Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 05. April 2011, kl 08.55

Hei duellikaaslased!
Kuidas kaalualandamine läheb?
Siin on nii vaikne. Või on kõik juba ninapidi kevadet nuusutamas? smiling smiley

Jõudu ja reedel mõõdame-kaalume smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Loona
Kuupäev: 05. April 2011, kl 12.19

No kaal muudkui hüppab. Mõni päev on edukas , mõni mitte. Ka kasin rahakott on kuidagi asjad nirumaks teinud. Aga teised märkavad muutusi ja komplimente on!
Tööpäevad on pikad, õue tahaks aga ei õnnestu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 05. April 2011, kl 15.26

smiling bouncing smileyTere,tere
Ei tea,kuidas kaalulangetamine edeneb,püüan nädalavahetuse söömist ,heastada
Eks reede näeb,mis olukord on
Minul on sellest hea,et minu töö on väljas ja suurem osa ma liigun nii,et nahk seljas märg
Päevikusse ma seda,kirja ei pane
algul panin,kuid siis loobusin,sest kcal kulutus oli suur ja ma ei jõua nii palju süüa ja teiseks hakkasin kahtlema selle õigsuses,kui see oleks õige siis ma peaksin olema,kui leht tuuleseye rolling smiley
vaikne on siin tõestitongue sticking out smileycool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Solara
Kuupäev: 06. April 2011, kl 12.20

Mina pasundasin oma nv ülesöömis juba blogis maha, ja üldse msmoking smileyulle meeldib blogisid rohkem jälgida, aga katsun siin ka ikka silma peal hoidasmiling smiley ma ei tea kuidas ma tark tüdruk olen juba 1300 kcal sisse süüa, kuigi kell on alles 13.00 päeval, önneks öhtu tuleb kiire, pole aega süüagismiling smiley loodan et ei ületa täna oma piire..reedesed aruandmised on ikka toredad motivaatorid..loodan et mul seekord jälle plussi ei tule..pead anda ei julge

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 07. April 2011, kl 19.26

Minul ette teada, et homme läheb asi käest. Lihtsalt pole miskit parata, tuleb leppida, sest vahepeal tuleb pidutseda kasmiling smiley Ja kaal kindlasti homme miskit head ei näita. No hea seegi, et olen suutnud trenni üsna järjepidevalt teha, seega jääb üle loota, et ümbermõõt vaatamata kaalunumbrile vaikselt kahaneb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 08. April 2011, kl 08.00

Tere hommikust!
Käes järjekordne mõõtmispäevsmiling smiley
Minul siis seekord kaal 91,4kg ja talje ümbermõõt 102cm

Ise olen täitsa rahul grinning smiley

Kuidas teil läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kailz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 08. April 2011, kl 08.02

Hommikust,
kaalutud ja tulemuseks 68,5 ehk - 1kgsmiling smiley

Edu,
Kailz

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 08. April 2011, kl 08.31

Nagu oligi arvata, siis kaal pole langenud (tulemas ka "teatud" päevad). Vööümbermõõt aga -2cm, ehk siis 85 cmsmiling smiley Puusaümbermõõt -0,5 cm. Ilmselgelt toimib Jilliani trenn ülihästi kõhulihastele. Ma reisi pole muidugi mõõtnud, eks sealgi ole miski mõõdu vähenemine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Loona
Kuupäev: 08. April 2011, kl 10.02

Tere!
Nädal on möödunud töötades, trenniks ei jagunud jaksu.
Üllatab, et kaal on langenud.

Kaal 95kg, vöö 99cm.

Kena päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Solara
Kuupäev: 08. April 2011, kl 11.04

hey, minul kaal sama 83,8
hea seegi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 08. April 2011, kl 12.44

Tere,terewinking smiley

Hommik oli nii kiire,et polnud aega,andmeid sisestada


Kaal on 86,3


vähe langes,kuid ikkagigrinning smiley,ei tohi ikka end käest lastaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kailz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 08. April 2011, kl 13.27

Kokkuvõttes võib öelda, et oleme omadega "plussis".

MEIE TABEL sedapuhku siis sellisel kujulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 09. April 2011, kl 07.29

Täna on siis laupäevwinking smiley,tegin otsuse,et see nädalavahetus ei liialda midagi.
Tegin lõunaks omale juba suuremas koguses toorsalati valmis,veel tea,mis kõrvale võtan,kuid ega sinna erilist midagi võtta saa,muidu läheb lõuna kcal lõhkismiling smileysmiling smiley,või ,siis tuleb õhtust pisut näpistadaeye rolling smileyeye rolling smiley
Jõudu teile hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 09. April 2011, kl 09.19

Hei!
Minul oli eile kaalu jälgimises puhkepäev, tundsin, et vajan seda. Tänasest jälle olen korralik ja ehk paari nädala pärast luban samasuguse lõõgastuse smiling smiley

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 09. April 2011, kl 14.20

Helikesekene õieti teed.
Tunnen,et minul on stress,olen just,kui katkiconfused smiley
kuis samas midagi konkreetset ei taha suhu pista ka,ehk läheb ülesad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 09. April 2011, kl 15.02

memm52

ole tubli, küll hakkama saad! See stress tuleb suurest kevade ootusest. Mina unistan aias toimetamisest, käisin tärkavaid lilli pildistamas, veidi riisumas ja söök ei tule meeldegismiling smiley
Lisaks hoiab minu mõtted õgimisest eemal trenn, no mitte ei taha peale trenni suurt vaeva trennis tagasi süüasmiling smiley

Olge kõik tublid, järgmisel mõõtmisel on meil kõikidel kena miinus!smiling smiley

Jõudu ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 09. April 2011, kl 22.00

Täna sain esimest korda toitumise tasakaalu. Päris huvitav, sest käisin saunas ja lubasin endale ka ühe õlle. Vot siis, tuleb välja, et õlu on vahel päris kasulik. Muidugi tegin täna kaks trenni ja selle õlle pärast ei põe.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Loona
Kuupäev: 10. April 2011, kl 17.35

Eile olin haigusest oimetu, täna aga kaalu kõvasti juures. Loodan, et läheb normi ka sama kiiresti kui tõusis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 11. April 2011, kl 10.16

Hei!
Päike paistab ja ilm on ilus! Alustame positiivse mõtlemisega uut nädalat et saavutada reedeks negatiivne tulemus!! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 12. April 2011, kl 22.16

Kuna minu kaalulangus on peaaegu olematu vaatamata hoolikale kalorite lugemisele ja igapäevasele trennitegemisele, siis otsustasin vähemalt osalistest liigsetest kilodest vabaneda paastumise abil. Olen seda enne ka teinud ja mõjub väga hästi. Seekord siis teen jälle Madalbal siirupiga, mis kogemustele tuginedes on parem variant kui tavalise vahtrasiirupiga.
Kui saan energia nö kehas liikuma kogu sinna kogunenud saastast vabanemisega, siis läheb ilmselt ka kaal enam allapoole hiljem, kui korrektselt trennidega jätkata ja toitumist jälgida.
Eesmärgiks olen seadnud esmalt 5 päeva, kui kõik OK, siis 7, kui siis ka veel tahtejõudu, vean kümneni. Pärast topeltarv päevi väljatulekuks. Seega vist poleks väga aus reedel kaalu ja mõõte samasse tabelisse panna.
Loomulikult, kui olete huvitatud, annan oma tulemustest teada ja jagan hea meelega kogemust. Rõhutan siinkohal, et ei tee seda esimest korda ja tulemused on alati olnud suurepärased, lihtsalt hiljem olen ennast käest lasknud, sest pole viitsinud liigutada ja olen söönud palju magusat.Lisaks ka väga suur pinge ja stress, mis pidavat ka kaalu tõstma. Tahan enda kehaga jälle sõbraks saada ja seda, et suure vaevaga treenitud lihased ka veidi välja paistaks. Seda aga ei juhtu, kui pekikiht peal.
Hea on paastumise juures ka see, et ei tohi kohvi juua ja ka sellest harjumusest vabanemiseks või kohvitarbimise vähendamiseks, on paast hea võimalus. Joon taimeteesid ja vett.
Ehk saan ka seeläbi energiat juurde, sest kevadväsimus lihtsalt tapabsmiling smiley
Põhimõtteliselt ei taha garderoobi uuendada, aga muidu pean seda tegema, sest paistab, et kaalulangust võib ootama jäädagi... Mul on garderoob riideid täis, mida päris paar aastat kanda pole saanud ja praegu oleks need nagu uuedsmiling smiley
See, et räägitakse sellest, et paastuda võib ainult arsti järelvalve all, on jama, kui oled terve inimene. Rääkisin sel kevadel isiklikult põgusalt sellest ka paastumisguru dr. Trofimovaga ja ta ei arvanud, et omaette paastumine midagi ohtlikku oleks. Tundub, et see on rohkem väljamõeldis raha tegemiseks ja neile, kel pole iseloomu iseseisvalt sellega hakkama saada kõiki reegleid järgides. Oluline on järgida paastumisega seotud reegleid väga täpselt.
Alustan homme hommikulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 13. April 2011, kl 10.39

ma ei tea,kas see on õige,kuid eks sa ise teadwinking smiley
ma käisin huvi pärast kaalul ja minu kaal seisab,kuid reedeni veel aega on,äkki ikka tuleb languseye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Solara
Kuupäev: 13. April 2011, kl 14.59

krissu sa anna teada siis oma dieedi tulemustest...mina ka proovisin selle siirupiga kunagi, aga esimese päeva öhtuks ajas selle joogi maitse oksele ja üldse kogu värk tundus naeruväärsena järsku...müüsin maha selle pudeli netis..olen palju kuulnud ka sellest arvamusi..kes kiidab teavani, kes räägib, et puhas joke lollikeste kulul...kui sul mõjub, siis see ju kõige tähtsam, ,,isiklikult soovitan paastuda lusika turismitalus ja just suvel, sest seal lihtsalt nii ilus ollasmiling smiley puhkab nii meel kui kehasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 13. April 2011, kl 19.45

Solara, ma võin käsi südamel kinnitada, et see siirup tõepoolest toimib. Ega see pole miski imejook, tegemist on lihtsalt magusa loodusliku tootega, mis sisaldab ka vajalikke vitamiine. Toimib nõnda, et aitab üleval hoida veresuhkru taset. Maitse mulle ka meeldib, sest kui teha seda sidruniga, nagu ette nähtud, siis on sellel pigem mõnus karamelli maitse. Ausõna mul pole miskit seost selle firmaga ja ma tegelikult olen korra teinud ka paastumise läbi tavalise vahtrasiirupiga. Kogemus näitas, et selle siirupiga on kergem paastuda, kui vahtrasiirupiga. Enesetunne on kuidagi toekam ja maitse ka parem. Kilokaloritest rääkides, siis ilmselt saab 2 liitrist joogist ca 300 kcal. See ongi päevane kogus.
Ma ei oska öelda, kuidas teised viisid mõjuvad, ilmselt samamoodi, sest küsimus pole mitte selles, mida sa jood, vaid selles, et ei tarbi kilokaloreid eriti.
Eelmisel korral proovisin teha paastu viiendal päeval puhta vee päeva ja see oli selline viga, mis oleks mu võinud ka haiglasse sõidutada. Veresuhkru tase oli nii madal, et pidin otsad andma. Tegin siis endale kiiresti uue siirupijoogi ja päeva jooksul läks enesetunne paremaks. Hiljem jätkasin siirupiga veel 2 päeva ehk siis 7 kokku. Kaalus kaotasin 9 päevaga 7 kilo, kuid see polnud peamine. Vabanesin oma silmaallergiast, mis oli tõeliselt hull juba.
Tänase päeva kohta võin siis öelda seda, et päeval oli mul kohutav peavalu, aga põhjuseks see, et ei joonud kohvi ja organism nõudis oma kofeiiniannust. Hetkel on kõik korras ja enesetunne väga normaalne. Tean eelmisest kogemusest, et alates kolmandast päevast enam vaevusi pole ja enesetunne täitsa hea, energiat palju.
Lisaks siirupijoogile olen tarbinud puuviljateed ja vett. Tuleb lihtsalt võtta 1 päev korraga, sest ahvatlus sööma hakata on suur, eriti, kui teised ümberringi söövad.
Ise kinnitan endale sel hetkel, et kasvatan iseloomusmiling smiley
Ma ei ahvatle kedagi seda järgima, lihtsalt see on üsna aktsepteeritud moodus jääkainetest vabanemiseks ja tervise parandamiseks. Ilmselt kritiseerijad pole lihtsalt suutnud üle paari päeva vastu pidada ja loomulikult on vaja kohe arvamust avaldada, et on jama. Vaja on lihtsalt tugevat enesekindlust ja tahet see läbi tehasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 14. April 2011, kl 15.23

Tere

Mina isiklikult arvan Krissu, vaatamata Sinu paastule, et esita kindlasti ka oma reede hommikune tulemus.
Duelli eesmärgi püstitus on hea enesetunne, mitte vaid pelgalt kaalunumbri fikseeriminesmiling smiley)

Samas on kaalunumbri liikumine sõltuvuses söömise, liikumise, üldise energiaga. No kui on ikka null päev ja ei ole isu või lihtsalt ei jõua süüa, mis siis teha, oluline on pigem see, et siis suhu ei lendaks 10 saiakest.

Kuna ma ei ole end siia keskkonda tasuliselt reganud, ei oska ma ka kunagi oma kcal hulka öelda. Kas olen söönud normi täis, kas olen söönud üle või hoopiski on 50% puudusad smiley Füüsilist koormust arvesse võttes olen pidevalt miinustes, kuid sinna ei olegi midagi parata. Arvestades, et ainuüksi 1 tunnine mõõdukas jalutuskäik annab portsu kaloreid juurde, mida võiks süüa, siis mina isiklikult arvan et kui seda ma pidevalt arvestaks, oleksin kui maakera. Minu igapäevane rutiin on lihtsalt vähmalt 1x päevas tunnine jalutuskäik ja seda sõltumata ilmas. Sõltumata kas ma üldse tahan sinna õue minna. Nüüd taastusravina ka vesiaeroobika ja crosstrainer.

Duellitamine on lihtsalt positiivnesmiling smiley Annan endale aru, et soovkaaluni jõudmine võtab aega vähemalt 20 nädalat. Ei saa ju siiski hoolikalt kogutud kilokesi lihtsalt nurka visata, nad nii ihulähedased ja armsakesed, vaikselt üritan neid endast võõrutada ehk siis sügiseks peaks olema põsed lohkussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Solara
Kuupäev: 14. April 2011, kl 21.13

Krissu ma ei üritagi sind maha teha, sa ei pea kaitsama ennast! Niisama diskuteerisinsmiling smiley Ise mul on kiusatus nt kapsasupi dieeti proovidasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 14. April 2011, kl 21.38

Aitäh Teile toetuse eest, olete toredadsmiling smiley
Annan siis ikkagi homme oma kaalulanguse ja ise otsustage siis, kas panete kirja. Tegelikult selle paastuga ju ca 300 kcal päevas saabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 15. April 2011, kl 04.26

Hommikustsmiling bouncing smiley

Minu tänane kaal 85,7
ma nüüd töösse,kaunist päeva kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kailz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.50

Hommikust

Hommikune number kaalul näitas 68.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.12

Hommikust!

Siin tabelis vist minu vahepealset kaalutõusu ei kajastugi, aga mingil hetkel see tõusis. Ja nüüd paastumise ajal on küll kaalulangus olnud 3 kg, kuid see õige ja aus number, mis tabelisse kirja panna on 75 kg. Vööümbermõõt 84 cm.
Aga muidu mul kõik ok, täitsa elus ja tervise juuressmiling smiley

Toredat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.59

Minu kaalunumber vaatamata trennidele ja korralikule söömisele 91,7 confused smiley talje endiselt 102cm.
Loodetavasti teised olid tublimad.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.