Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
Kaal ei lange
Saatis: marimumm
Kuupäev: 03. March 2010, kl 10.54

Tere!

Olen siin keskkonnas 2 nädalat tublisti kõik söödu-joodu kirja pannud, kuid kehakaal ei liigu sugugi allapoole. Kusjuures hakkasin ka trenni tegema, mitte küll iga päev, kuid 3-4 korda nädalas.
Miks nii? Mida peaksin muutma?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 03. March 2010, kl 12.18

Tere-tere. Olen siin ka alles uus ja on tunne, et ükskõik palju ja mida suhu panen ületab kõik lubatu, sest pole veel päris aru saanud sellest süsteemist siin.
Kuid, kui hakkad trenni tegema siis alguses kaal tõuseb, sest keha harjub uue süsteemiga, et teda treenitakse ja lihasmass kaalub ka. Kui keha on harjunud trenniga ja kõige muuga peaks hakkama langemahot smiley
Kõvat rügamist ja ootustele vastavat tulemust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 03. March 2010, kl 13.14

võimalik et pead om eesmärgi lähemale tooma,seega alaneb kohe ka äevane kaloraas, vahest on selles asi ,mul igajuhul oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 03. March 2010, kl 15.01

Ma leidsin sellelt lehelt üsna palju võimalusi [www.kaaluabi.ee]. Ise kunagi proovisin kaalu jälgida ning tuli välja, et sõin vähem kui arvasin ehk ma ei söönud neid kaloreid täis. Teine soovitus on, et ära söö treeninguga teenitud kaloreid ära, vaid lase neil nö. lihtsalt olla. Ehk aitab see.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 05. March 2010, kl 14.54

Minul sama lugu eye rolling smiley, kuid arvan, et minu puhul on viga selles, et ma ei ole suutnud süüa oma kcal täis vastavalt arvulistele nõuetele (hommik, lõuna, õhtu). Eriti raske on hommikune söömine, ei suuda kuidagi neid kcal-d täis süüa. Pole harjunud lihtsalt ja toit hakkab vastu. Päevakaloraaži küll ei ületa, kudi kõik, mis hommikust üle, see õhtusöögi arvele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: savikass
Kuupäev: 06. March 2010, kl 08.58

Ma soovitan neile, kes hommikul kalorinormi täis ei saa, juua tavalise keefiri või jogurti asemel mõnd rammusamat, suurema rasvaprotsendiga piimatoodet ning süüa lisaks 10-15 pähkleid, näit parapähklid on väga head. Kalorinorm saab kohe täis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: marimumm
Kuupäev: 06. March 2010, kl 09.40

Nüüdseks aiman põhjust, miks ei langenud - päevade eel hoidis keha vett kinni, tundsin end kui pallike. Täna hommikuse seisuga olen 1.5 kg kergem ja tunne suurepärane. Andis kohe särtsu juurde, et jätkata sama hoolega.
Jõudu kõikidele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: doris
Kuupäev: 24. March 2010, kl 15.28

Vahest ei lange kaal ka juhul, kui tundub, et süüa on vaja ja jäetakse kaloriportsud söömatawinking smiley, sest hirm on, et kalorid täis süües kaal ei lange. Alguses tahab pisut katsetamist. Trenn või muu füüsiline koormus aga on hea ja raputab keha talveunest üles. Kaal ei lange ka pikemaaegsel kaalulangetamisel, tekivad seisakud või juhul, kui kaalu alandamiseks on vaja teha nii pisike pingutus, et ei märkagi õieti. Mida rohkem on ülekaalu, seda kergem on alguses kaalus alla võtta ----energiat kulub lihtsalt rohkem enda käigus hoidmiseks ja kaal kaob kiirelt esialgu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: tuutiki
Kuupäev: 30. March 2010, kl 23.03

tere! kas on tõesti võimalik ,et oma päevast kalorinormi mittetäisssüües kaal tõseti tõuseb? olen viimasel ajal söönud hommikuti ja lõunati ,hommikuks nii enam-vähem kõike siis vahepalaks mingi jogurti ja lõunaks mingi sooja toidu,õhtuks ainult puuvilju. Nüüd siin olles uus kasutaja avastasin ,et päevane kalorinr jäi 1000 kanti confused smiley.kas siis kalorite mitte täissöömine võib tõesti põhjustada kaalu tõusu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: doris
Kuupäev: 31. March 2010, kl 06.39

Igaüks on erinev ja mingit valemit ei saa anda. Kui Su kaal tuutiki kuidagi ei lange kahe lähema nädalaga, siis võib olla põhjus selles, et sööd vähe ja keha läheb n.ö, säästureshiimile. See võib aga ei pea nii olema. Proovi järele ja võib olla kirjutad järgmisel korral juba teema all "Kelle kaal langeb" oma kaalukaotuse lugu smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: eleonora
Kuupäev: 14. April 2010, kl 11.19

minul sama lugu mis marimummul... enne päevi olen kui pall ja kaal ei langetongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 14. April 2010, kl 21.44

Minul selline lugu, et algul tuli kaal ilusti tasapisi allapoole. Vahepeal, kui kodus ema juures sai käidud, siis muidugi sai tema tehtud heade toitudega patustatud ja siis läks kaal jälle pisut üles või seisis paigal. Nüüd, kui ilmad ilusad ja ma lapsevankriga jälle pikemaid jalutuskäike olen tegema hakanud, on kaalu hoopis juurde tulnud. Lootsin ju ikka vastupidist, et kui liigutan, siis ka kaal langeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 21. April 2010, kl 10.44

Olen kah hädas, juba teine nädal kaal seisab (hea variant) või enamuses kõigub kilo piires. Söönud olen alla normi, sest lihtsalt ei ole tahtnud õhtuti toiduga liialdada. Lisandunud on kehaline aktiivsus - aiatöö. Igal õhtul paar tundi rehaga vana kulu kokku riisuda või õigemini sikutada on hea koormus. Algul läks nii ilusti, nüüd siis ei tea, kas hakata rohkem sööma või vähendada koormust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: polters
Kuupäev: 21. April 2010, kl 18.29

Mina olen just seda tähele pannud, et kui kaloreid normist palju vähem sööd, siis kaal kuidagi langeda ei taha, eelmisel nädalal sai kalorid enam vähem täis söödud ja 1, 5 kg maha läinudsmiling smiley Muidugi teen selle söömise juures ka 4-5 korda nädalas 7-8 km-e kepikõnni ringi. Proovi korra kalorid täis süüa ja vaata, mis juhtuma hakkabsmiling smiley Edu igal juhul!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 27. April 2010, kl 06.57

Kas see on normaalne, et kaal käib üles-alla rohkem kui nädala aja jooksul umbes 0,6 kg ja siis sisuliselt ei ole 9 päeva jooksul langenud? Jälgin küll, aga äkki ei piira piisavalt... kuid samas eile näiteks graafikud ütlesid, et sõin liiga vähe, samas olin tänaseks 0,6 kg raskem. Ma ei ole väga paks, äkki on asi selles, et kehal on mingi teatud lemmikkaal, kust teda ära sikutada on raske. äkki mu kehale meeldib kaaluda 60 kilo?
Jõin eile õhtul cappuccinot, kas see on siis kalorirohke? Meie kalorilugeja siin ütleb, et tassis on 200 kcal, mis minuarust on absurdne ? Ilma suhkruta, vaid vahustatud piim ja espresso?!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: tõruke
Kuupäev: 29. April 2010, kl 08.32

minul ka sama mure.Juba 3 nädalat, väga rangelt jälginud,aga praktiliselt 1,5 kg, tahaks ju rohkem.ei taha seda juttu, et 200-500g nädalas normaalne.Tegin isegi eesmärgi lühemaks ja kaloreid ainult 1230,aga ei mingit muutust.Minul ikkagi selgusetu see valkude värk.Soovitused ,et sööge kanaliha või lõhet,jooge lahjat piima, aga ei saa ju lubada,kui ainult kohvipiimaga 15% täis.Kas suur valkude hulk(40)% ei lase kaalu langetada?.Esitasin peaaegu sama küsimuse otse kaaluabile,aga ei näinud seda isegi foorumis.Kas nemad ei võiks vastata,mitte me ainult omavahel ei jaga iseenese tarkust.Teeb ju kadedaks,kui mõni kirjutab,et 1-e kuuga kadus 5kg.Mis tema teisiti teeb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: savikass
Kuupäev: 29. April 2010, kl 14.00

Arvan, et neil, kel kaal 5 kg langeb, neil on lihtsalt väga palju ülekaalu. See võib nii olla. Mida suurem ülekaal, seda lihtsam on kilosid langetada, mida vähem ülekaalu, seda visamalt kilod lähevad. Olen kuulnud kaalujälgijate puhul räägitavat ka nn "kaaluplatoodest", kus nädalate kaupa kaal seisab ühe koha peal, kuigi sööd vähem. See aeg tuleb lihtsalt üle elada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: tõruke
Kuupäev: 29. April 2010, kl 18.55

aitäh savikass soojade sõnade eest.Aga mul ka suht palju-14kg.Nii kaob ju isu ära.Ikkagi tahaks kaaluabilt natuke soovituslikumat analüüsi,et need suhte %-d oleks arusaadavad.Ja mille liigne ülekasutus pole hea

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: savikass
Kuupäev: 30. April 2010, kl 10.15

14 kg ei olegi nii palju ju, sellega ikka 5 kg nädalas ei lähe. Ikka tasa ja targu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: erlunks
Kuupäev: 30. April 2010, kl 11.02

14 kg võib tõepoolest kaduda väga erinevalt, kas kaalud 124 ja tahad olla 110 või kaalud 64 ja üritad 50 peale saada - aeg, milles tulemust näed on väga erinev ja sõltub rohkem sellest, mitu % oma kehakaalust tahad kaotada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: Pluuto
Kuupäev: 15. May 2010, kl 09.12

Mul hoopis imelik lugu - nii silma, käe kui ka mõõdulindi järgi ümbermõõdud vähenevad, kuid kaal hoopis tõuseb. Olen kõikidel päevadel söönud kalorinormi võimalikult täpselt täis (kõikumisega 3-4% siia-sinna) ja ka toitumise tasakaalu hoolega jälginud. Kahe nädalaga ei tohiks ju lihasmass oluliselt tõusta, seda enam, et ma olen üsna treenimata ning nüüdne treeningkoormus ei ole kuigi suur. Äkki oskab keegi nõu anda?confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 16. May 2010, kl 15.01

oled ehk vesisemaks muutunud? :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: Mm
Kuupäev: 02. June 2010, kl 10.19

Kel kaal ei lange on minu juba varasemad kogemused, et õhtul vähe süsivesikuid ning oluliselt väiksem kalorite arv ka, kui see süsteem näitab. Enne magamaminekut min. 3 tundi ei tohiks miskit süüa. Lisaks on süsivesitutel suur vahe ehk ühed lähevad kohe pekiks, teised on organismile vajalikud ning nendega oskab organism miskit ka peale hakata. Sellele vihjab ka Kaaluabi kirjutis ning heade ja halbade süsivsikute kohta on internetis ka väga palju juttu. Kellel kaal ei lange, uurige, missuguseid süsivesikuid te sööte. Kui ikka valgest saiast päeva süsivesikute norm täis süüa, siis ei olegi võimalik, et kaal langeks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: Hipokass
Kuupäev: 29. June 2010, kl 18.36

Mul ka ei lange. Nii nutune värk! Kalorid paigas, toitumine paigas, treenimine. Kõik mõõdukuse piirides. 5 päeva jooksul ikka -100 gr võiks olla.Aga hoolimata virisemisest ja siin auru välja laskmisest ei kavatse loobuda!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: savikass
Kuupäev: 29. June 2010, kl 21.10

Ära loobu muidugi. Küllap on tsükkel vastavas seisus, lihased valusad vmt. Pärast langeb seda paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: Härg
Kuupäev: 30. June 2010, kl 10.48

Kaal langeb suurepäraselt,kui enne sööd ja pärast paned söödud ained kirja.Paari nädalaga sa juba tead,mida ja kui palju süüa.Igasuguste karastusjookide asemel joon vett(vahest ka õlut).Katsun päevas ikka oma 7000-8000 sammu aktiivsemat kõndi teha st. ca`6km/h selleks kulub umbes pool tundi.Üks tähelepanek on veel.Kes õhtul harjunud teleka juures näksima võiks selleks 200-300 kcal jätta.Ma olen sissekandeid päevikusse teinud umbes kaks nädalat, kuid kaaluabi režiimis elanud umbes 5 nädalat kaal on langenud 5kg.Jaanide periood lõi küll asjad natuke sassi ,kuid perioodi lõpuks (5.päeva)oli kaal sama mis enne.Valgud,rasvad ja süsivesikud tasakaalus hoida on raske ja ma pole sellest hoolinud , kahel päeval on arvuti andnud tulemuseks tasakaalus toitumise.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 25. August 2010, kl 15.12

Mina sain küll 5 kilo ilusti alla. Siis jäi kaal seisma. Vaatasin siis kaloraazi üle ja tegin "uue eesmärgi". Võttis kohe 300 kalorit päevast maha. Mõtlesin, et nüüd hakkab jälle maha minema, et söön ju vähem, aga võta näpust. Kaal seisab juba kuu aega paigal. Kas see ongi see "platoo"? Kaua see siis kesta võib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 01. September 2010, kl 15.38

Minul langes päris jõudsalt kaal aga siis jäi samuti pidama nüüd siis juba kaks kuud ja kui nüüd kaalusin oli hoopis juurde jälle tulnud.Peab olema ilmselt järjekindel ja jätkama ma arvan et organism harjub asjaga veel ja pole ka kaugel see aeg kui hakkab jälle langema.Hoiame organismi pinges küll tema murdub meie tahte all.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Saatis: atia
Kuupäev: 03. September 2010, kl 08.09

olen jälginud juba pool aastat siin ja mitte grammigi maas ...juba käisin arsti juures muret kurtmas ..nii tervislikult pole ma elsuki söönud , juba 2 aasta jagu ja ei mitte kui midagi ..pigem kõht aina rohkem kinni selle tagajärjel ..liigun ,teen kepikõndi jne ...ei tea olen juba kurnatud sellest ..ja väsinud ei saa aru neist kes räägivad et maas kuuga 5 -8 kg ..ei usu ..teen siin kõik selle järgi mis ette antud tean kõike kuidas mis jne ..aga ei midagi ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal ei lange
Kuupäev: 03. September 2010, kl 13.58

Atia, äkki on sinu probleemiks see, et su organism ei talu teatud toiduained. Proovi näiteks nisutoodete eemaldamist oma menüüst vms. Edu!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.