Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 04. December 2011, kl 22.08

Meie teema siis nüüd siin - neljakesi eesmärgi poole!

Tegin tabeli ka valmis. Esialgu kuupäevad kuni 10. veebruarini - selleks ajaks plaanin mina vähemalt eesmärgini jõuda. Ma ei tea, kuis teil on, aga kui eesmärk käes, siis asi valmis! smiling smiley

Algkaaluks panin reedese kaalu, sest mis siin ikka vahepeal nädalat raisata smiling smiley

TABEL

Andke aga oma eesmärgid siin teada, saan siis need tabelisse panna. Kas võiks mingi konkreetse tähtaja ka lisada? Või vaatame peale pidustusi, kuidas kellelgi kaaluga parasjagu on ja siis mõtleme edasi smiling smiley

Ma ise tahaks esialgu 60 peale jõuda. Siis näeks ära, kui sale ma olen ja kas tahan veel alla võtta. Trennidega on viimased kaks nädalat kehvasti olnud. Pole tuju olnud isegi mitte kodus trenni teha ja täna tennisesse ka kahjuks ei jõudnud. Vesiaeroobikas pole ilmatuma aeg käinud (viimane kolmapäev olin lihtsalt surmväsinud ja ei läinud). Järgmine nädal pole ka võimalust minna. Aga plaan on vähemalt kodus trenni teha.

Jõudu meile neljale ja mõnusat jõuluootust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 04. December 2011, kl 22.27

Kas paneme jälle vööümbermõõdud ka kirja? Teen selle tabeli siis nats hiljem juurde...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 05. December 2011, kl 13.34

Tervitus! Uuel nädalal uue hooga...detsembris tasa ja targu smiling smiley
Ma praegu üritan veel möödunud reedehommikust kaalu kätte saada smiling smileyEi tea, kas reedeks jõuan miskit miinust ka koguda, sest siis juba järgmine üritus. Tean, et mul võtab nädal aega üheõhtuse ürituse kalorite mahasaamine confused smiley Tahtsin täna supipäeva teha, aga töö juures oli täna lõunaks paneeritud karbonaad hapukapsaga+oasibulasalatit. Nüüd ägisen siin. Ma ei taha endale liha liiga tihti lubada. Õhtul plaanis 1h jalutamist+1h ringaeroobikat spinning smiley sticking its tongue out

Ma ei oskagi esimese hooga muide oma eesmärknumbreid kirja panna. Tahtsin 65kg, aga nüüd mõtlen, et TÄIS kõhuga võiks olla 65kg smiling smiley st paneks äkki umbes täpselt näiteks 63kg. Esialgses näidistabelis tundub muidugi duelli pikkus üüratu, aga ma osalen siiski, isegi kui eesmärk käes. Loodetavasti! Aga ma tõesti tahan siin osaleda, sest see tundub olevat vägagi motiveeriv, et ma ei langeks nõrkushetkede küüsi. Hoolimata detsembri pidustustest on mu enesetunne jätkuvalt haripunktis spinning smiley sticking its tongue out
Eesmärk siis 63kg ja vööümbermõõt ka kirja (las olla miskit veel - huvitavam grinning smiley) Kuna teist paar tükki pepukamad (teie endi jutu järgi)-paneme äkki täiendavalt ka puusaümbermõõdu grinning smiley? Sipelgasiilike ja Undukas tahate ju vist eelkõige seda kohta vähendada või ei? Ülejäänud teil juba super ?!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 05. December 2011, kl 13.37

Ja siis veebruaris, kui me kõik oleme täiuslikud, saame kokku ja premeerime endid kohtumisõhtuga kusagil restoranis smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 05. December 2011, kl 19.02

Tere siin mõnusas uues keskkonnas. Arvutasin kohe ära, et 10. veebruarini on meil 10 duellinädalat ja see, olgugi et üüratu pikk aeg, kulub meile ära winking smiley
Eesmärkkaaluks võiks panna 58kg. Sest praegune on näidanud, et alla läheb ikka väga raskelt see kergelt kogutud polster!
See restorani idee on armas, Nurmekas!
Muide, Nurmekas, mida see sinu ringaeroobika endast kujutab? Kui oled sellest siin juba pikemalt kirjutanud ja mina pole märganud, siis palun ette vabandust. Olen kuulnud intervalltreeningust, aga see pole vist sama?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 07. December 2011, kl 11.02

Ihii - saame kõik veebruari alguseks saledaks ja lähme sööme end rulliks tagasi winking smiley Aga tegelikult olen ma selle mõttega väga nõus! Minugipoolest võiks saledatena kokku saada ja siis näidata pilte hullematest aegadest tongue sticking out smiley

Olen mõned päevad eemal olnud - lõikasin ühe keskmist kasvu kõrvitsa lahti ja muudkui vaaritan smiling smiley Olen teinud pirukat, moosi, küpsiseid ja osa läks püreena sügavkülma. Järgmine kõrvits ootab lahtilõikamist - plekid juba peal. Moosi retsept siin (täiesti võrratu moos...), pirukas siin (tegelikult oli liiga magus - oleks pidanud rohkem ise soola panema ja hea meelega lisanuks ka singitükke vms), präänikute retsept siin. Need viimased olid soojana võrratud - tegin muscavado suhkruga ja jäid tõepoolest hiiglama head. Plaanis veel šokolaadi-kõrvitsakook, toorjuustu-kõrvitsakook ja lõpuks ka lihtsalt marineeritud kõrvitsad grinning smiley Üks kõrvits kohe veel tegemiseks, kaks suuremat ootavad külmemas ruumis oma järge ja kolm hiiglama suurt (sellised, mida üks suur mees tõsta ka ei jõua) - oh ma ei teagi, mida nendega peale hakata grinning smiley Tuleb vist alguses üldse kirvega katki raiuda, nuga vaevalt, et seda lõikab grinning smiley

Trenni pole viitsinud absoluutselt teha. Laps jälle nats haige (nohu ja köha), istun toas ja tegelen temaga. Tennisesse ega vesiaeroobikasse ei jõudnud (ise ka nohune ja köhane)... Tänasest hakkasin uuesti toitumist kirja panema. Korraliku lõunat pole mitu päeva teha viitsinud, näksin jälle päev otsa lapse kõrvalt. Täna olen tubli ja kavatsen teha endale korraliku lõunasöögi ja pärast lapse lõunauinaku ajal treeningu.

Eile oli kaal veel 65,6 peal, täna ei saanud mahti sinna astuda. Igal juhul loodan reedeks nulliringi või isegi pisikest miinust smiling smiley

Tabeli tegin ka korda smiling smiley Ma muide avastasin, et mõõdan oma vöökohta valesti. Kaaluabi soovitab naba pealt mõõta, mina aga mõõdan sealt, kus mul teksadel vöökoht on. Uues tabelis panin nüüd naba pealt mõõdetuna näidu. Kus kohast teie mõõdate?

Sipelgasiilike pole veel oma eesmärki andnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 07. December 2011, kl 14.29

Tere!

Oli pöörane nädal, esimest korda isegi päevikut pole jõudnud täita. Eesmärgiks mul 68, ei hakka siin üle oma varju hüppama.
Praegu olen kerges plussis võrreldes viimase kaaluga - oli paar suuremat söömispäeva ja veejoomine jäi unarusse.
Mõõdud mul hetkel puus99cm, vöö77cm, rind98cm. Vöömõõtu tahaks saada ikka 75-peale, oleks viisakam.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 09. December 2011, kl 09.51

Tere järjekordset ilusat reedet smiling smiley
Mina võin oma nädalaga jälle ülimalt rahule jääda. Kuigi möödunud reedel oli suur pidu söögi-joogiga ja pool nädalat võitlesin lisandunud kiloga, sain siiski kaalu alandatud -1,5kg. Suurepärane ja uskumatu endagi jaoks! Aga ma näen ka vaeva. Esikohal minu elus on tõesti kaalujälgimine ja igapäevane suur sport winking smiley. Olen jätkuvalt õnnelik. Kõigele ilusale lisaks selgus, et makstakse ka jõulupreemiat 2 kuupalka. Elu on nagu lill! Aga igale tõusule järgneb mõõn, nii et ... kusagilt on varsti mingit suuremat pauku oodata...
Aga täna õhtul naabrinaise sünnipäev, kus lubasin 100% kõiges osaleda ehk et toimub öösöömine/-joomine+laupäeval läheme ka külla.Siis jälle nädal aega rühkimist, et kaalu säilitada, veel toredam muidugi mingitki miinust näidata.
Edu Teilegi ja jään tabelisse teistegi numbreid ootama grinning smiley - tublid nagu me KÕIK oleme.
Peate ju veebruaris endid kõik letti laduma spinning smiley sticking its tongue out
Kaal 67kg ja vöö 73cm(-1cm)
Puus 96cm, rind 88cm (need numbrid tunduvad suhtelised olevat - kuidas täpselt ikka võtta grinning smiley - no mina võtsin kõige suurematest kohtadest st ikka rinna pealt ka grinning smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 09. December 2011, kl 12.42

Tere, minu kaalunäit on ka täna meeldiv, nimelt 62,5kg ja vöö 70 cm. Hetkel olen natukene haige ja ei saa kahjuks sporti teha ja tunnen sellest nii puudust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 09. December 2011, kl 13.15

No mina ei saa küll ennast kiita. Kaal 71.0 - ehk siis +300g.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 10. December 2011, kl 11.49

Tabelipidaja Undukas, auuu... kus oled smiling smiley Tegeled ikka oma kõrvitsatega? Loodan, et sul on ikka kõik hästi.
Eile oli ikka nii kõva sünnipäevapidu - laud rikkalik ja mina muudkui sõin,sõin,sõin - iiveldamiseni. Või õigemini magu hakkas streikima ja tänagi siin ajab üles ja ei taha toidule õnneks mõeldagi. Väkk - - söömine on nii vastik grinning smiley
Samas tõttan kohe poodi õhtuseks küllaminekuks külakosti ostma grinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 10. December 2011, kl 21.49

Siin olen. Aga kiire on smiling smiley Mu kaal näitas 65.6 kg täna hommikul. Eile sinna ei jõudnud. Seega +200 grammi alustuseks. Järgmine nädal tuleb miinus. Olen korralik smiling smiley Ma ikka ootan ju oma pediküüri, mida ma siis endale luban, kui 64,0 kg ees. smiling smiley Tabeli jõuan ehk homme õhtul korda teha.

Ärge üle sööge - pärast ägisete! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 12. December 2011, kl 10.21

Ohh jah - ma lähen täna uue kõrvitsa kallale grinning smiley Kolmas juba kahe nädala jooksul siis... ja tänane on kõige suurem. Kavas on kõrvitsa-peekoni pasta ja kõrvitsasai. Kui vahtrasiirupit leian, siis ka müsli tongue sticking out smiley No ja siis muidugi veel sügavkülma kõrvitsapüreed ja võibolla moosi saab ka veel keedetud. Eks näis..

Eile sai kõva saun tehtud. Meil kodus saun olemas, aga enamasti kuivatame seal trenniriideid grinning smiley Aga eile õhtul kraamisin kõik puhtaks ja käisime kolmekesi saunas. Lapsele nii väga ei meeldinudki, aga ta oli hea meelega nõus pikalt vannis istuma ja mängima. Meie saime kordamööda saunatada smiling smiley Kaloreid kadus vist hulgim, sest hoolimata eilsest natuke ülesöömisest olin täna hommikul samas kaalus, mis ennegi smiling smiley

Igal juhul nüüd hakkan trenni tegema tongue sticking out smiley Ja siis kõrvitsa kallale!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 12.12.2011 10.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 14. December 2011, kl 13.08

Heia-heia "jutupaunikud"!?
Vaatan, et kõik vist jõulushopingutel või lihtsalt pühadepuhkusel - keegi ei anna endast märku. Ma tean, miks mina ei kirjuta, aga mis teil viga on smiling smiley?
Pean oma suureks kurvastuseks tõdema, et mul on täielik mõõnaperiood. Entusiasm on kadunud. Teadsin, et detsembris luban endale rohkem ja olen patune, kuid ...ma olen igatpidi üle piiri läinud. Reedest-teisipäevani olen ohtralt söönud ja ei saa kuidagi pidama. Kui te lubate smiling smiley, siis ma sellel reedel oma kaalunumbrit ei anna, sest ma ei taha kaalule astuda. Minu uus kaalulangetamine saab arvatavasti alguse alles uuest aastast sad smiley. Olen nii pettunud endas -juba praeguse kaalu hoidmine saab hirmus raske olema sad smiley.
3 päeva oli täiesti spordivaba - isegi mitte jalutamist. Eile lõpuks võtsin ennast kokku ja tegin paaritunnise jalutuskäigu. Tänaseks olen kirja ennast pannud aeroobikamaratonile grinning smiley.
Aga reedel...jällegi üritus....
Selline patune ja õnnetu Nurmekas olen hetkel sad smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 16. December 2011, kl 13.04

Võitluskaaslased!! Auuu....
Mis toimub?
See uus duell on meil niimoodi hukule määratud ...
Kes mind toetab sel raskel kuul grinning smiley?
Ma kirjutan ikka oma numbrid ka siis. Reede õhtust kuni teisipäeva lõunani sõin meeletult, kuid ehk tänu peagi lähenevale reedele suutsin ennast meeletult sundida ja käisin T,K,N õhtul trennides. Pidin kodust söögi eest ära põgenema. Ja tänu sellele suurele enesepiitsutamisele, suutsin täna hommikuks saavutada +0,5kg. Huhh.... Oleks suurem number jäänud, oleksin meeletus masenduses... Aga täna uus reede ja uus pidu...Seega uus raske nädalavahetus ees ja ma väga pingutan võimalikult vähe juurde võtta aasta lõpuks. Raske, raske on praegu.
Vööümbermõõt +1cm.
Ootan kontakti teiega! REEDE JUUUU....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 16. December 2011, kl 13.32

Mina olen olemas! smiling smiley Tahtsin juba eelmine kord vastata, aga näe unustasin grinning smiley Täna hommikul kaalule ei jõudnud. Tean, et ega seal midagi head ees ei oota, aga 66 ehk päris ei ole. No kuidagi ei ole suutnud end sundida jälle siia kõike kirja panema. Ja siis "unustasin" nii mõnegi šokolaaditüki ja kohukese grinning smiley Homme hommikul kaalun ja annan teada.

Kus Sipelgasiilike ja Ookean meil? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 16. December 2011, kl 21.26

Tere
Mina olen olemas! Ei ole tõesti pikalt kirjutanud ega toeks olnud, andke andeks. On olnud paremaid ja kehvemaid päevi. Peale haige olemist ei ole korralikult end käima saanud ja homme on sünnipäevale minek ka. Kaal näitas täna 62,3kg ja vöö endine. Nädala alguses oli ka palju ilusamaid numbreid kaalul ees, mis rõõmustasid väga. Eks tuleb töötada nad tagasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 18. December 2011, kl 16.05

Mul jäid eelmine nädal kõik kolm last korraga haigeks - suurel tüdrukul kõrvapõletik, väikestel bronhiit, ühel koos astmahooga... hullumeelne olukord siin. toite märkida ei ole jõudnud, kaal täna hommikul 70.5kg, vööd pole jõudnud mõõta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 18. December 2011, kl 17.01

Ehh. Oligi 66 ja kuidas veel! 66.2 lajatan siia. Võehhhhh.... MA ENAM EI SÖÖ! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 19. December 2011, kl 21.15

Te olete nii armsad "lobisejad"!
Ma räägin siin üksi keset lagedat välja ...
Aga ma olen söömislainel...
Trenni ei tee...
Nauditavaid söömiselamusi Teilegi sel jõuluajal ... (mul juba kestavad smiling smiley)
Ootan uut aastat...

Pärmitaignana kerkiv Nurmekas

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 19. December 2011, kl 21.21

Ja Undukas . . .
Kohusetundlik nagu sa oled olnud. . .
Miks meie "uhke" tabel sel nädalal täitmata on?
Ei ole kedagi esile tõsta meie seast vä smiling smiley?
Nii tore Jõul ikka spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 19. December 2011, kl 23.53

Tabel on ikka masendav! grinning smiley Tundub, et ma võtan juurde sama kiirelt kui teie alla... Igal juhul sel reedel plussi ei tule. Miinus tuleb. Aga kas ka üldkokkuvõttes miinusesse saan, seda ei tea. 3 päeva koristamist mööda maja, homme tuleb kuusk tuppa ja jõuluehted lähevad üles. Iga vaba hetke olen neid valmistanud. Arvuti tõin kabinetti ära, enam ei ole keset söögilauda. Seega nüüdsest väga vähe aega siin olla, õhtuti proovin korra üle vaadata olulised kohad ja see ongi kõik. Selline arvutivõõrutus mul hetkel - muud asjad lihtsalt olulisemad smiling smiley

Eelmine nädal käisin kolmap vesiaeroobikas. No ma ütlen, et kõige raskem osa oli end arvuti tagant lahti kangutada ja uksest välja minna. Teine raske osa oli kuulata seda muusikat, mis trenni taustaks mängib - kõrvad jooksid s...vett confused smiley Noh, mu muusikamaitse ei ole tavapärane Uuno või Skypluss raadio kah... Pühapäeval sai aga tennist mängitud üle kolme nädala! Muidugi ei jõudnud jälle nii nagu oleks tahtnud... Seega sel nädalal plaanis kogu koristamise ja kaunistamise vahele ka paar trenni mahutada smiling smiley

Ööd!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 23. December 2011, kl 07.47

Tere õle pika aja ja kaunist pühadeaega. Mul lapsed ikka haiged, pole aega toite märkida ega toitumisest mõelda. Kaal täna 70.2, vü76cm. Ma varsti suren magamatusesse, siis pole kaal enam probleemiks ka.
Ilusaid jõule kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 23. December 2011, kl 11.00

4 korda astusin kaalule. Näit jäi samaks - 64.7 ehk siis võrreldes eelmise nädala -1.5 kg spinning smiley sticking its tongue out Vöö 75 cm. Aru ma ei saa - enda meelest pole nagu väga söömist jälginud, aga samas olen üritanud mitte ülearu süüa. Tundub, et jõulueelne jooksmine võtab oma osa grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 23.12.2011 11.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 23. December 2011, kl 23.34

Häid jõule tublidele!
Sipelgasiilike, sa oled ikka vapper, et kaal langeb! Kas suurest ahastusest-magamatusest-toasolemisest stressi ei teki, mis sööma ajaks? Selle halva juures siis vähemalt üks hea asi - isutus!
Undukas! Jõuluajal....selline uhke miinus - olen täiega kade grinning smiley.
Aga endast ma ei räägi grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Heldet jõuluvana ja toredaid pühi !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 28. December 2011, kl 19.40

Tere. Pole pühade tõttu arvutisse sattunud, aga kaalutud sai küll reedel, 61,9kg ja vöö endine (kõht ei vähene pühadesöökidega)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 30. December 2011, kl 10.56

Mis kiirelt läheb, see jõuludega tuleb grinning smiley 65.6 kg. Rohkem juurde ei võta - uuest aastast hakkan korralikult alla võtma! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 02. January 2012, kl 15.06

No nii - mina küll avalikustasin enda kaalu, kus teie omad on? Ja kas ikka olete olemas, või olete eelmisesse aastasse jäänud? KUKUUUU!

Aastavahetusel sai jälle üle söödud, kuid tänasest täielikul jälgimisel. Seega reedeks loodan siiski miinust näidata smiling smiley Ja oma eesmärki pean ka muutma - 10-ks veebruariks ma 60,5 kg peale kindlasti ei jõua. Kuidas teil on? Mina pikendaks duelli veebruari lõpuni (st 2. märtsini). Selleks ajaks tahaksin jõuda 60 kg peale. Siis näeks, mis edasi - kas veel alla võtma või säilitama. Kuidas teil nüüd mõtted on?

Head uut aastat! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 03. January 2012, kl 22.55

Tere!
Head uut aastat!
Olen täitsa olemas ja uuel aastal uue hooga tahtmist täis...
Detsember oli minu jaoks täielik katastroof! Lootsin, et söömaperiood piirdub detsembri kahe viimase nädalaga, kuid kahjuks algasid üritused palju varem.
Täitsa ausalt - kaalul käisin viimati nagu meie tabelist järgi vaatasin 16.detsembril, siis oli juba +0.5kg (esimene plussnädal u 100 päeva jooksul).Kuna eilsest ilusast uuest aastast ja ilusast esmaspäevast olen taas tubli (JUBA 2 PÄEVA!!!grinning smiley), siis teen katsekaalumise homme hommikul. Reedel siis löön oma numbrid avalikkusesse.
Eile ja täna tegin tunnised kõndimised + esmaspäeval ka ringaeroobika. Lihaseid said šoki ja on üle hulga aja taas tundlikud so valusad grinning smiley, sest 3 nädalat lasti neil logeleda.
Jätkuks mul seda indu ka alanud aastal!? Raske, aga ma üritan uskuda endasse! Motiveerigem üksteist! Olge olemas!
Kirjutamiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 06. January 2012, kl 09.49

Oh jah. Kahjuks kõike juurde söödut maha ei saanudki. Kui nädala alguses terendas isegi 67 ees, siis tänaseks on 66,0 kg ehk eelmise nädalaga võrreldes +0.4 kg. Vööd ei jõua mõõtma praegu. Aga ma olen paremuse poole liikuma hakanud - kolmapäeva õhtul 1,5-tunnine paarismäng ja eile 1,5-tunnine tennisetrenn smiling smiley Pühapäeval tõenäoliselt uuesti. Täna puhkan, laupäeval loodan natuke jalutada. Järgmine nädal loodan ikka tõelist miinust, tahan 64,... tagasi saada! grinning smiley

Nurmekas - saame kevadeks saledaks! smiling smiley Ma lubasin endale, et sel aastal kavatsen palju rohkem seelikut ja kleite kandma hakata - neid mul kapis omajagu ja tegelikult on kena, kui naine on seelikus smiling smiley Seega sääred ja reied tuleb enne saledaks saada! Nii et motivatsiooni jälle küllaga tongue sticking out smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 06.01.2012 09.49.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.