Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Imetamine
Saatis: birks
Kuupäev: 04. March 2010, kl 11.39

Tervitus. Kuuldavasti pidi rinnaga toitmine ka kaloreid põletama. Ega keegi ei oska öelda, kui palju selle tegevusega päevas kaotab? Tänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Imetamine
Kuupäev: 04. March 2010, kl 13.30

Kalorikulu ei oska küll täpselt öelda. Endal ka 100% rinnapiima laps, aga ma väga ei looda sellele "lisakulule" imetamise näol. Natukene muretsesin, et kui enda kaloraazi nii alla tõmban, kuidas see rinnapiimale mõjub, aga siiani ei ole mõjunud. Tundub, et piima jagub ja laps õnnelik, kuigi olen nüüd kaks nädalat alla 1400 kalori päevas söönud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Imetamine
Kuupäev: 04. March 2010, kl 18.37

Endale on rinnaga toitmise ajast meelde jäänud,et rinda andev ema peab päevas sööma umbes 500kcal rohkem kui mitte rinda andev ema. Kui ma ei eksi,siis oli see mingis rinnaga toitmisega seotud voldikus vist eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Imetamine
Kuupäev: 04. March 2010, kl 21.56

Mu sõbranna imetab ka oma last ja ta on sellepärast nii lahjaks jäänud, kuigi sööb nagu loom. Tal pikkust üle 160 cm, aga varsti kaalub vist alla 50 kilo. Viimati ta ütles, et on 51 kilo. Aga ta ei saa sinna midagi parata ka. Kilod lihtsalt kaovad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Imetamine
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 05. March 2010, kl 22.10

Esimese lapsega mul ka imetades kaal langes vaat et silmnähtavalt kuid nüüd pea viis aastat hiljem nii ei ole. Olen nüüd püüdnud jälgida mida söön ja nädalakese ka siin kõik kirja pannud kuid kahjuks ei miskit. Seega arvan et see kalorite kadu imetamise ajal ikka täesti erinev igal inimesel ja iga lapsega. Mu teine tibu juba nelja kuune ja ei ole siiani grammigi langenud kaal sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Imetamine
Kuupäev: 10. March 2010, kl 13.21

Mina ka imetav ema ja tundub, et erilist efekti kaalulangetamise osas imetamisel minule ei ole. Üks sõbranna ütles, et temal hakkas mõjuma alles siis, kui oli aasta aega imetanud grinning smiley Teine tuttav võttis 4-5 kuuga alla 13 kilo, peamiselt tänu imetamisele ilmselt, sest erilist muutust söögis või trennis ei teinud. Nii et see on suhteline.

Valikud: VastaOsunda
Re: Imetamine
Saatis: kat
Kuupäev: 11. March 2010, kl 15.36

Mul on ka meelde jäänud, et 500 kcal rohkem võib kui muidu. Aga kui hakkad juba lisatoitu lisaks andma, siis ehk 250 kcal lisaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Imetamine
Saatis: Rarely
Kuupäev: 12. March 2010, kl 08.06

Mina ka imetav ema ja minu puhul ka ei ole erilist vahet, et imetansad smiley kaal ei alanenud sellepärast
Aga mul ka mitu tuttavat kes on imetamise ajal nn tyhjaks imetud, ei tea millest see nii oleneb. Ometi ma ei söö topelt

Valikud: VastaOsunda
Re: Imetamine
Saatis: erlunks
Kuupäev: 23. March 2010, kl 15.36

Leidsin sellise materjali imetamise ja toitumise kohta, seal on ka kalorite kadu kirjas:

imetavate emade toitumissoovitused

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.