Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910
Asukoht: 10 / 10
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 20. June 2011, kl 08.43

Nimi....................pikkus.....algkaal.......10.06.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----94,5......-0,5...........- 7,7

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------89,1.....- 1,0...........- 6,5

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------91,8.....?????..........- 6,4

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------86,4.....- 0,3...........- 6,3

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 20. June 2011, kl 08.50

Tere,
Tabel siis sel korral selline nagu eespool näha võib. Aplaus ja lilled kungule, väga ilus tulemus - tubli oled!. Samuti ajaviitja, ikka jälle miinuspoolel. Ka minul endal näitas kaal päris toredat miinust. Kas maikelluke76 ikka on meiega???. Mina sõidan nädala pärast Saaremaale, seega teen tabeli valmis järgmisel laupäeval, loodetavasti saate oma näidud ära saata reede-laupäeva jooksul (tegelikult olen mina see, kes pidevalt unustab smiling smiley ). Kogu juulikuu olengi Saaremaal, loodetavasti on mul võimalik sealt internetti pääseda, et tabelist ülevaade anda. Sel korral tulevad mul väga tagasihoidlikud jaanid. Noorem laps on tuulerõugetes, õnneks hakkab asi juba läbi saama, aga ei hakka oma täpilist tibu rahva sekka vedama. Seega ei mingit liha ja vorstidega liialdamist spinning smiley sticking its tongue out Soovin Teile mõnusaid ja toredaid Jaane/jaane the finger smiley ning päikselist suve!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 21. June 2011, kl 20.52

Hei-hei!

Teatan, et olen paar nädalat foorumist eemal ja nädala peale jaanipäeva tahaks jälle teiega liitudasmiling smiley
Aga jah, tahtsin öelda, et tublid olete.
(ise pole eriti tubli olnud)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 24. June 2011, kl 20.29

Tere-tere!

Olin pikalt eemal, ei tea kas saan andeks smiling smiley Olid sellised eriti kiired ajad, elumuutused ja kaalule pole ka maikuust alates saanud. Nüüd liituks hea meelega uuesti, kui ikka taas kampa võtate.

Kaalun homme hommikul & annan teada, kus omadega olen. Tunne ütleb, et mõned kilod on lisaks tulnud..aga eks homme ole täpselt näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 27. June 2011, kl 00.30

Hei!

Ma jätaks heaga nädala kaalumata, Eestis käimine kehakaalule head ei teinud. Ehk olen tulevasel reedel valmis oma näitudega silmitsi seisma. Loodetavasti kohtab siin siis teisigi...winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 30. June 2011, kl 11.53

Laupäevahommikune kaalumine näitas 92,6. Halb-halb sad smiley
Aga see nädal on siiani päris kenasti läinud. Homme hommikul vaatame uuesti. Loodan paremat numbrit näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 25. July 2011, kl 09.19

Tere tüdrukud ja mõnusat suve jätku!
Nagu märkate, ei ole ma viimased nädalad ühtegi kommentaari lisanud. Põhjus lihtne, elasin elu, kus ei olnud võimalust ega aega arvuti taha istuda. Suvi on olnud seni väga põnev ja toimekas, ilusad ilmad on naha mõnusalt pruuniks küpsetanud, tuju on hea ning kaal on peaaegu sõbraks saanud. Erilisi miinuseid need nädalad ei toonud, kuid aktiivne liikumine on keha pisut paremasse toonusesse viinud. Üritan viimase suvekuu end ikka ree peal hoida, kuigi mõnusaid ahvatlusi on palju. Tundub, et aktiivseid kaalunäidu edastajaid meil siin ei olegi eriti jäänud. Teen ettepaneku, et kes soovib veel siin jätkata, annab teada ning kas soovite ikka tabelit ka veel näha või mitte. Minul on siin keskkonnas augustini tasutud, seega selle aja jooksul ikka kiikan siia. Enda jaoks teen järelduse, et ükski imerohi ega programm ei aita, kui inimene ise kaasa ei pinguta. Samas olen nende mõnegi kaotatud kilo üle rõõmus. Teoorias tean ma väga hästi mis mulle mõjub, suudaks vaid seda kõike jälgida. Samas arvan, et oleme kõik toredad kaaslased oma sõpradele, suurepärased vanemad oma lastele, ahvatlevad kaasad oma meestele - seda olenemata kaalunumbrist smiling smiley Soovin Teile kõigile palju päikest ning suvel on üks eelis ka riiete osas - bikiinid ju mahuvad ikka selga smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 29. July 2011, kl 11.47

Tere,
Minu tänane kaalunäit 92 kg. Pole paha, aga sinna 8-ga algava numbrini ei jõua kuidagi. Aga no arvestades, et algkaalust ikka kõvasti alla saanud, ei ole põhjust virisemisekssmiling smiley Kas olen nüüd siia üksi jäänud või ütleb keegi veel sõna sekka???

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910
Asukoht: 10 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.