Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 9 / 10
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 10. May 2011, kl 13.53

Tere kõigile ja suured vabandused,
Unustasin tabeli tegemise, satungi siia vaid hetkel kiirelt üle vaatama, mis toimub.
Maikelluke76, ära anna alla. Kui tahad vahepeal näitude andmisest loobuda, siis olgu, aga luba, et pingutad ikka selle eesmärgi nimel edasi, mis endale salamisi seadnud oled. Loomulikult oleksime väga rõõmsad, kui oma tegemistest ikka meid ka teavitad.
Sel korral on kõik ikka tublid olnud, no ja gagi13 laseb tantsusammul, kaks sammu edasi ja üks samm tagasi spinning smiley sticking its tongue out Väga tubli tulemus kokkuvõtvalt! Üldpildis on hetkel parim tulemus Maril, kes on juba üle 7 kg kaotanud - thumbs up.
No ja selle korra tabel siis ka.

Nimi....................pikkus.....algkaal.......07.05.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----97,7......- 0,8............- 5,0

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------89,8.....- 0,8...........- 5,0


maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------94,1..... + 0,5..........- 4,1

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------88,0......- 0,3............- 4,7

gagi13............170 cm------95,5 kg-------89,5.....+ 0,5...........- 6,0

mari................180 cm-------97,3 kg------90,2........- 0,8.........- 7,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 12. May 2011, kl 12.26

Tere!
Ilus tabel.
Sellel nädalal ei astu mina kaalule aga ma tulen järgmisel nädalal tagasi siis räägin kus käisin ja mida näginsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 13. May 2011, kl 07.30

Tere hommikust!

Ma pole juba nädal aega siin foorumis käinud. Nüüd kiikasin teie tabelit ja näen, et olete ikka väga tublid olnudsmiling smiley)

Ma ise ei tahaks ikka alla anda, kuigi hetkel on elus suured muudatused ja kaalujälgimiseks pole eriti aega. Läksin jälle peale 2 aastast kodusolemist tööle ja sellega seoses on stressi palju.

Kuid samas, täna kaalule astudes näitas see 93,3 kg, seega nädalaga on ikka 0,8 kg maha läinud. Pange siis mind ikka tabelisse kirjasmiling smiley

Eks ma üritan end millalgi ikka kokku võtta ja edasi eesmärgi poole rühkida.

Parimat kõigile ja kohtumiseni.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 13. May 2011, kl 14.54

Tere!

Alustaks sellest, et tubli Maikelluke!

Minu kaaluks 87,5 ehk -0,5kg. Visalt läheb, aga ikka läheb. Oma suureks rõõmuks avastasin oma kätelt musklidgrinning smiley Kätekõverdused aitavad vist (no tegelikult poolkätekõverdused). Enne oli seal selline pehme padjake hahahaa.
Ma olen nii laisk, et ei suuda oma toitu kuidagi kirja panna. Kas te kõik kirjutate ikka iga päev oma ampsud üles?
Huvitav ka, et selle kaalu jälgimisega on alkoholi tarbimine päris ära jäänud. Mitte, et oleksin enne suur klaasitõstja olnud smiling smiley Pole lihtsalt isu. Nüüd tuleb pikemaks ajaks külaline, kellega ikka vahel õhtul veini on limpsitud...tea, kas olen kohe oimetu?confused smiley

Igal juhul meelekindlust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 16. May 2011, kl 07.46

Tere,
Minul -0,2
Tabel siis selline. Kungu näidu jätsin samaks, kuna ta teatas, et sel korral näite ei saa saata. Kus on aga mari ja gagi13???Andke ikka endast märku!

Nimi....................pikkus.....algkaal.......14.05.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----97,5......- 0,2............- 5,2

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------89,8.....- 0,0...........- 5,0

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------93,3..... - 0,8..........- 4,9

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------87,5......- 0,5............- 5,2

gagi13............170 cm------95,5 kg-------89,5.....?????...........- 6,0

mari................180 cm-------97,3 kg------90,2........?????.........- 7,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 20. May 2011, kl 11.56

Tere,
Lootsin, et kõigil juba uhked miinused reas, aga võta näpust smiling smiley
Minul sel nädalal siis -0,5 kg
Küll venib aeglaselt, aga siiski.
Kena nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 21. May 2011, kl 20.41

Tere!
Selle nädala näit +400g ma pole üldse õnnetu, sest tean kust need ülearused jälle pärit on.
Kaal nüüd siis 90,2
eelmise nädala lõpus käisin roheliste rattaretkel Saaremaal panin end proovile ja see polnudki nii hull kui arvasin.reedene päev oli küll vihmane ja sai läbi ligunetud kuid hea seltskond ja hea tahe tegid olemise mõnusaks. Sõitsime kolme päeva peale kokku peaaegu 200 km ja eks õhtul peale õhtusööki tulid veel lisaks kõik sokolaadimugimised ja pähklid jne. ja eks soojarohtu ka veidi...
Järgmiseks nädalaks panen küll eesmärgi endale -1kg tänane päev on alguseks kenasti läinud. Ka olen jälle hooletusse jätnud toidu kirja panemise. Ma ei tea kuidas küll peaks ennast motiveerima?eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 21. May 2011, kl 20.58

Tere

Sorry, aga mina jätan sel nädalal kaalu teatamatasad smiley Kaalutõus on lihtsalt liiga suur ja mul on meeletult häbi.
Järgmisel nädalal on mul sünnipäev, väike juubel, kuid eesmärk 90 kg, mille ma oma sünnipäevaks seadsin, jäi kahjuks saavutamatasad smiley
Samas, teie toredad miinused motiveerivad mind, nii et ehk saab kunagi jälle järje peale.

Parimat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 22. May 2011, kl 01.35

Tere!

Minul näitab kaal 87,2 kg ehk siis -0,3 kg....aga rahul pole. Pole lihtsalt aega suutnud leida, et pisut trenni teha . Enesetunne vajus seoses sellega kohe allapoole. Tahaks vähemalt endale antud lubadustele truuks jääda.

Siin foorumis on kuidagi kurvameelseks ja tujutuks länud....mis lahti? Oleks nagu motivatsioonipuudus kohale jõudnud. Kuulge nüüd! Mõelge, mis tunne oli paar kuud tagasi ja nüüd?! Iga väike tulemus on ju tulemus ja püüdmine on parem, kui mitte miskit teha, onju! Ma loodan, et kõik ikka edasi pingutavad! Minu jaoks on küll suureks abiks teadmine, et tuleb end jälle reedel kaaluda ja "aru anda" siia foorumisse. Nii mõnigi shokolaaditükk jääb seetõttu minust puutumata (shokohooliku pihtimused winking smiley).
Ma ei hakka loosungeid pilduma, aga mõelge, kui hea ja kerge on liikuda ja suve nautida kilo kergemana ja siis veel kilo kergemana ja veel kergemana....

Positiivsust teile kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 23. May 2011, kl 07.49

Tere,
Tõepoolest on sul ajaviitja õigus. Kuidagi nukker ja vaikne on siin. Sel nädalal meie vaid kahekesi end üles märkinud. Kes järgmisel korral endast märku ei anna, tuleb vist tabelist maha võtta. Maikelluke76, väga tubli, et üritad ikka meiega jätkata. Kui näitu ei tahtnud sel korral anda, siis ok. Saan sinust täiesti aru, nädal läheb nii kiirelt, kuid end kokku võtta on väga raske. Samas ma arvan, et saad sinagi taas ree peale, oli ju hetk, kus sul nii hästi läks eye rolling smiley Peame vist siia rohkem kirjutama ja erinevatel teemadel vestlema. Mina olen viimasel ajal jõudnud mõned korrad kõndima (keppidega) ning toitumises olen ka proovinud süsivesikuid natuke vähem tarbida, samas on pidevalt suur magusaisu, millele ma siiski tihti ka alla jään moody smiley

Soovin kõigile ilusat ja tegusat nädalat! smiling bouncing smiley


Nimi....................pikkus.....algkaal.......21.05.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----97,0......- 0,5............- 5,7

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------89,8.....?????...........- 5,0

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------93,3.....+- 0..........- 4,9

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------87,2......- 0,3............- 5,5

gagi13............170 cm------95,5 kg-------89,5.....?????...........- 6,0

mari................180 cm-------97,3 kg------90,2........?????.........- 7,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 23. May 2011, kl 12.13

Tere!
Tahaksin ka tabelisse
spinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 23. May 2011, kl 12.16

Vabandust et alles laupäeval jõudsin siia . niipalju oli ettevõtmisis kuid ega sellel korral ei pea minu ü'rast tabelit uuesti tegema. aga tahtsin lihtsalt öelda et ma ikka ka siin.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 24. May 2011, kl 09.13

Tere kungu, täitsa minu viga, et sinu pisikest plussi ei märganud tabelisse panna, aga tore näha, et meiega ikka alles oled. Väike eelis järgmiseks nädalaks - kirja saada, siis nagu plussi poleks olnudki spinning smiley sticking its tongue out
Päikselist päeva Teile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 27. May 2011, kl 12.04

Tere kaunist kevadet! Oli tükk tegemist, et meie teema üles leida. No ja nagu selgub olin mina viimane, kes siia kirjutas ja nüüd jälle esimene. Aga igatahes võtke heaks või pange pahaks, minul sel nädalal -0,9 kg, et siis 96,1 - tunnistan ausalt, et kiire nädal, keskmised toidukogused ja hästi positiivne olemine on need, mis sel nädalal kaalul langeda on aidanud. Loodetavasti on siin teemas peale minu veel ikka duellitajaid. Andke endast märku!!! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 27. May 2011, kl 21.34

Tere!
Kaks korda kirjutan juba aga oma näpuka pärast kaotasin kirja ära s.t. panin akna kinnieye popping smiley

Olen kergem 800 grammi seega tabelisse tahan nüüd 89.4 kg saada paisab et siin kribamine on tõesti järjest vähemaks jäänud isegi nädala sees pole kedagi aga no ma ei virise sest ise täpselt samasugune. Laisk nagu vihmauss ei saa oma toitusid kirja, tegelikult see ju ettevõtmise asi aga suht tüütu ka neid toitusid otsida...See oli laiskusele vabandus.
Kui kaua te kõik olete plaaninud sellest üritusest osa võtta. Mina olen osaline juuni lõpuni siis paraku lõpeb maksuline aeg ja ma pole kindel kas jätkan. Siis puhkus ja suvi ja palju muud jne. Aga võib olla ma mõtlen ümber.

Ilusat ja sooja laupäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 28. May 2011, kl 07.42

Tere hommikust!

Minu kaalunumber näitas täna 93,9 kg, seega + 0,6 kg. Eelmisel nädalal ma kaalunumbrit ei teatanud, kuid võin öelda, et see oli ca. 1 kg võrra veel suurem.

Ilusat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 30. May 2011, kl 12.03

Nimi....................pikkus.....algkaal.......27.05.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----96,1......- 0,9............- 6,6

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------89,8.....- 0,8...........- 5,8

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------93,9.....+ 0,6..........- 4,3

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------87,2.....?????............- 5,5


Sel korral tabel siis selline. No väga hõre see asi siin ikka. Mari ja gagi13 ei ole endast ammu märku andnud ja seetõttu võtsin nad tabelist maha.
Maikelluke76, oled väga tubli, et mõõnast üle hakkad saama, järgmisel korral kindlasti miinus juba tulemas. Mina isiklikult plaanin siin vastu pidada augustikuu keskpaigani. Loodetavasti peagi algav puhkus annab mulle palju energiat end rohkem liigutada ning oma toitumist jälgida. Suve jooksul sooviksin alla saada vähemalt 6,2, et siis ikka taas 8-ga algavat numbrit näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 30. May 2011, kl 13.23

Tere

Vähe on meid siin tõesti järele jäänudsad smiley
Mina tahaks siin ka augustikuuni vastu pidada. Ei saa küll lubada, kas mul siis eesmärk, 85 kg, ka täidetud saab, aga loota võib. Nüüdseks olen juba 3 (!) päeva korralik olnud, kõik söödu üles märkinud ja nii hea ja kerge on juba olla. Loodan ikka väga, et saan jälle järje peale.

Soovin meile, kes me siin järele oleme jäänud, palju tahtejõudu ja vastupidamistsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 31. May 2011, kl 13.21

Tubli maikelluke76 Tulebki päev korraga jälle alustada ja küll siis minema hakkab. Minu puhul toimib ka vaid nii. Ka siis ei tohi end lõdvaks lasta, kui juba mõni kilo miinusesse jälle läheb. Endal mul ongi nii, et mõni kilo miinust ja siis on tunne, et oh nii see kaal langebki ja jälle luban endale mõttetut maiustamist. Üritame siis vähemalt kahekesi augustini vastu pidada ja ehk saame ikka hakkama. Loodetavasti on kungu ka meiega kambas.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 01. June 2011, kl 22.07

Tere!

Vabandust et pole oma kaalu teatanud. Sattusin lapsega haiglasse. Koleda neljandat päeva kestva kõhuvalu tõttu (arsti kutsusin 2 korda selle aja jooksul koju, sain kõhugripi diagnoosi) läksin igaks juhuks lapsega haiglasse kontrolli (palavik ka) ja tuli välja, et kole kopsupõletikconfused smiley
Mees tõi arvuti lõpuks, aga kaalu ei hakka paluma... Kui hästi läheb, annan järgmisel kaalumisel endast teada, kui mitte, siis loodetavasti jätate mu enda sekka ka kahenädalase pausi järel.
Kohtumiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 03. June 2011, kl 16.01

Terekest!

Teatan siis oma tänase kaalu ka: 91,8 kg ja nädalaga seega -2,1 kg.
Tunnen, et olen jälle ree peale saanud ja loodan ikka mõõdukalt jätkatasmiling smiley

Kaunist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 06. June 2011, kl 00.17

Hei!

Kaaluks 86,5 kg ehk siis -0,7 kg. Arvasin, et peale nädalast pisikeses ruumis istumist on asi lootusetu (peale lapse eest hoolitsemise pole midagi teinud), kuid siiski...Visalt läheb, aga läheb see kaalukene. Kui tagasi mõelda, siis jõulude ajal kaalusin täpselt 10 kg rohkem. Peaks vist uhke olema?

Tubli Maikelluke76, sellised edusammud annavad kõvasti motivatsiooni!

Ja ärge ikka mind ka reast välja arvake, tahaks ka augustini vastu pidada winking smiley
Edu kaasvõitlejaile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 06. June 2011, kl 08.29

Nimi....................pikkus.....algkaal.......03.06.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----95,0......- 0,6............- 7,2

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------89,8.....?????...........- 5,8

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------91,8.....- 2,1..........- 6,4

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------86,5.....-0,7............- 6,2


Tere Teile maikelluke76 ja ajaviitja. Mul on Teie mõlema pärast väga hea meel. Tore, et ree peale tagasi said maikelluke76 ning tore, et ikka meiega oled ajaviitja. Tabelist nii kergelt ikka kedagi välja ei arva ning kuna meid on nii vähe, siis katsume ikka üksteist võimalikult kaua motiveerida. No hetkel peamine motivaator minul ikka reedene kaalu teatamine smiling smiley Ilusad ilmad teevad ka tuju paremaks ning väga rammus söök ei ahvatlegi, kuigi jah - jäätis, jäätis, jäätis.... aga õnneks on neid kah selliseid vähe leebemaid variante, mitte, et mina neid sööks, aga noh...spinning smiley sticking its tongue out Igal juhul jällegi soovin meile kõigile mõnusat nädalat!!!
Kungu, kas oled ikka meiega???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 06. June 2011, kl 13.45

Tere
Olen küll alles kuid reedel sõitsin kell viis hommikul kodust välja ja tagasi pühapäeva õhtul sai tehtud tiir jälle Saaremaale oma kollektiiviga. Kaal sama mis eelmine kord seega muutusteta ja eks sai ka suhu topitud nii mõnigi üleliigne asi. Järgmisel nädalal on ka minu näit siin. Ilm on ilus vesi juba ka soe nüüd saab ujuma ka grinning smiley
Ja jäätis on ka külmikus olemas. Ka minule ei meeldi need lahjad jäätised mis tegelikult peaks meeldima, kui tahan jäätist siis ikka head. Ja seda ma ka ostan nämmm...
Kuidagi jälle see toidu kirja panek nii visa..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 10. June 2011, kl 09.50

Tere!
Jälle reede olen täna usin ja kohe siin
Kaal ei ole sõbersad smiley
Olen saanud +300 g raskemaks. Nüüd kaal siis 90,1 Jõudu mulle aga õhtul on isu kohutav. Pugin ja mugin küll kilehoones salatit aga noh vabandust võib otsida ikka küll igalt poolt. Proovin uuel nädalal paremini.

Ilusat päeva !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 10. June 2011, kl 20.24

Tere

Minul näitas kaal täna hommikul jälle 91,8 kg ehk siis kaal täpselt sama mis nädal tagasi. Ise olen aga rahul, et kaalu juurde pole tulnud, sest eelmisel korral oli kaalulangus ikka oodatust palju suuremsmiling smiley
Viimasel nädalal pole kahjuks suutnud midagi kirja panna ning olen söönud nii kuis juhtubsmiling smiley Järgmisel nädalal üritan jälle korralikum olla.

Ilusat nädalat kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 12. June 2011, kl 00.47

Tere!

Minu kaal on 86,7 ehk siis +0,2 kg. Nagu jojo. Masendav, et magusaisu on kohutav ja iseloomuga on nagu on. Aga võitleks edasi.

Ehk järgmisel korral on rohkem midagi öelda smiling smiley

Tervitades...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 14. June 2011, kl 13.59

Tere kõigile.
Esmalt suured vabandused, et tabeli koostamisega nii hilja peale jäin. See on see puhkuse aeg. Ei tea mis päev on spinning smiley sticking its tongue out No ja nädal on meil ka selline tagasihoidlik olnud. Jätan enda kaalu ka samaks.

Nimi....................pikkus.....algkaal.......10.06.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----95,0......+/- 0...........- 7,2

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------90,1.....+ 0,3...........- 5,5

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------91,8.....+/- 0..........- 6,4

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------86,7.....+ 0,2...........- 6,0


Kogu juulikuu olen ära Saaremaal, eks näis kuidas seal kaalulangetamine toimuma hakkab, aga igal juhul on minu juulikuu plaan -4 kg, kogu suve plaan on -6 kg. Eks näis, kas saan sellega hakkama või mitte. Toidupäeviku täitmisest ma hetkel olen loobunud, kuid üritan üldiselt läbi mõelda, mida ja kui suures koguses söön. Loodetavasti on meil järgmisel korral kõigil kasvõi pisike miinus. Kokku oleme kaotanud 25,1 kg, selline kogus peaks minul üksi järgmiseks suveks kadunud olema eye rolling smiley Ah jaa, kui kellelgi on soovi osta suveks omale kaunis ja mugav maxikleit, siis avastasin Facebookis sellise toreda koha nagu Uneingel. Käisin uudistamas ja sain ka omale juba suveks ühe imeilusa kleidi ostetud. Istub väga hästi ja mis peamine, seda saab kanda ka palju saledamana, seega iga kaotatud kilo tuleb ainult kasuks ning mida pikem inimene, seda ilusamini need kleidid sobivad. Enamus kleite müüdi päris kiiresti ära, kuid uued kleidid peaksid sel nädalal müüki jõudma, plaanin ise ka veel korra uudistama minna the finger smiley Egas midagi mõnusat olemist Teile armsad kaaspingutajad!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 18. June 2011, kl 10.55

Tere!
On siin veel keegi - tahan rõõmustada, olen korralik olnud ja tulemus on 1 kg kergem niisiis 89.1
aga see oli raske nüüd veel pühapäeval tordi söömine ja väike grill lapse sünna -ta saab juba seitsme aastaseks. Teisipäeval samuti jälle pidu keskmine tütar lõpetab gümnaasiumi nii et pidu ei lõpe aga see kõik on tore Jõudu kõigile ning ilusa ilma nautimist samuti, sest suvi on lühike...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 19. June 2011, kl 22.04

Hei!
Siin on päris hõredaks liikumine läinud, aga no ega ma ise ka eriti hoolas pole smiling smiley
86,4 kg on tulemus. Suurt muutust pole. Kuna olen nüüd paar päeva Eestis, on karta, et ei suuda kiusatustele vastu panna - head Eestimaist toitu puutumata jätta - järgmisel nädalal hirm kohe kaalule minna. Plaan on aga ikka veel vähemalt 5-6 kg maha raputada, võtab see aega palju võtab smiling smiley
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 9 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.