Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Kas kaalute hommikul või õhtul
Kuupäev: 11. March 2010, kl 17.42

... kui kaalu sisestate või kui üldse end kaalute ja tulemusi jälgite?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: polters
Kuupäev: 11. March 2010, kl 18.18

Kaalun nii hommikul, kui ka õhtul. Olen kuulnud, et ideaalne variant pidi olema see, kui õhtune kaal ei ületa hommikust. Nii,et magama läheks ikka hommikuse kaalugasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: irru
Kuupäev: 11. March 2010, kl 19.48

Mina kaalun ka ennast hommikul ja õhtul. Kahjuks ei ole kunagi nii et õhtune kaal ei ületaks hommikustsad smiley Ei tea mis nipiga selle toimima saaks, siis oleks kaalukadu kindel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Kerge
Kuupäev: 11. March 2010, kl 20.52

Kaalun ennast hommikul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Kuupäev: 11. March 2010, kl 21.01

mul on ühe korra olnud nii et kaal on õhtul sama mis hommikulsmiling smiley nüüd mõtlesin et ei kaalu end paar päeva, et siis põnevam smiling smiley
ma kaalun tavaliselt õhtuks hommikust ingi 700 grammi rohkemgrinning smiley seega olengi segaduses et kumb siis nigu õigem on kas hommikune või õhtunesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: pisike
Kuupäev: 11. March 2010, kl 21.37

Mina kaalun ka hommikul, enamasti peale sööki ja peale vetsu. Mul nii lihtsam jälgida seda kaalukadu. Muidu kui kaalun iga kord erineval ajal siis vist kaal tõesti kõiguks umbes 500-700 grammi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Pipar
Kuupäev: 12. March 2010, kl 08.05

No klassikaline variant vist on ikkagi kaaluda hommikul peale vetsus käimist, ilma riieteta ja tühja kõhuga. Vähemalt nii ma olen lugenud igalt poolt ja eks see on loogiline ka, siis pole sul poolseeditud toitu kõhus ega muud, mis kaalule juurde annaks, ainult puhtalt enda kaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 12. March 2010, kl 10.31

Hommikul peaks kaaluma ning mitte rohkem kui kord nädalas. Ausalt, see aitab palju paremini kui igapäevane kaalumine, mis vastupidiselt arvatule, annab hoopis halvema tulemuse pikas perspektiivis, sest siis vaatad iga päev, et ei lähegi kaal alla ning teed midagi valesti või vastupidi, märkad, et nii palju läinud ja lubad omale midagi, mida tegelikult ei oleks tohtinud. Kord nädalas ning soovitavalt samal ajal ning hommikul enne sööki, siis on kõige ausam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Kuupäev: 12. March 2010, kl 12.29

aga kas kaalu märgite siis sama moodi hommikuse?smiling smiley siia päevikusse

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Kuupäev: 12. March 2010, kl 13.04

Arvan, et kaalu jälgimiseks tuleb päevikusse märkida ühel kellaajal tehtud kaalumised. Vahet pole, kas see on hommikune või õhtune kaalumine. Loomulikult on endal ilusam vaadata hommikuse kaalumise numbreid, aga kaalugraafik peaks mõlemal juhul olema sama kujuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: selvi
Kuupäev: 12. March 2010, kl 18.05

Kaalun ikka hommikul ilma riieteta,huvitav on ju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: erlunks
Kuupäev: 12. March 2010, kl 19.48

õhtul sama palju kaaluda kui hommikul tundub ebareaalne, suurem osa päeval söödust istub ju organismis. See saaks olla võimalik kui päeval ei söö mitte midagi või on korralik kõhulahtisus/ oksendamine või magatakse päeval ja öösel ollakse üleval või kaal valetab tongue sticking out smiley
Aga ise kaalun ka kord nädalas hommikul, kord nädalas tundub objektiivsem kui iga päev, kaal ikka kõigub päevade lõikes mõnesaja grammiga (kas vetsus käidud ja mis kell ärkad jne), aga nädalast on paremini näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Emily
Kuupäev: 22. March 2010, kl 21.45

Kaalun hommikuti, peale vetsus käimist ja ilma riieteta. Mõnikord olen huvipärast vaadanud ka õhtul ning hommikuse kaaluga sama kaal on umbes pooltel juhtudel. Võib olla on asi lihtsalt selles, et päeva jooksul söödud kraam ei istu mul sees vaid tuleb kenasti pärast õhtusööki ja enne magamaminekut väljasmiling smiley ja see mis õhtul sai söödud ja veel välja ei ole tulnud, see on ju ka hommikul kohe peale ärkamist veel olemas. Sellest siis ka see, et hommikul ja õhtul mul enam-vähem sama kaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Gasell
Kuupäev: 01. August 2010, kl 10.18

Ikka hommikul siis ju kergem spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: foxlife
Kuupäev: 01. August 2010, kl 11.50

Mina ei ole alati just hommikuti kergem. Tihti on nii, et minul on õhtul kella 5-ne kaal nt väiksem kui hommikunewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: iliak
Kuupäev: 15. September 2010, kl 11.35

mina kaalun ka hommikul ja õhtul, hommikune kaalumine ikka peale hommikuseid toimetusi. siis ju kaal väiksem. olen üritanud ka seda varianti, et kaal oleks õhtul enamvähem sama , kui hommikul. Vahel õnnestub isegi nii hästi , et õhtune kaal on väiksem kui hommikul. Aga lõpptulemus on ikka see, et kaal kõigub ja langeb nädalatega ainult 200g.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Kuupäev: 10. October 2010, kl 17.36

kaalun hommikul kohe kui ärkan ennem käin wc-ära
spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Kuupäev: 11. October 2010, kl 21.08

Ikka hommikul peaks kaaluma soovitavalt nii, et tulemus oleks võrreldav, st. siis ühel kellaajal jne jne.
Ise teen seda hommikul kohe pärast ärkamist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Cathyryn
Kuupäev: 23. November 2010, kl 14.47

Mina ka kaalun hommikuti enne sööki ja peale wc-d. Pikka aega kaalusin lausa igal hommikul, kusjuures see töötas ka, aitas end distsiplineerida - kohe ju näha suurelt ja punaselt, kui liiga palju näost sisse aetud eye rolling smiley Aga viimasel ajal on mõned kilod ei-tea-kust spinning smiley sticking its tongue out juurde tulnud ja ei kipu kuidagi igal hommikul kaalule ronima..eye popping smiley Nüüd proovingi kord nädalas kaalumise varianti smiling smiley Lootuses, et nädalaga kaob imekombel ülearune kuhugi ära winking smiley Elame, näeme!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Kuupäev: 08. December 2010, kl 00.39

Mina kaalun 1 x nädalas , hommikuti .
Kohe peale ärkamist ja tualetis käimist .

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: tinakala
Kuupäev: 13. March 2011, kl 22.23

Õhtul pärast trenni ja sauna kaalun.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 19. March 2011, kl 20.21

Igal hommikul ja ka aeg-ajalt õhtul kui kaalu ligidusse satun. Nii mõnigi liigne amps on õhtust kaalunumbrit nähes söömata jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: memm52
Kuupäev: 20. March 2011, kl 18.09

mina kaalun ka hommiku,joon vett,siis wc ja kaalule ja nädalas korra,siis pole seda närvitsemist,et vähe langebtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Corny
Kuupäev: 22. March 2011, kl 15.07

Kaalun hommikuti peale WC käiku.
Ma ei saa aru kuidas on võimalik et õhtul sama kaal kui hommikul? Kui sa sööd ju päeva jooksul, siis on loogiline et muutud raskemaks veidi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Kuupäev: 24. April 2011, kl 20.12

Pipar kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No klassikaline variant vist on ikkagi kaaluda
> hommikul peale vetsus käimist, ilma riieteta ja
> tühja kõhuga. Vähemalt nii ma olen lugenud
> igalt poolt ja eks see on loogiline ka, siis pole
> sul poolseeditud toitu kõhus ega muud, mis
> kaalule juurde annaks, ainult puhtalt enda kaal.


Nõus! (Y)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Kilks
Kuupäev: 04. May 2011, kl 20.39

Mina kaalun ikka kord päevas, vahel ka kaks korda päevas. Olen asjatundjate käest kuulnud, et see just distsiplineerib - nt õhtul on siis valida, kas sööks 1 v 2 lihatükikest. Võrdlemiseks kasutan enda jaoks ikka seda n.n. kord nädalas numbrit (nt esmaspäevast), see reeglina hommikune tühja kõhu kaal siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Kidi
Kuupäev: 06. May 2011, kl 12.14

Ma kaalun üldiselt kaks korda päevas. Hommikul peale ärkamist ja tualetis käimist ning õhtul. Et jälgida, et see kaaluvahe väga suur ei tekiks. Nii paarisaja grammine vahe ikka on õhtul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Lilian
Kuupäev: 26. June 2011, kl 05.45

Kindlasti hommikul smiling smiley Õhtune kaalumine tekitaks minus masendust tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: seep
Kuupäev: 03. July 2011, kl 21.18

kaalun hommikul,õhtul on kaal suurem ,miks ,ei saa aru

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas kaalute hommikul või õhtul
Saatis: Tjorven
Kuupäev: 14. July 2011, kl 11.20

Hommikul kaalun. Õhtul ikka kaal suurem, siis ju päev otsa söödud-joodud, eks seepärast kaal suurem. Aga seda pole veel juhtunud, et õhtul oleks kaal sama, mis hommikul.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.