Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Nälg liha järgi!
Saatis: Krist673
Kuupäev: 12. May 2014, kl 12.43

Tere!
Pidevalt on juttu, et inimestel tekib magusaisu ja on ka palju nõuandeid, kuidas seda taltsutada. Minul aga tohutu nälg liha järgi! Kas ka teil on olnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Nälg liha järgi!
Kuupäev: 14. May 2014, kl 08.09

Jaa, ikka on olnud.
Aga siis ei aita muud, kui tuleb lihtsalt osta tükk liha ja ära süüa.
Ma küll ei osta 1,5 kilo, vaid mingi paarisajagrammise pannil praadimise tüki (äärmisel juhul kaks) ja umbes kord nädalas käib mul see tahtmine peal. Aga ega muidu sest lahti ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Nälg liha järgi!
Kuupäev: 15. May 2014, kl 15.05

Liha on vahetevahel mu peamine toit, kõrvale hapukapsast ja kõht täis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Nälg liha järgi!
Kuupäev: 29. May 2014, kl 13.41

Mina tahan ka mõnikord just midagi soolast ja liha. Olen avastanud, et need jube õhukesed peekonilõigud, millest praadides vähe järele jääb, need aitavad sellise isu peletamiseks. Salati v omleti v mistahes toidu juures on hea tahe suutäis ja kalorite poolest ka OK

Valikud: VastaOsunda
Re: Nälg liha järgi!
Saatis: daisy
Kuupäev: 01. June 2014, kl 19.16

Lahjat liha võib süüa kuni 40% päeva kaloraazhist kui ikka isu on. See kaaluabi ketta 15% on mingi imelik nõue ja soovitus. Pigem liha kui rasva on siinkohal tähtis!

Valikud: VastaOsunda
Re: Nälg liha järgi!
Saatis: Krist673
Kuupäev: 05. June 2014, kl 14.49

Tere

Tänan kõiki vastajaid ning hea on teada, et ma pole ainuke "liha hull". Jaksu ja vastupidamisdt teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Nälg liha järgi!
Kuupäev: 19. June 2014, kl 16.40

Mina ka suur lihasõber, täidab kõhtu ja annab lahjalt teha. Ich liebe liha the finger smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.