Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Solara
Kuupäev: 15. April 2011, kl 16.31

Pea norus pean tunnistama, kaal on +200

ehk siis 84,00

krt

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Loona
Kuupäev: 15. April 2011, kl 17.19

Palun vabandust!
Ma magasin täna sisse ja tormasin tööle, jäi kaalumata. Ehk võtate arvesse homse hommiku. Üldiselt arvan, et seoses tervisehädadega on see tublisti tõusnud.
Kena õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Loona
Kuupäev: 16. April 2011, kl 07.42

Tere hommikust!
Olen kosunud natuke! 96,9kg on uus kaal.
Tsükkel on sassis ja olen taas ümmargune, kui pall.
Jõudu Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 16. April 2011, kl 08.59

Loona,küll kõik korda saabwinking smiley
mina olen juba näe nii vana,et pole isegi mingit tsükkelt,haiguse avastamisega ,sain hunniku ravimeid ja suure kehakaalu ja muidugi menopausi
Kuid ,eks ma pean olema rahul sellise olukorra pärasteye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Loona
Kuupäev: 16. April 2011, kl 09.28

Tänan lohutamast!
Täna polegi kõige hullem, kolmapäeval oli juba sada grammi sajast kilost puudu. Siis ikka tõesti võttis pisara silma. Püüan nädalavahetusel midagi söögi osas ette võtta. Teen sügavkülma valmis, arvestan, jaotan. Liigutamise osas loodan homseks ilusat ilma - aed ootab. Tasapisi ehk taltub ka keha, kuigi kiiresti see vist ei lähe.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kailz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 16. April 2011, kl 17.35

Tere kõigile

Siin siis MEIE TABEL
Edu kõigile ja kaunist kevadet.

Kailz

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 17. April 2011, kl 06.53

spinning smiley sticking its tongue outHommikuswinking smiley
Eile oli laup.ja nagu ikka suutsin ma jälle ületada 310 kcal-ga
Ilm on päikese paisteline ja plaanin täna kondama minna,jätan 310 kcal kuskile rajale mahaspinning smiley sticking its tongue out
Võtan fotoka kaasa,siis saab ka kevadet püüda,ehk jääb midagi kaunist silma
Teile ka päikest ja rõõmsat meeltspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Solara
Kuupäev: 17. April 2011, kl 18.56

Mina ei näe seda tabelit jälle, icc, kas ma olen ainuke??

Mure selles, et mõtlen proovida see nädal ilma toidupäeviku täitmiseta hakkama saada. Kuidagi kõrini on sellest "ikkest". Algselt liitusingi tegelikult selleks, et nö konkreetsemat pilti saada sellest, kui palju ma toiduga sisse söön, ..Nüüd kus "pilt selge", proovin seda ka iseseivaslt rakendada, kunagi peavad seda ju kõik tegema..Eks ma olen ikka pidevalt onlainis ja annan aru, kuidas selline elu õnnestub, ja eks kui uus tuul puhub , siis otsustan jälle täitam hakata päevikutspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 18. April 2011, kl 08.02

Solara, proovi klikata MEIE TABEL peale, mina siis juba näen smiling smiley ja näen, et kõik on tublid olnud. Kiitus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 18. April 2011, kl 10.42

Tere,päikest teilespinning smiley sticking its tongue out

Mina olen küll juba 2 kuud siin peaaegu,kuid mind teades,kui üles täpselt ei märgi,siis olen kohe omadega metsas
Isegi märkides juhtub,et mõni päev tarbin rohkem,kui ette nähtudeye rolling smiley
Üles märkimine taltsutab mind kõvastispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 22. April 2011, kl 05.21

hommikustspinning smiley sticking its tongue out
Minu kaal 85,7
Olen pisut tõbine,kuid ehk annab järgi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.13

Hei!
Minu kaal 91,5, ehk siis -200gr. Pole just maailma parim tulemus aga pean rahul olema

Ilusaid pühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.55

Hommik!
Kaal 72,7 ja vööümbermõõt 80 cm. Olen ülirahul, sest hetk tagasi tõmbasin jalga püksid, mis viimati olid jalas eelmise aasta juulissmiling smiley. St. et kaalus nagu polnudki asi, pigem ümbermõõtudes. Kaalusin ka siis enam-vähem sama palju, kui hetkel, kuid ilmselt pekki oli rohkem. Nüüd lähen metsa fotoaparaadiga luusima. Minu maja kõrval metsas pidavat emakaru elama, võtan selleks puhuks igaks juhuks ühe meessoost sõbra ihukaitseks kaasasmiling smiley
Jalg on ka terveks saanud, seega jätkan tänasest Jilliani treeningutega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Loona
Kuupäev: 23. April 2011, kl 07.53

Tere hommikust! Eile tormasin nagu segane.
Kaal on tõusnud 97,5
Tervisejamad kestavad ikka, nii, et minu duell kipub vastupidine olema.
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 23. April 2011, kl 09.23

Hommikust.
Minul püsib kaal stabiilsena ehk 68. Arvestades, et on olnud meeldivaid koosviibimisi jmt, siis on täitsa oksmiling smiley
Ootame ära ka Solara, siis saab üles tõsta tabeli.

Ettevaatust kevadegawinking smiley
Kailz

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 25. April 2011, kl 10.29


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Solara
Kuupäev: 25. April 2011, kl 21.20

Hey, vabandan, ma ei jõudnud varem arvutisse, õues on nii ilus ja seoses sellega palju tegemist. Mina tegin siis toidupäeviku vaba nädala, et vaadata mis juhtub , ja kuidas ma hakkama saan. Olen suht uhke, sest kaal on 83,5, ehk siis -500 gr! Samas kõht on 106 cm, ehk siis -2, mis on väga mõnus üllastus, arvestades seda et kaalulangust ju peaegu et polegi!

Üldiselt välgatas mulle ükspäev paljalt peeglisse vaadates, et ma olen oma kehaga tegelikult rahul ja proovin sellega leppida.. loomulikult jätkan toitumise jälgimist ja liigun edasi,aga kaotan oma peast selle mõtte, et MA PEAN ALLA VÕTMA..kui võtan siis väga tore, aga tegelikult olen juba praegu väga ilus, kaalun küll üle 80 kilo, aga minu kehaehituse juures ei paista ma üldse paks omaarust , pigem ilus! Ehee, võibolla mul on lihtsalt kevad südamessmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. April 2011, kl 05.28

Minu kaal 85.9eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Loona
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.53

Hommikust!

Minu kaal 96,35

Rõõmu kevadest Teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 29. April 2011, kl 10.40

Tere kõigile.

Tänane number siis 67,5 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 01. May 2011, kl 12.28

Kaunist pühapäeva!
Saadan oma kaalu veidikese hilinemisega, kuna neljapäeva ja reede öösel ning ka hommikul istusin metsas varjetelgis metsisemängu pildistades. See kõik lõi toitumise, joomise ja trenni muidugist täitsa sassi, kuna sõin liiga vähe ja põhiliselt pähkleid ning küpsiseid. Juua eriti ei julgenud, sest siis oleks tahtnud pissile, aga seda lubada ei saanud. Ühesõnaga kogu selle tulemus on nüüd siis väike kaalutõus ehk siis kaal on 73,3 kg. Aga ma ei paanitse, sest selle saab ruttu korda tagasi, täna juba tegingi tunni crosstraineril trenni.
Samas on elamused võimsad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 02. May 2011, kl 08.48

Hei !
Minu hilinenud kaaluedastus: 93,1kg

Olen väga masenduses, sest loen kaloreid ja käin 4-5 korda nädalas trennis confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kailz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 02. May 2011, kl 09.25

Hommikust.

Sooviks öelda kena kevadet, kuid tundub et kevad pakkis kohvrid ning lahkus, asemele tuli tema õel kaksiksad smileysad smiley

MEIE 5. TABEL

Krissu tegemiste kohta suudan öelda vaid vauuu. Usun et vaatepilt, elamus ja "filmi rullile" püütud kaadrid on suurepärased. Metsisemäng ei ole päris igapäevane asi ja lihtsalt peale sattuda sellele kevadisele "kudrutamisele" on suhteliselt nulli lähedane. Kui sul on avalik fotopank, siis ehk jagad elamuspilte meiegasmiling smiley

Edu teile kõigile.
Kailz

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kailz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 06. May 2011, kl 08.24

Tere

Taas nädal möödunud, kuidagi liiga kiiresti. Kiirus aga ei ole toonud numbritesse mingeid muutusismiling smiley Number endiselt 67,5kg. Kuna mul 0,5 sammuga kaal, siis ei saa kahjuks ka näha 0,1 kg muutusisad smiley

Huvitav miks koolituste jmt ürituste tee-/kohvipausi ajal pakutakse hunnikutes küpsiseid ja komme??? Miks ei võiks need asendada beebiporgandite, kurgi juppide, puuviljadega?? Teema tõstatamise aluseks ei ole mitte kaal, selle hoidmine või langetamine, vaid enesetunne. Kas on see taaskord mingi stereotüüp, et kui kui koolitusel osalejatest 9/10 on naised, et siis LOOMULIKULT on ainumõeldav hunnikutes küpsiseid ja komme või on see üldine suhtumine? Ma lihtsalt isiklikult ei ole täheldanud, et näiteks meesterahvale käidakse peale "no võta ikka kommi ka" jne.
See oli nüüd hetkel veidi auru väljalaskmiseks, samas ka teema mille kohta oleks tore teada teie arvamust ja tähelepanekuid.

Tervitades
Kailz

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. May 2011, kl 13.02

Tsauspinning smiley sticking its tongue out
Minu kaal täna 85,0

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Loona
Kuupäev: 07. May 2011, kl 19.38

Tere!
Kaal sama, kui eelmisel nädalal 96,3
Raban nädalavahetusel õues aiatöid teha, ehk mõjub kehakaalule. Homme ootab kartulipanek. Rõõmu Teile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 07. May 2011, kl 22.22

Hilisõhtust!
Minu elustiil viimasel ajal kohe on selline, et toidupäevikut siin täita ei saa, normaalselt vett tarbida ka mitte ja trenni tegeminegi on häiritud. Selle nädala teise poole olin töö tõttu Saksamaal ning see nullis jälle kõik plaanid. Sealse söömisega arvasin, et olen tagasi tulles vähemalt 5 kg raskem, kuid õnneks seda ei juhtunud ja kaal isegi langes 100 g. Seda on muidugi üsna vähe, kuid kui arvestada kogu seda jama, mida ma sööma olin sunnitud, siis olin isegi üllatunud. Ärireisidel teevad teised tihti toiduvalikuid ning kui ei söö seda, siis on järgmine valik nälgida, mis ka ju hea polesmiling smiley
Minu kaal siis 73,2.
Kailz: mul on küll koduleht, kus palju fotosid, kuid kuna ma tegelen selle uuendamisega seoses oma fotograafia teemalise (fotoretked, -koolitused, pildimüük jne) äri alustamisega, siis sellesse vanasse lehte enam ei panusta ja uusi pilte ka ei pane. Annan kindlasti teada, kui uus leht üleval, sest siis on ka alati võimalus endale minu pilte väljatrükituna ja raamitult soetada - see on ka üks osa uuest ärist.
Hetkel aga põhitööga suhteliselt kiire ja lisaks veel hakkan nädala pärast kolima, siis vaja aeda korrastada (kolin maale). Ühesõnaga väga kiiresti see uus kodukas ei valmismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Kuupäev: 09. May 2011, kl 08.03

hei, mina jälle hilinen oma kaalu edastamisega, see oli siis seekord 91,1kg. Loodan, et järgmine kord esinen paremini smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kailz, Helikesekene ja Solara
Saatis: Kailz
Kuupäev: 09. May 2011, kl 20.21


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: memm52, Loona, Kaitz, Helikesekene ja Solara
Saatis: memm52
Kuupäev: 13. May 2011, kl 04.49

hommikustsmiling smiley

kaal 84.7

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.