Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Motivatsioon hakkab vaikselt kaduma
Saatis: reltsa
Kuupäev: 08. April 2010, kl 10.39

olen juba teist nädalat liige ja panen usinasti kõik kirja mida söön ja joon, siiani on kaal langenud vaid 500 gr ja nüüd seisab kaal juba mitmendat päeva, täpselt neljandat päeva - ei tea miks ei lange. See pole eriti motiveeriv ka, olen üsna nõutu. Samas ma ei söö üle ka, tarbin kõik päevas ette nähtud kalorid ära ja iga päev liigun min. pool tundi, vahel kauemgi ja kõik liikumisest saadud kaloreid ka ära ei kasuta, natuke jääb isegi üle, aga kaal ikka seisab sad smiley
Ehk kellegil sama olukord ja oskab nõu anda mida teha...

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioon hakkab vaikselt kaduma
Saatis: roigas
Kuupäev: 08. April 2010, kl 11.59

Mul jälle vastupidi, kaal langeb liiga kiiresti,äkki sul pole enam midagi langeda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioon hakkab vaikselt kaduma
Saatis: Inksuk
Kuupäev: 08. April 2010, kl 12.05

Ära nüüd nii ruttu küll käega löö. Mina loen kalareid juba ligi 4 kuud ja seni on alla läinud ainult 1,5 kilo. Alusatasin Fiiles kalorite lugemist ja nüüd kolisin kaaluklubisse üle. Seni pole mul veel alla andnud. Katsun ilusti kõik ettenähtud kalorid ära tarbida (neid mul 1263kcal) ja 5 päeva nädalas käin kepikõndi tegemas pluss veel lapsekäruga ringi rallimised ja koeraga igaõhtused jalutuskäigud enne magama minekut. Kaal aga seisab truult ühtede samade numbrite juures.
Soovin sulle jõudu ning ära pärast kahte nädalat veel alla anna.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioon hakkab vaikselt kaduma
Saatis: Helen
Kuupäev: 08. April 2010, kl 12.07

mina nt ei sisesta siia üldse liikumist. Söön ainult oma lubatud kalorid täis ja kõik. Kaaluseisak on mul tavaliselt enne päevi. Muidu vaikselt ikka langeb, ja muidugi vett ei tohi unustada. Katsetasin siin mõned päevad nagu hiljuti avaldatud artiklis, et joon peale ärkamist klaasi vett, et aktiveerida seedimine, ja minul asi tõesti toimib.

Aga motivatsiooni aitavad tõsta nt riidekapi sorteerimine, ja planeerimine mida kavatsed varsti selga mahutadasmiling smiley Mul endal 8 kg kadunud ja kui vähegi motivatsiooni puudus kimbutama tuleb, kohe lähen riidekappi sorteerima ja peegli ette poseerima, sest ikka hea tunne on mahutada jalga teksad mida pole 3 aastat kandnud või imetleda pluusi seljas nii, et rasvavoldid enam välja ei pundu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioon hakkab vaikselt kaduma
Saatis: tihemets
Kuupäev: 08. April 2010, kl 12.38

Ma võin lohutada, et see kaal ei lähegi nii lihtsalt alla. Ise olen söönud kogu aja normi piires ja isegi veidi vähem kui päevas ette nähtud, liigun iga päev vähemalt tunni( kepikõnd,sörkimine, kui lumi oli maas käisin suusatamas iga päev)mönel päeval isegi 1,5 tundi. Söön, suht lahjat toitu, maiustusi jms. ei tarbi peaaegu üldse aga ikka kaal eriti alla ei liigu. Minul on selline asi, et õhtul peale kuut ikkagi süüa ei tohi, sest muidu tunnen veel hommikulgi et on täiskõhu tunne ja kaalunäit püsib ka paigal.Eks see oleneb ka ainevahetusest. Kui aga peale kuut ei söö ja teen veel õhtul trenni ka siis hommikul on tunda et olen veidi kergem. Igal juhul ei tasu ennast petta ,et söön kõike ja liigun ning kaal langeb. Ei ta lange kuhugi, vähemalt minul mitte. Olen proovinud. Terve talve rühkisin iga päev tundaega suusatada aga sõin kõike, kaalus juurde ei võtnud aga alla ka ei võtnud. Seega kaalu säilitada- pole probleem aga kui tahan alla võtta tuleb sama treeningkoormuse juures kõvasti vähem süüa. Ise olen suur magusa- pirukate jms sõber seetõttu on mul ikka väga raske. Olen üks kolm nädalat seda päevikut siin pidanud ja ainult kilo on läinud. Aga üritame ikka edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioon hakkab vaikselt kaduma
Saatis: reltsa
Kuupäev: 08. April 2010, kl 13.11

oi, nüüd teie lugusid lugedes hakkas kohe parem.Eks ma proovin ikka pingutada ja ikka vastu pidada. Ega kõik päevad ei ole kahjuks sõbrad ja kui kodus olles veel kahe lapsega mütata, siis ega see alati kõige kergem pole. Ma olin enne figuurisõbra liige ja sealt sain alla ca 5 kilo, kuid siis kaal jäi seisma ja tulin siia üle. Oleks vaja ca veel 10 kilost lahti saada , et normaalkaalus olla.
Aitäh et motiveerisite, eks üheskoos on kergem ja kaalu parem kaotada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioon hakkab vaikselt kaduma
Kuupäev: 08. April 2010, kl 13.28

mukinaatoril sama probleem mis teistel nii et sa ei ole ainuke kelle kaal vaatamata kõigele mürinal eilange.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioon hakkab vaikselt kaduma
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 08. April 2010, kl 21.40

Ehk ongi probleem selles, et keha vajab, et ka liikumisega teenitud kalorid ära sööksid? proovi üks nädal nii, vaata, kas on tulemust. vett jood ikka nii palju nagu ette nähtud? Rasva sööd piisavalt?

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioon hakkab vaikselt kaduma
Saatis: savikass
Kuupäev: 08. April 2010, kl 22.15

Kaks nädalat pole üldse pikk aeg. Ma olen vaadanud, et olenevalt tsükli seisust võib naisterahva kaal paar nädalat seista, aga pärast langeb seda kiiremini. Pane aga kindlalt edasi ja küllap kaal ka langema hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioon hakkab vaikselt kaduma
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 04. May 2010, kl 13.05

üks tähelepanek, mida mina tegin selle kaalulangetamisega, et kui mul kaal seisis pea mitu nädalat, siis ümbermõõt vähenes ikka. Teine tähelepanek, mis veel tegin smiling smiley (küll olen alles tähelepanelik tongue sticking out smiley), et isegi kui kaal seisis mingi aeg, siis riided muutusid seljas pisut lohvamaks küll.
Sellest kõigest järeldan, et kui mingi progress toimub, kas siis ümbermõõt väheneb ja võhma tekib rohkem, isegi kui kaal on korra paigas, siis kõik on ok igal juhul. Arvan ka, et liiga kiire kaalulangemisega võib teisipidi hätta jääda, et võib tagasi tulla sama kiirelt (mitte, et ma vihjaks, et kõigiga nii juhtub).

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioon hakkab vaikselt kaduma
Saatis: krista
Kuupäev: 05. May 2010, kl 13.16

Minul kadus enne kaaluabiga liitumist vaikselt 7 kg ära. tegelikult ma ei teinudki midagi erilist.Isegi kaloreid ei lugenud.Hakkasin lihtsalt vaikselt trenniga pihta ja lõuna ajal palusin sööklas endale väiksema portsu panna. Õhtul püüdsin peale 7 mitte mugida. Aga siis üritasin treeningkoormust suurendada st hommikul 1 tund jõusaali ja õhtul vesiaeroobika ja kaal jäi seisma. Olen vahepeal ju kohuke-pealt pruun ja alt valge.arvasin et saan kiiremini peenemaks.Ajasin oma ihu segadusse ja tulemus kohe käes -kaal seisis mitu kuud paigal ja isegi juurde tuli.Eelmisel nädalal hakkas kaalunumber jälle vaikselt langema.Kaalumist teen hommikuti 1x nädalas.Leian,et iga päev kaaluda pole mõtet. Peale selle olen kusagilt lugenud, et hommikuse ja õhtuse kaalu vahe võib olla kuni 2kg.
Jõudu ja rõõmsat meelt kõigile!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.