Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 13
DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 19. March 2011, kl 08.59

Ametlikult alustame duelliga- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA


OSALEJAD PIKKUS VÖÖ/ PUUS ALGKAAL EESMÄRK NÄDALA+/- PRAEGUNE KAAL KOKKU KAOTATUD



Agneseke........ 169cm 110cm 90,5kg -26,5kg

Aki............. 164cm 105cm 90,2kg -10kg

Banda........... 164cm 117cm 106,9kg -13kg

BeetleBum....... 185cm 98cm 102,5kg -22,5kg

Kadrike27....... 175cm 85cm 102kg -27kg

KIISUMIISU...... 171cm 107cm 91,8kg -11,8kg

Leenu7.......... 171cm 113cm 91,7kg -11,7kg

lilluke ........ 166cm 97cm 90,1kg -12kg

Metskazz........ 169cm 123cm 99,4kg

Tervisennekõike 185cm 106/124cm 107,9kg -13kg
Järgmine kaalumine 25.märts!


Koos võiduka lõpuni!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 19. March 2011, kl 09.02

hei, Hei sõbrakesed!

Kuna poiss mul hommikul väga vara üleval, siis pusisin siiamaani selle nn tabeliga. tahtsin ilusat värvilist ja puha, mustandis on asjad paigas, originaalis ei tea kus, ma juba vihast sinine.smiling smiley Vaadake üle, kas said asjad õieti kirja ja jätkame siis siit edasi.

Oleme siis üksteisele toeks!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 19. March 2011, kl 09.04

angry smiley KIISUMIISU nimi on pealkirja reast välja jäänud

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 19. March 2011, kl 09.43

Minu andmed on küll õiged smiling smiley ja kui teiste "tabeleid" vaadata siis need on täpselt samasugused, võibolla siin ei lasegi tabeleid panna??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 19. March 2011, kl 09.57

annab ka paremini tehasmiling smiley
kuidas Teil siis läheb? minul on täna ees sünnipäevale minek. Hirmuga mõtlen, et kuidas ma suudan end ohjeldada, sest see inimene on oivaline kokk ja veel oivalisem küpsetaja ja tema küpsetised mmmmmmm.... oehsmiling smiley

Ja veel ma küsiks, et kas Teie olete oma toitumise tasakaalu saanud? Mul valke nii palju kogu aeg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 19. March 2011, kl 20.40

Mul juba täitsa traditsiooniks saanud, et nädalavahetused lähevad söömise kohapealt nihu.
Täna siis käisime Tartus lapsele kevadeks jopet ja pükse vaatamas, kuna ta mul juba suur tüdruk, juba jalge peal spinning smiley sticking its tongue out siis peaks veel ka jalanõud vaatama, aga see selleks. Nii et läksime Rõngust kah läbi, olen kuulnud sealsest suurepärasest pagariärist ja sealt see "nihu" hakkabki - soojad sõõrikud, soojad leivad thumbs up ega ma ei saanud ju neile ei öelda. Sellele mul vastu panna ainult lõunakeskuses vantsimine, ikka oma 2,5 tundi kindlasti hot smiley.
Kui nihu siis nihu, hea et täitsa metsa ei lähe spinning smiley sticking its tongue out

Mul selle 2 nädala jooksul ainult 1 kord olnud toitumine tasakaalus ja see kah juhuse peale ja ega see päev nii tervislik ei olnudki eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 20. March 2011, kl 14.16

Tere!
Olen reislit tagasi.Sai käidud kruisil ja söödud rootsi lauas.See on selline koht ,kus kohe mitte ei saa maitsmata jätta kõike head ja paremat .Kuigi võtsin kõike natukene , oli kõht ikka silmini täis...sad smileySelle korvab natukene pikk jalutuskäik ja tantsiminer õhtuti ,aga ikkagi...Nüüd siis algaval nädalal peab jälle korralikuks hakkama eye rolling smiley

Tervisennekõike - minu kasutajamini on KIISUMUSI

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 20. March 2011, kl 16.53

Tere!
Mind väga lohutab see, et ma pole ainuke, kes nv käest ära laseb. Tegime kevadet (esimene grill)! Sõin ainult taist sealiha, aga see vein... oleks võinud ju olemata olla. Eks nüüd pean topelt korralik olema. Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 22. March 2011, kl 09.50

Meil siin nii vaikne. Kuidas teil edeneb? Kuidas teil kevad saabus? Mul saabus kevad uue köögikaalu ostmisega, tuleb välja, et ma ei jõua hommikusi kaloreidki täis süüa. Enne käisid mul kogused tunde ja silma järgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 22. March 2011, kl 10.51

Päikest!
Meil siin vaikne jah, aga mul mure: kas keegi kaaluks ära 100ml kiirkaera- või neljavilja helbeid. Minu kaal pole väga täpne. Aga siin päevikus annab sellist infot, et kui sisestan 100ml helbeid, et see on 100g ja kalorsus selle järgi väga suur. Mina ei usu, et 100ml on võrdne 100g-ga.
Tänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 22. March 2011, kl 11.11

Tervitused!!

Meil tõesti vaikne, aga eks algul ei saa vedama, pärast ei saa pidamawinking smiley Kiisumusi, parandan järgmine kord Sinu nime ära tabelis, palun väga vabandust!!!

minul ka veel köögikaalu ei ole, kuigi peaks ostma, sest praegu mõõdan ka koguseid tunde järgi.Eile olin sõidus, seega korralikku toitu ei söönud, vaid närisin puuvilju ja jõin ohtralt vett, oh neid metsa peatusi, seega eilseid toite ei sisesta ka. Aga nüüd jälle kodus ja taas korraliksmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 22. March 2011, kl 11.31

Aki - mul helbeid ei ole nii palju et kaaluda, aga paki pealt vaatan, et 1 dl neljaviljahelbeid kaalub 35 g (Heleni helbed) ja Nordicu rukkihelveste paki peal kah olemas aga Haljase pakilt sellist infot ei leia. Endalegi teadmiseks grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Leenu7 22.03.2011 11.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 22. March 2011, kl 11.53

Tänan info eest väga. Kui ma algul panin 100ml helbeid,oli see 326kcal, kui nüüd panen 35g -114kcal. On ikka vahe küll, ime siis, et hommikusöögi Kcal lõhki ei läinud. Ilmselt tuleb rohkem rõhku panna grammidele, kui milliliitritele. Tänan veelkord ja hoian edaspidi silmad rohkem lahti!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 22. March 2011, kl 21.06

Tere

Pakun ühe pisut ülevaatlikuma tabeli välja, mis te arvate:tuld sajale

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 22. March 2011, kl 22.49

Oeh, sain ka mahti siia kirjutama tulla: mu 2 silmarõõmu läksid üle 3 nädala jälle lasteaeda ja täna kustusid täiesti iseseisvalt ilma nõudmiseta, et emme peab ka nendega koos voodis olema jne jne. Tore, kui saab natuke vabamalt hingata.

Nüüd tahan selle "vabaduse" ka uuele tasemele viia, st trenni tahan jõuda - kasvõi kepikõnnile, nüüd kus tänavad ja pargirajad hakavad välja sulama ja saab ilma naeltaldadeta ka normaalselt käia. Kui tibid ka veel rattasõidu selgeks saavad, siis polegi muud vaja kui nende sabas silgata ja siis olen suve alguseks jupp maad paremas vormis.
Igatahes on mul selleks aastaks suured plaanid ja tahtmised ning lootus kergemaks saada kui enne laste sündi, kes tänaseks päevaks on 3+.

Aga nüüd on minulgi aeg põhku pugeda, homme uus päev ...
Kusjuures olen täheldanud, et kaal langeb paremini, kui saab korralikult välja puhata ja jääb sootuks seisma unetute ööde tagajärjel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 23. March 2011, kl 07.38

Paljud teist kaaluabiga liitunud on ja maksavad tekkis selline küsimus?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 23. March 2011, kl 07.49

Metskazz - väga vinge tabel, kuis sellise valmis meisterdasid? Äkki hakkadki siis ise sisestama andmeid, mis reede- laup. siia jõuavad? väga ilus ja ülevaatlik tabelthumbs up

kadrike27- mina olen liitunud, sest muidu ei saa ju toidupäevikut täita. Algul liitusin kolmeks kuuks, sellest oli vähe, õigemini ma ei tegelenud asjaga sügavuti. Nüüd maksin aastaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 23. March 2011, kl 09.24

Tere hommikust

Mina olen kah aastaks ära maksnud, siis kindel et millalgi selle aja jooksul ennast käsile ka võtan grinning smiley
Metskazz - kas seda tabelit ei saa kuidagi nii teha, et ise igaüks sisestab oma andmed. Siis pole kellelgi seda suurt kohustust tabelit koostada. Ma olen kuskil sellist tabelit näinud, et ise sisestad andmed aga kuidas seda teha seda ei tea.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 23. March 2011, kl 13.10

Tsau


Mina olen ka liitunud aastaks, tahan oma elu ja tervise kontrolli alla saada. Ja siin on koos duellitades ja muljetades natuke parem seda teha kui kodus üksi ja paberil. Ise-enda jaoks tabeleid pidada on ju ka faffa aga motivatsioon kipub nii kaotsi minema.
Kunagi käisin kaalujälgijates koos mehega, siis oli kodus tugi olemas, aga seekord otsustas mees õllejoomisest mitte loobuda smileys with beer

Ma võin seda tabelit pidada küll, meid pole nii palju. Kujutage ette, meid on 10 ja kui igaüks 10 kg maha võtab, siis me kaotame kampas terve inimese jagu kaalu tongue sticking out smiley

Googli all on võimalik selliseid teha ja ühiselt vaatamiseks/kasutamiseks üles riputada.
Selleks, et igaüks ise muuta saaks, peavad kõik endale tegema @gmail konto, siis ma saan teid selle tabeli kasutajaks/muutjaks lisada, ainuke oht on, et kui mitu inimest muudavad samal ajal + siis võivad mitmete muutuste tulemusena valemid vehkat panna. Ma pean seda veel natsa vaatama/lugema, tegin kah ise esimest korda.

Aga nüüd tahan süüa, veejoomine pani viimase põntsu ja nüüd hakkas kiire ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 23. March 2011, kl 14.30

Tere,

Sooviks ka teiega koos duellitada smiling smiley Kas saab veel ühineda?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 23. March 2011, kl 16.19

Mina proovisin nov. 3 proovipäeva. Nüüd otsustasin 6 kuu kasuks. Kui paned millelegi raha alla, siis tahad, et see ikka asja ette läheks. Aga omaette nokitsedes ei saa mina hakkama, sellepärast ühinesingi duelliga. Muidu mõtled, täna söön normi lõhki ja homme teen tagasi jne. Aga siin teistega koos teha ja võidu kaaluda on ikka motiveerivam küll.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 24. March 2011, kl 11.27

Nii, enamaks pole mul täna kindlasti mahti, aga

HOMME HOMMIKUL KÕIK KAALU PEALE !the finger smiley

Mitte et ma selle üle ise eriti rõõmustaks, sel nädalal tuleb ilmselt pluss thumbs down
Teisipäeval ja eile libastusin ja sõin shoksi, no vaja oli, tundsin et nüüd on see hetk käes.cool smiley
Aga kuna olen tegelt kaalulandetamisega ametis olnud juba jaanuari algusest, siis oligi oodata, et üks plussnädal peab millalgi tulema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Agneseke
Kuupäev: 24. March 2011, kl 13.12

Tere kõigile!
Ma nüüd lõpuks ka jõudsin siia, ei teadnduki, et me ümberkolisime grinning smiley
Mina liitusin kolmeks kuuks, esialgu, sest nagu eelmised suved on näidanud ei ole ma eriti suviti üldse arvutis. Olen siin kokku olnud kolm nädalat ja esimesel kahel nädalal mul köögikaalu polnud, aga nüüd see pühapäev ostsin Rimist, 15 euri maksis (kusjuures kõige odavam oli see seal). Mis ma tahtsin oma jutuga öelda oli see, et esimesel kahel nädalal, kui ma silma järgi koguseid hindasin, siis ma panin ikka väga pange grinning smiley ja kohe kahekordselt pange, ise veel imestasin, miks kaal nii palju ei lange, kui peaks. Minule teevad ka suurt mure nädalavahetused, kus on vaja alati peol käia ja tahes-tahtmata tarbitakse alkoholi, aga selle joomisel pean arvestama seda, et pm terve päev ei tohi midagi süüa, kui tahan oma kaloritega välja tulla sad smiley aga nagu ikka kaalulangetuse puhul tuleb teha teatuid muudatusi ja see oleks minu jaoks esimene- nädalavahetused ka kontrolli alla!
eduuuuuuuuuu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 24. March 2011, kl 16.47

Vaatan et Tervisennekõike on ainuke tubli olnud ja puusaümbermõõdu kirja pannud eks proovime ka tublid siis homme olla!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 25. March 2011, kl 08.38

Tere hommikust!!!

niisiis, minul sel nädalal + 100gr. õnneks, et nii vähe. Panen ma selle mittesöömise süüks, sest tervis juba mitu päeva kehva, isu pole, magada ei saa, sest väikemees ka kõrges palavikus. Loodan, et järgmine nädal on parem.

ahjaa, seega minu kaalunumber täna hommikul 108.kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 25. March 2011, kl 08.46

98,5kg 106/81

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.42

Tere

Kas tahate vöö- ja puusamõõtu ka iga nädal anda või teeme seda kord kuus ?

Kadrike27 on sel nädalal küll megatubli olnud thumbs up, mida sa tegid, et 3,5 kg kohe seljast heitsid ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.42

thumbs up 91kg seega -0,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.44

Ma arvan, et vöö ja puusa mõõdud teeks kord kuus.

Tubli Kadrike27.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Leenu7 25.03.2011 09.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 25. March 2011, kl 10.02

Hommik!
89,9kg ehk -0,3
Peaksin olema õnnelik, et miinus, aga ei olesad smiley.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.