Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Päeva kalorite norm
Kuupäev: 02. March 2010, kl 22.11

Tervist!
Mida negatiivset see endaga kaasa toob, kui ma ei saa päeva kalorite normi täis?

Valikud: VastaOsunda
Re: Päeva kalorite norm
Saatis: savikass
Kuupäev: 02. March 2010, kl 22.23

Räägitakse, et kui süüa alla 1200 kcal, läheb keha säästurežiimile ja hakkab kilosid koguma. Ma päris ei usu seda juttu, sest anorektikutel ei tundu midagi taolist tekkivat.

Aga kuidas sul õnnestub see, et ei saa normi täis? Minu meelest on see päris ilmvõimatu. Jood näiteks 200 g (1 kl) mingit rammusamat jogurtit ja juba on 1/3 päevanormist täis. Võid näit 2 klaasi juua ja süüa ühe jäätise lisaks, mmmm, kuidas tahaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Päeva kalorite norm
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 03. March 2010, kl 11.37

Ma ei saa ka oma päeva kalorite normi täis kui panen kirja päeva tegemised, mis peaks kaloreid kulutama. Kui ma päeva jooksul mitte kui midagi ei teeks siis saaks küll kalorite normi täis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Päeva kalorite norm
Saatis: birks
Kuupäev: 03. March 2010, kl 13.59

Mina näiteks jäin esimesel päeval 17 % miinustesse omadega. Nii kui natukene rohkem trenni teed, siis on raskusi kalotite normi täitmisega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Päeva kalorite norm
Saatis: Pipar
Kuupäev: 03. March 2010, kl 14.24

Mina pole kalorinormi piinliku hoolega täis söönud, jääb puudu, siis jääb puudu. Trenniga kaotatud kaloreid ka maha ei arvuta, sest kui kõik tegevused kirja panna, võiks mõõdutundetult vitsutada ja see pole ometi loogiline. Ja kilod mul igatahes kukuvad, säästurežiimist pole juttugi. Samas vahel juhtub, et söön üle kalorinormi ka, kuidas kunagi. Aga liigvähese söömise oht on minu arvates see, et vajalikud ained jäävad kätte saamata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Päeva kalorite norm
Saatis: Rii
Kuupäev: 13. March 2010, kl 12.18

Kas see kalorite norm päeva peale on ikka õigesti jaotatud? Hommikusõõgiks võin süüa vähem kui õhtul. Igal pool kirjutatakse ikka vastupidi. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Päeva kalorite norm
Kuupäev: 13. March 2010, kl 20.13

Kuidas sul ühe klaasi jogurtiga 1/3 päevasest normist täis saab? confused smiley
Klaas jogurtit annab max 200 kcal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Päeva kalorite norm
Saatis: roigas
Kuupäev: 19. March 2010, kl 06.58

Kuidas saaks kalorite hulka vähendada, kuna kaal on langenud.Pean nüüd päevas 76 kalorit vähem sööma, aga päevikus see ei kajastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Päeva kalorite norm
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 19. March 2010, kl 15.08

Siis on mingi aps kuskil, sest minul muutus kaalu sisestamisel ka norm väiksemaks.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.