Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6
DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 04. March 2011, kl 23.26

Duellitajate algkaalud/algmõõdud:


Annilinnu - 68,9 kg, talje 90 cm, puus 101 cm, pikkus 165,5 cm, soovkaal 55,0 kg

triine - 68,4 kg, talje 79 cm, ..........., pikkus 165,0 cm, soovkaal 65,0 kg

Fran - 69,0 kg, talje 75 cm, puus 104 cm, pikkus 167,0 cm, soovkaal 60,0 kg

Maazikazzz - 69,0 kg, talje 79 cm, puus 100 cm, pikkus 160,0 cm, soovkaal 60,0 kg



No nii tegin kuidas oskasin, vast sai kõik kirja. Vaadake üle, kas kõik andmed said õiged.

Jagagem siis tundeid, kogemusi ja mõtteid ka kahe kaalumise vahepealsmiling smiley Jaksu meile sellel raskel teel!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 05. March 2011, kl 18.17

Minu arust on kõik ok, eriti komm oleks siis, kui triine puusamõõdu ka saaks kirja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 05. March 2011, kl 22.10

grinning smiley seda polnud jahgrinning smiley
ma mõtlen hirmuga, et olen täitsa patukott olnud, ja kaalumisepäeval tabab mind shokksad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 05. March 2011, kl 23.11

Nagu ma kusadilt lugesin on kaalumispäev reede? Hommikul pärast vetsus käimist? smiling smiley Hea weekendile vastu minna grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 07. March 2011, kl 09.26

Tere kaunist uut nädalat! Reedel kaalume jah. Siis nädalavahetus alles algamas ja patud tegematagrinning smiley mina sain ree peale tagasi enne kui päris maha oleks potsatanudgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 08. March 2011, kl 09.24

Kuidas meil läheb siis kallid duellikaaslasedsmiling smiley Mul siiani laupäevasest õgimisest paha olla, mis ongi hea, kaal langeb kolinal, sest magusaisu on nullisgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 08. March 2011, kl 10.18

Mul on nii, et mida suurem on kaalulangus, seda suurem motivatsioon ja isu kaob üldse ära grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Saatis: triine
Kuupäev: 08. March 2011, kl 13.39

Olin nädalalõpus päris tubli, käisin jala ning sõin mõistlikult. Täna läheb käest ära, s.t. et kalorinorm on juba praegu ületatud,seetõttu teen täna jalgsi pika tiiru ja õhtul ei söö. DEi taha ju häbisse jääda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 08. March 2011, kl 13.49

Kusjuures see häbisse jäämine on nii mõnegi patu juurest mind probleemideta eemale juhtinud grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 08. March 2011, kl 18.19

To Annulinnu ... mul on täpselt sama, kõik vastlakuklid ja hernesupid ja muu naistepäeva pidusöök sai tänu häbisse jäämise hirmule kurgisalati vastu vahetatud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 08. March 2011, kl 22.01

triine pani eelmisesse teemasse oma puusaümbermõõdu ka - 106 cm ... saab ära märkida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 08. March 2011, kl 22.23

Ma nägin seda jah aga seda vist saan lisada siis kui teen tabeli uuel kaalumisel või teab keegi kas saab lisada sinna algsesse tabelisse . . .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Saatis: triine
Kuupäev: 09. March 2011, kl 10.02

Teatan rõõmuga, et kõndisin eile kõvasti ning mul on täna isegi pisikene - (!)
Väike küll, aga ikkagi teeb rõõmu. Maazikazzz on tõsine tegija, püüan ka 67+ peale reedeks saada.

Kahjuks ei oska Annilinnut tabelitegemisega aidata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 09. March 2011, kl 14.17

Ma ka ei oska neid tabeliasju sad smiley ... aa mul on meeletult hea meel, et mul sellised toredad duellipartnerid, kes motiveerivad ikka kohe täiega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 09. March 2011, kl 20.05

triine ka imetillukene miinus on rõõmustamist väärt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Saatis: triine
Kuupäev: 10. March 2011, kl 09.19

Just, Maazikazzz, ka imetilluke miinus on miinus ning ma olengi kohe rõõmus ja energiat täis.Hästi hea meel on, kui kaal lõpuks ometi tasapisi langema hakkab. Te olete väga innustavad duellipartneid, ka seda ei saa mainimata jätta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 10. March 2011, kl 21.02

Eks ma proovin ahvida teiste pealt kuidas tabeleid tehasmiling smiley Praegu on jube šokolaadiisu, peab ikka tüki ära lutsima, muidu pistan tahvli nahkagrinning smiley aga homme siis tõehetk, libastumisi palju-palju olnud aga trenni 5 päeva tehtud selle nädala jooksul, eks sellest ka magusaisu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 11. March 2011, kl 09.07

Tere esimese nädalalõppugrinning smiley

Minu mõõdud/kaalud siis:

68,1 kg, talje 90, puus 99 - tulemus suus -0,8 kg, taljelt, puusalt - 2cm
Panen praegu siia kirja, et siis kui kõik mõõdud koos teeme tabeli. Täa mul jube kiire päev, varsti autosse ja põhaj-eestist lõuna-eestisse sõit, ei julge lubada, mis ajal saaksin tabelit teha. Kui keegi viitsib võib ise tehasmiling smiley ikka teiste pealt ahvidesgrinning smiley

Ei saa öelda, et tulemusega rahul oleksnsad smiley aga arvestadas, kui palju magusat söönud olen . . .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Saatis: triine
Kuupäev: 11. March 2011, kl 09.41

Tere, duellitarid!
Peab ütlema, et Annilinnu on tubli olnud ja Maazikazzz kindlasti ka. Franist pole kaua kuulda olnud, aga küllap kohe-kohe kuuleme.

Minu mõõdud-kaalud:
kaal 68,0 ehk -400g
talje-68 ehk -1cm
puus- 106 nagu oli.

Tulemus oleks võinud muidugi parem olla, aga on nagu on. Seekord siis tasa ja targu eesmärgi poole.
Ilusat saabuvat nädalalõppu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 11. March 2011, kl 09.54

Olete kõik äärmiselt tublid olnud, mul on Teiega vedanud, annate mulle palju jõudu ja tahet juurde tsikid smiling smiley
Minu mõõdud:
Kaal 67,5 , miinus 1,5 kg,
vöö: 77 cm, miinus 2 cm
puus 97 cm, miinus 3 cm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 11. March 2011, kl 11.27

ai ai maazikazzz nii tubli tüdruksmiling smiley kusjuures triine mul oli eelmine nädal -400 g ja ausalt äledes on mul praegu selle -800 g sama mõttetu tunne nagu eelmine nädalgrinning smiley aga ärgem unustagem et miinus on miinus ja selle üle nuriseda ei tohi.

ootame-vaatame frani jah, kui teist keegi ennem tabelit ei tee, siis vast õhtul jõuan teha peale ema crosstraineri piinamistgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Saatis: Fran
Kuupäev: 11. March 2011, kl 18.45

Nonii, tere siis ka minu poolt.
Pean ütlema, et selle nädala üle mul uhkust pole mõtet tunda. Paraku on olnud tegu kiire ja pingelise nädalaga ja kurb tunnistada, aga toit on sel hetkel üsna suur sõber...
Aga täpselt nagu ma siin eespool lugesin, siis häbisse jäämise hirm hoiab ka ikka tagasi, niiet kuigi naistepäevakoogist ja vastlakuklitest ma ringiga mööda ei läinud, siis vähemalt ütlesin endale, et see nädal lähen igale poole jalgsigrinning smiley Ja täitsa aitas - oleks ma kaloreid ka lugenud, oleks ikka kõvasti sellega kaalu kaotanud. Hetkel küll vaid 300 grammi miinust, aga miinus seegi.
Niiet kaal siis hetkel 68,7kg, puus jäi samaks (104), vööümbermõõt vähenes 75-lt 74,5-le.
Aga Annilinnu šokolaadiisuga tuleb meelde, et keegi kunagi soovitas šokolaadi külmikus hoida - et siis on šokolaad nii kõva, et närida ei saa ja selle aja peale, kui oled selle ühe tüki ära imenud ja maitse kätte saanud, on kiusatusest ka kergem üle olla ja teist tükki mitte enam võttawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 12. March 2011, kl 06.31

Annilinnu kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Duellitajate algkaalud/algmõõdud:
>
>
> Annilinnu - 68,9 kg, talje 90 cm, puus 101 cm,
> pikkus 165,5 cm, soovkaal 55,0 kg
>
> triine - 68,4 kg, talje 79 cm, puus 106 cm, pikkus
> 165,0 cm, soovkaal 65,0 kg
>
> Fran - 69,0 kg, talje 75 cm, puus 104 cm, pikkus
> 167,0 cm, soovkaal 60,0 kg
>
> Maazikazzz - 69,0 kg, talje 79 cm, puus 100 cm,
> pikkus 160,0 cm, soovkaal 60,0 kg
>
>
>
> No nii tegin kuidas oskasin, vast sai kõik kirja.
> Vaadake üle, kas kõik andmed said õiged.
>
> Jagagem siis tundeid, kogemusi ja mõtteid ka kahe
> kaalumise vahepealsmiling smiley Jaksu meile sellel raskel
> teel!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 12. March 2011, kl 06.59

Nädala tulemus siis:


Kuupäev...........Annilinnu.......Triine.......Maazikazzz......Fran

04.03.2011........68,9 kg.........68,4 kg......69,0 kg.........69,0 kg
12.03.2011........68,1 kg.........68,0 kg......67,5 kg.........68,7 kg

..................-0,8 kg.........-0,4 kg......-1,5 kg.........-0,3 kg



Toimetatud 3 kord(a). Viimati Annilinnu 12.03.2011 07.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 12. March 2011, kl 07.16

No nii tegin siis proovi tabeli sisestamisel, nagu näha suutsin vassida ka natukesmiling smiley postituse enne tabelit ei peaks seal olema, kustudada ka ei saa/oskasmiling smiley tabeli enda sain kolme toimetusega õigeks aga miinus liikus ikka paigastsmiling smiley no pole hullu eks järgmine nädal kasutan eelvaadetsmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Mis te arvate kui jooksvalt sisestame ainult kaalu tabelisse ja kuu lõikes lisame puusa/talje ka... muidu äkki läheb väga kirjuks.

Aga iga nädalaselt pange ikka kõik mõõdud, siis nad mul siis ilusti võttasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 15. March 2011, kl 09.20

Kuhu kõik kadunud ongrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 15. March 2011, kl 20.39

Ei ole kadunud, lihtsalt pisut töine nädal... üritan ikka leida aega, et toitu sisestada ja teie blogid kiirelt läbi lugeda, aga eriti muuks aega polegi sad smiley .. isegi jala kõndimis aja olen ohverdanud "tähtsamatele" tegemistele sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Saatis: triine
Kuupäev: 16. March 2011, kl 14.35

Mina ei ole ka kadunud, aga tõesti hirmus töine.
Nädalalvahetusel käisin jälle ühel sünnipäeval ja võitlen nüüd lisanudnud kiloga.Raske võitlus, väga raske ja reede läheneb tohutu kiirusega!Loodetavasti olete ikka teel ja ei ole palju patustanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 17. March 2011, kl 10.39

Mina võitlen samamoodi juurde tulnud kiloga, ära muretse triine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 17. March 2011, kl 11.07

oojaa ma võitlen et plussi kuud ei tuleks, saaks 100 grammigi allasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.