Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678910Järgmine
Asukoht: 1 / 10
Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Ann142
Kuupäev: 13. February 2011, kl 16.17

Tere tulemast! Alustame üheskoos teed väiksema numbri poole!

Osalejate tabel

Ann142 ...167cm...106,3kg
tupsik25...172cm...105,9kg
Muutused...165cm...85kg
Meia ...162cm...81kg
linnutee...164cm...73,5kg
Mannu83 ...170cm...85kg
lamiate ...166cm...82kg
melon ...169cm...65kg

Järgmine kaalumise päev on reede, 18.veebrur.

Alustuseks võiks kirjutada, et kuidas kalorilugemine läheb ja kas keegi mingit teist meetodit abiks kasutab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: lamiate
Kuupäev: 13. February 2011, kl 16.41

Pole väga pikki perioode enam otseselt kaalujälgimisega tegelenud, seega võtab veidi harjumist, kuid üritan selle kalorilugemise endale sisse juurutada, vähemalt seniks kuni tervislikud harjumused loomupäraseks saavad ja enam nii pingsalt numbreid jälgima ei pea. Olen varem mingit kolmnurgasüsteemi kasutanud (ühe raamatu järgi), mis oli ka päris mugav, aga üle poole aasta järjepidevust ei jätkunud, sest kilodega koos kadus ka "selge mõistus" ja hoolsus söödavate toitude ja koguste jälgimises. Ja nii need kilod jälle tulid... Kuid kõige olulisem siiski see, et saaks ennast trenniks jälle kokku võtta. Oeh...ja kevadet ei jõua ka enam kuidagi ära oodata. smiling smiley
Igaljuhul edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: tupsik25
Kuupäev: 13. February 2011, kl 16.42

Minul käib see kalorilugemine suht raskelt, kuna käin vahetustega tööl ja tööjuures on keeruline pakutava toidu koguseid hinnata, kuid proovin hakkama saadasmiling smiley igal töövabal päeval käin kepikõnnil, keskmiselt saab 7km maha käidud. Õnneks toetab abikaasa minu püüdlusi ja on ka ise oma toitumist jälgima hakanudwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 13. February 2011, kl 16.59

mina eile õhtul libastusin veiniklaasi taha aga eks nüüd sellevõrra hoolikam. see nädal mis ma nüüd olen lugenud oma kaloreid on minu hommikuseks lemmiksöögiks kujunenud üks soojamaareisil söödud hommikueine. Kui kedagi huvitab siis koosneb see 1 munast millele on juurde segatud rohkesti hakitud peterselli, tomatit, sibulat, vahest lisan ka viilu poolsuitsuvorsti, soola pipart ja vähese rasvaga pannile smiling smiley
Mulle tundub et paprikad, tomatid ja muu värske kraam on jõudnud ka minu lauale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: melon
Kuupäev: 13. February 2011, kl 17.39

pean ka selle kalorilugemise sisse harjutama, aga selleks pean endale kibikiiresti ostma köögikaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Mannu83
Kuupäev: 13. February 2011, kl 20.51

Esmaspäevast saadik nagu väga väga tubli olnud, kalorid lubatu piires, tasakaalus toitumine iga päev ei ole aga kaal jäi seisma, 2 esimest päeva langes ja siis hops tagasi seal kus algus, ehk siis 85 smiling smiley Ehk pole beebiga tegu smiling smiley Homme esmaspäev ja jätkan nii nagu eelmine nädalgi. 18ndal siis kaalume smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: lamiate
Kuupäev: 13. February 2011, kl 22.32

Ma veidi värskendan oma andmeid. Ütlesin oma kaalu viimaste teadaolevate andmete järgi, kuid ostsin omale uue kaalu lõpuks ja arvan, et saan ebaausa edumaa, kui jätan siinkohal oma kaalunumbri muutmata smiling smiley Ehk siis minu stardikaal 80,2 kg. (Ikka parem kui 82...Jee) grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Ann142
Kuupäev: 14. February 2011, kl 07.56

lamiate,

-1,8kg on meeldiv üllatus, seitsmega algav number pole kaugel!

Osalejate tabel (lamiate parandusega)
Ann142 ...167cm...106,3kg
tupsik25...172cm...105,9kg
Muutused...165cm...85kg
Meia ...162cm...81kg
linnutee...164cm...73,5kg
Mannu83 ...170cm...85kg
lamiate ...166cm...80,2kg
melon ...169cm...65kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Meia
Kuupäev: 14. February 2011, kl 13.11

Tere!

Tore kohtuda sõbrapäeval, soovin võitluskaaslastele parimat.

Mul on ohtralt kogemusi lugeda kaloreid ja toituda tervislikult.
Olen seda isegi tulemuslikult teinud, aga kui on ikka hea isu ja vähe aega , läheb see kõik meelest.

Minu kaal on juba 4 päeva püsinud sama, söönud olen alla normi - rohkemaks ei olnud isu.
Eks näe

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Ann142
Kuupäev: 14. February 2011, kl 19.33

Mina proovin kaloreid lugeda, varem ei ole seda teinud, Kaaluabis alustasin sellega, kuid üksi on raske pusida. Olin kümmekond aastat tagasi kaalujälgija, kuid seal ma võtsin ainult 6kg maha (60-lt 54kg) ja mäletan, et see oli kerge.
Proovin nüüd kalorilugemisega ja väikest viisi trenni tehes.
Kõige raskem on õhtuti ja nädalavahetustel vähem süüa, eriti õhtuti. Tahaks õhtul tunnikese endale, vaikust ja rahu nautida, kuid kuidagi satub sellesse tundi ka söögipoolist. See on üks halb harjumus, millest tahaksin vabaneda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: linnutee
Kuupäev: 14. February 2011, kl 20.17

head sõbrapäeva!
olen kaloreid ka varem lugenud ja tulemuslikult.Kõige raskem on minu jaoks õhtune aeg, kogu aeg tahaks midagi näksida. ehk õnnestub seda "tahtmist" kuidagi kontrolli alla saadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Ann142
Kuupäev: 15. February 2011, kl 21.26

Mul on selline probleem, et mul kipub pool või üle poole kaloritest õhtusse jääma. Hommikul söön korralikult, kuid lõuna ajal pole üldse isu, söön küll ca 300kcal kuid õhtusse jääb paratamatult ligi 800 kalorit. Hommikuti vist peaks rohkem sööma, sest lõuna ajal ma rohkem ei jaksa süüa, kui praegu.
Kuidas teil kalorid kipuvad jaotuma?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: melon
Kuupäev: 15. February 2011, kl 21.58

ma peaksin ka hommikul rohkem sööma vist, aga mul see, et õhtu pärast 18.00 ei söö, loodaks et ka nädalavahetusel suudan nii olla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Ann142
Kuupäev: 15. February 2011, kl 22.15

melon, kas sa sööd siis lõuna ajal palju või on sul õhtusöök enne 18?
kuidas sa õhtu vastu pead, et ei söö?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: melon
Kuupäev: 15. February 2011, kl 22.59

jah lõunal söön päris palju. aga ma ei tea, ma olen juba harjund, et nädala sees peale 18.00 ei söö. kui väga tahan siis söön õuna või apelsini, aga üritan juua lihtsalt võimalikult palju vett siis smiling smiley aga nädalavahetusel, oh issver siis läheb käest ära sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 17. February 2011, kl 07.23

minu hommikune kaal on 84,7 langust -0,300 gr. Olen selle üle väga õnnelik kuna kuni poole nädalani oli mul kaalul ees hoopis pluss

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 17. February 2011, kl 10.49

ohh avastasin et täna ei olegi reede confused smiley , niisiis loodetavasti homne kaal ka ikka miinuses

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Ann142
Kuupäev: 17. February 2011, kl 19.59

Homme on kaalumise päevsmiling bouncing smiley

Mul midagi rõõmustavat ei tule. Ajaks kõik haiguste kaela, kuid ei saa, pigem tahtejõuetus peale kahte magamata ööd. Millegipärast on nii, et kui magada ei saa, siis ammutaks energiat toidust ja liialdaks sellega kohe tublisti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Meia
Kuupäev: 17. February 2011, kl 21.56

Kaaluabisse registreerudes ei arvestatud minu kaalus 700 gr, mis ületas 83kg, kirja läks täisarv.

Siia duelli lülitusin täisarvuga 81, arvestamata 400 gr. Küll oleks kena homme kaaludagi täisarv, et jätkata sündsalt ''tagamõteteta''

Minu toitumine ei ole iialgi tasakaalus, rasvade ja valkude vahekord on krooniliselt vastupidi.
Ma saan aru, et tuleks võiga putru süüa, aga armastan hoopis aedvilja lihaga. Juust ja kohupiim kuuluvad igapäevamenüüsse, kuna ma piima ei talu. Olen püsti hädas- nii öeldakse vist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: melon
Kuupäev: 17. February 2011, kl 22.22

appi, ma lausa kardan, seda homset kaalumist. täna sõin jube palju. päeval oli kõik ok, ja käisin trennis ka ära, aga siis mu venna sünnipäev, ja salateid mida tuli maitsta ja kooki. oeh jah:s loodan et plussis ei ole, muidud on küll vastik vastikconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 18. February 2011, kl 07.32

84,8 siis tänseks kaaluks, -200gr.
Sooviks juba natukene soojemat ilma, ma ei jõua enam toas olla. Trajektoor on töö-kodu-töö ja ei sammukestki rohkem. ( poodi ma ei loe kuna se on üle tee )

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: linnutee
Kuupäev: 18. February 2011, kl 07.59

smiling smiley
kaal täna siis 71,9
sama siin, nii väga tahaks juba soojemat ilma

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: melon
Kuupäev: 18. February 2011, kl 08.06

mul näitas kaal 64,6kg, võiks ikka natuke rohkem alla minna, aga vähemalt pole plussis, niiet peab sirge seljaga edasi minema grinning smiley
edu kõikidele !

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: lamiate
Kuupäev: 18. February 2011, kl 08.17

Minu kaalunäit täna 78,6. Ja seda seejuures, et eile oli halb päev grinning smiley Nii, et kokkuvõttes hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 18. February 2011, kl 08.22

lamiate kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu kaalunäit täna 78,6. Ja seda seejuures, et
> eile oli halb päev grinning smiley Nii, et kokkuvõttes
> hästi.



Lamiate , su tulemus on supper !!!!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: tupsik25
Kuupäev: 18. February 2011, kl 08.53

Minul kaal täna 105,7. Kaotust 200g, sünnipäevadel käimine on ikka kurjastsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Meia
Kuupäev: 18. February 2011, kl 10.09

meia kaalub 80,3 kg.

Olen üks neist, kes 900 cal peavad piirduma. Kui luban endal rohkem süüa, ei suuda enam õgimist kontrollida. Tagajärg on kaalu hüppeline langemine, st läheb aega kuni jälle vaim kehast jagu saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Mannu83
Kuupäev: 18. February 2011, kl 11.27

Minul endiselt 85 smiling smiley Ilmad nii külmad, et sammuti autoga vaid töö ja kodu, väldin, et sooja saamiseks ei söö rohkem. Paar päeva on jäänud ka märkimata, kuna tööl pole olnud ühtegi vaba aega ja õhtul lööd juba käega, aga see ei tähenda, et väga rohkem sööks, intervall ikka sees, hommik-lõuna-õhtu ja paar vahepala smiling smiley

Loodan 25 veebruarist rohkemat.

Jõudu Teile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: lamiate
Kuupäev: 18. February 2011, kl 13.56

Ma ise ka imestasin. Aga no alguse asi vist, et langeb...pole tükk aega langetamist alustanud grinning smiley Küll tuleb ka see aeg, kui püsib ja peksa või pudrunuiaga, ikka ei lähe grinning smiley Ja kusjuures mul Samamoodi rasvade ja valkude osakaal ristivastupidine sellega, kuidas eeskujulik oleks...jama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ann142, tupsik25, Muutused, Meia, linnutee, Mannu83, lamiate, melon alustavad! Esimene eesmärk -10kg!
Saatis: Ann142
Kuupäev: 18. February 2011, kl 14.47

Minu kaal näitas imepisikest miinust, 105,9. Vähemalt ei tulnud plussi.

Teen õhtuks uue tabeli.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678910Järgmine
Asukoht: 1 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.