Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 10. June 2011, kl 12.25

Vaatasin nüüd järele ja viimane ametlik kaal siin oli ju 94,5 mitte 94, seega 0,5 miinust cool smileycool smileycool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 10. June 2011, kl 14.31

Tubli-tubli kiir!!!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 10. June 2011, kl 19.27

Sry, võimalik, et minu viga...mina lugesin 8.mai tabelist välja 94.5 ja 15.mai oled teada andnud, et veel o.5 läinud, seega lihtsa arvutusega sain viimaseks "mitteametlikuks" kaaluks 94.spinning smiley sticking its tongue out Ega mul pole muidugi aimu ka, kust läheb piir ametliku ja mitteamteliku kaalu vaheltsmiling smiley Aga kui sobib, siis ma ei hakka tabelit ümber muutma, järgmine nädal loksub kõik paikasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 10. June 2011, kl 20.20

Loomulikult sobib ja muuta ei ole vajasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 17. June 2011, kl 09.55

Teen siis otsa lahti, läinud on 1,0kg smiling smiley
Ülihea tunne on cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 17. June 2011, kl 10.22

Hommik.
Minu tänane kaal siis 78,6 - ehk siis -600gsmiling smiley Olen ülimalt rahul, sest trennis ei käi suvel.Ja tasuta trenni- muruniitmist- vahepeal ka ei saanud teha - lihtsalt muru ei kasvanudsmiling smiley Aga homme siis vähemalt kui ilm lubab saab korraliku kalorikulutuse teha.
Muidu on nädal läinud suht normaalselt, kui välja arvata see, et õues liikuda ei saanud. Pidev vihmasadu ajab mõtted söögile. Blogisid lugedes sain endale sobiva kõhutäite - keefir salvesti külma supiga. Annab mingi 300 kcal suur taldrikutäis, olen isegi mõni õhtu kaloreid üle söönud, aga ilmselt on asi lahja ja ei anna suurt juurdesmiling smiley Maal elades on see eelis, et kui ikka koju midgi ei varu, siis lihtsalt pole ka midagi üleliigset nosidasmiling smiley
Eks näis kuidas järgmine nädal möödub - meie juures tuleb jaanituli ja tavaliselt kestab see ka mitu päeva.... No ilmselt joogiga ei liialda, kui enda juures üritust korraldad, aga söögiga....
No vaatame - kui tuleb juurde, siis tuleb juurde ja ongi kõik!
Peame vastu! Päikest ja ilusat jaaniilma!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 17. June 2011, kl 10.23

Kirjutasin kirja mingi tund aega - kogu aeg segati ja pidin tööd tegemasmiling smiley
Seega - KIIR SA OLED TUBLIthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 17. June 2011, kl 11.02

Tere! Tublid olete mõlemad.the finger smiley
Minul nii palju maha ei läinud, aga siiski miinus -0.3 kg. Jaanipäev tuleb katsuda kuidagi mõitslikult üle elada, eks näis, kuidas läheb. Üritan kohe varsti tabeli ka valmis teha.

Ilusat jaanipäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 17. June 2011, kl 17.08

--------------Pikkus cm------algkaal--------eelmine kaal-------nädala kaal-------Nädala +/- ---------KOKKU

Zant----------- 168 ---------- 83,9 -------------- 79,2 ------------------ 78,6 ----------------- -0,6 --------------- -5,3
Kontorirott---- 174 ---------- 92 ---------------- 87,3 ------------------ 87,0 ----------------- -0,3 ---------------- -5
kiir-------------- 174 ---------- 97 ----------------- 94 ------------------- 93 -------------------- -1 ------------------ - 4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 24. June 2011, kl 17.13

Tervitused!
Teen siis selle nädala osta lahti. Jaaninädal on minu jaoks olnud täielik katastroof ja tagasilöök, toidupäevikut pole üldse täitnud ja suhu on rännanud valimatult kõik ettejuhtuv. Olen endas tõsiselt pettunud ja see väljendub ka kaalunumbris, täna hommikul 88 ehk siis +1 kgsad smiley Loodan, et teie pidustused on tagasihoidlikumad olnud. Aga alla veel ei anna, üritan teie abiga uuesti järje peale saada.
Ilusat pühade jätku ja kaunist suve!cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 25. June 2011, kl 15.35

Tere,

üks "jube" nädala selja taga... 3 sünnipäeva, 1 lõpetamine ja jaanipäev. Tulemuseks kaal seisab, et siis sama mis eelmisel nädalal. Tegelikult pole ju halb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 27. June 2011, kl 12.25

Tubli oled kiir! Selliste pidude juures 0 jääda on saavutus omaette. Loodame, et Zant annab ka endast teada, siis saame selle nädala tabeli ära teha. Mina saan homsest puhkamahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 27. June 2011, kl 15.54

Hei-hei!
Olen täitsa olemassmiling smiley
Tegin seekord Teile ära - aga mitte heas mõttessmiling smileysmiling smileysmiling smiley Tänane kaal 80,4 seega +1,8angry smiley
Aga mis tehtud see tehtud - tegelikult oli mingi nädal, kus võitlesin 3 lisakiloga, nii et mis see 1,8 siis ära ka pole!!
Aga Kiir - sina oled küll tubli!!
23 ja 24 olin jumala vinks ja vonks - sõin lamba kõhus küpsetatud aedvilja, natuke lambaliha ka - ja kõik oli suht kontrolli all. Kuna jaanituli oli meie pool, siis sai kõvasti ringi sahmitud ja kaal oli sellevõrra ka joones. Alkoholiga ka ei liialdanud - ainult natuke vana tallinnat kohvi sisse, rohkem ei midagi. Aga laupäev ja pühapäev tegid oma töö ära - sai söödud ja siis uimatud ja siis jälle söödud ja siis veidi tukutud - ja nii need kilod tulevadsmiling smiley Ja ei saa salata - ka kõht oli kogu aeg tühi! Kui ikka midagi tarka ei tee, siis on mõtted enamuse aja söögi juures.
Aga algab uus nädal ja varsti puhkus ka, nii et ikka edasi! Võitleme koos!
Ja kontorirott - head puhkust sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 27. June 2011, kl 21.52

Õhtust kõigile!
Tabel sai siis sedakorda selline. Eks need pühad olid laastavad küll, aga küll me nendest plussidest jagu saame, peame saama!smiling smiley

--------------Pikkus cm------algkaal--------eelmine kaal-------nädala kaal-------Nädala +/- ---------KOKKU

Zant----------- 168 ---------- 83,9 -------------- 78,6 ------------------ 80,4 ----------------- +1,8 --------------- -3,5
Kontorirott---- 174 ---------- 92 ---------------- 87,0 ------------------ 88,0 ----------------- +1,0 ---------------- -4
kiir-------------- 174 ---------- 97 ----------------- 93 ------------------- 93 --------------------- 0 ------------------ -4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 04. July 2011, kl 09.29

Hommik.
Annan kaalu -79,4, seega kilo maas - lootsin rohkemat, aga olen rahul ka sellega, sest olen puhkusel ja toidupäevikut ei täida. Nii et 2 kilo veel jäänud oma parima tulemusenismiling smiley Võitleme aga edasi! Ilusat suve teile konorirott ja kiir!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 05. July 2011, kl 12.56

Tervitused!
the finger smileyTubli Zant!the finger smiley
Ma veetsin selle nädalavahetuse tantsu- ja laulupeol, seega ei olnud mahti ka õigel ajal endast märku anda. Minu reedene kaal oli 87.5 ehk siis -0.5 kg. Lootsin küll sellest jaaninädala plussist lahti saada, aga ei õnnestunud veel. Eks me oleme sellised tasa ja targu tüübidwinking smiley Ise olen ka täiesti puhkuselainel ja toidupäeviku täitmine selline kaootiline, mõni päev panen kirja, siis jääb jälle mitu päeva vahele, aga katsume hakkama saada. No ja selliste ilmadega juhtub ikka seda jäätise söömist ka rohkem ette tulema kui muidu.
Ilusat suve nautimist ja järgmise kaalumisenismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 07. July 2011, kl 10.21

Tere, tere!

Homme hommikul kaalume siis taas, mul päevad puhkusega seoses täiesti sassis eye rolling smiley Ja nagu ikka on suvel liikumist palju ja nii see eelmine reede vahele jäigi.
Tegelikult pean endale vist uue kaalu ostma, sest vana teeb imelikke trikke..... 1kg kõikumised paari minuti jooksul. Esialgu proovin uusi patareisid smiling smiley

Tervitades Kiir smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: kiir
Kuupäev: 08. July 2011, kl 15.07

Teen siis taas otsa lahti, tänane kaal 92,5, seega 0,5kg läinud smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 08. July 2011, kl 22.50

Õhtust!
Tubli kiir! Minu kaal täna hommikul 86.9, seega -0.6 kg võrreldes eelmise nädalaga. Ootame Zanti kaalu ka ära ja üritan siis millalgi tabeli ka valmis teha.
Jõudu-jaksu meile kõigile ja nautige suve!cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 11. July 2011, kl 22.22

Õhtust kõigile!
Tegin tabeli ära, muidu ei saagi varsti enam aru, kes mida millal saatis. Zanti nädala kaaluks jätsin viimase kaalu, mis ta saatis. Eks see suvine aeg ole jah selline, et pidevalt ollakse liikumises ja on raskusi kaalule ja arvutile ligi pääsemisega. Üritaks siis sedasi, et R-P saaks kaalud edastatud ja nt esmaspäeval panen tabeli kokku. No ja kui teinekord jääb ka kahe nädala tagant saatmine, siis pole ka hullu.
Hoian teile pöialt ja ilusaid miinuseid!thumbs up

--------------Pikkus cm------algkaal--------eelmine kaal--------nädala kaal----------Nädala +/- ---------KOKKU

Zant----------- 168 ---------- 83,9 -------------- 80,4 ------------------ 79,4 ----------------- -1 ---------------- -4,5
Kontorirott---- 174 ---------- 92 ---------------- 87,5 ------------------ 86,9 ----------------- -0,6 ------------- -5,1
kiir-------------- 174 ---------- 97 ----------------- 93 ------------------- 92,5 ----------------- -0,5 ------------- -4,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. July 2011, kl 13.21

Hei.
Minul 0 ring, ehk siis 79,4. Ise olen rahul, sest vahepeal oli ka veidi plussi - puhkus jusmiling smiley. Aga esmaspäevast tööle tagasi ja saab hakata jälle päevikut pidama.
Edu meilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 16. July 2011, kl 08.31

Tervitused!
Minu kaal eile hommikul 86.3 ehk siis võrreldes eelmise nädalaga -0.6 kg. Väga mõnus. Olen viimasel paaril nädalal palju rattaga sõitnud ja ujumas käinud, aga toidupäeviku täitmine on ikka selline juhuslik olnud. Niiet katsume ikka vastu pidada. Zant, sinule ilusaid viimaseid puhkusepäevi!cool smiley
Edu meile!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 18. July 2011, kl 18.58

Eelmise nädala tabel:
--------------Pikkus cm------algkaal--------eelmine kaal--------nädala kaal----------Nädala +/- ---------KOKKU

Zant----------- 168 ---------- 83,9 -------------- 79,4 ------------------ 79,4 ------------------ 0 ---------------- -4,5
Kontorirott---- 174 ---------- 92 ---------------- 86,9 ------------------ 86,3 ----------------- -0,6 ------------- -5,7
kiir-------------- 174 ---------- 97 ---------------- 92,5 -------------------- - --------------------- - --------------- -4,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 20. July 2011, kl 09.56

Hei.
Nii - kontorirott - oled liidrikoha endale napsanudsmiling smileyTubli oled muidugi, aga ega ma alla anna, pingutan rohkemsmiling smileysmiling smiley Esmaspäevast tööl ja vähemalt olen nüüd toidupäevikut pidanud, juba algus seegi. Seedimine küll täiesti paigast ära, aga eks vast nädalaga loksub paika. Eile käisid külalised, sai natuke shampust ja siis lisaks toorsalat+ grillitud shampinjonid peekoniga. Sashlõkki ei söönud ja ka kooki ei võtnud, seega endaga olen suht rahul. Peekon küll andis tublisti kaloreid, aga noh - eks rasva ole ju ka vajasmiling smiley Igatahes hakkan nüüd jälle järje peale end ajama - ja varsti st et augusti lõpus tagasi linna - seega saab siis jälle korralikult trennis käima hakata. See rattaga sõitmine ei taha kuidagi korrapäraselt välja kukkuda, kuidagi ei suuda end mõni õhtu sõitma ajada. Hea kui nädalas korra saab käidud, aga asi muidugi ka see.
Ja Kiir - ära kao ära, anna endast ikka märku - me ju seda kaaluvärki teeme enda pärast - ja teistele näitmiseks muidugi ka!
Ilusat suve jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 24. July 2011, kl 21.36

Õhtust kõigile!
Teen siis selle nädala osta lahti. See nädal ei olnud nii roosiline, aga reedese seisuga väike miinus siiski -0.3 ehk siis 86 kg. Nädalavahetusel sai ühel sünnipäeval käidud ja täna läks ka asi käest ära, unustasin enda küpsisepaki taha ning ei jätnud enne kui põhi paistis ning lisaks sellele veel mitu klaasi jäätisekokteili, niiet sai tublisti patustatud. Et ennast mitte traumeerida, siis lähipäevil jätan kaalu vannitoa kapi allasmiling smiley Kui ilm lubab, siis homme rattaga maale (15 km sinna ja samapalju tagasi) ehk leevendab see ka asja natukewinking smiley
Olge tublid ja andke teada, kuidas teil seisud, Zant ja Kiir?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Saatis: Zant
Kuupäev: 27. July 2011, kl 17.55

Hei.
Olen ikka olemas, kuigi kaalujälgimise mõttes olen täiesti kadunudsmiling smiley Eelmise nädala lõpust olen linnas ja kaal on maal - ühesõnaga jääb see nädal vahele, kaaluda saan alles teisipäeval ilmselt. Aga tean, et midagi ilusat tulemas ei ole - tunne on kohe selline paks ja ümarsmiling smiley
No ei saa kuidagi reele tagasi. Reedel Haapsallu puhkama - ega sealtki midagi miinusesse lähe - ikka plussi on tulemas, aga lohutan end sellega, et augusti lõpust linna tagasi ja siis spordiklubisse ka,siis saan joonele. Vaja sellist trenni teha, mis annab mõnusa enesetunde - see jalgrattasõit pole ikka seesmiling smiley- minu jaoks vähemalt.
Seega annan siis märku ikka endast ja saadan ka järgmisel teisipäeval oma kaalu, ega ma ära kao, vaja ju sulle järele jõuda - kontorirottsmiling smileysmiling smiley!
Peame ikka vastu!
Ja sina ka - kiir!
Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 02. August 2011, kl 22.44

Õhtust! Siin on päris vaikseks jäänud. Olen ise ka muidugi laisk kirjutaja, aga vahelduva eduga ikka jälgin teiste postitusi.
No minu nädal ongi nii läinud nagu karta oli, ei suutnud oma plussi maha rabeleda vahepeal, niiet sel korral siis +0.5 kg ehk kaal 86.5. Kuidagi motivatsiooni kriis on peal, oma arust pingutan kõvasti, aga tulemustes see väga ei kajastu. Niipea kui jätan toidupäeviku täitmata on kohe hea-parem platsis ja kaal plussis. Loodan, et suudan enda uuesti kokku võtta ja järje peale saada. Andke teada, kuidas teil vahepeal läinud on? Loodan, et olete järjekindlamad kui mina. Aga alla ma ei anna...punnitan ikka koos teiega edasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: anuviis,kiir,Zant,kontorirott,Tegelinski,EA,jannekal
Kuupäev: 08. August 2011, kl 16.24

Tere taas!
Kuna meil siin väikses ja vaikses seltskonnas on veel vaiksemaks jäänud, siis liitusin jõuluduelli seltskonnaga. Zant - koli sina ka sinna ümber, mis me kahekesi ikka siin pusime, seal rohkem rahvast koos ja ehk motivatsioon suurem. Kiir, sulle samad sõnad, kui peaksid veel olemas olema.
Jõudu ja jaksu meile!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.