Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kaalumine vaid kord nädalas
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 14. March 2010, kl 09.32

Olen aru saanud, et kaaluda on soovitav vaid kord nädalas. Seda propageeritakse igal pool, et kindlasti mitte end sagedamini kui kord nädalas kaaluda ning seda ka kindlal päeval ja kellaajal ning soovitavalt hommikul enne sööki. Blogidest olen märganud, et paljud teevad seda siiski iga päev. Ehk aitab see kaalu alanemisele kaasa, kui suudate siiski kaaluda vaid kord nädalas. Näiteks kasvõi soolase toidu söömine hoiab ju vett kinni ning seepärast võib kaal järgmisel ja ülejärgmisel päeval rohkem näidata, kuid nädala plaanis on siiski kaal langenud. Kui end aga pärast soolakurkide orgiat kaaluda, ongi masendus kiire tulema ning lööd hoopis käega. Või mis teie, kogenud kaalulangetajad arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalumine vaid kord nädalas
Kuupäev: 14. March 2010, kl 12.39

Mina kaalun iga päev, aga eespool toodud teadmisi arvestades. Ehk siis masendusse ei lange, kui kaal eelmise päevaga võrreldes pisut kõrgem. Igapäevast kaalunumbrit siia ka ei sisesta. Samas annab iga 100 g langust hea motivatsiooni jätkata.
Aga kui kaalumise päeva eelõhtul on soolast söödud, siis võib kogu nädala pingutus tunduda asjatu sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalumine vaid kord nädalas
Saatis: Boo25
Kuupäev: 15. March 2010, kl 11.48

Olen ka igapäevane kaaluja ja ma ka ei suudaks sellega leppida kui mingil põhjusel nädala kaal näitab kehva tulemust, aga näiteks iga päev kaaludes on olnud tulemus parem ja mina ei teagi seda. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalumine vaid kord nädalas
Saatis: rullu
Kuupäev: 15. March 2010, kl 18.19

Mulle meeldib end tihti kaaluda, siis hoiab kursil. Olen paranoiline, et iga amps toob midagi juurde. Tobe, ma tean, aga kui kaalumisega end rahustada suudan, siis mis selles halba? Lisaks, ega see liigne kaalumine (füüsiliselt) ju liiga tee. Igaüks valib oma mooduse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalumine vaid kord nädalas
Kuupäev: 16. March 2010, kl 23.11

Ma kaalun korra nädalas kuna mind see distsiplineerib pingutama terve nädal 24/7, et nädala pärast oleks tulemus hea. Siiamaani see töötab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalumine vaid kord nädalas
Saatis: Rarely
Kuupäev: 17. March 2010, kl 10.55

Mina kaalun rohkem kui 1 korda nädalas, aga samas mitte igapäev, ja siiani pole kyll morjendanud kui kaal pole langenud. Mind nt motiveeribki siis see rohkem pingutama, et järgmine kord oleks rõõmsam tulemus kaalul winking smiley)))

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.