Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 09. September 2014, kl 11.03

smiling smiley
Jooksmisega on nii, et meeldis kooliajal väga. Siis kui ülikooli läksin jäi mitme aastane paus sisse ja alustasin uuesti 2006 aastal - esialgu väga lühikeste 1-1,5 km sörkjooksuga.

Tasapisi pikendasin distantse, alguses siis kõnd-jooks vaheldumisi, hiljem puhtalt jooks. Treeningute pikkus on mul tavaliselt 3-7 km. Pikemad distantsid siis tõesti võistlustel.

Taas tulid pausid sisse, kui sain kaks last järjest - esimese lapsega tegin küll pikki jalutuskäike, nii 5-6 km 2 korda päevas. Kui teine sündis, siis pea aasta väga ei liigutanud (käisin aeroobikatrennis 1-2 korda nädalas). Ja nüüd siis jooksen jälle teist aastat.

Suuresti tahtejõu najal. Aga minu puhul on nii, et kõige raskemad on esimesed kilomeetrid.

Jooksudistantsil väldin kõndimist - ainult joogipunktid, sest joostes jooma pole ma õppinud veel. Väga harva, kui enesetunne on väga halb või kui üldse ei jõua, siis kõnnin, aga eesmärk on alati joostes distants läbida.

Võhma ma ei tea, eks kui liikuma hakata, siis tasapisi tekib. Kusjuures ca aasta enne, kui hakkasin uuesti pärast kahe lapse sündi/imetamist jooksma, tegin ca aasta kepikõndi - kusjuures, netis on palju videosid sellest, kuidas õigesti kepikõndi teha - n-ö tehnikavideod.
Soovitan soojalt mõnda aega enne jooksmist just võhma tekitamiseks hoopis kepikõndi proovida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 09. September 2014, kl 19.19

Selle nädala tulemus ei tõota tulla midagi head, taaskord. Nimelt olen viiruse saanud, tatine ja köha ka. Ja muidugi pisem poiss ka tõbine. Palavikku pole küll õnneks kummalgi, aga siiski õue jalutama ei saa ja pole ka võhma,et kas või toas võimelda. Isud on ka meeletud ikka valede asjade järele.
Loodan, et te ikka terved ja kaal langeb!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 10. September 2014, kl 20.59

Mul on nii häid kui halbu uudiseid. Rasedus peetus ning jäin lapsest teistkorda ilma. Hea uudis on see et saan siis nüüd uuesti kaalulangetamisega tegeleda. Tänu rasedusele pms olen nüüd kaotanud 7 kg. Kõige suurem kaal enne kaaluabiga liitumist oli 88,9. Praegu on 81,9. Loodan veel 15 kg alla saada siis saab tunda ennast juba normaalsena. Ning siis võiks veel.
Üritame mehega nüüd mõlemad normaalselt toituda ja võimalikul palju liikuda, et oleksime niisama ka tervislikud ja terved inimesed.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 10. September 2014, kl 21.05

Küsin kas on ok kui me kolime oma teema motivatsiooni alla. Seal on muidu kõik duellitajad. Siis läheksime sellesse kaaluabi üldisesse tabelisse ka arvesse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 10. September 2014, kl 22.33

Oeh suured kallid sulle Zahir ning jõudu teile mehega.
Minugi poolest võib teema kolida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 10. September 2014, kl 22.59

Zahir kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Küsin kas on ok kui me kolime oma teema
> motivatsiooni alla. Seal on muidu kõik
> duellitajad. Siis läheksime sellesse kaaluabi
> üldisesse tabelisse ka arvesse.


Nõus kolima!

Zahir - elame Sinuga edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 10. September 2014, kl 23.06

Cati kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Soovin teile kõigile edu! Ise olen iseseisvalt ja
> ilma trennita, st. ainult toitumisega kaotanud
> 25kg, seda 1,5 aastaga, kusjuures viimase 2 kg
> kaotamiseks on läinud pool aastat grinning smiley Hea meelega
> annan nõu oma kogemustest kõigile, kes soovivad
> smiling smiley Usun et mul on piisavalt kogemusi. Kaaluabi
> andis mulle esialgseks eesmärgiks 59,4 kg, selle
> olen saavutanud aga eelviimasel sisetusel määras
> mulle juba uue eesmärgi, mis tundub mulle
> ebareaalne aga püüan siiski saavutada mingigi
> osa sellest, ehk et soovin veel 2-4 kg kaotada.

Cati, saatsin Sulle "erakirja"

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 11. September 2014, kl 18.22

Kahju Zahir!!! Kahe lapse emana on kurb kuulda sellisest uudisest!!

Aga kolimise poolt olen küll!!! (kui saaks ka vahelduseks mõne miinuse kirja)

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 12. September 2014, kl 06.55

Tere, Zahir päikest sulle! Täna alustan siis plussiga, Paleo toitumine läks nädalalõpus vett vedama, keha teeb kord kuus "trikke", hetkel pingeline ja õigete otsuste aeg lõi mind tasakaalust välja, läksin magusa lainele, lisaks sai tarbida rohkelt kui tavaliselt rasvarikast toitu. Kuid pole hullu, kuna kaalutõusu põhjused on teada siis lihtsalt tuleb hakata olukorda leevendama, et taas lainele saaks, Kuid Teistele soovin positiivseid elamusismiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 12. September 2014, kl 13.05

kopsiine, ma tahakas ka vahelduseks jälle miinust saada, tundub pea võimatu. Ei teagi mis toimub, kuigi jah see nädal läks küll aia taha, sest mitmetel sünnipäevadel sai käidud ning eile saabus ka punaarmee. Aga ma jätkuvalt loodan, et järsku järgmine nädal on parem ning saan miinuse kirja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 12. September 2014, kl 13.24

Triips16 - mul on praegu vähemalt üks eelis sinu ja paljude teiste naiste ees, nimelt ei ole mul peale sünnitust menstruatsiooni olnud nii juba 6 kuud. Imetan ju poega ja võtan antibeebipille.
Aga siiski haigused minust mööda ei lähe ja praegu on söömine ikka totaalne rämps. Lisaks pole eriti liikudagi saanud. Ja tulemus +500g nädalaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 12. September 2014, kl 21.33

oi kopsiine, ma kadestan sind. Ma nii lootsin, et saan ka rahu vähemalt mingiks ajaks päevadest, aga tutkit. Tulid suht kohe peale sünnitust, mingi kolm kuud oli vist vabadust ning siis hakkasid regulaarselt käima. Proovisin ka pille, et need ju peaksid tegema verevaesemaks, aga näe ei mõjunud mulle hästi, rinnapiim kadus kohe ära, seega neid võtta ka ei saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 14. September 2014, kl 13.27

Ahoi! spinning smiley sticking its tongue out
Olete nii tublid vahepeal olnud, kambapeale kokku on ikka muljetavaldav kilodehulk kadunud! Tahan ka jälle tubliks saada ja alustasin tänasest uuesti toidu kaalumist. Eile jõudsin reisilt tagasi ja olen jälle oma kaalu juures tagasi. Nii otseses kui kaudses mõttes, sest vahepeal ära olles ei kaalunud ennast ega arvestanud ka kaloreid, seega kartsin, et olen oma esialgse kaalukao tagasi söönud. Täna selgus aga, et aeg oleks justkui seisma jäänud sel ajal, kui kaaluga ei tegelenud. Olen punktipealt ikka veel 100,4. St alateadvus siiski nats kontrollis, aga kaalu langetamiseks pean ikka päevikut pidama.
Kolida võime muidugi, näib, et meil asjalik tegus seltskond koos.
Loodan, et kurvad uudised on juba natuke leevendust saanud ja kindlasti tuleb häid juurde, ka kilode osas.... Hoiame ikka head tuju, siis saame hakkama, loodan ma the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 15. September 2014, kl 06.51

Tere, plaan see nädal asjalikum olla soov. Meil siin maakohas, kus spordihalle pole, on võimalus käia ja osa võtta mõnest treeningust. Seega tuleb võtta, mida pakutakse. Teeme sportliku nädala.
Plaanis
E. minna lihtsalt jalutama/sörkima;
T. Stepp
K: jalutama/sörkima
N; Zumba
R; jalutama/sörk
L; jalutama/sörk
P; pilates, ja rasvapõletustrenn
Hetkel kaal 72,3 kg, Teeme eksperimenti, palju sellest kavast sel nädalal jõuan täita ja mis kaalu nr reedel näitab (kahjuks R; L; P ei mahu sisse, seega tuleb üks nädal juurde võtta) Põnev! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 15. September 2014, kl 08.01

Tere
Pärlike, ära üle pinguta, üldiselt on mõistlik nädalas 3-5 trenni, keha tahab vahepeal puhata ka. Mõnda aega võib selle tempoga jõuda, aga organism väsib väga ära. Või no kui Sa tõesti mõne päeva lihtsalt jalutad, võib ka olla OK. Mina olen avastanud, et minu jaoks on optimaalne 2-3 trenni nädalas - teised päevad püüan lihtsalt rohkem liikuda.

Oi, ma olen enda üle uhke, kui ma suudaksin hoida täna hommikul kaalul nähtud 91,0 numbrit. Kuid ma ei ole kindel, et see mul õnnestub. Aga proovima peab smiling smiley

Eile siis sai osa võetud SEB Tallinna Maratonist, läbimisel oli siis poolmaratoni distants ja endalegi üllatuseks läbisin netoajaga 2:27:00, mis minu jaoks on ülikõva tulemus.

Nii et saaks kaalu kontrolli alla, siis järgmine aasta võiks püüda aega 2:15, mis oleks minu jaoks väga hea aeg.

Ma suuri lubadusi ei anna, aga eks püüan söömise kontrolli alla hoida ja ehk liikuda/kõndida ka nädala esimeses pooles. Jalad veel eilisest natuke valusad, aga enesetunne on super.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 15. September 2014, kl 08.17

Pärlike, ma tegin suht sarnase plaani, ses suhtes mõtlesin, et see nädal olen tubli ning vaatan, kas mõjub ka kehale.
Minu plaan on järgmine:
E. zumba
T. korsetilihaste treening
K. pilates
N. jooks 5km
R. jalutamine
L. aiatöö
P. aiatöö

Täna hommikune kaal oli 88,3 kg ning loodan südamest, et jõuan oma kava täita ning reedeks on vähe ilusam number juba kaalul ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 16. September 2014, kl 10.26


Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 16. September 2014, kl 11.03

Võtaks osa küll, aga ma arvan, et mu alt naaber küll õnnelik selle üle ei ole, kui jõehobu üleval keksib. Oleks oma maja, siis poleks midagi, aga mul naabrid sellised närvihaiged, et anna olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 17. September 2014, kl 08.03

eye rolling smileyAga mina kolisin õue. St eile tegin esimesed hüpped ära - ega see nii lihtne ei olegi. Esimesed katsetused läksid meeldetuletuseks, kuidas hüppenööriga hüpatakse cool smiley.

Ainult et jah, ise mõtlen ka, et peaks vist parki või kuhugi rohkem teiste silme alt ära kolima, minu hüppamine oli mõnele päris lõbus vaadata grinning smiley

Täna on vasak jalg natuke haige - ei tea, andis jooksu lõpus ka tunda - ehk pole väsimus veel välja läinud. Aga üldiselt on ok.

Abikaasa mul täna uuris, et kas järgmine aasta toon koju medali, kus sõnast poolmaraton on esimene osa ehk pool ära kadunud. No ma ei tea - maratoni jooksmine on ikka paras väljakutse. Kuid samas, kui õnnestuks kaal normi saada, siis võiks ju isegi proovida. Ok, maratoni läbimist ei proovita - kui rajale minna, siis tuleb see ka läbida.
Ühelt poolt hirmutav, teiselt poolt ahvatlev väljakutse.

Igatahes järgmisel nädalal plaan alustada siis uuesti regulaarsete (jooksu)treeningutega, sest treeningrütm on vahepeal üsna segamini läinud.

Aga pean end liigutama, sest olen jälle selles punktis, kus kaal näitab 92 kg +- mõnisada grammi. See on minu jaoks selline surnud punkt, millest allapoole pole ma kaalu juba 3 aastat saanud eye rolling smiley. Loodetavasti seekord õnnestub, aga jah millegi pärast tahab kaal siia kinni jääda.

Kuidas siis teistel vapratel kaaskodanikel läheb? Kas kooli ja sügisperioodi/sügistööde algus on ajad kiireks ajanud? Kuidagi väheseks on jäänud see arutelu siin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 17. September 2014, kl 10.04

WOU Wernerinna, Palju õnne, et läbisid edukalt poolmaratoni, spinning smiley sticking its tongue out, ja kui sa veel tulemust soovid parandada, siis jah. Oled väga tubli! Mulle tundub, et jooks alandab kaalu, siis ei tohiks ka probleem olla kaalulangusega ka. Minu planeeritud tegevusplaan juba nurjus, esmaspäeval ei jõudnud kuhugi, masendus viis mind teki alla, teisipäeval jäin stepi pingist ilma, hilinesin minuti, ei saanud matsutajat rinnalt nii kiiresti ära, kuid otsustasin minna jooksma, olin kurb, kuid siis võtsin eemärgiks, et teen ühe ringi, mille pikkus on 7km, ja ma läbisin, see on nüüd minu pikem distants, mida läbisin joostes, olen tubli hot smiley
Kahjuks ei saa võtta hüppenööriga väljakutset vastu võtta, ma veel paranen/taastun sünnitusest, hüppamine võtab lekkima, taastumine võtab rohkem aega kui 9 kuud (hetkel posi vanus)
Kuid sooviks sinuga kampa võtta, mil hakkad jooksutreeninguga tegelema. Ehk ka minul õnnestub kunagi pikem maa joosta. Hetkel jõuan 7 km joosta.
Hetkel maakohas kindlad trenniajad, millest soovin osa võtta
T. STEPP
N. ZUMBA
P. PILATES (hommikul), RASVAPÕLETUSTRENN (õhtul)
Mis sa arvad Wernerinna kas oled nõu ja jõuga mulle toeks, ja ehk soovib veel meiega keegi kampa lüüa. Oleks oma tulemustest, edust/ebaedust (siis motiveerime) rääkida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 17. September 2014, kl 10.22

Pärlike - loomulikult olen nõu ja jõuga toeks niipalju kui oskan.
Ja kui Sa juba 7 km järjest ära jooksed/sörgid, siis pole enam pikk tee minna. Mina läksin oma elu esimest poolmaratoni jooksma nii, et enne seda pikim läbitud jooksudistants oli 12 km. Jooksmisel on minu arust kaks väga olulist komponenti - säilitada trenni vältel ühtlane hingamine (et ei tekiks hingeldamist) ja leida enda jaoks optimaalne kiirus/samm.

Olen alguses ise läbi teinud ja nüüd hiljem jooksuradadel näinud seda, kus esimeste kilomeetritega joostakse end kinni. Üksi/sõbraga treenides ei ole niiväga seda ohtu, aga kui osalede mõnel üritusel (mis viimastel aastatel on väga massiivseteks muutunud), siis on suur oht end esimese paari kilomeetriga kinni joosta ja pärast lõpuni jõuda on raske.

Ja tean, kui keeruline on laste kõrvalt trennitada, kuid samas kui hea on ennast sellest lapse-majandusest tunniks-paariks välja saada. Mul endal lapsed 5 ja 3 aastased - nüüd juba lihtsam trenni teha. Kõige raskem oli siis, kui väiksem alla aasta ja vanem 3, siis oli keeruline nii trenniks aega leida, kui ennast motiveerida (pidev väsimus). Hiljem on lihtsamaks läinud ja usun, et läheb veelgi smiling smiley.

Eks ma rohkemal või vähemal määral teen trenni kogu aeg, lihtsalt vahel on nädalaid, kus kahjuks ei jõua ei jooksuringile ega treeningsaali - elan ka maal, aga kuna käin Tartus tööl, siis on mul ühe spordiklubi kaart, kus siis saab kasutuskordade põhiselt trennis käia (ei ole kuumeksega seotud). Kuna seal olemas ka jooksuring, siis kevadel oli hea vahepeal, kui vihma tõttu ei tahtnud õue minna, siserajal jooksmas käia.

Igal juhul hüppenöör kodus ootab ja ilm tundub ilus - eks püüan täna ka hüpata (kuigi kas ma 30 päeva pärast suudan 1000 hüpet teha, on juba omaette küsimus).

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 17. September 2014, kl 10.56

Aitäh, pika, sisuka ja motiveeriva kirja eest. Anna siis märku, kuidas, millal algust teed, kui tihedalt jooksed jne, Minu eesmärgiks saab püsida sinu kannul...Tuult tiibadesse

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 17. September 2014, kl 20.34

Oi ma võtaks jooksutreeningust küll osa. Ma mingi aeg isegi alustasin üle pika aja jälle jooksmisega ning kõige pikem maa, mida suutsin joosta, oli 10 km. Nüüd on aga see kuidagi jälle unarusse jäänud, peaks jälle jooksma ikka hakkama.
Minu tegevusplaan selleks nädalaks on läinud samuti aia taha, ses suhtes esmaspäeval zumbas käisin, ent teisipäeval jäi põnn haigeks ning nii läkski asi untsu. Saime kuskilt enteroviiruse ning mul kodus natukene üle aastane vinguviiul, kellele hetkel ei sobi mitte miski. Jalutamas küll käisin eile ja täna, aga tänu viirusele on ööd jubedad ning mul on nii, et kui väsinud olen, siis magusaisu tuleb nagu marutuul peale.
Wernerinna, sina oled super tubli, et poolmaratoni läbi tegid. Kui jooksuga nüüd regulaarselt alustad, siis ma usun et varsti on sul esinumbri vahetus smiling smiley Jaksu sulle tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 19. September 2014, kl 07.31

Tere kõigile, täna sain kaalunumbrile taas miinuse ette. Nädalasse mahtus (kui arvestada, et peame arvestus Reedest Reedeni) siis; nädala vahetus koos nädala algusega oli motivatsiooni langus, kommikaussyawning smiley, hiljem, teisipäeval aga 7km sörki ja eile tunnine Zumba. Nii et nädalas plussid kui miinused. Tunnen, et sörkimine annab hea enesetunde, ja kaalu langusega, mida soovin edasi jätkata, panustades sörgile. Vesteldes Wernerinnaga on motivatsioon laes ja ootan millal algab tema oma jooksuplaani täitma, et saaks koos temaga planeerida nädalakava, huvi näitas üles ka Triips 16, mis on igati torehot smiley Nagu sai mainitud siis on 7km sörgina läbitud (esimest korda), jõudes selleni, alustasin kuu aega tagasi kombineeritud oli kõnd ja sörk, kolm korda nädalas, 30 min. Nüüd küsimus, kui tihti peaks 7km nädalas tegema, kui kavas on nädalas
T: Stepp
N: Zumba
P: toning
Hetkel on täna plaanis minna 7km ringile.
Ootan asjaosaliste kommentaare, kuidas püsida ja edasi liikuda pikema, vastupidavama, enesearendava jooksu suunas.
Päikest Teile, ja rohkeid miinuseid meie kambaletongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 19. September 2014, kl 08.18

Tervist smiling smiley

Minu nädala kavast sai niipalju, et esmaspäeval oli zumba, siis vahepeal käisin ainult jalutamas ning eile oli selline treening nagu KKK- Kerekesksus, keskendumine ja kontroll. Oli selline huvitav treening arctic spordiklubis smiling smiley
Jooksmisega on nii, et mõtlesin, et alustan järgmine nädal jällegi. Kui eelmine kord alustasin, siis alguses jooksin mina 3 km kolm korda nädalas, siis katsetasin 5 km, ent jooksin kaks korda nädalas. Mingi hetk jooksin 7 km kaks korda nädalas, mõnikord üks kord, see kõik olenes milliseid rühmatreeninguid võtsin, kombineerisin bodypump-i ja bodybalance-iga. Jooksmine on super, ent paganama raske, aga kui joosta ja pärast sauna minna, siis on jube hea enesetunne. Ma käin jooksmas spordiklubis ning vahel olen peale jooksmist käinud veel ujumas, mis võtab nii hästi igasugused pinged ära lihastes.
Pärlike, ma vast jookseks kaks korda nädalas sinu kava juures esmaspäeval ja reedel ning kui võhma juurde tuleb ning probleeme ei ole, siis paneks kolm korda nädalas. Tegelikult tuleb võhma päris ruttu juurde, kui joosta, vähemalt mul tuli, loomulikult tuleb õppida ka õigesti hingama, mida ma pean veel harjutama smiling smiley
Minu järgmise nädala kava on:
E-zumba
T-korsetilihastetreening + jooks 3km
K-bodybalance
N-KKK- Kerekesksus, keskendumine ja kontroll + jooks 3km
R-jalutamine
L-jalutamine
P-jalutamine
Vaatab, mis sellest kavast saab, esialgne plaan on vähemalt paigas ja loodan, et miskit vahele ei tule. Ülejärgmine nädal läheb nii kui nii metsa, sest perega väiksele reisule ning siis spordiklubisse ei saa.

Jõudu ja jaksu kõigile ning Pärlike, ma vaatan, et sa suutsid korralikult kaalu kaotada, väga tubli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 19. September 2014, kl 08.26

tere-tere
Tubli Pärlike!
Mina käisin kolmapäeva õhtul väikesel sörkjooksul, seda küll umbes 4 km ringil. Vastavalt enesetundele rohkem ei jaksanud.

Pärlike, ma hästi ei tea, kuidas või kuhu Sa jooksmise võiksid paigutada - aga arvestades Su plaani, siis tundub, et üle ühe päeva nädalas Sul ei soovitaks esialgu joosta. Kusjuures need zumba, stepp ja toning annavad ka võhma juurde, lisaks aitavad vormida parema keha.

Endal praegu kindel plaan teha jooksuring kolmapäeviti, siis laupäeval või pühapäeval ja nädala sees ühel hommikul/õhtul. Ehk siis plaanin ca 3x nädalas 0,5-1,5 tundi jooksu. Miks tundides - sest ega vahemaa ei olegi nii oluline. Tegelikult on soovitatav vähemalt 45 minutine treening teha, aga eks ma vaatan kuidas kujuneb. Otsin oma pulsikella ka üles ja panen talle uue patarei, siis saab paremini jälgida, kui palju aega kulub. Sest eks selle jooksmisega on nii, et tasapaisi hakkab vähema ajaga rohkem maad läbima. Kui ma kevadel alustasin jooksuga, siis tegin tööpäevade hommikutel ühe ringi. Kui alguses võttis ringi läbimine aega ca 50 minutit, siis ca kuu möödudes juba 35 minutit. Nii et eks regulaarsest treeningust see vastupidavus tuleb.

Selle aasta viimaseks võistlusjooksuks on paide-türi rahvajooks ja eks seal püüan oma 10 km aega natuke parandada. Seda veel ei tea, kas õnnestub, aga sügisjooksu tulemusi vaadates, kui kõik klapib, siis on täitsa reaalne.

Kaalu poolest siis miinus väike, kõigest 0,1, aga põhiline see, et miinus. Eks 21,1 km läbimine ongi selline, et kaalukadu on suuresti vedeliku arvelt ja see kaal mis järgmisel hommikul vastu vaatab, nii lihtsalt seisma ei jää.

Päikest ja edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 19. September 2014, kl 09.04

Minu jooksiringid kujunevad vabas looduses, kui ma õigesti aru saan siis joosta võiks kolm korda nädalas ja vähemalt 45min kord.Näiks sinu treeningplaan Wernerinna, Kas saan õigesti aru. Sest eemärk on pikendada vahemaad. Vabad päevad on E; K; R; L; Kui võtta nüüd järgmise nädala treeningud juurde, kohustused perekonna, üritused jpm, siis vaatame kuidas aega jääb. Hetkel plaan minna täna jooksma.
Tüdrukud, kes on otsustanud, meiga ühineda ja pidada jooksutreeningutest kinni siis ehk anname enda tegemistest järjepidevalt teada. Nüüd küsimus, kas meie teema on siin nüüd aktuaalne ja teistele huvipakkuv, või peame ümberkolima/või uue teema lisama. Kuidas arvatespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 19. September 2014, kl 09.17

Hei-hei! spinning smiley sticking its tongue outReedene rõõm taas käes, kel nädala viimane tööpäev, kes kaaluga miinustes...
Meie grupis paistavad silma väga tublid liikujad, trennitajad ja jooksjad, nende aktiivsus on muljetavaldav. Supertublid tegijad!thumbs up
Aga kaaluga tegeledes on minu meelest oluline ka iseenda võimeid ja hetkeolukorda hinnata. Tahan sellega öelda, et kõik oleme tublid, isegi kui kaalunumber plussipoole kaldub, ikkagi ei anna kohe alla ja pingutame uuesti ja uuesti. Igalühel meist on oma võitlus, kui see ka kohe väga välja ei paista.
Minu pikk seisak sajalisena ja üle sai minu suureks rahuloluks ka mööda. Tahaks muidugi suuremaid miinuseid, aga olen taas rajal. 99,6 praegu.
Zahir, palun sisesta minu eest, või keegi teine, kes tabelisse saab.
Tüütu küll teisi kiusata, aga pole praegu Eestis ja ma kahtlustan, et kohalikud netivõimalused ongi kuidagi piiratumad v erinevad.
Palju miinuseid kõigile ja head vastupidamist!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. September 2014, kl 09.33

Tere!
Alustasin ka seekord nädalavahetusel kaalutõusuga, aga siis leidsin oma motivatsiooni lõpuks üles, sain söömisega joone peale ja tegin isegi 2 korda trenni!! Tulemuseks 800g väiksem kaal!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 19. September 2014, kl 09.44

Tuttpütt palju palju õnne numbrivahetuse puhul, juhhuuuu...tuli lõpuks ära. Jõudu ja jaksu minekuks 95 suunas, kui see kätte saadud, siis saab juba järgmist numbrivahetust oodata grinning smiley grinning smiley

Kopsiine, super hea tulemus ju, ära lase nüüd motivatsioonil langeda ning aina edasi tongue sticking out smiley

Pärlike, ma arvan, et uut teemat vast ei pea tegema, hea on kui nädalas anname vast oma tegemistest teada korra.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.