Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 28. June 2011, kl 16.42

Tervitus ka minu poolt!!

Jaanid mõõdusid mul ilusti ja erilist üle söömist ei olnud, aga aga nädalavahetus läks ikka küll käest ära kuidagi ja kilod on siis ka kohe kergelt tulemas confused smiley masendav.........

ja tõesti nagu alkohoolikudki, et kui korra libastud siis on väga raske rajale tagasi saada!!
ja no mind on küll nüüd mingi söömis maania tabanud ja eriti tahaks magusat....apppiiii aidake mind smiling smiley

kuidagi raske on ja kaalule ei julge minnagi kohe, usun et reedel on mul kindel plussss....

Kuidas teie oma isusid taltsutate ja mida soovitada oskate??!!

Et mul justkui hakkas minema ja nüüd kõik tundub jälle nii raske, loodan et mu jutt ei ole liiga masendav...aga teie ilmselt mõistate mind kõige paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 28. June 2011, kl 17.11

Hei!


Armas Marje! Arvan tundvat seda nö. söömismaaniat....et justkui läheks trumm koos pulkadega.
Mul oli sama üleeile, no ma ei tea, mis mul juhtus. Nüüd olen kaks päeva teinud nii et hommikul söön korralikult ja siis lõuna ja õhtupaiku võtan midagi, aga söön kindlasti alla kalorinormi ja üritan kehalist tegevust teha. Tavaliselt siis olen hommikuks rajal tagasi ja parem jätkata.Räägin selleks, et ehk tunned, et pole üksi.
Psüühiliselt ongi raskem kui oled libastunud. Eks tuleb jälle püsti tõusta, sest võita on alati.
Ma üritan jah hommikuti lubada endale midagi, mida ma näiteks päeval ei saa kui kalorinorm täis ja kui ma näiteks küpsetan või on midagi muud, mille vastu isu tekib. Jätan endale tüki hommikuks.
Muidugi suurem teadmine on, et enam ma tagasi sinna kus olin ei taha. Usun, et sama on Sinuga.
Mõtle sellele ja Sa saad jälle edasi.
Siin on kah hea vahepeal oma hinges olev välja kirjutada, sest siis on ka see Sul endal silme ees.
PEAASI on mitte ära kaduda, nagu olen öelnud, enda eest ei saa ju kuhugi kaduda.
Nii et. KOHE, mitte homme.
Praegu on väga hea lõpetada igasugu naksimised. Leida mingi tegevus. Proovi. Loodan väga, et meeleolu paraneb. Ootame killukesi Su tegemistest. Õnnestumistest , noh kui ei lähe kõik nagu tahaks, ka siis on hea kui rääkida saad. Ehk saame vähemalt oma olemasoluga aidata.
Ole vapper, mõtlen Su peale ja soovin head......

M

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 28. June 2011, kl 23.10

Armas Marje ja teised ka,

ma tean mida sa tunned, Marje, mina olen ka väga tihti sattunud magusaisu küüsi ja tõesti on raske sellest välja tulla, nagu hull õgisin kõike magusat, mida kodus oli. Aga nüüd kuumaga on hea oma magusaisu leevendada arbuusiga- on hea magus ja puhastab ka organismi korralikult. õnneks ei tahagi palavaga eriti süüa. aga see on küll õige Mar11, et kui hommikul kõht korralikult täis süüa, siis lõunasöök lükkub õhtusse ja kaloreid vähem. Täna avastasin poes väga head Talleggi kananagitsad, naturaalsest lihast, väga maitsvad ja annavad vähe kaloreid ja muidugi iga päev söön tomati-kurgi-sibula salatit oliiviõli ja veiniäädikaga. Sa oled Marje olnud väga tubli, ära väga muretse selle väikese tagasilöögi pärast, küll läheb üle, langetame kaalu mõnuga, ärme piina end kõigest heast loobumisega. Mul on küll nii, et pärast magusaisu rahuldamist, ei taha jälle tükk aega magusat nähagi.
ärme muretseme ja kõik läheb jälle hästi ning hoiame kokku, siis oleme tugevamadsmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 29. June 2011, kl 07.19

Hei!

Kui olete nõus, annan täna oma kaalu, sest ei pääse arvutisse enne esmaspäeva.
Kaal hetkel 68, nii et sama. andsi juba lootust allapoole, aga see üks päev, oh jah, minul mõjub kohe. Aga püsin edasi. See teadmine on kindel, pikendasin kah kasutusaega, mitte selleks, et nii pikalt langetada, aga jah, kuna need numbrivahed on nii väikesed, siis tegin kohe aastaks ära, nii et mina olen ikka olemas. Unistan , et kord jõuan ka eesmärgile. Tegelikult on kõik hästi. Olen 14 kg alla võtnud ja ....uskuge, tähelepanekuid on teilnud 3! inimest. Olin muidugi enne ka "osav" peitja. Valisin riideid nii, et võib-olla sobis üks, kaks, aga siis ka nii et peaitsin kõik mis üle, kandsin peal alati midagi ja....nüüd enam mitte ja võib-olla seepärast ei ole keegi eriti midagi öelnud. Tegelikult see mulle meeldib, sest ei viitsi seletada, aga vahel , pean tunnistama paneb ka mõtlema, et hmm, on see 14 ikka tõsismiling smiley riite pealt muidugi on näha.
Aga kuna olen selline mitte eriti pikk, siis jah, kindlasti peaks olema tunduvalt vähem kaalu. Pikematel ju kõik hajub selle pikkuse sisse.
Kujutlen, et Londiste , Sina näed armas välja. Selle pikkuse ja kaalu suhte juures. Aga püüdlen ikka Sulle järele smiling smiley

Olge ikka vaprad ja muidugi, hoiame kokku. See on nii tore. Minul on küll sellest rõõm ja abi.
Kaunist päeva, armsad sõbrad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 29. June 2011, kl 09.54

Hommikust,
Joon kohvi ja ravin kukkumise haavu… Kõik kohad mu kehas vist valustavad smiling smiley
Eile sain jälle kinos istuda ja popcorni mugida grinning smiley
Olen avastanud enda jaoks 90grammise Fitnessi jäätise maasikatega (Balbiino) ning 90g annab 152kcal ja on ääretult maitsev smiling bouncing smiley

Marje-
Minul tekkisid ka alguses isud, et tahaks midagi head jne. Aga hoidsin meele kindlana ja ei andnud neile alla, sest arvasin, et kui nüüd annan isudele järgis siis jäängi seda tegema… Ja enam neid isusi ei ole nagu selliseid, kui tulevad siis on kergem öelda EI… Ja, kui ikka söön/joon rohkem, kui lubatud siis on järgmised päevad lahjemad…
Nüüd olen Jaanipäevast saati püsinud samas kaalus… Kuigi olen söönud jäätist, grillinud, arbuusi söönud meeletult palju (29kcal 100g ainult) ja kahel korral kinos ka suured popcornid ning mõned dringid rumm-colaga…
Tähtis on endale lubada ilusat ning mõnusat elu ja mitte tunda end kõigest ilma jäetuna siis on kõik lihtsam ja mahedam… Kui ma end ei piiraks kogustega siis oleksin juba kaalus juurde võtnud… Jaanipäeval piirasin hoolega ja kui kõik päevad sisstasin siis olin ikka seal 190%-240% vahel oma söömiste/joomistega… Aga kui mõelda, et kui oleksin söönud nii nagu olekin tahtnud… UH, see oleks ikka väga jube olnud…
Mu mees ei saanud aru, et ma ju nii vähe sõin-jõin jaanidel ja kuidas sa said asjadega nii rappa minna (et kaloridtega nii üle läksin)… Siis ta ütles, et tubli oled, et suutsid end ikkagi piirata ja ei söönud kõike, mida tahtsid (Siis ta sai aru, et kui kerge on kaalus juurde võtta naistel)… See tõstis ikka meeletult eneseusku…
Aga sul peab olema silmade ees reaalne eesmärk ja kindel usk endasse, et sa saad endaga hakkama…
Hommikusöök on tõesti tähtis… Minu kõige suurem söömine ongi just hommikul, lõuna on keskmine ja õhtu on väga vähene… Ja see süsteem töötab ilusti, sest muidu ei oleks ma nii palju alla võtnud… Ning söö valku, hoiab kõhu sul ilusti täis ja ei teki näkitsemise isusid ka nii palju…
Tore, et sa meiega seda kõike jagad ja tähtis on mitte siit ära kaduda… Jaga meiega oma rõõme ja muresid, et sul kergem oleks ja nii saad kergemini hakkama… Leia omale mingi huvitav tegevus, et taltsutada oma isusid… Pane omale mingid lõngad ja vardad valmis, et alati, kui tuleb isu siis hakkad kuduma/heegeldama või tikkima näiteks grinning smiley
Minul kodus on kõik kontrollitud ja mõnus aga suvel on sõidud, olengud ja neil kõik söövad ja oma söömised on ka suht kaootilised aga tuleb valida alati kõige lahjemad variandid ja siis on kõik võimalik…
Loodan, et saad ilusti rajale tagasi ja las see pluss olla aga jää meiega…

Kyllika-
Lähen ka täna neid kana naggitsaid vaatama, tekitasid minus huvi smiling smiley Ja kas sa seda Talleggi chick snack’i oled maitsnud? Mina üleeile sõin ja julgen kõigile soovitada, väga maitsev ja 80g annab ainult 184kcal grinning smiley

Mar-
selge, panin su kaalu kirja ja ootame sind juba tagasi smiling smiley Mõnus, et kasutusaega pikendasid, minagi olen siin märtsini ja ka sellepärast, et hindade vahed olid nii pisikesed… Ja, kui ma millalgi saan kaalu kätte, et mida tahan siis on vaja õppida hoidma ka smiling smiley
Ma ise ei ole veel oma kehega üldse rahul.. Peeglist näen sellist naist, kes alles on oma kaalu langetamise teekonna alguses… Kuidagi kummaline, kuigi olen palju kaalu langetanud aga ise ei näe seda kahjuks…

Olge mõnusad ja päikest teile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 29. June 2011, kl 10.38

hei,

täna niiii ilus ilm jälle, peaks vist mere äärde minema, aga rahvarohkesse kohta minna ei taha, sest keha pole nii heas vormis, sina Londiste oled kindlasti heas vormis, alla 60 on ju super, sa oled enda suhtes liiga kriitiline. Oi suvi on mõnus aastaaega, kuidas kõik lõhnab aias, roosid õitsevad, nats on ka maasikaid, aga enamus söövad linnud ära kahjuks. Londiste neid kana snackke olen proovinud küll, aga minu jaoks olid need liiga kõvad ja sitke, aga maitse oli muidugi hea. aga need kana nagitsad ma praadidin pannil ära nin sõime värske kartuli ja salatiga lõunatoiduks. täna tegin kama, ka hea suvine toit ja ei anna palju kaloreid.

ok, lähme päikest nautimasmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 01. July 2011, kl 08.49

Kuna suvi on ilus ja mõnus siis grillimised ja sünnipäevad on ikka igapäevased… Just eile käisin 2 sõbra ühisel sünnipäval ja sõin Lavaśirulle, 1 tüki kanaliha ja Maasika torti, ülimalt maitsev oli… Kogused olid väikesed aga ajaliselt kell 12 öösel grinning smiley Seega olen mina ikka 58.4kg peal ja see on alates veebruarist minu esimene 0-ring grinning smiley Aga ma ise ei ole pahane, sest peangi kaalu hoidma, et harjukisn, et ma ei ole enam paks… Aga ikkagi nii kummaline tunne, et ei ole miinust ette näitdata… Nagu oleksin kedagi alt vedanud ja nagu oleks midagi puudu…
Täna siis parima sõbranna sünnipäev tema suvilas ja joogiga ma täna ei koonerda grinning smiley Söögiga aga küll… Hommegi sünnipäevale minek ja ka korraks Haaapsallu autode Driftimist vaatama…
Loodan, et järgmisel nädalal ikka 100g saan all… Aga, kui ei siis pole midagi hullu… Peaasi, et ma oleksin järjepidev ja end käest ei laseks smiling smiley

Loodan, et teil on kõigil ilusad tulemused ette näidata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 01. July 2011, kl 22.41

Õhtust!!!

Nii kiire ja päevad lihtsalt lendavad kõik mõõda ja lõpuks ikka jõudsin siia ka kirjutama.

Hea on lugeda ja tunda et just kui keegi ikkagi hooliks sellest kui oma mure siia kirja panen, kuigi me tegelt üksteist päriselt ei tunne.
Väga positiivne oli lugeda teie vastukaja minu murele, kuigi mõtlesin et kas ja mis ma ikka kirjutan, äkki mõtlevad et ma mingi imelik, et ei suuda nüüd ennast kontrollida jne jne... hea on saada positiivset tagasisidet mitte negatiivset.

Londiste, käsitöö mulle meeldib väga, aga no suvel mitte ei viitsi seda teha smiling smiley
Aga ma tean et võttan end ikka kokku ja saan ikka miinuse kätte
Ma arvan, et sa oledki juba täiesti ok oma kaaluga, ilmselt peadki nüüd seda suutma hoida.
Sa soovitad süüa valku, aga nimelt mida täpselt, mis sul kõhu täis hoiab?
Tihti ongi lihtsalt see, et tegelt kõht polegi tühi aga lihtsalt näksiks midagi. Üritan nüüd siis mingi tegevuse leida smiling smiley

Mar11, tegelt oled sa juba enne meie duelli ju tublid kilod endalt maha raputanud, tubli oled!
Aitäh ilusate soovide eest!!!

Aitän Kyllika ka sulle!!!

Ma ikka üritan ennast nüüd tõsiselt kätte võtta, juba teie heaks kes te siin ikka nii armsad olete!!!! smiling smiley)

Arbuusist nii palju, et kui olin rase siis arst ütles mulle, et tegelt on selles palju suhkrut ja pole üldse kasulik seda palju süüa. Umbes 1-2 viilu/lõiku päevas ja samuti ütles viinamarjade kohta ja muidugi ka banaanid on rammusad.

Ma käisin kinos ja popkorni ei söönudki! väike edusamm äkki!? tongue sticking out smiley
See on tegelt nii naljakas, kuna kodus tegelt ma ei söö tavaliselt kui telekat vaatan, aga millegi pärast kui kinno minek siis kohe popkorni isu, ilmselt see et need lõhnad seal ja siis kõik krõbistavad.

Tegin ühte uut salatit, mida varem pole ise teinud, jagan teiega retsepti:
värske kapsas või hiina kapss
värske kurk
virsikud kerges siirupis
küpsetatud või praetud kanafilee tükid
kastmeks nats majoneesi ja hapukoort, soola ja siis panin veel virsiku vedelikku ka maitseks hulka.
pange kõike ise kuidas soovite maitse järgi, aga mina panin päris palju kurki, 2-3 virsiku poolikut ja ühest kanafilee tükist jätkus mulle kahe portsu jaoks.
Mulle see täiega meeldib, njämmmaaa

Vist sai kõik mõtted kirja.

....aa ja muidugi siis mu kaal ka, mis on muidugi ikka plussis nüüd ju sad smiley
67,9 ehk +1kg täitsa häbi kohe, kuid sellegi poolest ajan pea püsti ja ära ei kao!!!!

Jõudu ja kaunist suve jätku kõigile!!! Olete toredad!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 02. July 2011, kl 23.05

tere,

kiired ajad, tulin tantsupeolt, homme hommikul laulupeole. aga kaal oli hommikul jälle +, seega siis 69,3. pole nagu eriti söönud, aga joonud küll. loodame et parmad ajad on veel ees,

parimat kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 05. July 2011, kl 07.44

....uuuuuuu...rahvas!!!!

ega te ära kaduma nüüd hakka siit!!!????

ja Bubbles kus sa oled? pole ammu midagi kuulda.

Mul kaaluga kõige paremini ei lähe, aga kõige hullem ka pole, arvan smiling smiley
On käimist ja tegemisi ja igakord ei olegi võimalik kaaluda ja kõike üles märkida, aga siiski üritan lahjemaid valikuid teha kui vähegi võimaliksmiling smiley

Parimate soovidega

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 05. July 2011, kl 10.47

Hei!

Olen olemas, aga haige. Seetõttu pikalt ei kirjuta.

Tervitused kõigile.

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 05. July 2011, kl 12.52

kiiret paranemist sulle mar11!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 06. July 2011, kl 10.35

Aitäh, Marje!


Täna veidi parem.
Marje,muidugi pea püsti. Ma ka tuiasin tükk aega seal 68 mail, täna hommikul oli 66. Muidugi see ka rohkem haiguse tõttu. Olen söönud küll, sest rohtu peab võtma, aga jah. Midagi head ka selle haiguse juures. Väga ei hõiska , eks paistab, kas see pidama ka jääb, kui terve olen.
Tulebki ikka ja jälle alata kui mõni tagasilöök on. Sellest ei tohi väsida. Mina üritan nii ja pealegi, võita on enesetunne parem ja miks siis ei peaks seda valima.
See on nii tore marje, et oled positiivne.
Räägi vahel oma pisiperest. Oleks armas kuulda.

Kyllika, kuidas laulupeo elamused?

Londiste, loodetavasti läheb Sul hästi.

Oleme ikka vaprad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 07. July 2011, kl 08.51

Tere hommikust,
Tulin andsin endast märku, et olen ikka olemas ja ei ole kuhugi kadunud… Suvi on nii kiire ja mõnus… Tegevust on palju- kohe väga palju… Olen seda kaalu värki nüüd vabamalt võtnud aga igal päeval märgin kõik korralikult päevikusse… Kui läheb kaloreid üle siis läheb, aga kaal on seisnud… Tundub, et see säilitmaine ei olegi mulle nii raske grinning smiley Olen ikka 58.4kg aga mitte rahul sellega… Säilitan veel seda hetkel ja siis võtan end korralikult uuesti käsile… Mul ju trenn nii nigelaks jäänud tänu sellele rulluisutamise kukkumisele… Aga olen käinud nüüd jalutamas, et täitsa end ära ei unustaks smiling smiley
Olge tublid ja ilusat langust kaalul, palju värskeid marju ja mõnusalt päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. July 2011, kl 07.53

Hei!

Kaunist hommikut!Minu kaal siis 66,3.
Londiste, sul jah ju juba nii palju kätte võidetud, siis ehk võib loorberitel veidi "puhata", nagunii kontrollid ennast ju nagu aru saan.

Tervitused kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 08. July 2011, kl 17.12

tere kõigile,

head paranemist Mar11, aga kaal on sul kena. Mina olen ikka nagu must lammas- jälle +300, kaal 69,6. suvi on ilus, aga siia mahub ka nii palju pidusid, väljaskäimisi ja sünnipäevi, eile tulime Peipsi äärest. Söömine on täiesti käest ära, ei ole nii tugev, et sünnipäevalauas suudaks end tagasi hoida, ikka tahaks kõike head proovida ja veinikest rüübata. Mar11 küsisid laulupeo kohta, mulle meeldis küll, aga eks laulupidu olegi rohkem rahva kogunemise koht ja tähtsam on see fiiling, mida kohapeal tunned, kui repertuaar, mis seekord tundus väga igav (v.a. mõned eriti head laulud), vaatamata sellele, et oli ju laste pidu. Oi meil tuleb praegu korralik vihmasadu, sa oligi vaja, maa on nii kuiv, aga kahjuks nii kõva sadu peksab ka roosiõied koledaks. Ikka igal asjal on kaks otsa-hea ja halb. Ei tea mis on head seles minu kaalutõusus?
ok järgmine kord olen tublim,

kena ilusa suve jätku kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 09. July 2011, kl 10.18

Hei!


Kuidas kõigil läheb?
Nii hõre on siin. Arusaadav, suvi ja puha. Peaasi, et meil siin ära ei kao. Ühel duellil suutsin viimasena rajale jääda, ehk siin ei pea nii minema. Kui siis vaid siis kui eesmärgile oleme jõudnud.



Tervitades
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 09. July 2011, kl 10.33

Mina olen kullake ikka olemas, aga Suvi on ka minu märksõna grinning smiley Ei kao ma kuhugi veel... Ma ju märgin igal päeval oma toidud ilusti päevikusse, sest ilma selleta võtaksin ma kindlasti juurde... Kui on olemas Kaaluabi päevik siis tunnen end kindlamalt ja ka kaal seisab ilusti hetkel... Kui suur suvi läbi siis üritan mõned kilokesed veel alla saada...

Päikest teile kõigile ja rõõmu teie päevadesse spinning smiley sticking its tongue out



PS! Ja lahjasid toite ka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 09. July 2011, kl 16.08

Hei,hei,

täna läksin hommikul kaalule ja oh imet- 69,1, eile oli 69,6, huvitav, nii suur kõikumine. muidugi on see väiksem number ilusam ja motiveerib rohkem. kas sa Londiste enam tabeleid ei tee?

päikest!
kuigi praegu sajab vihma

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 09. July 2011, kl 16.11

mina olen ikka ka siin ja ei plaani kuhugi siit jalga lasta smiling smiley

on suvi ja grill ja chill- naudime seda, kui kaal alla ei lähe siis pole ka hullu, põhiline, et seda juurde ei tuleks!!!!

Nautike meie lühikest suve täiel rinnal!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 10. July 2011, kl 09.10

Tere hommikust kullakeses,

Muidugi teen tabelit... Nii piinlik, aga eelmisel nädalal vist unustasin sad smiley Väga vabandan...

Mul oleks soov saada eelmise nädala Mari11 kaalu (01.juuli) ja selle nädala Marje kaalu... Siis saan tabeli ilusti ülesse riputada...

Ise südamest loodan, et saan reedeks ka miinuse tabelisse... Täna on 200g rohkem, kui reedene kaal... Aga ei pabista... Reedeks on alati 0-ring käes aga see nädal loodan juba miinust jälle kohata grinning smiley Kui ei ole lootust siis ei ole ju midagi enam smiling bouncing smiley Kui kasvõi 100g langeb, olen juba omadega mäel grinning smiley

Ilusat päeva meile kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 10. July 2011, kl 09.26

Postitasin valesse aknasse (nüüd kustutasin) ja seega on mul kaks postitust järjest grinning smiley
Oh mind blondikest küll



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 10.07.2011 09.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 10. July 2011, kl 21.23

hei!

Andsin siis kaalu ette, st. kolmapäeval ja 68 oli, seekord andsin reedel ja siis oli 66,3.

Tervitades
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 10. July 2011, kl 21.47

Duellitajad  Mar11      Bubbles   Londiste112   Kyllika    Marje
Pikkus       164cm       169          165        164        160
Algkaa       l74,3       71,2         71         71         70.5
18.Märts     72,8        70.4         69,8       70,5       70.5
25.Märts     72,6        70,1         69         69,5       69.9
01.Aprill    71,7        70,9         68,2       70         68.9
08.Aprill    70,7        71,1         67,3       70,1        ...
15.Aprill    69.8        70           66,3       70.8       70.4
22.Aprill    69.5        ....         65.6       69.7       70.7
29.Aprill    69.4        71.1         64.3       69.6       ...
06.Mai       69.2        69.9         63.2       69.3       ...
13.Mai       69          69.4         62         68.9       70.3
20.Mai       68.6        69.9         61.8       69.2       69.2
27.Mai       68.5        69.9         60.8       69.1       68.3
03.Juuni     68.5        69           59.9       68.7       68.3
10.Juuni     68.2        69           59.6       68.7       67.7
01.Juuli     68.0        ….	      58.4	 69.3	    67.9
08.Juuli     66.3        …  	      58.4	 69.6	     … 

Sel Nädalal  -1700g       0g          0g         +300g       …
Kokku        -6,5kg      -2.2kg      -12.6kg     -0.9kg     -2.6kg




Nii, hetkel siis tabel selline... Vabandan Mar, et su tulemust ei märganud... Kui Marje annab ka oma tulemuse siis saan tema ka tabelisse lisada grinning smiley

Mar- Palju-palju Õnne nii ilusa tulemuse puhul, on kelle järgi joonduda nüüd meil grinning smiley

Ilusat õhtut!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 10.07.2011 21.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 11. July 2011, kl 08.26

Hei!

SUUR aitäh, armas Londiste, tabeli eest. Minu tulemus on selle pärast selline, et olin haige ja vägisi sõin, et tabletti võtta, ehk siis veidi ekstreemmahavõtmine. Mitte et ma nii õnnetu oleks smiling smiley, nüüd olen terve kah juba.
Mõni väike tähelepanek, kui saad, Londiste, siis võid mu algkaalu 74,3-ks muuta smiling smiley ja kokkuvõttes on sel nädalal ehk ka nüüd rohkem maha läinud kui 6,5. Mitte et see nii oluline oleks, aga kui saad, siis järgmine kord.
Loodetavasti läheb kõigil kenasti. Minul oli eile sõpradega kokkusaamine ja sai esimest korda suve jooksul õhtul söödud. Mitte palju, aga minu süsteemist väljas. Üritan täna kergema päeva teha, eks näeb, kas õnnestub. Nii tahaks oma pikkusega ühte numbrisse, ehk siis 64.

Kaunist päeva kõigile
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 12. July 2011, kl 17.42

Terv

Oh, sorry olen unustanud kaalu anda sad smiley

Kaal siis 68 hetkel

Püüan ikka ennast nüüd tõsiselt jälle kätte võtta, et miinust ka tuleks

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 15. July 2011, kl 09.24

Hommikust,
Paramararaa, minu kaal on 58.3 seega olen -100grammi alla saanud, ise olen täitsa rahul omadega smiling smiley Kuna alustasin nende Jiliani treeningutega siis on käsil nagu rohkem keha vormi ajamine, kui kaalu langetamine… Sest peenike inimene võib ka lodav ja vormist väljas olla ju grinning smiley Postitan teile oma tänase blogi postituse ka:

Jagan siis teiega oma “Jillian Michaels - 30 Day Shred” edenemist. Täna oli käsil 1-leveli 5-s päev ning ei ütleks, et on kergemaks läinud winking smiley
Mind paneb imstama see, et minust märksa suuremad ja halvemas vormis on selle trenniga alustanud… Aga lõpuni on neist jõudnud ainult mõni üksik! ! !
Aga killer on see tõesti grinning smiley Ma enda arvates olin suht keskmises vormis, aga pidin esimesel ja teisel päeval lihtsalt otsad andma… See oli ikka väga kohutav, süda oli paha ning lihased tulitasid…
No muidugi ma ei hellita ka nende harjutustega, on võimalik teha raskemat või kergemat versiooni harjutustest… Ja mina muidugi teen seda raskemalt (et tulemused paremad oleksid) ning hantlite kogu raskus on mul 4,5kg spinning smiley sticking its tongue out
Julgen juba kõigile seda soovitada, uksuge mind- Te ei kaota sellega midagi- teil on võimalus ainult võita… Koos soojenduse ja venitusega võtab kõik aega ainult 28minutit smiling smiley Mõnusat liikumist kõigile smiling smiley


Loodan, et oleme veel kõik ilusti rajal ja ei pea loobumise plaane smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 15. July 2011, kl 16.29

Hei!

Minul kirja sama,66,3, kõigun siia -sinna.

Londiste, Sa ikka NIIIIIIIIIIIIII tubli.


Tervitused kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 16. July 2011, kl 08.19

Terv!

Einoh tõesti sa Londiste oled ikka suppper tubli tüdruk ju!!! Jätka samas vaimus smiling smiley

Aga minu kaalu patareid otsustasid just eile otsad anda, ma loodan et ikka asi on patareides, et mitte mu poeg pole kalul tatsates seda nüüd katki teinud.

Annan siis neljapäevase kaalu, mis oli 67,8 ehk erilist muutust pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 17. July 2011, kl 10.07

Tere hommikust,
Meie ilus tabel on nüüd jälle täidetud ja pean meid kohe kiitma...
Meil ei olnud plussi sellel nädalal ning see on alati väga hea ja tore uudis grinning smiley
Proovime järgmine nädal reedeks ka selliselt hakkama saada!
Kas lepime kokku, et plusse ei tule?

Suvi on tõesti nii rutiinist väljas, et keegi eriti ei jõua arvutisse aga loodan, et te alla pole veel andnud, sest koos on ikka kergem, kui üksinda...



Duellitajad  Mar11      Bubbles   Londiste112   Kyllika    Marje
Pikkus       164cm       169          165        164        160
Algkaa       74,3        71,2         71         71         70.5
18.Märts     72,8        70.4         69,8       70,5       70.5
25.Märts     72,6        70,1         69         69,5       69.9
01.Aprill    71,7        70,9         68,2       70         68.9
08.Aprill    70,7        71,1         67,3       70,1        ...
15.Aprill    69.8        70           66,3       70.8       70.4
22.Aprill    69.5        ....         65.6       69.7       70.7
29.Aprill    69.4        71.1         64.3       69.6       ...
06.Mai       69.2        69.9         63.2       69.3       ...
13.Mai       69          69.4         62         68.9       70.3
20.Mai       68.6        69.9         61.8       69.2       69.2
27.Mai       68.5        69.9         60.8       69.1       68.3
03.Juuni     68.5        69           59.9       68.7       68.3
10.Juuni     68.2        69           59.6       68.7       67.7
01.Juuli     68.0        ...	      58.4	 69.3	    67.9
08.Juuli     66.3        ... 	      58.4	 69.6	    68.0 
15.Juuli     66.3        ...          58.3       ...        67.8

Sel Nädalal   0g          0g          -100g       0g        -200g
Kokku        -6,5kg      -2.2kg      -12.7kg     -0.9kg     -2.7kg

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.