Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 7 / 9
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.08

Tere hommikust kullapaid!Olen õnne tipus 74,6smiling bouncing smiley,olen küll hakanud rohkem liikuma ja ravimite kiuste saanud enda jaoks super tulemuse!Loodan et ka teil ilus nädala lõpp,kui aga polegi nii hästi läinud ei tasu meelt heita,jonn ja tahe viib ikkagi lõpuks võiduni!Kaunist päeva ja kalli teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. June 2011, kl 10.39

Tere taas!Lillu sa oled väga tubli!Kuidas sul öödega nüüd on kas isutab veel?Mul nii heameel et saad pühapäeval puhata ja mängida,iga puhkus on väga kosutav kehale!!!!Pilleke kus sa meil oled?kas oled ikka terve ja kõik korras?Anna endast märku ,muidu jääb süda valutama!Mul praegu kaaluga sina peal olek,olen väga rahul ja soovin ka teile sama!!!Oootan ka teid siia et teada kuidas läheb!Palju rõõmu ja terviseid teile!Kallistan südamest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: pille345
Kuupäev: 18. June 2011, kl 11.21

tere, olin reisimas. Kõht head paremat täis ja tulemust ei kuskilsad smiley 75,6. Teie aga väga tublid! Esmaspäeval panen saavutused tabelisse kah.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: lillu
Kuupäev: 18. June 2011, kl 14.10

Tere taa. Vat selle öise söömisega on mul täits jama, eks see kaal on ka suuresti selle arvelt . Kui olin noorem siis ma väga palju liikusin , ma olen maratoni rattaga läbinud, aga nüüd seda liikumist vähem ja kaal muudku tõuseb. Jutt jäi pooleli sellest öisest söömisest, kahjuks käin ma juba palju aastaid ja see rohkem selline pssühhiline jama, olen sellega meditsiinileselt tegelenud, aga kahjuks tulemusi ei ole.aeg-ajalt ma suudan end kontrollida, aga kui närvilisem aeg käin ja söön.
Nagu tütar mulle ütleb, see selline haruldane haigus ja nii ta ongi.See on väga hea, et ma siin foorumis saan rääkida, muidu ma ei räägi sellest, kuna inimesed ei saa aru.
Vot, karuke hetkel oli selline jutt. Kunagi ma käisin pssühholoogi juures ja ta soovitas voodi juurde midagi lahjat panna, kas puuvili või jogurt ja see toimib ,muidugi võib see ka juba harjumus olla, mine ta ,aga ma püüan , ma soovin ja koos on väga mõnus. Lillu Päike tuli välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. June 2011, kl 16.40

PILLEKE ÄRA KURVASTA!Kui see reisi palavik möödas siis langeb taas ilusti,kõik kes reisil käinud räägivad ka et pärast on küik ok.See eest said puhata ja näha midagi huvitavad see ka kosutab,head taastumist!Lillu küll on kurb et inimesi tabab alati mingi kummaline haigus ja sellele otsest ravi polegi,muidugi ta aastatega tekitab ka harjumuse ja siis ka nõuab organism oma,mul on kell 5 kindel välja käigus käimine ,küll tahaks lahti saada,olen püüdnud edasi magada aga no kus sa sellega kui tuleb püksi.Siin on tõesti hea oma muredest ja rõõmudest rääkida ja keegi ei arvusta vaid püüavad aidata ja mõista!Praegu aga kaunist nädala vahetust ja suhtleme ikka,nii on kergem igast mäest üle saada!kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: lillu
Kuupäev: 19. June 2011, kl 08.53

Tere. Loen foorumist teiste kommentaare ja kiidan ennest veidi, küll hea ,et mina neid hamburge ja teisi peenete nimetustega palasid ei armasta.
Minul oma nõrkused - portsud liiga suured ja söön väga kiiresti.Juba see hea,et märkan , mis valesti.Edu teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. June 2011, kl 07.28

Tere hommikust tibukesed!Lillu sul jumala õigus et pool võitu on juba vigade tunnistamine,katsu süüa tihedamini ja siis on portsud väiksemad,mina söön 5 korda ja hommikul eriti ohtalt,minul on kujunenud see lemmik ja põhisöögiks 500-600 kcal,algul ei osanud üldse hommikuti süüa aga algul sundisin ,nüüd ei oskagi teisiti.Mul kaal veidi tõusnud aga loodan et saan jälle nati alla poole,mul iga gramm kulla hinnaga ja väga raskelt praegu tulema.Eile ajasin jälle muruniidukit taga paar tundi,täna veidi veel ja siis see kõige tüütum rohimine.Täna siis hakkab suvi nii et palju õnne ja ootame sinna lisaks ilusaid ilmu,kuid 30 ma hästi ei taha,mulle sobib kuni 25.Noorem olin siis sobis küll aga vot nüüd hästi ei taha.Kaunist päeva ja suurt jaksu kaalulangetamisel!KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: pille345
Kuupäev: 21. June 2011, kl 07.47

Tere hommikut Kallikesedsmiling smiley Mul ainult rõõm lugeda, et ikka üritate ja pingutate. Mina veel maadeln sellega mis lisandus komandeeringussad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: pille345
Kuupäev: 21. June 2011, kl 07.53

........Karuke.............Pille..................Lillu
8.03......86.................80,5
25.03......85,1...............80,7
01.04......83,7...............80,2
08.04......81,6...............79,9
15.04......81,7...............79,2
22.04......81.-0.7.........80.2.+1
26.04.....79,4.-1.6.........80.-0,2
06.05.....77..-2,4..........77,9
13.05.....77,3.+0,3.........77,5.-0,4
20.05.....76,5.-0,8.........76,5..-1
27.05.....75,2.-1,3.........76..-0,5
03.06.....73,9.-1,3.........75,3.-0,7
10.06.....76..+2,1..........75,7.+0,4
17.06.....74,6.-1,4.........75,6.-0,1..........93,8
Kokku.......-11,4.............-4,9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: lillu
Kuupäev: 21. June 2011, kl 13.46

Tere. Kuidas teil läheb?Minul läheb hästi.SPAS iga kaal näitab erinevat, aga kodusega võrreldes pole juurde võtnud. Ma ei tea kuidas ma reedel arvutile löögile saan,aga ma üritan Toredat Jaani, mul ka üks poeg Jaan.LILLU

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. June 2011, kl 08.10

Tere mu toredad kaaslased!Minu kaal 75 aga tühja sellest,tean ju et teen kõik õigesti ja peale ka veel!Lillu vahva et su poja on Jaan siis on pidu mitme kordne!Tore et oled spas,tulebki puhata ja mängida!Kaalu ikka oma kaalu järgi sest sellega alustasid ja selle pealt näed oma saavutusi nii nagu nad on!Soovin teile kullakesed kaunist nädala vahetust ja ehk ka ilusaid ilmu,oleks hea küll kui läheks juba päikselisemaks ja saaks rohkem õues olla ja aiaga tegeleda!Suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: Viira
Kuupäev: 24. June 2011, kl 12.52

Tsau tüdrukud!
Ma kadusin täiesti tahtmatult ära. Kooliaasta lõpp läks tööl täiesti pööraseks, aga elan teile ikka kaasa. Te olete ikka mõlemad niiiii tublid. Mina ise kaalusin ka kunagi samapalju kui teie praegu nii, et võin veendunult öelda, et te saavutate kindlasti oma eesmärgid! Ise olen ikka seal kuhu jäin. Pole olnud ei tagasilangust ega progressi, aga nagu ma ütlesin siis eks ma ükskord ikka nendele kilodele ära teenwinking smiley Olge tublid ja edu, kullakesed!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. June 2011, kl 07.18

Tsau sõbrakesed!Jumal kui vahva Viirake et andsid endast märku,oled ju meie tiimis ja alati on tore teada kuidas sul läheb!See on küll tõsi et koolilõpud lähevad hirm kiireks!Aga jube maru et saad kaalu ohjes hoida see on väga suur saavutus!Olen jumala kindel et kui elurütm rahuneb saad oma kaalu mis sind väga rõõmustab!Anna ikka endast märku,see teeb suurt rõõmusmiling bouncing smiley!Oootan ka väga teiste muljeid!Ise lähen täna linna esmaspäevani,tore vaheldus!Kaunist nädala vahetust!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: lillu
Kuupäev: 25. June 2011, kl 15.10

Tere Lillu siin. Vabandage, et hilinesin ,ei pääsenud netti.Minul head tulemused, olen nädalada kahanenud 400gr.Homme sõidan koju ,siis saan toiduaineid ka kaaluda. Edu Teile. Lillu.
Hetkel kaal 93,4.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viirahot smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. June 2011, kl 04.56

Tere mu armsad!Ma ka tagasi Vääna-Jõesuust,käisime sünnal,maru vahva oli!Eile tegin aias tööd 12 tundi ja terve see nädal läheb sama rada ,oi kui mõnus,sest vihmadega läks asi nati käest ära!Lillu pole siin vabandada midagi,suvi ju ikkagi ja liigume rohkem ja selle tõttu ei satu nii palju kui tahaks siia kaema!Oled maru tubli!Minu kaal 7 ja püsib,olen väga rahul sest minu puhul see on väga suur võithot smileyÄkki õnnestub reedeks väike miinus aga kui ka ei tule,olen ikkagi rahul,sest eelmine ravi kuur tõi ju 25 kg 2 kuuga juurde nii et olen väga rahul et suudan teda praegu vaos hoida!Nüüd lähen õue oma mega suure kohvi lähkriga,kuulan linde ja naudin suve ilusaid ilmu!Kui pääsete löögile mu armsad siis pajatage kuidas läheb ja millega tegelete,OOTAN!KALLID väga,väga suured ja pehmed!
Teie karuke!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: lillu
Kuupäev: 28. June 2011, kl 15.44

Tere. Täna tegin maasikaid -igas variandis ja muidugi sõin neid ka ,oi kui palju ja üldse ei põe.
TERVIST TEILE KÕIGILE.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. June 2011, kl 04.49

TSAU KULLAPAID!Lillu sul polegi põhjust põdeda ,küll ma ka sööks neid aga see aasta mul neid nii vähe,räägi kuidas sina toormoosi teed ja palju suhkrut paned?Ja üldse kuidas ja mis sa veel maasikatega tegid?Kuradi kaal tõuseb jälle kuigi teen aiatööd nõrkemiseni ja söön korralikult pluss vesi!hot smileyOi kuidas tahaks neist ravimitest lahti saada ja minna langusega edasi mitte tagasi!Nüüd õue tööle ja enne naudin õues kohvi joomist!Tulge ikka vahest siia ka ,igatsen teie jutte ja tegemisi!Ilusat päeva ja suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: lillu
Kuupäev: 29. June 2011, kl 06.00

Tere. Moosiks purustan maasikad saumixriga ja suhkrut panen niipalju,et moos on meeldivalt magus, siis karpidesse ja sügavkülma.Purkides sellise suhkrukogusega ei seisa.
Panin ka maasikaid sügavkülma, ladusin maasikad kandikule,puistasin suhkruga üle ja siis jälle karpi ja külma. Ühe koguse maasikatest tampisin pudrunuiaga , jäävad meeldivad tükid, hea pudrule ja koogile, meeldivad tükid sees.
Vaarikad tulevad,siis keedan ka moosisuhkruga, väga hea moos tuleb. Moosisuhkur on küll kallim, aga teda kulub ka vähem.Vot selline moosilugu.
Kaaluga on hetkel korras, langeb. Mul ona taktika, söön vähe , väikeseid koguseid. ei söö kartuleid ja saia.Mul aastane programm, katsun tasa ja targu.
Püüan ka on kaaluprobleemile vähem mõelda, kaalun 1-kord nädalas.
Täna tuleb kaunis päev, täna puhkan. Päikest kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. June 2011, kl 06.02

Tere sõbrakesed!Aitäh Lillu korraliku ülevaate eest,see pudrunuiaga mulle väga meeldis sest seda pidi polegi teinud,teen kohe järgi!Mul ka järgmise aasta juunini,kui poleks nüüd taas vana haigust üles korjand,oleksin ehk juba palju kaugemal,nüüd aga võitlen elu ja surma peale sest kaal taas tõusnud,viha teeb kuid mis sa ikka teed,peab võtma ja asi vask.Kaalun küll igapäev,varem et näha mis valesti tegin .Nüüd aga et näha palju siis taas tõusu,kuid tean et annan endast 200 %.Poleks ma siin oleksin juba üksi käega löönud.Mul heameel et sul hästi läheb ja kaal langeb oled väga tubli!Ma nüüd aeda nautima ja jälle tööle et aed ilus oleks!Ilusat suvepäeva ja pikad paid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. July 2011, kl 05.18

Tsau kullakesed!Minu kaal taas tõusva tähe all 76,ei aita ka need 12 tunnised rabelemised,kuigi tean et hea et nii läks,ilma rabelemiseta oleksin juba alg punktis tagasi!Loodan väga et teil kõik hästi ja kaal kuulab sõna!Rõõmustage mind siis sellega ja rõõmustage ise ka!Täna mul külalised tulekul saab väga vahva olema,ehk ei hakka õhtul vihma sadama ja saame grillida!Kaunist nädala lõppu ja väga suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: lillu
Kuupäev: 01. July 2011, kl 06.22

Tere. Hommikul head uudised, astusin kaalule ja number on 92,6. Olen endaga rahul, nüüd ikka edasi.Juulu lõpuks sooviks kaalu,kus esinumber 8.EDU KÕIGILE.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: pille345
Kuupäev: 01. July 2011, kl 17.54

tere mina eemal aga kähku näidud kirjasmiling smiley))eelmine nädal 77,3 ja nüüd 76,5 nii, et ei midagi head kahjus. Esmaspäeval olen jälle levis ja siis teeme tabeli ka. Kallid ja olge tublid

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. July 2011, kl 03.12

Tsau vara hommikust!Olen täna päris unetu,eile sai liiga vara magama mindud aga olin nii väsinud et ei suutnud kaua üleval olla ja nüüd siis keedan kell 04 kalasuppi.Siis ilmselt koristan pisut ja siis ka aeg aeda minna,ostsin eile uusi kuuselisi,igat sorti!Mulle väga meeldivad igihaljad,loodan et see talv nad puruks ei tee jälle!eye popping smileyPille pole ju hullu midagi,küll kõik laabub ja taas langus,vähemalt ma väga loodan!Aga Lillu sina oled väga tubli ja hoian pöidlaid et juuli lõpuks sul 8 ees,see annab veelgi rohkem jõudu edasi minna ja oma ideaal kätte saada,edu meile kõigile!!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: karuke03
Kuupäev: 08. July 2011, kl 05.07

TSAU kallikesed!Mul tuleb juba nutt peale 77 tee mis teed ja ometi on mu päeva töö tulemus nädalas 7 korda 1500-2000 kulutatud kcal,rohkemaks pole suuteline ja ikka ta tõuseb,pean plaani ravi lõpetada sest masendus tuleb peale.Aga olgu peale loodan väga et teil läheb paremini ja naudite langust.Kauneid nr ja kaunist reedet!Olge tublid ja kallistan väga!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: lillu
Kuupäev: 08. July 2011, kl 06.27

Tere Minu nädala tulemus on täpselt 1 kg.Nüüd kaalun 91,6 OLEN RAHUL.Päikest teile.Lillu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: pille345
Kuupäev: 08. July 2011, kl 08.23

Tere! Lillu sa väga tubli! Tore, et meie duellis oma langusega oled, sest minul ka jälle suur + sad smiley 77,7. Tean, et saaksin korralikum olla aga üritusi kus söömine tähtsal kohal liiga palju ja minul väga vähe vaja, et kaal tõuseks. Languseks aga ei tohi ühti libastumist sees olla. Kohe ei teagi mis teha

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: lillu
Kuupäev: 10. July 2011, kl 04.52

Tere.Aitah, kiituse eest, aga mul kaal nii suur, eka algul ikka läheb kiiremini.Kuidas suure äikese üle elasite?Kaunist pühapäeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. July 2011, kl 05.43

Tere hommikust armsad kaas langetajad!Lillu sa oled VÄGA TUBLI!Edu sulle kullake ja tuult tiibadesse!Pilleke ära väga kurvasta,peale igat tõusu ju kaasneb mõõn ja küll ta tuleb,muidugi on suvel palju enam üritusi ja muid asju,küll ta langema hakkab.Usun siiralt et suudame tõusudest jagu sada ja lõpuks läheb kõik plaani päraselt!Oleme siin alles ja seega tegeleme endaga ja pole loobunud!Tean ju väga hästi mis tunne see on kui + mängu tuleb!Jõudu ja jaksu meile kõigile!Äike ja vihm peksis kõik lilled maha ja palju puruks,no niisugust sadu ma ju ei palunudyawning smileyMul ikka on kohe mingi must triip elus nüüd siis varastati mehe ratas otse akna altyawning smileyminu oma jäi alles,pole kunagi isegi uksi lukustanud aga praegu mu hoovis hoiul eskavaatorid,muu suur tehnika ja mega suured vase kaabli rullid eks see meelitas külalised kohale,praegu ju suur varguste laine.Eks teeb ikka viha küll!Aga olgu peale peab eluga edasi minema ja soovin meile suurt tahtejõudu ja sihikihdlust!Suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viira
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. July 2011, kl 06.53

Tere tüdrukud!Uuus torm ilmselt tulemas,täna võtan siis kurgid ette ja teen sisse kui ilm ei luba õues olla!Kuidas teil läheb?Minul enam vähem kui kaal välja arvata!Hoian ikkagi pea püsti ja loodan et varem või hiljem,parem oleks muidugi varem et saaks jälle languse lainele,see annaks taas stiimulit juurde,praegu nati nutune tunne!Teile ilusat suve jätku ja ilusaid numbreid!Edu ja palju kallisid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL/karuke03+pille345+jaanika1+reelika87+kaktus44+viiraspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. July 2011, kl 06.45

Tsau kullakesed!Minu kaal on veidike langenud 76,8 aga mis valemiga see tuli ei taha mitte rääkidagi,aga räägin siiski.Võtsin endale see nädal kohuse et rabelen igapäev -2000 kcal,tulemus küll tuli kuid hirm raske tööga ,nii ei pea küll kaua vastu,inim võimetel on ikka piirid!See tulev nädal võtan veidi lõdvamalt ja piirdun -1500,eks siis paista mis siis saab,kas kohe jälle plussis või ehk suudan ka sellega mõne miinuse kirja saada!
Ootan väga teie jutte ja teie tulemusi!
Praegu pikad paid ja palju jõudu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 7 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.