Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 28. January 2013, kl 12.55

Tere, siin ongi meie duell. Lumega võidu!

Kaalumine hakkab olema reedeti ja esimesene kaalumine on 1. veebruar. Mis saakski alustamiseks veel parem aeg olla?!

Edu meile kõigile!!

KAALUTABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: nanny20
Kuupäev: 28. January 2013, kl 13.00

Tere,

Väga vahva!

Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 28. January 2013, kl 13.08

Nimekiri osalejatest ülevaatlikult siia ka.

breeze
Dininu
KatKat
Banda
Trimmi
Kadri2406
nanny20
Siesta
krissmary
triink
Loore

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 28. January 2013, kl 13.22

Kas võin ka liituda. pikkus 160 cm ja kaal 172. eesmärk 60 kilo
Nimi Mimmu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Banda
Kuupäev: 28. January 2013, kl 13.54

Mina jätkuvalt olemas ja valmis üleliigsest rasvast vabanema spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 28. January 2013, kl 13.58

Kas me paneme duelli lõpp kuupäeva ka paika?spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 28. January 2013, kl 14.13

Vägev, hakkame aga pihta! smileys with beer Kes ja mis trenni lisaks toitumise jälgimisele teeb? Minul enamasti pikad jalutuskäigud/kõnnid 5-15 km/päevas (kui tubli olen, siis tööleminek ja tulek edasi-tagasi on juba 5 km). Iga päev ei käi, aga püüan võimalikult tihti käia. Ehk õnnestub peagi ka crosstrainer nurgast välja meelitada. winking smiley Loodan et saame siin üksteisele häid nippe jagada. EDU!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 28. January 2013, kl 14.28

Mina käin spordiklubis ja minimaalne treeningplaan on 2 korda nädalas Body Combat ja 1 kord Body Pump.

Eelmine nädal jõudsin veel ka TRX ja vesiaeroobikassesmiling smiley aga kuna jätan ka suitsetamist maha, siis paraku oli söögiisu eelmine nädal nii meeletu, et 5 trennist nädalas kaalukaotust arvatavasti ei tulesad smiley

Loodetavasti duelli pidamine mõjub mu mõistusele turgutavalt, et saaksin õhtuti oma isusid paremini kontrollidathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 28. January 2013, kl 15.13

Aga kuidas sul kalorid jäid? Treeningud on küll ägedad muidu, need peaks päris palju kaloreid ka põletama thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: triink
Kuupäev: 28. January 2013, kl 19.31

Mina olen proovinud sõita 30 min kuni 40 min crosstraineriga + jõuharjutused ja venitused vähemalt 3 korda nädalas. Proovin ka kõndida palju.
Kuidas teil muidu magusaga lood. Mina ei suuda magusast loobuda. Ma pean natukenegi iga päev saama. Kuigi ega tänast magusa söömingut küll natukeseks ei saa lugeda.
Lohutan ennast sellega, et homme on ka päev ja siis peab lihtsalt tagasi hoidma ja trenni rohkem tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 28. January 2013, kl 22.22

Mina olen võtnud nõuks, et ma ei loobu mitte millestki, sest leian ei sellest pole kasu. Mingil ajahetkel vajab keha kõike ja mõõdukuse piires ongi ju kõik lubatud. Kui kaal langeb, siis milles probleem? Loomulikult püüan tervislikkuse suunas liikuda, aga kui ikka mingi isu painab ja kaloreid on, mille piires isu rahuldada, siis tuld smiling smiley Aga teatud reegleid püüan järgida: ei söö 2h enne ja 2h pärast treeningut (siinjuures pean silmas ka kõnniringe), samuti 2h enne magamaminekut. Õhtuti püüan süüa vähem süsivesikuid, pigem valku ehk kergesti seeditavamaid toite. Magusaisu aitab vähendada rasvasem toit ja kui oma toidupäevikut vaatan, siis mul ongi peaaegu alati tarbitud toidus rasvade hulk suurem kui süsivesikute oma (olen suur kalasõber ja kalatoidud annavad palju kasulikku rasva). Võibolla ka seetõttu ei ole mul magusaisuga suuri probleeme. Samas ei saa öelda, et kunagi ei ole, vahel ikka. smiling smiley Jagage teiegi omi nippe, mis on kaalu alandada aidanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 29. January 2013, kl 08.59

To Kadri2406:
Jah trenn põletab küll, kuid paraku mitte nii palju kui võiks. Siin keskkonnas on keskmine Pump ca 400 kcal, vesiaeroobika ca 300 kcal. Combat peaks põletama ca 500kcal, kuid 100g tumedat šokolaadi sisaldab juba üle 500 kcalsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: breeze
Kuupäev: 29. January 2013, kl 10.24

Hei ka minu poolt smiling smiley
Kõik on nii tublid ja teevad trenni aga ma ei jõua kuidagi või olen ikka laiskvorst grinning smiley ma jõuan hulahoop rõngast keerutada ainult, ülejäänud aeg läheb pere ja laste peale, eks kui lapsed käivad suusatamas,siis mina jooksen kaasa, see läheb ka trenni alla. Midagi järjepidevat ei ole.
Koguaeg mõtlesin,et tarbin palju süsivesikuid,kuid siin menüüd vaadates on neid süsivesikuid on vähe, rohkem valku ja rasva.
Kuigi armastan jubedalt magusat,eks see ongi minule saatuslik olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 29. January 2013, kl 11.30

Mina käin 6x nädalas jõusaalis. Kolmel päeval teen jõudu ja kolmel päeval on cardiotreening. Mõni päev olen muidugi laisk ka, aga sellel kuul on seda õnneks ainult kaks korda ette tulnud smiling smiley Magusaisusid enam nagu väga pole, proovin ka piisavas koguses rasvasid tarbida ja vahepalaks näksin vahel peotäie tudengi einet, see vast leevendab smiling smiley Aga kui ikka isu tuleb, siis keelama ka ei hakka, olen ka seda meelt, et kõike võib, aga mõistuse piires, sest vastasel juhul hakkab see kaalulangetamine ainult stressi ja tülpimust tekitama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Banda
Kuupäev: 29. January 2013, kl 13.59

Mina olen käin nüüd 2 nädalat ilusti trennis, kaal kõigub nüüd selle tõttu ka, kuna koormus suureneb, lihast tuleb juurde. Ühesõnaga enne kui keha selle trenniga ära harjub ma suuri kaalumuutusi ei oota. Aga muidu minu trennid on BodyCombat, BodyPump, Zumba, Rattatrenn... kindlasti 5 korda nädalas, 6 ndal päeval teen näiteks BodyBalance-it või joogat... midagi mis siis rohkem vaimule. Ja 1 päeva üritan siis täielikult puhata. Lastele järgi jooksmist ma siin toitumispäevikusse trennina kirja ei pane, kuigi tean, et ka see on liigutamine. Aaa ja ujumistrenni hakkan ka peagi tegema kui endale uue trikoo leian... ei hakka selle rasedatrikooga end avalikus ujulas näitama the finger smiley

Aga muidu toitumine enamvähem nagu Kadri2406 kirjutas, et 2h enne trenni ja 2 h peale trenni ei söö. 2 tundi Enne magamaminekut on kerge pala (näiteks kohupiimakreem) mis taastab hästi ka trennist. Ka mina ei keela endale šokolaadi, olen veel lapse imetamisega "tegelemas" ja siis ma pean lihtsalt oma keha kuulama. Kui kaloreid on üle, siis miks mitte.

Trimmi muide need kalorid, mis siin on trennis põletatud kalorite kohta ei ole päris täpsed. Minul vähemalt erinevad need naguniingi iga trenn...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 29. January 2013, kl 14.09

Mul tuleb lausa hirm peale, kui ma teie trennide kohta loen, küll te olete tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 29. January 2013, kl 22.23

Tere! Sooviks ka liituda,mul on 2 nädal trennis,kuna olen hetkel kodune siis on aega trennitada..smiling smiley Nädalaga on mul kaal langenud juba 1,2 kg smiling smiley Aga toitumisega on ikka raske,päris täpselt veel ei anna endale aru,mida süüa ja mida mitte smiling smiley



Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 29. January 2013, kl 23.10

Hei, te hirmsad trennitajad smiling smiley
Mina hetkel trenni ei tee, olen lapsega kodus ja kole laisk. Ootan soojemat aega et ehk väikse sörgiga alustada. Ma siin kaaluabis juba pikalt ja nüüd siis lõpuks ka duellis, sest vahepeal kaalu taas juurde kogunemas. Tahaks jälle maha võtta. Praegu siis ainult toitumisega püüan. Aga ma tean hästi, et mingi aeg mul tuleb piir ette ja pean trenniga alustama.

Ma siin mõtlesin piirata valge jahu söömist. Mulle väga meeldib kokkamine, see on hirmus tahe pidevalt midagi head küpsetada.

Need, kes siin veel liituda tahavad. Ma ei tea, minul pole selle vastu midagi. Peaks siis andmed kirja panema...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 30. January 2013, kl 09.02

Eks selle trenniga ole see, et spordiklubi kaardid ei ole odavad ja vähegi mõistlik 1 trenni maksumus tuleb kui vähemalt 4 korda nädalas kohal käidspinning smiley sticking its tongue out

Masendav omast arust olen olnud küll tubli aga hetkel algkaalule lisandunud 200 grammi, reedese kaalumiseni peab rihma pingumale tõmbama, et ikka miinu tulemuse ees olekssmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 30. January 2013, kl 11.36

Küsimus suurele ringilehot smiley

Kas meie duellis osalejad täidavad kaaluabi keskkonnas ka toidupäeviku või osalevad ainult duellidel ja loevad blogisid?

Kui täidate ka päevikut, siis milline on Teie päevane kalorinorm?

Minule varem oli 1450 kcal kuid nüüd uuesti seadistades (ideaalkaal ei muutunud) annab 1350 kcalsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 30. January 2013, kl 11.57

Mina täidan kogu aeg päevikut. Kaal hetkel 74-75 vahel ja kalorinorm 1536 kaorit. Oma baasainevahetuseks vajamineva kalorinormi saad arvutada siin: http://struktuur.net/kcal/index.php#results NB! Kaaluabi ei arvesta Sinu baasainevahetuseks vajalikku kalorite hulka! Kui sead eesmärgi liiga lühikese aja peale, siis võib juhtuda, et kalorinorm tuleb alla normi, mis ei ole kindlasti tervislik ja ühel hetkel võib siis kaal ka sellepärast seisma jääda, et keha hakkab toitu kinni hoidma. Arvuta välja oma vajalik kalorinorm ja sea eesmärk selle järgi, mina tegin nii. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 30. January 2013, kl 13.17

Mina täidan ka toidupäevikut ja kalorinorm on 1612. Tegelikult oli see üle 1800, aga kuna ma ei tahaks nii palju tarbida, siis panin uue eesmärgi ja seal märkisin, et teen trenni ainult 3-5 korda nädalas, tähtajaks oli vist nädal enne jaani ja soovkaal siis 52kg. Valkusid kipun üle tarbima, aga mitte väga. Vaatan, kui kaal langema ei hakka, siis püüan nende valkudega midagi ette võtta. Samas ega see lihaste kasvule halba ei tee, aga ega ma mingiks kulturistiks ka ei taha saada smiling smiley Kõhulihaseid ei saa ma enne suve kahjuks üldse treenida, kuna mu kõhulihas on puruks rebenenud ja opile ei ole aega enne suve minna sad smiley Aga loodan, et see üleliigne kaob sealt trenni ja õige toitumisega niigi ja eks siis hiljem jõuab vormi ka ajada smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati krissmary 30.01.2013 13.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: breeze
Kuupäev: 30. January 2013, kl 14.00

minu kalorinorm hetkel mingi 1200 ja peangi muutma,sest kaal juba pikemat aega alla ei lähe aga hakkasin toitumispäevikut nüüd alles täitma, mingi 2 aastat tagasi täitsin ka ja siis võtsin 10kg alla, nüüdseks on 7 tagasi tulnud sad smiley ehk et siin toitumise jälgimine ja sissetoksimine ikkagi aitab jälgida, kui palju söön smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 30. January 2013, kl 14.00

Minu baasainevahetuse kalorid on selle lingi järgi 1550 kcal, kui samuti panin, et ei tee üldse trenni ja kaaluabi andis 1361 kcal.
Pean vist natuke korrigeerimasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 30. January 2013, kl 14.08

Minul ka trenne ei ole märgitud selle sisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Loore
Kuupäev: 30. January 2013, kl 23.05

Tere ka minu poolt kõigile kes kaasa löövad.Mina üritan esmaspäevast siis toitumispäevikut järgida,kuigi kalorid tulevad enamasti täis 1472 siis valgu ja rasva osakaal on nagu vahetuses.No pole hullu eks see üleskirjutamine toob kõik nõrgad kohad välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: nanny20
Kuupäev: 31. January 2013, kl 11.35

Tere,

Tõsiselt tublid trennitegijad!
Mina regulaarselt trenni ei tee. Käin suusatamas 2-3 korda nädalas 7 km ja 1-2 korda nädalas teeme lapsega koos 3 km ringi. Iga päev kõnnin 2-3 km ( laps trenni, pärast järele, poes käik jne), olen kodune ja iga päev üritan ikka ühe sihi ette võtta kuhu kõndida. 2-3 korda nädalas tuleb ka pikem kõnd 5-7 km.

Minu kalorite arv 1389.

Käisin peale teise lapse sündi 2 aastat tagasi regulaarselt 6 kuud trennis 3-4 korda nädalas ( body pump, spinning ja zumba) kaalukaotus sel perioodil oli 0 kg. Niipea kui jätsin treeningu ära ja hakkasin väga hoolikalt jälgima toitu, mida söön, kaotasin 5 kg 4 nädalaga.
Hetkel veel ei plaani trennisaali naasta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 31. January 2013, kl 11.53

Eks tõsiasi ole jah, et kaalulanguses annab toidujälgimine 80% ja trenn 20%.

Aga kuna kontoris töötaja, siis minu jaoks on trenn mitte kaalulangetamiseks vaid pigem liigutamiseks ja seljavaludest hoidumisekssmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 31. January 2013, kl 23.21

Homme siis esimene tõehetk, kas olete valmis? smiling smiley Mul kahjuks ei ole väga eeskujulik nädal olnud. Seoses kehvade ilmadega on liikumist tunduvalt vähem olnud kui eelmisel nädalal, lisaks on tööl uude kohta kolimine, mis tekitab stressi jne. "Paha" nädal sai üldse algsues eelmise nädalavaehtuse ülesöömisest, mida püüdsin järgmiste päevadega küll korvata, kuid mitte eriti edukalt. Täna aga terve päev jalgel vihutud, ehk aitab see siiski miinuse tulekule kaasa. Loodan ja ootan uuelt nädalalt rohkem. Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 31. January 2013, kl 23.23

Ma ka liitun. 165 cm, kaal 58. soovin saada 54 peale ehk siis 4 kg...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.