Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8
DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 11. April 2012, kl 07.09

Tere!
Arvan, et Corpulent 2012 sobiks hästi meie duelli pealkirjaks winking smiley

Tabel on siis järgmine...

Nimi.......... Algkaal..
Banda........ ....107,9...
Kix00......... .....99,7....
EI.....................92,2....
Joanne....... ....104,5...
Tammekad... ....89,8....
Punapea_Mery....94..
TiiuL......... .......107...
meril46....... ......86.....
RiinRiin.............105...
topgirl...............89....

Esimene kaalumine siis juba sellel REEDEL 13.04 smiling smiley Loodame siis näha ilusaid numbreid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: El
Kuupäev: 11. April 2012, kl 07.44

Tere,

Meid on siis täpselt 10! Ja algkaal kokku 975,1kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 11. April 2012, kl 09.13

Ma täna juba astusin kaalule ja ilusad numbrid vaatasid juba vastu, uskumatu 1 päev korralikku kalorite järgi toitumist ja juba mõjub. Loodan, et ma varsti pole siit duellist see kõige suurema kaaluga smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 11. April 2012, kl 09.29

Tere

Täna sai ostetud digitaalne kaal ja see näitas mu kaaluks hoopis 106,5. Nii et alustan sealt. Homme veel juubel kah, reedel ei julgegi kaalule astuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 11. April 2012, kl 10.49

Tere,

No mul ka juba paari päevaga mõjunud (eks ole mida alla ka võtta ju) Loodan siis reedeks ilusat numbrit näha smiling smiley
Jõudu ja meelekindlust meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 11. April 2012, kl 12.34

ai raks tegin lõunasöögi liiga rammusa, 81% tänasest lubatud kaloritest juba söödud eye rolling smiley Teavitasin juba meest, et õhtul ootab jalutuskäik meid ees...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 11. April 2012, kl 14.20

Delge reedel siis kaalume smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 11. April 2012, kl 14.21

Vabandust veits valesti läks smiling smiley
Selge reedel siis kaalume smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: El
Kuupäev: 11. April 2012, kl 15.50

Lubasin endale et iga päev käin lõunapausil jalutamas/shoppamas.
Tänane Kristiine keskuse külastus oli väga kasulik - kolm poodi ja ei ühtegi õiget numbrit...
Pani ikka mõtlema jälle, et ka ilusate/ilusamate riiete pärast tasuks alla võtta...
Oi kuidas tahaks ilusaid teksaseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 12. April 2012, kl 08.00

Minul läheb ka alati shopates tuju ära, sest nii palju ilusaid riideid on aga selga ei lähe sad smiley
Aga teeks siis tutvust ka natuke. Kus kandis elate, millega tegelete, palju jõuate füüsilist teha jne?

Mina elan Nõmmel. Töötan lasteaias, mis küll on suht intensiivne aga liikumist on ikkagi liiga vähe. Väikse lapse ja töö kõrvalt on raske leida aega iseendale ja ilmselt sellest ka kaalutõus. Suur kaal õnneks tervist ei ole mõjutanud aga ilmselt see igavesti ei kesta. Praegu olen ju veel noor ja saaksin muuta harjumusi....Aga nagu öeldakse, miski ei tule kergelt. Sellepärast tahtsingi duelli teha, et saaks omasugustega nõu pidada, sest me oleme ju samas olukorras ja tahame muutuda smiling smiley Minu suureks nõrkuseks on shokolaad, see on samasugune sõltuvus nagu alkohoolikul alkoholiga. Mul ei tohi olla shokolaad kodus või üldse käeulatuses, natuke suudan vastu panna aga siis murdun ja ongi shokolaad otsas. Soolaste toitudega mul nõrkusi ei ole. Pigem eelistan kartulile värsket salatit ja saiale rukkileiba.
Vot. Nii palju siis praegu minust...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 12. April 2012, kl 08.07

Minul läks üleeile digikaal katki. Kui kaaluale asutsin lõi ette ERRORwinking smiley. Loodan homseks asja ikka korda saada. Ootan põnevusega homset.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 12. April 2012, kl 09.41

Mul kaal ütles raseduse lõpus, palun ükshaaval spinning smiley sticking its tongue out

Mina elan Tallinnas, istun kahe väikelapsega kodus, erilist liikumist minu elus hetkel pole (ainult poes käimine, kord päevas lastega väljas) Juunikuus plaanin nüüd trenni minna, sest siis saab juba väiksema lapse ka koju jätta. Minu kaalutõusu üheks põhjuseks on muidugi 2 järjestikust last, lisaks kui oma mehega tutvusin jäin trenn kuidagi tahaplaanile ja nii see läkski, olen alati pidanud kaalu pärast vaeva nägema, kõike süüa ei saa ja et süüa saaks pidin ikka trenni tegema. Niiet mingi 7 aastaga on kogutud siin 40 lisakilo ja täiesti märkamatult, sest mina leian endale poest riideid ja mulle tundub, et need sobivad mulle... aga kaal ütleb ikkagi midagi muud ja see number mulle üldse ei meeldi. Põhimõtteliselt 7 aastat pole ma ka teksaseid kandnud ja tahaks jõuludeks endale ühed ilusad osta. Kui 89 kiloni jõuan premeerin end ühe massaasi kuuriga, hetkel ei julge oma massöörile oma pekki näitama minna sad smiley

Nagu enne ka mainisin on minul kõige raskem loobuda näksimisest, kuna söömiseks jääb vähe aega, siis näksin siit ja näksin sealt, ühe korra päevas sõin vist korralikult ainult. Kui süüa tegin, siis tahtsin ikka vahepeal midagi suhu pista. Ühesõnaga 3 päev juba ja enam ei topi kõike suhu, teen toidu valmis, kaalun oma toidu ära ja siis söön... suhtelised kindlad kellaajad on tekkinud. Eile õhtul sõin ka ühe jogurtitopsi ära ja täpselt 100% kalorid täidetud

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: nasser
Kuupäev: 12. April 2012, kl 10.54

Hei!

Kas teiega liituda veel saaks, või on grupp juba täis?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 12. April 2012, kl 11.12

Tere

No mina ei julge küll homme kaalu peale astuda. Täna mul juubel, sõin ühe tüki võileiva torti, magusat pole veel puutunud. Õhtul väike saun ja täna jääb vist kõndimine ning rattasõit ära kahjuks.Aga edu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 12. April 2012, kl 12.44

kas vöib veel liituda oma 104,5 kiloga?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 12. April 2012, kl 12.44

Minu tabuks on magus. Väga raske on magusale EI öelda. Aga ma vähemalt proovin.

Endast nii palju, et mina elan Hiiumaalsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 12. April 2012, kl 13.15

Nii kas keegi oskab mind aidata. Päevikut täites on ekraani paremal pool "Päeva toitumise põhinäitajad", mille juures on % välja toodud tarbitud toitude kalorsus ja värvilise ringi sees sektoritena valgud, rasvad ja süsivesikud. Kui midagi sisestan siis % ringis muutuvad. Kas seal on märgitud minu poole tarbitud koguste %.
Allpool on toitumine pole tasakaalus: ideaal ja %-liselt välja kõik toodud.
Ja siis järgmine on päevased soovitatavad kogused ja jälle % kõik välja toodud. Seal muutuvad ka toitude lisamisega % aga samas erinevad ringis olevate %.
Milliseid % ma pean nüüd siis vaatama?
Loodan, et saite aru, mis ma siin enne seletasin ja mida ma teada tahan.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 12. April 2012, kl 15.56

Nasser ja suurtädi: võtame teid hea meelega kampa.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: nasser
Kuupäev: 12. April 2012, kl 16.09

Suured tänud! Minu algkaaluks saab siis panna 86,7 kg ja eks siis homme annan juba uue kaalunumbri!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: El
Kuupäev: 12. April 2012, kl 16.10

meril46, mina vaatan ikkagi värvilist osa ja üritan saavutada tulemust`toitumine on tasakaalus`.
Ja otsustasin et neid liikumisega antavaid lisakaloreid ma kasutama ei hakka...
Äkki on sellest abi.

Nasser ja suurtädi -tere tulemast!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 12. April 2012, kl 16.25

tänud kampa vötmast, algkaaluga siis 104,5 ja homme tuleb uus teele,,,

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 13. April 2012, kl 06.18

Tere hommikust.
Kas keegi tubli tüdruk teeb meile tabeli või kuidas me numbreid raporteerima hakkame? Ma ise ei ole kunagi ühtegi google doc tabelit teinud sad smiley
Kaalust rääkides... stardikaal täna hoopis 90,6 kg. Aga number pole alati kõige tähtsam ju smiling smiley
Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 13. April 2012, kl 07.04

Tere hommikust smiling smiley

Nii kaalumine tehtud ja ise olen rahul kaal siis 92 kg nädalaga maas 2 kg. Sellenimel muidugi vaeva ka näinud toitumine ja trenn. Trenni tegin siis 4-al päeval 50min kepikõndi. Jõudu ja jäksu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 13. April 2012, kl 07.21

Tere

Minu algkaal oli siis mitte 105 kg nagu mu antiikne kaal näitas vaid 106,5 ja täna 105,7. Vähe küll maas, aga olen rahul.

Päikest kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 13. April 2012, kl 07.26

tere hommikut,

kaal siis täna 104,3, vörreldes eilsega miinus 200g, pole paha, kui tsiteerida klassikuid,,,
aga tabelitegijat kahjuks minust ei ole,,,

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: El
Kuupäev: 13. April 2012, kl 07.35

Tere,
Tänane kaal 91,1. Minu start oli esmaspäeval ja nelja päevaga siis -1,1kg. Olen ise väga rahul.
Panin kõike kirja, mida ära sõin ja jalutamine, jalutamine, jalutamine...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: El
Kuupäev: 13. April 2012, kl 07.36

Ja tabeli peab kix00

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Joanne
Kuupäev: 13. April 2012, kl 07.49

Tere hommikust!

Kohe hea lugeda, et kõik nii tublidsmiling smiley

Hommikune kaal siis: 103,5 kg - seega -1kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 13. April 2012, kl 07.52

Tere smiling smiley
Algkaal oli siis 107, täna 105,6.

Keegi siin küsis nende protsentide jälgimise kohta. Muidugi ideaalne oleks neid ka jälgida, aga ma arvan, et alguses võib suts keeruliseks see minna. Ise teen nii, et oluliselt midagi lõhki ei söö nendest protsentidest, aga kui kaal hakkab seisma jääma, siis hakkan süsivesikute % jälgima hoolsamalt. Hetkel on seda ülekaalu lihtsalt nii palju, et isegi vähene jälgimine ja JALUTAMINE 2 tundi päevas on täiesti piisav tervislikuks kaalulanguseks. Kuna mul ja naabrinaisel mõlemal 8 kuused titad kodus, siis jalutuskäigud on möödapääsmatud. Varem lihtsalt sõin ilusti kõik mahajalutatu tagasi winking smiley nüüd mitte tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: nasser
Kuupäev: 13. April 2012, kl 08.06

Hommik!


Minu tänane kaal siis 85,8 kg.

Kaunist ja kerget päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.