Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 12. March 2011, kl 08.40

Hommik.

Minul pole sugugi nii hästi läinud kui EA-l - tänane kaal 83,1. Ise olen aga rahul, sest vahepeal kaal tõusis, kuna hakkasin korralikult trennis käima ja lihased olid hullult valusadsmiling smiley
Aga edasiminek ikkagi. Samas on ka nädala sees olnud õhtu, kus ei saanud endaga hakkama ja pidin ära sööma hulga rafaellosidsmiling smiley
Aga kõigile jaksu järgmiseks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 12. March 2011, kl 10.08

Minu tänane kaal 96kg, läinud 1kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 12. March 2011, kl 16.02

Terekest kõigile! Arvestades eelmise nädala edu lootsin rohkemat, aga ikkagi miinusthe finger smiley ja see on põhiline! ootan ka teiste tulemusi. Siis asun tabeli kallale. Järgmisel nädalal olen Iirimaal, mind on reis alati väga näljaseks teinud. Võtan arvuti kaasa, siis on võimalik ikkagi kaloreid arvestada! Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 12. March 2011, kl 17.00

Unustasin!! Saatke mulle seekord ka pikkused, panen tabelisse, on ülevaatlikum:

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 13. March 2011, kl 09.32

Hommikust! Rõõm lugada, et kõigil on nii hästi läinud. Reede-laupäev ei arvestanud ma kaloreid, aga tean ilma arvestamatagi, et ületasin normi. Nädala kokkuvõttes suutsin siiski miinusesse jääda, kaal 91.2 (pikkus 174). Ilusat pühapäeva kõigile ja edukat uut nädalat!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 13. March 2011, kl 11.07

Hommik.

Minu pikkus 1.68. Täna pühapäev ja mul kook juba ahjus - näis kas suudan vastu pannasmiling smiley Aga õhtul õnneks bodypump´i.
Edukat uut nädalat kõigile ja tugevat tahtejõudu kiusatustele vastupanemiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 13. March 2011, kl 17.38

Tabel valmis!
Suurepärane, kui te samas vaimus jätkate pole mul varsti kellegagi duelli pidada!
Igatahes mingu teil järgmisel nädalal sama hästi! püüan ise ka!

....................pikkus…………….algkaal.....kaal...nädala....KOKKU
.....................cm…………………..kg......... kg...... ..+/-..... +/-
Zant.................168………………… 83,9....... 83,1.......-0,8....-0,8
kontorirott..........174………………… 92..........91,2.......-0,8....-0,8
kiir.................174………………… 97..........96.........-1,0....-1,0
EA...................170………………… 79,6........77,7.......-1,9....-1,9
anuviis..............160………………… 82,7........82,4.......-0,3....-0,3
Tegelinski...........170………………….83..........83..........0.......0

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 14. March 2011, kl 15.30

Jeerum, vaat siis duellitajat. Minu kaal laupäeva hommikul näitas -400 grammi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 18. March 2011, kl 21.28

Õhtust.
Mõtlesin,et panen oma nädala kokkuvõtte kirja täna, homme edastan ainult kaalu - lihtsalt ei ole homme võimalik arvutis olla.
Niisiis - jube raske nädal oli - peale laupäevast kaalumist oli kõik nagu ok ja siis pühapäeval 0,4 juures. Käisime külas, sai natuke rohkem näkitsetud, olgu siis. Ja edasi ainult plusspäevad, kolmapäeva õhtune kaal näitas juba algkaalust 0,3 rohkem!! Ühesõnaga pluss 1,4 kg!!! Tubli saavutus!!! Kuigi arvutasin kogu aeg korralikult ja käisin ka trennis. Ilmselt tekkis kehal tunne, et nüüd enam süüa korralikult ei saa, tuleb päästa mis päästa annabsmiling smiley Alla ei andnud ja õnneks täna hommikul oli enamus juurdetulnud kaalust kadunud!! Seega kui homme hommikul on kaal sama mis eelmisel nädalal, siis olen hullult rahul.
Tundub, et õhtune näljatunne on ka nüüd lõpuks kadunud - eelmine nädal oli selle koha pealt väga raske. Püüdsin kõhtu ära petta tee joomisegasmiling smiley
Olen leidnud endale ka sobivad variandid hommikusöögiks - puder lisadega (putru teen uunis - kaerahelbed, müsli, mandel, metsapähkel, rosinad ja veega,2 min uunis, siis 3-5 min veel kaane all, ahjaa, pruun suhkur ka, kui kellelgi on huvi, võin anda täpsed kogused, olen need välja arvestanudsmiling smiley), mõnikord võileivad ja kindlasti kohv piimaga. Lõunat söön väljas, tavaliselt ületan paarisaja kcal-ga lubatud piiri, õhtul üritan asja tasakaalu viia natuke vähem söömisega või kui trenn on, siis luban natuke rohkem.Üldiselt trennist saadud lisa ei ole ära kasutanud. Mõned päevad olen isegi tasakaalu suutnud oma toitumise viiasmiling smiley. Ostsin endale ka toidukaalu, sest ütleme nii - see mida arvad asja kaaluvat, seda see kindlasti ei kaalu - ja üldjuhul panin kirja kaalu vähem kui tegelikult.
Andke teada, kuidas nädal on läinud - äkki kellelgi on mingit head nippi, retsepti või midagi muud, mis meid sel raskel teel aitakshot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 19. March 2011, kl 08.27

Hommik.

Minu tänane kaal 82,7 - nii et midagi ikka maha läinudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: EA
Kuupäev: 19. March 2011, kl 08.57

Hommik!

Minul tänane kaal 77,3 , seega samuti veidi kaal langenud. Ega see langetamine kerge olnud. Eriti õhtul kipub kõht tühjaks minema. Üldiselt olen teinud nii, et lubatud kogust ma ei ole kunagi punkti pealt täis söönud, kuna arvan, et eksin selle kalorite arvutamise juures ning seega jätan ca 200 kcal alati kasutamata. Hommikuti ma tavaliselt joon 2 tassi suhkruta kohvi ning esimest korda söön lõunat 12.00 paiku. Olen hakanud ka kodus trenazööril 30 min olema (sellega teenib umbes 300 kcal) ning plaanin ka kepikõndi kui natuke kuivemaks õues läheb. Hetkel on asi toiminud. Mulle teadaolevalt esimesed 5 kilo pidavat kiirelt minema, teise poolega aga pidavat rohkem vaeva nägema:-( Aga üheskoos peame vastu, oleme kõik tugevad ja ei anna alla! Oleme siiani hakkama saanud, saame ka edaspidi:-)

Head järgnevat kaalulangetamise nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 19. March 2011, kl 16.48

Tervitused!
Minu nädal ei ole ka kergete killast olnud. Ainult esmsapäeval sain trennis käia ja ülejäänud nädala olen vaevelnud palaviku, kurguvalu ja jubeda nohu käes.Toitumist pole peaaegu ühelgi päeval tasakaalu saanud, valke on kogu aeg lubatust rohkem. Kui lõunaajal mõnikord on õnnestund tasakaal saavutada, siis õhtusöögiga läheb ikka paigast. Toidukaalu muresesin ka endale ja nagu eespoolgi mainiti, siis koguste hindamisega panin ikka vahepeal päris puusse. Vahepeal taban ennast ikka kommi ja shokolaadi näkitsemise pealt ka, aga praegu on kogused hoopis teisedsmiling smiley Õhtuti olen tühja kõhu peletamiseks samuti teed joonud ja midagi toorest näkitsenud. Minu uus lemmik on toores nuikapsas. Kes pole proovinud, siis julgen soovitada...selline mõnus krõpsutamiseks, natuke magusa maitsega.
Kaal oli täna hommikul 90,3... ilmselt võin osa sellest ka oma haiguse kraesse kirjutada, aga olen väga rahul. Loodan uuel nädalal 8-ga algavat kaalunumbrit nähaspinning smiley sticking its tongue out
Ilusat algavat kevadest, jõudu-jaksu ja positiivset mõtlemist!

Ps. täna õhtul lähen suuremat sorti sünnipäeva tähistamisele, eks näis, mis saabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 20. March 2011, kl 09.25

No nii, minul oli kah üks ülimega nõme nädal. Kaalu laupäevahommikuse seisuga siis 82,4 kg. Küll ükskord tuleb õnn ka minu õuele. angry smiley
Järgmine nädal veel toredam. Maja paksult rahvast täis- ports noori sugulasi tuleb külla lastega, lisaks veel mingid vahetusõpilased tulevad ööbima. Öömaja ja söögid peab leidma 10 inimesele. Äkki läheb sebimisega kaal alla.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 20. March 2011, kl 12.09

Tervitused! Jõudsin reedel Iirimaalt tagasi väga hilja. Laupäeval kaaludes selgus, et kogu selle Iiri külalislahkuse juures ja öösel söömisega, oli tulnud juurde ainult 100 grammi! Olin väga õnnelik! Õhtusöögid olid seal kella 21.00, mis meie ajas teeb 23.00. Tegelikult läks ju hästi! Sellel nädalal tahan Teile korralikult ära teha! Tabel ka peaaegu valmis, Kiir puudu! Ootan veel! Lähen kepikõndi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 20. March 2011, kl 16.45

Tere, kahjuks ei ole midagi rõõmustavat kirjutada. Kaal sama, mitte mingisugust langustsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 20. March 2011, kl 19.45

Õhtust.

Kiirele - ära heida meelt, las organism harjub - mõnel läheb kiiremini, mõnel aeglasemalt. Kirjutasin ise ka enne, et kaalu tuli juurde, mitte ei langenud. Sul sellevõrra kergem - kaal seisab. Kindlasti on vaja kasutada neid nn "petupäevi" - st ühel päeval ühte toidukorda ei arvesta ja sööd seda, mida tahad - siis tekib see efekt, et organism vaatab, et - näe, antakse ikka süüa ka, pole vaja säilitusreziimil ollasmiling smiley See pole minu tarkus, vaid lausa treenerite poolt kirja pandud. Ise olen seda kasutanud nüüd ja varem ka kaalujälgijatessmiling smiley Tõesti toimib. Tavaliselt kasutan seda nädalavahetusel, sest ikka on mingi üritus kus head ja paremat pakutakse. Muidugi mitte ohjeldamatult süüa, aga süüa tuleb mõnuga ja mitte arvestada kaloreidsmiling smiley

Edu kõigile järgmiseks nädalaks!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 21. March 2011, kl 07.30

....................pikkus…………….algkaal.....eelmkaal...nädalkaal…………nädala....KOKKU
.....................cm…………………..kg................ kg......………kg………………….+/-.......... +/-
Zant.................168…………………83,9…………….83,1......82,7………………….-0,4....-1,2
kontorirott..........174………………92………………91,2…….90,3.......................-0,9....-1,7
kiir.................174…………………97………………….96.........96…………………….-1,0....-1,0
EA...................170……………….79,6……………..77,7…….77,3........................-0,4....-2,3
anuviis..............160…………………82,7……………82,4…….82,5..........................+0,1....-0,2
Tegelinski...........170………………83……………….83………..82,4...........................-0,6....-0,6

Viltu ja kõver, aga enamvähemmloetav!
Jõudu, kõigile. Mulle on ka varem meeldinud, kui juurde ei tule. Sammuke seegi. Hea kuin aga alla läheb! Eelmisel nädalal ei saanud kaloreid arvestada (see on see, mis minu puhul toimib) ja juurde ei tulnudki väga palju. Tore! Pingutan nüüd siis topelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 23. March 2011, kl 07.35

Varahommikust kõigile! Õnnitlused kontorirotile, kes on eelmise nädala edukate tabelis kaaluabis!the finger smiley Tahaks ka! pingutan selle nimel küll, aga õhtuti on tugev näljatunne! ei aita vesi, ega porgandid. Koolivaheaeg tähendab ka seda, et külmkapp on väga ligidal! Igatahes jõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 23. March 2011, kl 20.48

Tervitused! Aitäh aunviis...mul polnud sellest õrna aimugi. Ja tuleb tunnistada, et ega ma ei leidnudki seda kohta, kus see edukate tabel olithe finger smiley Käisin kolm päeva reisil ja olin arvutist eemal, niiet eks näis kuidas see nädal läheb. Pean homme-ülehomme tubli olema, usun, et koos teiega see õnnestub. Laupäevase kaalumiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 24. March 2011, kl 07.03

Hommikust! See tabel asub uudiste all,erinevad pealkirjad. leidsin sealt hiljem ka kiire, nii et õnnitlused tallegi!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 26. March 2011, kl 07.59

Tere! Teen siis selle nädala ringi lahti ja tuleb tunnistada, et ma oma eelmise nädala sihti, et kaalunumber algaks 8-ga, ei ole veel täitnud. Olin sel nädalal kolm päeva Brüsselis ja ei suutnud Belgia šokolaadile ja maitsvatele vahvlitele "EI" öelda.sad smiley Olen küll trenni teinud ja natuke asja silunud, aga siiski jääb sel nädalal kaaluks 90,4 ehk siis +100 g. Loodan, et teistel on praemini läinud! Hoian teile pöialt!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 26. March 2011, kl 09.25

Hommik.
Minul suure pingutuse peale kaal jäänud samaks- ja seda ka õnneks täna hommikulsmiling smiley Terve nädala olen võidelnud juurdetulnud kaaluga. Ei teagi miks - trennis käisin 4 korda ja patustanud ka nagu pole - isegi trennist saadud lisa pole kasutanudmoody smiley Aga hea seegi, et eelmise kaalu tagasi sainsmiling smiley Seega 0 nädal.
Aga alla ei anna!

Jõudu kõigele jätkamiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 26. March 2011, kl 16.48

Tere!

Mul ka mingi kamm sees, võrreldes eilset kaalu ja tänast kaalu on 1 kilo vahet confused smiley confused smiley Eile olin õnnelik, täna hommikul mitte, sest kaal sama mis eelmisel nädalal. Last ta siis olla, eks järgmisel nädalal siis parem seis....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 27. March 2011, kl 08.38

Nädal möödas, minul tuju hea-0,8! Pole paha! Ühepäevast kaalukõikumist olen märganud siis, kui olen söönud nisujahutoite. hoidun neist nüüd neljapäeval ja reedel. Need pidid soolikate külge kleepuma ja väljuvad mitme päeva jooksul. Armastan nii väga juustu- saia, söön siis nüüd seda ainult nädala algul. Ei raatsi ka loobuda. arvatavasti ka makaronid teevad seda! tabel peaaegu valmis. ootan veel tegelinskit ja EA-d. Tegelikult oleme kamba peale juba 7,8 kilo alla võtnud. Kas pole tore!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 27. March 2011, kl 18.44

....................pikkus…………….algkaal.....eelmkaal...nädalkaal…………nädala....KOKKU
.....................cm…………………..kg................ kg......………kg………………….+/-.......... +/-
Zant.................168…………………83,9…………82,7…………82,7……………..0.....-1,2
kontorirott..........174………………92…………..90,3…………90,4..............+0,1....-1,6
kiir.................174…………………97……………96…………96…………………0..-1,0
EA...................170……………….79,6……………77,3………77,3..............0....-2,3
anuviis..............160………………82,7……….82,5……………81,7................-0,8....-1,0
Tegelinski...........170……………83……………82,4…………..82,4...................0....-0,6

Tabel valmis, kes jäi 0 le on järgmisel nädalal võimalus olemas! Ise pole ma veel küll alla andnud! Kui kaal seisab on ka loomulik. Mina kaotasin oma 30- kg ju 2 aastaga. Aga see eest ei hakanud nahk kuskilt ebaloomulikult lotendama! Seda kardan ma küll kõige rohkem. On teil vananeval nahale retsepti?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: anuviis
Kuupäev: 02. April 2011, kl 07.55

Hommikust kõigile! Nädal jälle möödas, kuidas läks? mul jälle miinus -0,7. Super. Kevad ja läheb küll, kuigi ma lubasin endale sellel nädalal ka ühtteist head! Andke endast märku ka siis, kui kaal ei muutu!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 02. April 2011, kl 10.02

Hommik.

Minul kaal 81,5!!!hot smiley Kokku siis 1 kuuga 2,4.! Nii et seisunädal tasus ära. Nüüd kiirelt maale tööd tegema.
Jõudu vastupidamiseks!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 02. April 2011, kl 12.59

Hommikust! Nii tore kuulda, et teil hästi läheb. Mina ka ei saa kurta, täna hommikul kaal 89,8 ehk siis võrreldes eelmise nädalaga - 0,6 kg. Vähemalt olen nüüd saanud esimeseks numbriks 8. Loodame, et kevad otsustab ka ikka meie juurde tulla, siis kohe rõõmsam välja kõndima minnasmiling smiley Vastupidavust ja rõõmsat meelt! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: EA
Kuupäev: 02. April 2011, kl 13.09

tere

Minu kaal tänase hommiku seisuga 76.9kg, et siis kokku 2,7 kg. Vaadates meie keskmist kaalulangust, siis tundub, et selline langus ühes kuus kaotada kaalu 2,5-3 kg on normaalne. Kuigi järgnevatel kuudel peaks ikka rohkem pingutama, et 3-e kuust eesmärki täita (-10 kg 04. juuniks). Aga tuleb kevad ja hakkab natuke rohkem füüsilist tegema, küll see kaal ka langeb. Vaadake kui tublid me oleme ju olnud. Igasugustele ahvatlustele vastu pannud. Püüame olla seda ka järgnevatel nädalatel. Jõudu ja jaksu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 02. April 2011, kl 16.00

Tere,
minul läinud 0,5 kg cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.