Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 03. January 2013, kl 21.25

Loodan, et kõik näevad seda ja leiavad ka enda õiged andmed.


MEIE TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 03. January 2013, kl 21.52

Mina ei saa igatahes sellele failile ligi...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: anny22
Kuupäev: 03. January 2013, kl 23.09

Kui hilja pole, liituks kah teie seltskonnaga. mul pikkust 173 cm, kaal hetkel 69,7 kg ja soovkaaluks oleks 62-60 kg (esialgu 62). Ilusat algust kõigile!
Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: memm52
Kuupäev: 04. January 2013, kl 07.02

Hommikust.spinning smiley sticking its tongue out
Minagi ei saanud tabelit näha

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 04. January 2013, kl 07.03

Minul tänane kaal 56,8 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: memm52
Kuupäev: 04. January 2013, kl 07.12

Ah jaa hommikune kaal 91.9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 04. January 2013, kl 08.39

Nüüd peaks nähtav olema.

MEIE TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 04. January 2013, kl 09.11

Minu tänahommikune kaal oli 91,7.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. January 2013, kl 09.36

Täna hommikune kaal oli 65 kg. Kerge null . Täna trenni ka minna ei saa, sest mul on põiepõletik ja noo nii jube on olla...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 04. January 2013, kl 09.45

mina olen sellel aastal tubli olnud, 3 päeva möödas ja mul kahes trennis juba käidud ( easytone ja ujumine). Ohh, oleks ma edasi kasvõi pooltki nii tubli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 04. January 2013, kl 11.39

Minul täna endiselt 68 kg. Olen hirmus paistes, pea valutab ja paha on olla. Loobusin ka hommikusest trennist selle peavalu tõttu. Aga loodan järgmise nädala tubli olla ja siis saan ehk ka juba väikese languse smiling smiley Pühapäeval tulevad külalised, see lõpeb mul alati halvasti, sest algul on hirmus kiire ja ei jää aega süüa, aga püüan seekord söögikordadest kinni pidada - kui see õnnestub, olen omadega mäelsmiling smiley Ilusaid numbreid ja ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 04. January 2013, kl 12.07

Nägin tabelit. Minu tänahommikune kaal näitas 86,6. Olen oma söögikraami jälginud ning kahel päeval oma kõnniringi teinud. Ehk jõuan täna ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 04. January 2013, kl 12.10

Aga Anett, sulle hea vanavanemate soovitus, mis raudselt on meie maja naisi aidanud. Aja kivi (mina ajasin telliskivi) hästi kuumaks, panin plekkämbrisse ja hakkasin sinna vett viskama, mille järel tekkis aur ja istusin selle auru kohal. Väga hästi aitab põiepõletiku vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 04. January 2013, kl 14.19

kas ma peaks ise oma andmed tabelisse panema? ma ei saa sinna midagi sisestada, kas peaksin kusagilt midagi aktiivseks tegema, ma ei oska, aidake smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. January 2013, kl 17.15

Kadifrett vist paneb sinna listi inimesi koos mõõtudega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 04. January 2013, kl 19.18

Tegin tabeli nüüd enamvähem korda nii hästi, kui minu Exceli teadmised oskasid. Nüüdsest edaspidi saab igaüks ise oma kaalu tabelisse sisestada. Kaalu sisestades kasutage kindlasti punkti mitte koma.

Väga tubli, skorpion16! Mõne päevaga nii suur kaalulangus the finger smiley.

Käisin ise ka täna üle pika aja trennis, õigemini õde vedas mind kaasa smiling smiley Ja päris raske oli. Ma kahjuks ajaliselt ja rahaliselt ei saa trennis hakata käima, kuid arvan, et kaaluabiga saan oma kehakaalu kontrolli alla.

Head nädalavahetust kõigile ja loodan, et järgmisel nädalal on kõigil juba kaal langenud cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. January 2013, kl 23.36

Tere. Võtke mind ka kampa. Olen 158 cm lühike ja täna hommikul näitas kaal juba 63 kg, enne pühi olin paar kilo kergem. Paari kuu pärast sooviks näha vähemalt 5-ga algavat nr.-t.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 05. January 2013, kl 10.55

Ohhh 5-ga algav nr.... Unistuuuus grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 05. January 2013, kl 12.17

Lisasin pirle ka meie duelli. Duellitasime pirlega ka enne jaanipäeva pool aastat tagasi smiling smiley.

Lisan veel sellise reegli, et kui keegi pole endast kaks nädalat märku andnud, siis kustutan selle osaleja. Meid on üsna palju ning tahaks, et kõik duellitajad ikka seda tõsiselt võtaks.

Nüüd enam ka uusi duellitajaid juurde ei võta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 05. January 2013, kl 16.18

Jah, väga suureks pole mõtet asja ajada. Siis ei saa enam midagi aru grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: anny22
Kuupäev: 05. January 2013, kl 18.38

Tere
Ma ei saagi nüüd aru, kas ma olen ka teie sekka arvatud või olen lihtsalt kahe silma vahele jäänud ja kõrvale lükatud n.ö. .. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: anny22
Kuupäev: 05. January 2013, kl 18.40

Oih, sorry, ei vaadanud ennem tabelit! Tänan, et kampa ikka võtsite! winking smiley Edu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 05. January 2013, kl 23.48

Edu jah meile kõigile ! Mul praegu mott nii kõrgel, duelliseltskond innustab! Täna kuidagi kogemata sõin isegi alla normi, ja sünnal loobusin koogist - mis minu puhul sajandi sündmus grinning smiley Kui homsed külalised ka sama ilusti üle elaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. January 2013, kl 07.09

hommikust

aretha sa nii tubli ja palju tahtejõudu,küll elad

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 06. January 2013, kl 13.47

Eilse ema sünna elasin edukalt üle. Sõin lõhe kala ilma kartulita ja samuti loobusin koogist. Snkäkki sõin ka ülimalt vähe. Mul on ulme peavali ja see põletik ... Loodan, et homme on peavali järgi andnud ja siis saan trenni grinning smiley Kuidas teil teistel ? Pidustuste hooaeg läbi ? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. January 2013, kl 14.05

Tsauspinning smiley sticking its tongue out

grinning smileyEile avastasin väga huvitavad saiakesed facbookis
tegin asti lihtsa pärmitaigna,vesi sool pärm,väheke suhkurt,õli
rullisin lahti panin peale viilutatud vorsti ja riivjuust,keerasin rulli ja küpsetasin
tulid väga huvitavad,kahju,et kohe ei taibanud ära kaaluda toorained,oleks saanud välja arvutada,mis 1 annab kcal
Hea,et piirdusin 2-ga a panin umbes kirja
Kuid järgmine kord kindlasti kaalun asjad ära,siis tean ,mis ja kui paljueye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. January 2013, kl 14.06

muidugi jahu,jäi lisamata sorry

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 06. January 2013, kl 20.44

Ohh nüüd ajasid küll mulle saiakese isu peale winking smiley Lähen joon nüüd vett ja sellega neelan ka isu alla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 06. January 2013, kl 21.42

Õhtust! Ma olin ka üsna tubli, veinist ei suutnud küll ära öelda, aga kooki võtsin imetillukese tüki ja peamiselt sõin toorsalatit, natuke mereande. Ületasin küll kaloreid ca 50 võrra, aga eile jäi mul jälle neid kõvastii puudu, nii et ma ei põe. Huhh, milline kergendus! Ja homsest on peod läbi kuuks ajakssmiling smiley Kuidas teil nädalavahetus läks?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati aretha 06.01.2013 21.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 07. January 2013, kl 08.54

Aretha, oled tubli, et suudad kaloritest kinni pidada. Mina ei suuda. Olen siiani iga päev kaloreid ületanud vähemalt 500kcal-ga sad smiley

Aga täna hommikul tegin kodus natuke trenni ja loodan, et jään seda ka edaspidi tegema.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.