Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: pille020
Kuupäev: 25. March 2011, kl 12.41

Duell alaku!

Minul kaal duelli alguses 54.6kg (pikkus 150cm).
Vöökoht 82cm,
Puus 92cm,
Piht 66cm.
Eesmärk 45kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 25. March 2011, kl 13.50

Start!!

Kaal 53,2kg pikkus 158cm
Vöökoht - ?
Puus - ?
Piht - ?
Lisan need järgmisel korral.

Eesmärk 49kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: pille020
Kuupäev: 26. March 2011, kl 09.28

Hirmus raske on kuidagi. Arvan, et olen duelli vist ette juba ära kaotanudsmiling smiley Alustasin siin umbes nädal tagasi ja olen selle ajaga 600 g juurde võtnud hoopisconfused smiley
Aga eks järgmine reede näitab, kas on kaalumuutust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 28. March 2011, kl 07.50

mul on sama lugu, kaal langeb vähem-tõuseb rohkem. täitsa võimatu.. näd vahetusega ikka kaalutõus. üritan nüüd korralik olla- trenni teha, jälgida just õhtust söömist. mul sellega probleemesmiling smiley) kas trenni ka teed?

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: pille020
Kuupäev: 29. March 2011, kl 12.18

Üritan ikka iga päev umbes 45 minutit jalutada ja ülepäeva teen velotrenašööriga ka umbes 45 mintsa. Trennis kuskil käia ei saa, kuna elan väikses maakohas ja trennivõimalus on 30 km kaugusel linnasconfused smiley
Ootan juba reedet, et kaalule minna - vaatab, kas on ka positiivset muutust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 29. March 2011, kl 15.05

ma käin trennis- aeroobika+jooks ja hantlid. ja muidu, kui soe ja kuiv, jooksen õues. lisaks lapsega toimetused. muidu on mul istuv töö. magusat üritan mitte süüa, aga samas söön palju puuvilju, mis pole ka vist hea.. on sul mingi toitumiskava või midagi muud huvitavat toitumise/kaalulangetamise kohta? muidugi ootan ka reedet smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: pille020
Kuupäev: 01. April 2011, kl 08.44

Söön ikka sama toitu, mis teisedki pereliikmed - lihtsalt üritan kartuli kõrvale mõne salatilehe ka pannasmiling smiley
Täna siis reede ja oma kaalunumbriks sain 53.8. Eelmise reede mõõt oli 54.6.
Seega võib vist tulemusega isegi rahule jääda, kuna siiamaani on kaal seisnud või isegi tõusnud.
Muud mõõdud on samad, mis alustades.

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 01. April 2011, kl 13.33

TUBLI!!
minu täna hommikune kaal:
53.1
mis tähendab, et polegi midagi langenud smiling smiley aga kui arvestada, et esmasp hommikul oli +0,8, siis just kui oleks..ma ei muretse hetkel.. põhiline, et kaal ei tõuseks.
eelmisel aastal samal ajal kaalusin 5kg rohkem ja alustasin aprilli alguses KA-ga. suveks oli soovitud kaal olemas ja tuju hea. vahepeal ei sisestanud KA-sse midagi.. nüüd siis 2011 arvasin, et peaks jälle.. see pime talv mõjub nii, et tahaks koguaeg midagi süüa, eriti õhtuti. olin varem suuuuuuuur magusa armastaja- kommid, shoksid, jäätis.. minu nõrkus! eelmise aasta apr-st jätsin päevapealt KÕIK magusa menüüst välja, va puuviljad.. ma ei uskunud, et see on võimalik, aga ON!! hetkel ikka vahest mõne kommi/küpsise või mõne hea väikese koogikese söön, aga enne mõtlen 10X..olen enda üle väga uhke, et sellise otsuse tegin. tegelikult oleks praegu ka vaja kellegi karmi sõna, et ÄRA SÖÖ MAGUSAT!
kuidas sinul? on mõni toit, millest on VÄGA raske loobuda??

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: pille020
Kuupäev: 04. April 2011, kl 10.35

Sina oled ka tubli.
Minul on nii, et hommikul ja ennelõunal on kuidagi hästi kerge olla korralik ja süüa normi piires, aga just õhtupoole tuleb näksimisisu - tavaliselt on laua pealt kohe võtta krõpsu, popkorni või küpsiseid ja siis ma tihtipeale õhtuti neid nosin ja lähen magama süümepiinadega, lubades, et homme enam nii ei teegrinning smiley Veel armastan ma jubedalt majoneesiga tehtud salateid ja alati kui salatit söön, siis tunnen, kuidas kaal tõusebsmiling smiley
Minu tippkaal mõned aastad tagasi oli 64 kg, mis on minu pikkuse (152cm) juures päris suur kaal - siis mõned kilod kadusid mingil hetkel nagu iseenesest ning kaaluks jäi 58 kg. 3 aastat tagasi läksin aga tööle kaubanduskeskusesse, kus oli vaja 11 tundi jalgadel olla ja söögiks ei jäänud ka palju aega - seal töötamise ajal kukkus kaal 50.8 peale. Eelmine aasta tulin sealt töölt ära ja nüüd on kaal tõusnud 54 peale - iseenesest mõtled, et ei olegi ju väga hull, kuid samas kui lasedki niimoodi tasapisi kaalul tõusta, siis ühel päeval avastad end 100 kilosena ja seetõttu tulin Kaaluabisse. Üritan saavutada eesmärgi, milleks on 45 kilo - viimati olin sellises kaalus küll millalgi põhikoolis, aga eks näis...
Vanust minul 25smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: pille020
Kuupäev: 08. April 2011, kl 09.12

Tänane tõehetk - kaalulangust võrreldes eelmise nädalaga 0 g ehk siis olen ikka 53,8Kg. Ise lootsin, et olen ikka natuke alla võtnud, aga no ehk järgmisel nädalal läheb paremini. Centimeetri mõõte ei jõudnud hommikul võtta - üritan õhtul peale tööd tegeleda sellega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 08. April 2011, kl 18.11

Tervitus!

Minu kaalunumber täna hommikul:
52,8kg ehk siis väike miinus -0,3
Tegelikult minul sama, et õhtune söömine ongi see kurja juur. Kui hommikul-päeval suudan ennast kontrollida, siis õhtul väga mitte.. jubedalt maitsevad pähklid- kõrsikud, need kollase pakiga.. täitsa sõltuvus. Lisaks puuviljad, mida ka ei ole väggga hea õhtuti süüa. Ühesõnaga, mitte ükski asi pole õhtul hea smiling smiley) aga söömata ka ei suuda..
Õnneks majonees pole mulle kunagi meeldinud! Ei tohi avastada enda jaoks häid asju, millest võib sõltuvusse sattuda smiling smiley)
Olen ka kaalunud peaaegu 60kg ja eelmisel suvel 48kg mis oleks suveks super tulemus. No peab pingutama ehk õnnestub. Mul on istuv töö, lisaks liigun autoga ja sellepärast teen ka peaaegu igapäev trenni. Väga ootan et ilmad soojemaks läheks, mulle meeldib hommikune jooksmine.. õhtul on rohkem perevärk ja laps.. tegelikult sport ja liikumine on minu jaoks üliolulisd!!!! Soovitan soojalt.. kõndimine- väike jooks..seda saab teha igal pool ja igal ajal..
Ok! aga edu meile
NB! mul mõõdupuuks ühed teksad, kui need jalga lähevad on soovitus mõõdud kaalud olekas smiling smiley)!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: pille020
Kuupäev: 11. April 2011, kl 12.01

Sa oled tublismiling smiley
Minul ka istuv töö ja vaba aega ei ole väga palju - natuke üritan päevast ikka näpistada väikeseks jalutuskäiguks või velotrenašööriga sõitmiseks.
Kusjuures, mul on ka kapis ühed ilusad teksad, mis mulle hetkel selga ei mahu - peaks nad omale kuskile nina alla riputamasmiling smiley
Edusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 11. April 2011, kl 12.43

.. aga rasked on need nädalavahetused smiling smiley st tööl olles kontrollid ennast rohkem, mida ja millal sööd! Kodus näd vahetusel on seda raskem jälgida. Kuigi, ausalt ega ma nüüd pole vägga püüdlik "jälgija" ikka annan ahvatlustele ja oma põhimõtetele järele. Tean, et ei tohi, aga ikka..
Laup-l sõin ära nt 200g pähkleid.. no see pole normaalne smiling smiley) ja kohe peale seda lubasin endale, et enam EI. ma tahaks loota.. kuni järgmise laup-ni.. tegelikult on mul järgmisel näd vahetusel ees 3 päevane paastulaager.. päris põnev!
igatahes edu sullegi ja ürita vähemalt-"ei öelda" ahvatlustele ja muule rämpsule!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: pille020
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.18

Minu kaalumine täna hommikul tahab pisara silma tuua - kaal näitas 54.6 jälle ehk siis nädalaga on kaal tõusnud 800 g. Jama, jama, jama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 18. April 2011, kl 09.31

tervitus!
ma siis paastulaagrist tagasi.. reede hommikul alustasin algkaaluga 53kg (jätkuvalt tõus)
seega, ma ei arvesta pühapäevast kaalu, mis oli tegelikult -2kg. vaatame, mis on uuel reedel. kas suudan saavutatud -2kg ka hoida smiling smiley tegelikult märgin oma kaalu neljap. hommikul, sest sõidan õhtul maale ja pole interneti võimalust..sina võid ikka reedel oma numbrid sisestada.
sulle aga soovin jätkuvalt edu! tean jah seda tunnet, kui pingutad, aga tulemust pole. kas oled loobunud majoneesist ja muudest pahadest-rasvastest toitudest? smiling smiley) lisaks magusast? ÜRITA vähemalt, tean see on raske, aga lõpuks harjud ja see ka mõjub.. joo vett ja söö rohkem porganit-kaalikat..
edu igatahes!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: pille020
Kuupäev: 18. April 2011, kl 11.55

Ma ei suuda endiselt süüa salateid õliga - tähendab suudan, aga majoneesiga on ju nii hea. Ükspäev tegingi mingit jääkapsa makra salatit ja panin alguses ilusti õli ja palsamiäädikat, aga siis maitsesin ja see äädika maitse oli kuidagi jube vänge ja lõin ikka majoneesi pealegrinning smileygrinning smiley
Õhtusi näksimisi olen nüüd suutnud enam-vähem vältida - seegi hea.
Mul on plaan hakata väikest paastu pidama - näis kas õnnestubsmiling smiley
Edu meile mõlemale!

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 21. April 2011, kl 12.22

panen siis kirja, nagu lubasin..
21.04. seisuga 51,8kg
ei midagi müstilist, aga siiski smiling smiley
raske on see kaalu langetamine!!! läheb ja tuleb. koguaeg peab jälgima- mida ja kui palju. kohutav!!! nüüd veel pikk näd vahetus ka ees. loodan väga, et toiduga üle ei pinguta!! tean juba, et saab raske olema. üritan tubli olla. soovin sama sulle!
PAAST oli super!! soovitan.. hetkel on enegriat niiiiiii palju smiling smiley)
ja toredaid PÜHI!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: pille020
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.55

Minu kaal täna 54.2 ehk siis on langus vähemalt, mitte tõus nagu eelmistel nädalatel. Paastuga pole veel alustanud, aga ilmselt homsest alustansmiling smiley Loodan, et saan ka energiatsmiling smiley
Edu ja ilusaid pühi sullegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: pille020
Kuupäev: 29. April 2011, kl 08.02

Tegin eile paastupäeva MadalBal siirupiga ja kavatsen teha esialgu 3-4 päeva. Rohkem ei julge, kuna kardan, et organism hakkab pärast kõike rasvaks talletama kui taas sööma hakkan.
Täna hommikune kaal siis 53.2. Olen väga rahul. Enamik kaalukandu on ilmselt vee arvelt, aga no vähemalt on langussmiling smiley Muutsin kaaluabis ka oma eesmärgi ära - 45 asemel panin eesmärgiks 50. Kui see täidetud saab, siis vaatab edasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 29. April 2011, kl 15.16

tervitus!
minul jälle väike tõus sad smiley 52,1kg
ei suuda kuidagi seda kaalu alla saada. teen trenni söön normaalselt, ei tea mis värk.. kui loen siin foorumist, siis paljudel see probleem, et mingi hetk kaal ei lange, ega tõuse- lihtsalt seisab või kõigub.. nõmeeeeeeeee!!!
nüüd meil enam-vähem sama eesmärk 48-50kg. vaatame, kes enne saab 50kg
aga sina oled tubli!!!! väga lahe.. ja see MadalBal siirup, mis see on ja kus kohast seda saab? on midagi kallist? ja tarbid siis ainult seda jooki?
no jah selle paastumisega ja dieetidega nii, et veidi aja pärast on kaotatud kg tagasi, aga mina sain paastumisest lihtsalt energiat!! mõned päevad ei tee midagi hullu. igatahes mina toetan!
tahaks ka seda siirupiasja proovida!! äkki muljetad natuke, kus kohast seda saab, kuidas mõjub jne smiling smiley) oleks lihtsalt huvitav teada..
ma lähen pühap-l ümber Viljandi järve jooksule smiling smiley jehheee.. loodan, et jaksan!

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 06. May 2011, kl 15.02

minu kaal muutumatu st +200g
52,3kg
kuidas sinul läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: pille020
Kuupäev: 06. May 2011, kl 17.12

Uskumatu, aga tõsi - täna hommikul kaalusin 51.8. Pean nüüd iga nädal ühe paastupäeva ja panen selle just neljapäevasele päevale, et reede hommikul oleks parem tunne kaalule minnessmiling smiley Arvan, et nüüd järgmisel nädalal kaal tõuseb, kuna praegu olen paastunud ja kehas on vedelikke väheks jäänud - seetõttu ka kaalunumber pisem.
MadalBal siirup on jah suht kallis, aga sellega on lihtsam paastuda, kui lihtsalt vee ja taimeteedega. Täpsema info leiate lehelt www.neera.ee või pange google otsingusse "Vahtrasiirupi dieet". Mulle andis see väike paast lihtsalt jõudu ja usku endassesmiling smiley Esmane eesmärk 50 kg ei tundugi enam nii kaugel, aga no eks näissmiling smiley
Sa oled nii tubli, et jooksma lähed - mina jooksen 100 meetrit ära, siis on keel vestil juba. Viimasel nädalal polegi trenni teinud - üks päev vist käisin jalutamas ainult ja igal õhtul tegin kõhulihaste harjutusi. Uuel nädalal üritan rohkem liikuda, muidu kaovad lihased ärasmiling smiley
Edu sulle ja mulle!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 09. May 2011, kl 14.00

tubli tubli oled!!
Ma teen küll trenni ja jooksen, aga kaal ikka ei lange. Igatahes soovitan sulle ka rohkem liikuda.
Ma alustasin ka kunagi jooksmise, st kõndimisega ja lõpuks suutsin juba joosta. Nüüd olen jooksmisest sõltuvuses smiling smiley)
Jaja.. olen kuunud sellest neerast.. peaks ka proovima!Selline mõne kg kaalulangus meie kaalu juures annab tõesti nii hea enesetunde.

EDU jätkuvalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: pille020
Kuupäev: 15. May 2011, kl 08.21

No lisan ka nüüd lõpuks oma kaalu. 52,7. Ehk siis peaaegu kg tõusu, aga ma ei kurda. enesetunne on hea ja motivatsiooni onsmiling smiley
Edu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 17. May 2011, kl 08.12

oh, mul jäi ka reedel märkimata..
lisan tänase 17.05.11: 52.6kg - aru ma ei saa, kuidagi ei liigu see kaal alla poole. nii vihale ajab!! ma ei saa aru, mis ma tegema pean või mis ma valesti teen.. mu toreda nädala rikuvad ära näd vahetused, kus ikka söön mõttetuid asju. ÜRITAN korrlik olla, suvi ju tuleb ja see 2-3kg oleks veel parema enesetunde nimel vaja "alla" saadasmiling smiley)
EDUKAT langetamist!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 20. May 2011, kl 12.17

tervitus!
panen kirja 20.05.11 seisuga 51,9kg - jeeee!!! lootus pole kadunud..
sinul kindlasti ka "-" smiling smiley) ja kuidas muidu läheb?
näd vahetusel Maijooks!!! saan ennast järjekordselt proovile panna..

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: pille020
Kuupäev: 22. May 2011, kl 21.16

Jäin siia lootusetult hiljaks - lihtsalt kiire-kiire on koguaeg. praegu ka kiiruga kriban siinsmiling smiley
Reede hommikule kaal oli 52,8 - väike tõus, aga olen endiselt rahul, kuna ma pole üle nädala KA-s midagi kirja pannud - lihtsalt ei ole aega. Käin kahes kohas tööl + maal on ju nii palju töid teha praegu ja ei leia aega, et oma toite kaaluda ja siia kirja pannaconfused smiley Üritan tublime olla edaspidismiling smiley Enesetunne on hea ja loodan, et mõned kilod ikka lähevad enne suurt rannahooaega mahasmiling smiley
Sina ole tubli edasismiling smiley
Me ise saame täita oma unistused!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Evka 33 ja pille020 duellitavad
Saatis: Evka33
Kuupäev: 27. May 2011, kl 13.32

ma ikka jätkan traditsiooni, kuigi ei midagi põrutavat..
ikka jälle + 800g..
no ma vist hakkan lootust kaotama. üldse ei saa aru, miks need 2-3kg alla poole ei liigu. olen üsna kurb sad smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.