Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Toidu sisaldus ei ole paigas..
Saatis: marliiss
Kuupäev: 04. March 2010, kl 13.36

Kas see mängib oluliselt suurt rolli kui minu päevases toidu on 3-5 % vähem rasvu ja süsivesikuid ja mingi 5% rohkem valke.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidu sisaldus ei ole paigas..
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 04. March 2010, kl 13.42

Oluline on, et omandaksid söömisega kõik vajalikud ained ning kui mitmekülgselt toitud ja toiduga kõik vajaliku saad, siis ei tohiks probleeme olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidu sisaldus ei ole paigas..
Kuupäev: 04. March 2010, kl 14.48

Minul tavaliselt valke palju, ei saa aru,millega eksin?

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidu sisaldus ei ole paigas..
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 04. March 2010, kl 15.16

Siis sa tarbid liiga palju piima- , kala- ja lihatooteid ja muna [www.kaaluabi.ee].

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidu sisaldus ei ole paigas..
Saatis: birks
Kuupäev: 04. March 2010, kl 15.44

Ma usun, et nii väike protsendi vahe ei oma erilist tähtsust. Jube raske on seda täpselt paigas hoida. Mina pole selle järgi mitte ühelgil päeval 100% õigesti toitunud. Ikka jääb mõni protsent kuskilt puudu ja mõni üle. Eriti raske on rasva protsenti täis süüa. Kaalu langetades ikka ju hoidud rasvasest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidu sisaldus ei ole paigas..
Kuupäev: 04. March 2010, kl 16.30

Olen juba terve nädala saanud toitumise tasakaalu, aga selleks tuleb pea et grammi kaupa seemneid-pähkleid-õli lisada. Õnneks ei pea tasakaaluks kõik % pealt täpne olema, vaid programm lubab siia-sinna kõikumisi. Rasva ei ole ühelgi päeval üle 27% saanud, aga 55-18-27 loetakse tasakaalu nagu ka 51-22-27 ja 52-21-26. Nälga ei tunne ja kaal langeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidu sisaldus ei ole paigas..
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 05. March 2010, kl 10.38

"Suur_tydruk" - kas sa oleksid nii kena ja paneksid oma mõne päeva menüü ka siia, et oleks mingi n.ö mall, millest shnitti võtta. Mul ei õnnestu kohe kuidagi tasakaalu saada - vähemalt siiani ei ole õnnestnud. viimaseid 7 päeva ma küll ei arvestagi, aga varem ei ole see ka õnnestunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidu sisaldus ei ole paigas..
Kuupäev: 05. March 2010, kl 11.05

Hommik:
Kiirkaerahelvestest (30g) veega keedetud puder, millele lisatud 5g linaseemneid, tops Activia 6% jogurtit 5g seesamiseemnetega

Lõuna (olen õpetaja ja söön koolitoitu, kokad juba teavad, et mulle tuleb portsjonit pisut kogustega korrigeerida):
Keedetud kartul (100g) paneeritud mintaifileega (120g) kõrval õlikastmega porgandi-õunasalat (100g) pisut külma kastet hapukoore ja konservkurgiga (10g). Joogiks keefir (120g)

Õhtu:
Veega keedetud tatrapuder (90g), kõrvale salat lehtsalatist (40g) ja paprikast (120g), lisandiks 10g kõrvitsa- ja samapalju seedermaänni seemneid ning 8g oliivõli.

Vahepaladeks üks suur õun (150g), Axa Active&Fit müslibatoon ja 11 mandlit (see on üks tasakaalustamise koht)

Nii nagu olen ka varem foorumis kirjutanud, on just õli ja seemnetega salatid ning mandlid need, mis minul on võimaldanud toidutasakaalu saavutada.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.