Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 13. October 2010, kl 07.27

Tere, kes oleks nõus minuga duellitama olen siin uus. Oleks vaja motivatsiooni ning koos oleks kergem.
Minu kaal 65kg ja 164cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 13. October 2010, kl 08.37

Hei, palju soovid alla võtta? Minul pikkust 172 ja kaal hetkel 72,9.Soovkaal oleks 65 kg ehk siis maha võtta 7-8 kg. Duellitamine aitaks joonel püsida ja konkurents aitab patustamisest hoiduda. Võtaksin hea meelega sinuga kampa.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 13. October 2010, kl 09.26

Sooviksin kuskil 5 kg alla võtta. Ma arvan, et koos oleks jah lihtsam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 13. October 2010, kl 09.32

Oi, aga siis oleme peaaegu ühes klubis! Ise olen õnnelik ka 5 kg kaalulanguse üle, sest siis tunnen end juba väga hästi. Olen siin üsna uus ja reede hommikul on esimese nädala kontrollnäit ehk siis kokkuvõte. Kas sulle reedehommikused kontrollkaalumised sobiksid? smiling smiley Võiks näiteks oodata kuni reede hommikuni, ehk on veel 1-2 huvilist, ja siis täiskäigul duell avatud! smiling bouncing smiley Palun lisa omad ettepanekud ja mõtted ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 13. October 2010, kl 10.24

Reedetega on tavaliselt see, et kui oled nädala vaeva näinud ning siis näed kaalul mõnda positiivset numrit võidake nädalavahetuseks ennast unustada. Aga võibolla ongi reeded paremad, sest siis peab tahet rohkem olema.
Aga võib ilusti paar päevakest veel oodata ning siis startida. Aga eks tuleb vaikselt juba praegu peale hakata winking smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 13. October 2010, kl 12.06

Just, just, säti aga vaim valmis ja kui keegi rohkem pole huvitatud, siis reede hommikul paneme aga stardikaalud ilusasti kirja. smiling smiley Ja nii omade kui enamiku teiste kogemustest võin öelda, et nädalavahetustes kiputakse ikka veidi lõdvemalt võtma. Seega on aega esmaspäevast reedeni veel jõudsalt pingutada, et ilus näit saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 13. October 2010, kl 12.17

Tere!
olen ka uus siin ja prooviks ka duelli siissmiling smiley..ise olen 170 cm pikk ja hetkel kaalun 79,8 kg oleks vaja allla saada kuskil 10 kg.Tohib ka reedest liituda teiega?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 13. October 2010, kl 12.20

Ikka võib, eks meil kõigil on koos ikka väheke tõhusam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 13. October 2010, kl 13.07

Welcome, Kätlin89! Kolmekesi juba lõbusam ja põnevam. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 14. October 2010, kl 07.57

Heips, duellitajad! Kuidas eilne päev möödus? Valmistute? Mõtlesin, et milline võiks duelli periood olla, no kas või minimaalne periood? Kui loota parimale kaalukaotusele ehk siis vähemalt 1 kg nädalas, pakuksin 15.10-03.12.10 ehk 7 nädalat. Siis teeme vahekokkuvõtted või hoopis lõppkokkuvõtted. Ettepanekud? smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 14. October 2010, kl 08.59

Tere, tere smiling smiley

Eilne päev möödus suhteliselt rahulikult, käisin peale tööd jalutamas kuskil ca 2 tundi. Ja õhtul sai varakult magama.
Periood võiks olla 2 kuud ehk siis 15.10.10 - 10.12.10.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 14. October 2010, kl 09.02

Ma hakkan täna valmistuma.Ja mulle ikka sobibsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: reltsa
Kuupäev: 14. October 2010, kl 09.24

Tere, sooviks teiega liituda. Olen vana olija, kevadel liitusin, olin korralik jälgija ja langetasin kaalu 78´lt 68´le, mille saavutasin suve keskel. Kuid siis lasin end käest ja nüüd on kaal tõusnud 72,9´le jälle. Olen ise 172 cm pikk ja tahaks lõpuks oma ideaalkaalu saavutada, seega 7-8 kilo vaja alla võtta. Loodan duellitades oma eesmärki saavutada, et koos on kergem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 14. October 2010, kl 10.17

Tere, Reltsa! Vaatan, et meil samad näitajad ja sarnased soovid. smiling smiley Ja muide, see tunne, et lased end käest ja kilod kogunevad, on mulle vägagi tuttav. Tegelikult on see nn jo-jo-efekt mind ära tüüdanud ja enda peale ülimalt vihaseks teinud. Parim saavutus oli ca 2 aastat tagasi kui kaalusin 67 kilo. Kaaluabi pakutud 65 kg tundub täitsa mesimagus soov ja kahtlemata saavutatav. the finger smiley Lisan veel siia juurde, et ülestähendusi olen siin keskkonnas teinud alates 04.10 ja tänase seisuga tulemus -1,5 kg. Ootan põnevusega, kas homseks hommikuks toob näit veel toredaid muudatusi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 14. October 2010, kl 12.58

Selge homme on start, siis anname oma andmed ning teeme siia väikese tabeli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 14. October 2010, kl 14.59

Hei, kas olete muidu duellitamise reegleid ikka lugenud? Kuna mina enne polnud, siis osutus see teema vägagi harivaks, ja enamikuga polnud kursiski. cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 14. October 2010, kl 21.51

Tervitus,
Tahaksin ka teiega homsest duellitamisel liituda. Olen 167 cm pikk ja kurjakuulutavad 66,6 kg. Tahaks 8 nädalaga lahti saada 5 kilost. Homsest siis start.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 15. October 2010, kl 07.31

Tere hommikust smiling smiley

minu kaal tänasel hommikul 64,8 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 15. October 2010, kl 08.27

Tere hommikust minugi poolt! Minu stardikaal 71,8 kg. smiling smiley Saan aru, et peame nüüd tegema uue teema, kus pealkirjas peavad olema näidatud kõikide osalejate nimed ja sinna pannakse kirja vaid igareedesed ametlikud kontrollnäidud. Muu mõnus jutuajamine nädala sees jääb ikka siia teemasse. Kaisss, kuna Sina olid duelli algataja, siis kas soovid hakata tabelit pidama ja teed uue teema ise? Minul pole põhimõtteliselt tabelipidamise vastu ka midagi. Ootame siis ka teiste osalejate näitusid lähemal ajal. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: reltsa
Kuupäev: 15. October 2010, kl 09.08

Tere hommikust ka minu poolt smiling smiley Minu kaal täna hommikul 71,3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 15. October 2010, kl 09.25

Tahtsin lisada veel seda, et uurisin neid reegleid ka ise, aga ma ei ole endale soetanud seda paketti ning tegutsen siin rohkem enda huvides. Aga teie kõigi tulemused võivad ilusti kirja minna samuti ka minu omad, aga teie lihtsalt võistlete selle nimel, et saada autahvlile.
Ma loodan, et mu segapudi oli väheke arusaadav smiling smiley

Aga tabelit võin loomulikult teha ka ise või siis üle nädala teeb vahetust!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 15. October 2010, kl 09.35

Hei hopsti,
Minu stardikaal on 66,0 kg täna hommikuse seisuga. Ja lähebki lahti. Usun, et saame hakkama ja kõik saavutavad oma eesmärgi. smiling smiley Jõudu ja jaksu. Kui raskeks läheb siis oleme ikka toeks üksteisele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 15. October 2010, kl 10.58

Kaisss on siis meil hästi tubli ja saab austava ülesande duelli tulemused iganädalaselt kirja panna. Olge siis ikka usinad ja kribage siia teemasse ka usinasti. Ja kui Kaisss vajab abi tabeli pidamisel, võin alati abistava käe ulatada. Olge siis tublid ja edukat kaalulangetamist meile! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 15. October 2010, kl 11.11

nii hommikust ka minu pool..või lõunast tegelt juba..agaa pikkus on siis 170 ja stardikaal oleks siiis 79,4

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 15. October 2010, kl 12.02

ja mind ka see autahvel ei huvita..mul ikka põhiline et ise rahul olengrinning smileytabelit võin ka aidata teha...kuigi võib-olla ei saa nii kiireti nagu teised sest aeg suht piiratud kuna olen 10 kuuse lapsega kodus ja siiis pean veel õpida ka jõudma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 15. October 2010, kl 14.10

Ma olen ka kift suure hurraga kõiki kirja panema ja unustasin mõne ning tised ajasin hoopis sassi.
Ma tõesti vabandan ning teen uue tabeli kuhu lisan kõik õigesti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 15. October 2010, kl 14.19

Ja kui kuskil midagi valesti on siis kribame selle siia ning saavutusi ning toiminguid kirjutame ka siia. siis saame sealt ainult tabelit vaadata.

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 17. October 2010, kl 09.16

Hei! Kuidas reede-laupäev on üle elatud? Olite ikka korralikud? Kõige enam kardan ise just laupäevi, sest siis võib tahtejõud mind alt vedada, ja mõni liigne koogitükk põske sattuda. Eilse päeva võin 200%-liselt õnnestunuks kuulutada-kalorinormist jäi omajagu söömata, trenni sai tehtud poole võrra rohkem. Seega hullem on üle elatud ja lootuses kõik ülejäänud päevad kuni reedeni patustamata mööda saata, ootan reede hommikuks ilusat numbrit. Eelkõige ikka iseenda, mitte võistlusmomendi pärast. smiling bouncing smiley Loodan, et teil sujub ka kõik superhästi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 17. October 2010, kl 10.12

Minu nädalavahetus läks täitsa tasapisi. Eile sai perega jäätisekokteili tehtud ning väike klaasike ka mulle, täitsa hea oli!
Aga eks tuleb vaikselt oma nädalaplaanid paika panna, et oleks endal lihtsam ning nädalas ka vähem aega, et midagi väga suurt meisterdama hakata. Aga reedeks oleks ikka soov ning loomulikult ka plaan ikka miinusega numbrit tekitada, kellele see siis rõõmu ei tekitaks. riti kui veel hakkad vaeva nägema ning sellel on ka tulemus. See on kõige parem motivatsioon smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 17. October 2010, kl 16.48

Minu nädalavahetus läks küll väga raskelt. Käisin Soomes külas ja kuidagi ei õnnestunud reisil korralikult toituda. Laupäev läks tibake üle päevanormi. Üritan ennast käsile võtta, kohe trenni. Jõudu meile eelseisvaks nädalaks. Ja kiusatustele ei tohi alla anda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.