Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 28. March 2011, kl 08.58

smiling bouncing smileyHommikust .Solara,mis sa ikka muretsed ,ülesöömise pärast,muidugi on tore,kui seda ei tekki,kuid kui tuleb tahtmine ikka ennast hellitada toiduga,mis seal siis ikka.
Arvan ,et kaalu langetamine peaks olema rõõm ja mis lõbu see on ,kui sa koguaeg end piitsutad,et seda ei või ja toda ei või süüa.
Nii,et sööge kõike normaalselt ja kui vahel juhtubki,et sai pisut rohkem tarvitatud,kui tarvis,siis järgmine päev oleme lihtsalt hoolsamad toidu valikuga.
Räägin siin pisut endast ja oma läbi elamistest
2 aastat tagasi avastati,et minu haigus on krooniliseks läinud ja haigus on liikunud luudesse edasi.Ma käisin väga halvasti ja tundsin end nii halvasti,kui vähegi inimene end tunda võib.
Oli hommikuid,kus veeretasin,end voodist välja,
2kuud järjest käisin arstide vahet,kui lõpuks avastati ,mis mul viga on
Kirjutati hunnik ravimeid,millest hakkas minu kohutav kaalutõus ,aga ilma ravimiteta ka olla ei saanud ja siis mina hakkasin arsti soovitusel kapsleid sööma,mis pidid kehakaalu alandama,kuid nendest polnud kasu,kaal tõusis ja tõusis.
siis oli aeg ,kus ma sõin nii vähe ,kui võimalik,kuid kaal ei langenud ,pigem tõusis
Kui see jänt oli kestnud pea aasta,nutsin ühe õhtu ja loobusin kõikidest kapslitest ja sõin seda mida tahtsin,ei mingeid dieete ega midagi enam.Selleks ajaks kaalusin ma juba 96 kg,kujutage ette siis mind 156cm pikk ja ligi 100 kg,õudukas
2 nädalat hiljem avastasin,et minu kaal on langenud pisut
Kui kaaluabisse reg.siis olin 89,nii,et aastaga oli läinud 7kg
Ja ,kui aus olla siis minu söömised olid sellised,sõin siis ,kui meelde tuli ja kohe palju,palju
Nüüd sunnin ma end igat toidukorda tegema ja tundub,et aitab,muidugi jälgin,et kcal üle ei tarbi,teisi näitajaid ei vaata,valgud on mul pidevalt üle,kuid neid tulebki mul tarbida oma kontide pärast
Ja kui tõesti mõni päev juhtub nii,et söön üle,siis järgmine päev ma küll vähem ei söö,ikka tarbin ette nähtud koguse kcal
Ja vee joomine on tõesti tähtis minu jaoks,kuigi ma enne seda ei armastanud teha,mul on klaas vett koguaeg käe ulatuses,et möödudes joon lonksu,päeva lõpuks suudan ikka 8 klaasi ära lonksutada.
Nii nüüd tuli nii pikk juttsmiling bouncing smiley Kuid tahtsingi seda öelda,et elus on tähtsamaid asju ,mille pärast muretseda,kaalu alandamine peaks olema ikka lõbus ja,et see tekitab hea enesetunde.
Nii ,et olge ikka rõõmsad,ja olge uhked 100 gr,pärast ja kui seda ei tule,küll ta ükskord ikka tuleb.:::öeldakse,mis kiirelt läinud,see kipub sama kiirelt ka tagasi tulema::angry smiley(

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 29. March 2011, kl 08.17

Hei!
memm52: tubli oled kui oled endaga võidelnud ja ka võidud saavutanud. Oleks tore kui kõik saaks nii mõelda, et elame muude asjade nimel ja kaalule kramplikult ei keskenduks. Tean,et seda on kergem öelda kui teha. Ise olen ka vahel hommikuti kaalu peale marus olnud ja tahtnud selle puruks lüüa (ega siis sel hetkel aru ei saa, et süüdi ise mitte kaalsmiling smiley). Olen tahtnud kalorite lugemist ja trenni pooleli jätta, sest olen kaalulangetamise peale liiga kramplikult mõelnud ja oodanud kiireid tulemusi. Rahu, ainult rahu! Küll tulema hakkab smiling smiley
Ja reedel kaalume ja mõõdame selle kinnituseks kõik ennast ülesmiling smiley

Päikest kõikidele duellikaaslastele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Solara
Kuupäev: 29. March 2011, kl 09.06

MHM ,see päris hea point, et rahu ainult rahu, küll see kaal ka kunagi langeb...JÄRJEKINDLUST ON VAJA...see ongi vist pöhjus miks mul seni õnnestunud pole, 3 p pean dieeti ja neljandal annan alla, 5 p päean dieeti ja kuuendal annan alla..olengi väga õnnelik selle portaali geniaalsuse eestsmiling smiley

Memm, tahtsin küsida, kaua sa oled kaloreid lugenud ja palju alla oled saanudsmiling smileycool smiley

Valikud: VastaOsunda
spinning smiley sticking its tongue outRe: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. March 2011, kl 11.27

reede on mul 4 kord kaaludawinking smiley,juhtusin 8 märtsil nii kogemata sellele lehele,olin nii täis söönud hõrgutisi,et oli sea tunnethumbs down ja siis ops,leidsin huvitavat lugeda ja tunni aja pärast registreerisin ,end kasutajakshot smiley
nii,et reedeseks kaalumiseks olin kaotanud 2 kg,pole viga olen rahul,kui oleks rohkem läinud,siis see oleks,mind ettevaatlikuks teinud
hea on ,kui vähemalt 500gr.väheneks korraga,sest lõppu poole kindlasti,nii hästi enam ei lähe
kuid hoiame kokku ja küll pisi tasa väheneb ka meie kaal,ma smiling bouncing smiley tõesti kohe usun seda.
mul on selline tunne,isegi,kui komistame pisut,siis läheme ikka edasispinning smiley sticking its tongue out
spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Solara
Kuupäev: 29. March 2011, kl 14.12

Jaa, mina arvan sama, võtmesõna ongi just JÄRJEKINDLUS. Kes piisavalt kaua pingutab , see saab kõigega hakkama. Ise sõin just 2 perele ostetud pralineekommi, ja panin kohe kirja ilusti. Ilma kaaluabita oleksn selle ampsu nö ära unustanud, ja pärast imestanud, miks mul kaal ei lange.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 29. March 2011, kl 14.22

Mina käin juba 2,5 kuud regulaarselt spordiklubis (4-5korda nädalas). Nädal tagasi vajusin täitsa masendusse kuna polnud selle ajaga midagi alla võtnud. Konsulteerisin treeneriga ja pidasin nõu oma tütrega kes on tervisliku toitumise ja treenimise koha pealt väga pädev et mis on valesti.
Esialgu nagu ei osanud miskit välja mõelda. Viimases hädas liitusin kaaluabiga ja kohe selgus veakoht- sõin liiga vähe. Nüüd söön rohkem ja kaal langeb. Müstika smiling smiley

Edu meile kõikidele eesmärgini jõudmisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. March 2011, kl 14.49

Imelik tõesti,et loeb ,kui palju sööd,mida söödeye rolling smileyTunnistan teile,olen pisut mugav inimene,mul ei meeldi üks haaval toiduaineid sisse toksida,selleks leidsin lahenduse tegin retsepti-nii mugav järgmine kord ,kui teen sama toitu,siis on mul kohe,lõuna või õhtu olemas.spinning smiley sticking its tongue outAinult jääb siis kaalumis vaev,et kindla suurusega portsu söönsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 29. March 2011, kl 21.10

Kuna teen nüüd iga päev trenni, siis ümbermõõt väheneb, seda saan aru riiete järgi. Naljakas on see, et kaal ei taha langeda. Selle põhjuseks on vist ikkagi liiga vähene söömine. No pagan, ei suuda süüa tervislikult 1500 kcal täis. Ma ju liha ei söö ja kõiksugu kala ja juurikad ei anna nii palju kaloreid, kui vaja. Loomulikult võiks pähkleid nosida, aga ma millegipärast arvan, et nende nosimine mul kaalunumbri üles paisutaskismiling smiley Igal õhtul nosisin. Aga võib-olla mul pole lihtsalt kannatust, tahan tulemust saada liiga kiiresti. Tegelikult on ju hoopis oluline oma toitumis- ja liikumisharjumuste muutmine, mitte kaalulangetamine kui eesmärk omaettesmiling smiley Kuidagi õhem on küll olla ja seegi hea...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. March 2011, kl 04.49

Krissu mina ka liha ei söö,kuid sellegi poolest,pean jälgima,et üle ei söö
huvitav oleks teada mida sa sööd ja kuidas

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 30. March 2011, kl 08.10

Hei!
Oleme tublid ja pingutame veel kaks päeva siis on kaalumine-mõõtmine smiling smiley
Olen juba põnevil, ei teagi kas olen + või - grinning smiley

Päikest kõikidele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. March 2011, kl 08.19

Pean pisut selgitamaeye rolling smiley
Söön lihatoite,kuid liha ei söö
Minu ühe pajatoit valmid selliselt,et terve lihatükki panen haudepotti ja küpsetan praeahjus
Kui liha on valminud ,siis lisan sinna kõik juurikad ja hautan seni,kuni juurikad on pehmed
Siis võtan liha välja ja lisan 1 suppilusika täis jahu,sool,pipar,till,mis on veega lahti kloppitud ja hoian veelpisut hautades kaane all .
Täpselt nii on kastmetega-kastet söön,liha ei tarbi,selle võrra saan paar lusikat kastme vedeliku rohkem panna
Ainuke liha mis tarbin on linnuliha,
Hommikuti on mul kindlasti puder,kas siis võid,või panen marju peale

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Solara
Kuupäev: 30. March 2011, kl 20.50

Memm, mis sa ülejäänud lihaga teed siis, kuidas sa viitsid küll niiviisi jamsidadrinking smiley Mina tellisin täna sushit, ja mugisin nii et köht punnissmiling smiley loodan et reedel iseendas pettuma ei pea, muidu olen ikka suht tubli püüdnud olla..kuidas küll inimesed suudavad liha mitte süüa, mina nii armastan sedasmiling smiley olen ka proovinud loobuda,,,aga täitsa sürr, ei saa hakkama

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 30. March 2011, kl 22.46

Memm, mul vist see vähesöömine probleemiks, kui nüüd neid kaloreid loen, saan aru. Ja valku ilmselt tarbin liiga palju: mulle väga maitseb kodujuust ja juust jmt. Nüüd olen juustust küll loobunud, aga kodujuustust mitte. Söön igasugu juurikaid, ubasid, kala, puuvilju, jmt.
No vaatame, mis saama hakkab. Teen hetkel ikka kõvasti trenni ka. Olen endale seadnud esmalt eesmärgiks kogu seda toidu ja trennikremplit järgida piinliku täpsusega täpselt 1 kuu ja siis vaatan, mis toimub. Loodan, et selle kuuga muudan oma harjumusi ja siis on ka suvi lähemal, st saab alustada nt aiatöödega. Kuna ma tegelen ka intensiivselt loodusfotograafiaga, siis looduses jalutan nagunii palju. Pigem vist ongi see, et ei söö piisavalt ja keha talletab iga suutäie kohe rasvapolstrisse igaks juhuks.
Aga täna kannan seelikut, mille proovimisest veel üle-eelmisel laupäeval masendusse sattusin. Peale seda pool nädalat haletsesin ennast pudeli punase veini ja juustu saatel ja eelmise neljapäeva õhtust liitusin Kaaluabiga.
Järelikult on suund õigesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 31. March 2011, kl 03.50

No ,kui ikka kaal langeb,siis võïd ju rahul olla,see on ju torespinning smiley sticking its tongue out
Minul on ka pidevalt valgud üle ja rasva jääb puudu,ma ei kurvasta selle pärast
Sporti ma ei tee,ehk hiljem,kui kaal tõesti enam ei lange,kuid mul muud teha pole ,kui käija,sest liigeste pärast joosta ja hüppata ei saa
Olen elus minagi sporti teinud,oli aeg,kus minu päeva kavasse mahtus 8 km.silkamist 2 korda päevas
3viimast aastat,sai jalgrattaga 14km.ülepäeva sõidetud.
Möödund aasta kevadest pole ma ratta selga saanud,siis 3 korda proovisin,pidin ratta selga maha kärvama
Öeldakse küll,kui liigesed haiged,siis jalgratta sõit on kasulik,kuid minu puhul see ei toiminud
Kuid ma polesmiling bouncing smileylootust kaotanud,kui keha kaal langeb,ehk ajan siis ka oma tüdruku kuuri alt väljaspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 31. March 2011, kl 09.23

Hei!

Vot just nüüd päev enne kaalumist otsustas minu kaal hüpata hopsti uutesse kõrgustesse, seda vaatamata asjaolule, et olen teinud nädala jooksul 4 trenni ja kõikidel päevadel söönud väga korralikult ja täpselt oma kalorid täis!

Ulme!

Aga eks homme tuleb tõele näkku vaadata.

Aga jõudu ja päikest teile ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. April 2011, kl 05.25

Tere hommikust tådrukud.


minu kaal on 86,6
vöö 98

lootsin pisut rohkemat,aga nädala jooksul oli 2 päeva,kus vesi ei väljund ja jõin vähe
vesi mängib ikka rolli,kuid langus tuli,see on tore

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 01. April 2011, kl 07.38

Hei!

Minuga tehti täna hommikul aprillinalja: kaal ja keha koostöös otsustasid mulle anda kaaluks 93,4kg. Naistele iseloomulik igakuine kaalutõus tabas mind just nüüd! Õnneks vööümbermõõt pisut kahanes: 103cm.

Loodan et teil paremini läks. Ise olen enda tulemuse üle küll väga õnnetu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Loona
Kuupäev: 01. April 2011, kl 08.52

Tere armsad kaaslased!

Mõõtsin siis ennast ka üle. Kaal- 95,5kg ja vöö 100cm

Nädala jooksul oli ka ilusamaid hüppeid, kuid olen väga rahul, et tasapisi minnes jääb kõik püsima ja ma ei pea olema tagasihüpete ees hirmul.
Rõõmsat päeva Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 01. April 2011, kl 08.52

Hommik!

Kaalulangus 400 g ehk siis 75,6 - lootsin rohkem.
Nagu kiuste oli täna hommikul kadunud kui vits vette minu mõõdulint. Siin on käsi ilmselt mängus minu 2 aastasel tütrel, kes selle väga osavasti kuhugi ära sokutas. Õnneks mõõtsin ennast eile: ja mõõdud vähenesid nii vöölt kui puusalt 3 cmsmiling smiley Järelikult see Jilliani trenn teebki imetsmiling smiley Vööümbermõõt siis 87 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Solara
Kuupäev: 01. April 2011, kl 10.40

tere, minu vein , sushi ja reedeõhtused krõpsud annavad tunda niiet tänaseks

+200 gr, palju õnne mulle angry smiley see nädal katsun targem olla
huvitav et vöö on küll 109, hea seegismiling smiley

Kaal siis täna 83,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 01. April 2011, kl 12.09

K2bi kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere tüdrukud!
> Ma sooviks väga-väga ka teiega liituda.
> PAlun võtke mind kampasmiling smiley!!!
>
> pikkus 169, eilne kaal 67,8 eesmärk 60.


Loomulikult tule löö kampa. Usun et minuga on kõik päriwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 01. April 2011, kl 12.17

Tere

Vaatasin siin, kui palju ma pean kcal-e tarbima päevas. Number tundus Ok, kuid eile lõunaks, kui oli olnud korralik hommikusöök ja lõunasöök ja 1 vahepala, siis olin ma graafikust ikka väga maas. Kasutamata oli veel 60% päevanormist. Õhtuga pigistasin ehk 30% veel otsa. Seega olin peale usinat toitumist ja trenni ikkagi totaalselt miinustes.

Kuidas te saate enda norm kalori normi täis ja seda ilma, et tekkiks plahvatamise ohtu??

Mõõtnud ma end ei ole, täna ehk. Kaal, mida jälgida on mul 500 grammise sammuga. Täna hommikul näitas ta 69,5, mis teeb -1,5kg. mis salata, seda oli päris tore nähasmiling smiley Nüüd siis keerukam ettevõtmine, et seda vähemalt hoida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. April 2011, kl 13.10

Kaitz,kui sulle tüli ei tee tabelisse veel üks tüdruk panna,siis mul pole selle vastu kedagi...smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. April 2011, kl 13.21

Kaits,kui see saladus pole,mida sa hommiku söögiks söödspinning smiley sticking its tongue out

Minu hommik on

200 gr.mingit putru ,või silm peal 5gr.või siis mingeid marju 100gr.
suur tass kohvi 300gr,koos piima ja suhkruga
viil leiba,ilma võita,millel on miskit kala peal,

tavaliselt on minu hommiku söök kõige suurem kcal poolesteye rolling smiley
mida õhtu poole,seda väiksem
kohvi joon ma ainult hommiku,kuigi vanasti võisin tarbida terve päev
nüüd katsun õhtu lõpuks oma vee koguse ära juuagrinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 01. April 2011, kl 14.27

Tavaline hommikusöök on pudru, kui kodus ei jõua, siis söön tööl.

Pudru = 250ml vett + 1dl helbeid + tiba soola + 1-1,5 spl suhkrut + peale samapalju moosi.
Kõrvale tass teed (kohvi ma ei joo, ei maitse) või kui kodus on laimi, siis laimivett. Vesi on tavaline kraanivesismiling smiley
Vahest ka paar viilu röstitud saia sulajuustuga.

Vee kogust mul ei ole. Pean tunnistama ausalt, ma ei tea palju ma joon vett/teed päevassad smiley Mõni päev joon ehk vaid paar tassi teed, mis teeb siis 500ml, teine päev pole probleem juua ühe hingetõmbega 2 suurt klaasi vett, mis on 800ml + võib olla 10 tassi teed.

Tegelikult ma eile vaatasin esimest korda, palju ma kalorite järgi sõin päevas.
Ma tõeliselt imestan/imetlen neid, kes suudavad teha viimase söömise kell 18. Uskumatu. Mul on tavaline õhtusöögi aeg vahemikus 20-22. Sedasi on enam-vähem alati olnud. Enne lihtsalt ei jõua ja minu organismile on see sobilik. Järgi proovitud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. April 2011, kl 15.23

Kaitz,olen siit lugenud,et tee ja kohvi ei lähe vee arvele,tuleb päevas 8 kl.puhast vett juua
ja hommiku söök on sul ju korralik,tähendab sööd päeval vähe,kuid smiling smileytuleb sul siis pisut rammusamaid asju süüaeye rolling smiley
eks me siin õppimegi ju õieti toituma,kellel midagi sobib,see teisele ei pruugi sobida
usun ,küll sina ka leiad,lõpuks mis kcal täis annab,ole tublispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 02. April 2011, kl 11.20

Kui kaalumine oleks olnud täna, siis oleks kaalulanguseks olnud mitte 400 g, vaid 1 kg. Ja seda kõike peale 3 šokolaaditüki söömist eile õhtulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 02. April 2011, kl 11.58

Nii,minulgi oli täna väiksem kaal,kui eile,kuid nädalavahetused sisu rikkad ja siis kulub toitu pisut rohkem,kuid siis tuleb esmaspäevas jälle täpset rida ajadasmiling bouncing smiley
Meie uut tabelit pole ka veeleye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kailz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 03. April 2011, kl 14.39

Tere!!!

Seljatatud on esimene kevadine nädal, võidukaltsmiling smiley

Edu kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Solara
Kuupäev: 04. April 2011, kl 09.00

smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.