Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 17
10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 18. September 2011, kl 17.36

Nimi__________Pikkus__Stardikaal 12-15.09_____16.09, R
myksobakter____156________________70,0_______69,6 (-0,4)
chissy__________176______________106,7______103,9 (-2,8)
omena_________174________________71,3_______70,1 (-1,2)
Märtsikas_______170________________76,4_______75,0 (-1,4)
estiva__________168________________69,5_______68,9 (-0,6)
mariaau________168___________________________73,0
kripke_________170___________________________69,1
usiil___________161________________62,5_______61,6 (-0,9)
flowergirl_______165___________________________92,0
eskata_________163__________________________75,0
melon__________170__________________________75,0
Belissimo_______167___________________________72,1
Secret21_______168___________________________88,9
Merika_________168___________________________75,9
anny22________173___________________________70,0
begood________168___________________________77,0

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 18. September 2011, kl 17.43

Kaalukaotus kokku: 7,3kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 20. September 2011, kl 11.01

Nimi__________Pikkus__Stardikaal 12-15.09_____16.09, R______19.09, E__________Kaalukaotus kokku
myksobakter____156________________70,0_______69,6 (-0,4)____69,6 (0)__________-0,4
chissy__________176______________106,7______103,9 (-2,8)___104,1 (+0,2)________-2,6
omena_________174________________71,3_______70,1 (-1,2)____71,3 (+1,2)________0
Märtsikas_______170________________76,4_______75,0 (-1,4)____74,6 (-0,4)________-1,8
estiva__________168________________69,5_______68,9 (-0,6)____69,5 (+0,6)________0
mariaau________168___________________________73,0_________70,9 (-2,1)________-2,1
kripke_________170___________________________69,1_________________
usiil___________161________________62,5_______61,6 (-0,9)_____________________-0,9
flowergirl_______165___________________________92,0_________________
eskata_________163__________________________75,0__________74,5 (-0,5)________-0,5
melon__________170__________________________75,0_________________
Belissimo_______167___________________________72,1________________
Secret21_______168___________________________88,9_________87,4 (-1,5)________-1,5
Merika_________168___________________________75,9_________75,6 (-0,3)________-0,3
anny22________173___________________________70,0_________69,5 (-0,5)_________-0,5
begood________168___________________________77,0_________78,0 (+1,0)________+1,0
nuuskmõmmik____176___________________________93,1_________________
Kõik kokku________________________________________________________________-9,6

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 20. September 2011, kl 11.36

Tere! Uus tabel siis selline. Kordan jätkuvalt: kui mul on mingeid vigasid tabelis, andke teada. Püüdsin küll tabeli nimedes ja numbrites näpuga järge ajada, aga mine tea. confused smiley

lapet ma tabelisse ei pannud, sest ma pole kindel, kas ta ikka seda tahtis, sest mulle tundus, et ta soovis midagi muud, kui duelli. Aga duelli soovi korral, andku aga teada.

Meie esimese nädalavahetuse elas kõige edukamalt üle Maria. Ta mitte üksnes ei elanud seda üle, vaid kasutas enda heaks ära. Ma kontrollisin mitmeid kordi, kas ikka tõesti -2,1kg. Ja Secret21 -1,5kg. Jääb üle vaid küsida, kuidas te seda tegite? Toidupäevikusse teil vist midagi eriti märkida polnud smiling smiley

Kokku on kaalu kõige rohkem langetanud chissy ja see +200g nädalavahetusel ei tähenda suurt midagi.

Märtsikase suhtes paneb mind imestama, et hoolimata sellest, et ta võttis nii palju alla nädala sees, nädalavahetusel ikkagi kaal langes, mitte ei seisnud.

Mina ise ei ole olnud just kõige tublim, sest üks must koer tuli ja oleks mu peaaegu ära tapnud spinning smiley sticking its tongue out. Pean ikka prioriteedid paika panema, sest alati on nii palju asju, mis näivad hetkel tähtsamad ja ma kardan, et sedasi ma kaugele ei jõua.

NB! Reedel loeme jälle tibusid! Ootan kaalunäitusid reedese päeva jooksul. Ja hommikust st enne sööki-jooki.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati myksobakter 20.09.2011 11.37.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 20. September 2011, kl 12.11

NB! Minu sale sõbranna heitis ka minule ette, et ma olevat duelli mängureeglitest pisut valesti aru saanud. Ei ole ma midagi. Ent tuletan siinkohal meelde nii endale kui teistele winking smiley, et tegemist on võistlusega, kus võidab, see, kes suudab kilogramme kõige kiiremini mitte juurde krabada, vaid ÄRA ANDA. smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 20. September 2011, kl 13.12

Väga hea, et me kõik niimoodi ühes tabelis nüüd oleme. Mul veidi näpud kibelevad Excelis ühte värvilist ja valemitega tabelit meie jaoks tegema, mõtlen veel sellele smiling smiley

Aga kaalu languse koha pealt saan nii palju öelda, et minule mõjub kohe, kui koguseid vähendada. Tõstan taldrikule pool sellest, mis tavaliselt oleks pannud. Ja ega ei olegi vaja rohkem. Sest ega ma ainult juurikaid ka nüüd ei söö. Nädalavahetusel oli valikus ka kaks erinevat kooki ja kaks jäätist. Ega loobuma ei pea millestki, lihtsalt süüa kõike vähem. Ning samuti avastasin, kui hea on voodisse minna nii, et kõht tunneb nälga ja mitte sellise raske tundega, et ei saa magamagi jääda.
Samuti teen igal päeval vähemalt 12000 sammu ja nüüd sügisel ka trenn jälle päevakorral smiling smiley

Edu selleks nädalaks

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 20. September 2011, kl 13.41

Maria! Mul oleks väga hea meel, kui sa meile Excelis värvilise tabeli teeksid. Sest endist tabelit saab veel täiendada vaid paari kaalupäevaga ja mul ei ole praegu Excelit. Pidasin aru, kus ma tabelit peaksin tegema hakkama, aga kui sina selle enda peale võtaksid, oleks see mure murtud!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 20. September 2011, kl 14.34

Kui seda tabelit vaadata on kohe hea meel kõigi ülespinning smiley sticking its tongue outJa see et vahepeal ka kaaluda on ju väga hea mõte.Ei teki kiusatust paar päeva puhatagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 20. September 2011, kl 14.48

Teen tabeli valmis. Kas panen sel nädalal juba üles või jätaksin nädalavahetuseks ja siis koos uute numbritega juba?
Kahju, et päris paljud pole oma kaalu veel saatnud. Huvitav, kas juba loobunud. Unustajatele soovitan meeldetuletis näiteks mobiili panna. Ise teen nii smiling smiley

Maria

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: melon
Kuupäev: 20. September 2011, kl 17.01

tere, vabandan, et pole esmaspäevast kaalu kirjutanud 74.2kg oli see.
vabandan veelkordwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: Secret21
Kuupäev: 21. September 2011, kl 08.34

Heii smiling smiley

Päris ilus statistika meil smiling smiley Mind ausalt öeldes kisub kohe hasarti selliste võistluste puhul.

Aga näljapäevi ma muidugi ei tee. Avastasin et kui ei näksi päeval ja söön ilusti iga päev 3 korda päevas pluss vahepala siis kaal ka langeb smiling smiley Magusat ma ka ei söö kuigi seda sellel põhjusel juba et imetan last ja nii kui miskit magusat söön saab laps gaasid.. (kuigi magusavajadus on metsik)

Aga jah.. edu ja toredat võistlust kõigile !! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 21. September 2011, kl 11.13

Tere!
Maria! Tabeli võiksid juba praegu üles panna, meloni näidu ka siis. Ma arvan, et mõned pole esmaspäevast näitu sellepärast saatnud, et ma ise ütlesin, kes ei taha, jätku esmaspäevane kaalumine vahele. Seda ütlesin ma sellepärast, et üldiselt peetakse rohkem kui üks kord nädalas kaalumist patuks. A la nädalaga jõuab organism saavutada mingid püsivamad muudatused, muidu näitab kaal vaid vedeliku- ja toidukoguste erinevust kehas, tekitab stressi ja pettumust kui kaal rohkem näitab.

See on muidugi mõnes mõttes õige. Aga ma arvan, et vedelikukoguse erinevus jõuab öö jooksul stabiliseeruda ja toidukoguste erinevus... No kas on mul tarvis, et täna hommikul toidukogust kehas rohkem oleks kui eile hommikul. Samas ütlevad ka paljud, et kui nad hakkavad harvem kaaluma, siis tulevad kilod nagu "märkamatult" tagasi. Mida varem jaole saada, seda vähem ebameeldivaid üllatusi. Ja iga päev kaaludes saan ma täpselt analüüsida eelmist päeva.

Aga rohkem kui üks kord päevas kaalumine on küll mõttetu, tean omast käest, et mul kõigub 0-1,5kg ööpäevas, ehkki hommikul ikka üks ja sama.

Aga igaühel oma kogemus-arvamus ja otsustab ise.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 21. September 2011, kl 11.41

Sagedasem kaalumine distsiplineerib mind isiklikult rohkem. Need, kes usuvad, et harvem kaalumine on parem, arvavad, et siis ei masendaks ma end igapäevaste vedelikukoguse erinevusest tingitud kaalutõusu pärast ja saaksin positiivse üllatuse üks kord nädalas. Tegelikult on asi vastupidine. Ma masendun, sest heietan kaalumata, et ehk olen kergem, aga kaalumisepäeval saan hoopis negatiivse üllatuse osaliseks.confused smiley

Kui tihti teile kaaluda meeldib?

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 21. September 2011, kl 12.38

Tabel tuleb siis, kui teada saan, kuidas selle siia üles saaks panna smiling smiley Kui keegi oskab, palun juhendit.

Mina eelistan pigem kaaluda iga päev, et asi kontrolli all oleks. Hetkel teen seda siiski mõned korrad nädalas, sest mu kaal on täielik patareide söödik ja lihtsalt ei raatsi neid kalleid patareisid väga tihti osta smiling smiley Loodan, et vähem kaaludes ikka seisavad kauem.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 21. September 2011, kl 14.55

Mina kaalun ennast kah vast kord päevas.Oleneb enesetundest-kui ikka punnis tunne on ,siis sinna eriti ronida ei tahasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 21. September 2011, kl 15.38

Hei! Mina kaalun end ka tihtilugu vaat, et igal hommikul, olgu ka mõnele lohutuseks öeldud, et minu kaal kõigub ka päeva jooksul 1,5-2kg, vähemalt mu kaal näitab seda. Vb olla peaksin uue kaalu äkki ostma, mis ehk täpsemini näitaks..ma loodan, et see toimub peale palgapäeva siis.. smiling smiley, seniks pean sellega leppima, mis on. aga kehamassiindeksit arvutades olen igati normkaalus, kuigi ise tunnen end veidi paremini u 10 kg kergemana.., nii, et tasub pingutamist. Kahjuks pole ma siian ratsinud seda teenust omale osta, kuid tundub, et ei saa üksi hakkama ja tuleb ka liituda siiski, siis saan oma liigutamisest ja toitumisest ka selgema pildi, sest kolme tasuta päeva tulemusena sain teada, et mu toidulaud sisaldab üleliigselt süsivesikuid ja liiga vähe rasvu ja valke. Aaga head nõuanded ja soovitused on igati teretulnud, olen ka ise nõu ja jõuga nõus abistama treeningu teemadel (olen treener/ õpetaja). Jõudu ja kannatust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 21. September 2011, kl 15.39

uups, mõned kirjavead on kiirustades sisse lipsanud, loodan, et enamus saab ikka jutust aru, mida ma olen tahtnud öelda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: eskata
Kuupäev: 21. September 2011, kl 20.14

oh, kus on kõik kaalujad kokku saanud. mul ka harjumus iga hommik kaalu peale astuda. kõikumine on samuti 1,5-2 kg, selles ma kaalu küll ei süüdista, ikka ise põhjust andnud. isegi kui ma periooditi "õigeid" toite söön, on komistuskiviks kogused. teoorias tean küll, et aitab ka vähesest, aga praktikas on ikka söödud kogused liiga suured.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: Secret21
Kuupäev: 21. September 2011, kl 22.32

Minagi kaalun ennast igal hommikul. Kohe pärast ärkamist. Päeva jooksul rohke ei kaalu ennast kuna ülejäänud söök/jook. Olen ka seda meelt et kui ma ei kaalu tihti siis pigem kaal tõuseb.. kui ikka hommikul pluss kaalu näen siis tean kohe et pean tublim olema. kui näeks seda alles nädala lõpus siis vbla oleks juba kahju väga suur.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 22. September 2011, kl 10.20

Tere kõigile!

Sain lõpuks vist selle ülesse smiling smiley Loodetavasti te kõik näete hästi aj vigu ei ole.


Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 22. September 2011, kl 12.18

Maria, kuidas sa selle tabeli siia kleepsutada said? Paljud on sellega hädas olnud, äkki läheb kunagi seda nippi tarvis...

Nuuskmõmmiku nimi kahjuks pealkirja ei saanud, sest ma tegin selle juba 18.09 ja pealkirja muuta enam ei saa.

anny22! Millistele treeningutele sa treeneritöös spetsialiseerunud oled? Lugesin su blogist, et oled tubli tervisesportlane ja võtad osa vist pea pooltest rahvaspordiüritustest?

Homme on reede ja lähen täna vist õhtul välja, köögist eemale...winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 22. September 2011, kl 12.27

Netist otsisin mingi juhendi. Põhimõtteliselt tuleb pilt kõigpealt laadida kuskile internetti. Mina kasutasin selleks lihtsalt Facebooki. Ja siis tuleb seal sellele pildile parem klikk teha ja valida properties. Seal on näha pildi täpne link, see kopida ja siis foorumis valida siin üleval ääres pildi lisamise nupp, kuhu saab selle lingi lisada. Ja tuligi. Veidi uduseks läks, peab vist enne pilti suurendama kuidagi vms. Järgmiseks korraks üritan.

Olen tööl ja kõht pidevalt koriseb. Ta pole veel aru saanud, et süüa ei anta enam tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: Secret21
Kuupäev: 22. September 2011, kl 14.59

Väga ilus tabel smiling smileysmiling smiley

Homme tähtis päev grinning smiley Pöidlad pihku grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 23. September 2011, kl 06.16

ja siit tuleb kaalunumber 23.09 hommikuse seisuga - 92,1. Olen praegu väga motiveeritud.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 23. September 2011, kl 06.56

Nii.. minu tänane kaal 70.8 ehk siis -1.3 kg smiling smiley Juurde tuleb nädalaga üle 3 kg, aga maha läheb palju aeglasemalt.. kuid hea, et siiski läheb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: eskata
Kuupäev: 23. September 2011, kl 07.44

74,3 hakkab minema!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 23. September 2011, kl 08.01

nii, mina siis tänase hommiku seisuga 69,0, juhuuuu..! ja vastaneespool esitatud küsimustele ka,et olen atesteeritud kergejõustikutreener, peamiselt on olnud mu aladeks jooksud, hüpped, talvel suusatan, plaanis ka suusatreeneri kutse kunagi teha.. kes on tõsisemalt huvitunud millestki, võib kirjutada mulle e-maili peale: annygu73@gmail.com Kahjuks pole ma toitumisplaani koostamisel veel nii pädev, nagu isegi siin aru võite saada..sad smiley. Aga jah, püüan võimalikult palju osaleda igasugu tervisespordi üritustel, millele rahakott peale hakkab..eelistatud muidugi tasuta üritused, mind tegelikult hullutab eriti seiklussport, tahaks sellegi kunagi ära proovida, ja ka jooksumaratoni...aga need on praegu veel unistamise tasemel..winking smiley Jõudu ja pealehakkamist kõigile ja nautige elu!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 23. September 2011, kl 08.04

Hommikust

Väga tublid olete kõik. Ja mina ka.
Kaal täna homikul 70,3

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 23. September 2011, kl 08.15

Minu kaal täna hommikul 91 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Kuupäev: 23. September 2011, kl 09.51

Hei! Ja siit tuleb kaalunumber 69,0 smiling smiley Lõpuks ometi!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.