkem kui tarbid. Söö kasvõi pähkleid, et kalorihulka suuremaks saada.

Mul saab keeruline nädal jälle tulema. Laps on eilsest mingis kõrge palavikuga viruses ja mul tuleb kodukontorisse jääda, mis tähendab külmkapi kõrval istumist tongue sticking out smiley . Õnneks saab hommikuti, enne mehe lahkumist, jooksmas käia. Täna tahaks 10 km-i kiirkõndi/jooksu ette võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: JUUNIKS VORMI!
Saatis: Laimikas
Kuupäev: 23. March 2014, kl 10.25

Meil on seal kaalumise tabelis 21.03 puudu, aga ma ei julgenud seda muutma hakata, rikun veel kōik päris ära. Sisestasin kaalu 28.03 alla nagu ka Dixi.
Minu suureks üllatuseks ikkagi -0,5kg tōenäoliselt tuleks see iga ōhtune kaalumine ära lōpetada....

Ōhtul vōiks kalorid ikkagi täis süüa, aga see vōiks olla mingi väga tervislik valik, et mitte šokolaad vōi jäätis smiling smiley kui ei söö siis tekib hilisemaks ikkagi kehal nö. vōlg ja on oht üle süüa vōi haarata miskit ebatervisliku. Ma ise olen praegu hädas magusaisuga ja sellega et kōik teised söövad kodus suurte pählitega piimšokolaadi. Paar päeva käisin sellest mööda, aga see on suur tahvel ja ei saa otsa ka. Eile siis murdusin ja sōin seda natuke smiling smiley natuke iseenesest midagi hullu ei tee, aga šokolaadi sööjad ei saa suveks "sixpacki" kohe kindlasti...
Kas te sööte mingeid tervislike magustoite? Kas keegi vōitleb veel magusaisuga?
Tōenäoliselt oleks ok tarbida paar korda nädalas mingit magusat puuvilja, aga minu jaoks on seda ilmselgelt liiga vähe.
KatrinS, sinu asemel sööksin ma hommikul kohe kōhu nt. tatrapudrust korralikult täis ja vōtaks vahepaladeks ka nt. Müslit vōi muud toitvat, et ei tekiks tühja kōhu tunnet ja soovi patustada.
Teoorias olen ma tugev, aga ... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.