Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011Järgmine
Asukoht: 1 / 11
DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.37

Nii, nüüd siis hakkavad meil kilod langema ja mitte vähe the finger smiley

Meie tabelit näete siit.Iga reede hommikul toimub kaalumine.Annate mulle teada ja ma sisestan tabelisse. smiling smiley

Kas te tahate ümbermõõte ka lisada sinna tabelisse või ei ole vaja?Igastahes andke teada, kui võiks midagi muuta seal või teisiti teha winking smiley

Oleme üksteisele toeks!

Mõnusat rasvadepõletamist meile! hot smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati piret 30.08.2011 20.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.38

Minu tänane kaal on siis 117,4 sad smiley õudne

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.58

Minu kaal 95,8

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 01. April 2011, kl 10.04

Võiks vist pikkused ka kirja panna? või mis arvate? Minul pikkust 178 cm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 01. April 2011, kl 10.07

Minu kaal täna hommikul siis 91,6 ja pikkust 165

Oleme üksteisele toeks!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 01. April 2011, kl 10.29

Mul nii hea meel, et see nädalavahetus ma kuskile sünnipäevale ei pea minema.Eelime nädalavahetus käisin ja nii raske on neid kilosid pärast uuesti maha saada confused smiley

Kas teil on toitumine tasakaalus? ma olen kogemata paar korda saanud, aga suht raske ikka.
Ja kas te trenni ka teete? Ma pole ennem teinud, aga peaks vist hakkama, kodus vähemalt mõnda harjutust tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 01. April 2011, kl 11.55

Minul on pikkust 168cm, soovkaal kunagi kauges tulevikus 60-65.

Trenni ei tee, sest pole võimalust spordiklubidesse minna, aga ootan väga lume sulamist, et siis hakata rattaga sõitma ja rulluisutada.

Toitumist tasakaalu kohe kuidagi ei saa, vahel harva mõni üksik söögikord, aga nii pole veel kordagi olnud, et päeva lõpuks, st terve päev, tasakaalus oleks. Aga ma hetkel sellepärast väga ei muretse, kõigepealt tuleb end harjutada kalorinormiga ja et tekiks mingi ettekujutus, mis on see toidukogus, mida üldse lubada võib. Kui see kõik paigas, siis saab hakata vaatama, kuidas kõik tasakaalu ka veel saaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 01. April 2011, kl 12.37

Minul jälle see laupäeval sõit külla tuttavatele ja eks seal saab kindlasti head ja paremat proovitud. Eks selle võrra pühapäeval pean pikemalt kõndima.

Mingit korrapärast trenni ma ei tee. Aga kõnnin päevas vähemalt pool tundi kui mitte rohkem ja üritan vähemalt kolm korda nädalas ka ujumas käija.

Kaloreid ma aga kahjuks täis ei ole söönud ükski päev veel...tean et see ka on kindlasti üks põhjus miks see kaal langema ei taha hakata...aga ma ei jaksa lihtsalt rohkem süüaconfused smiley...

Minu soov kaal oleks esialgu 75 kg...eks siis sealt juba vaataks edasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 01. April 2011, kl 13.23

ainultmina sa oled ju väga tubli, et käid kõndimaski ja proovid ujumas käia.Mul pole aega sellekski sad smiley eks peab ikka leidma selle aja ja usun, et kui lumi ära sulab ja päike paistab, siis tuleb endal rohkem tahtmist ka smiling smiley

Kaalust rääkides, siis ideaal peaks mul olema 68kg eye popping smiley, aga esialgu oleks 80 kg ka rahul või vähemalt alla saja grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 01. April 2011, kl 13.37

Minu tänane kaal on 99,2 ja pikkus 165.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 01. April 2011, kl 13.47

Mina olin 5 aastat tagasi oma soovkaalus (62kg) ja olin muidugi ülirahul omadega. Kapp on sellest ajast riideid täis ja loodan, et ma saan need omale kunagi uuesti veel selga panna. Aga eks ma esialgu lepiks ka, kui kaalul oleks 80 grinning smiley .

Minu kaalutõusu põhjused on viimased 10 aastat eranditult kooselud. Kui ma vaba ja vallaline olen, siis ma võtan ilusasti alla ja hoian kaalu ka, aga oma viimast suhet (abielu ja last) ma kaalu nimel küll ju ära ei viska winking smiley, seega tuleb mul õppida kaalu langetama ja hoidma ka suhtes olles. Mis muidugi on keeruline, sest abikaasa meelest pole mingit vahet palju ma kaalun ja tema võib omale ka söögis kõike lubada paksuks minemata. Mina jälle ei või, sest ma olen suurema osa oma elust olnud ülekaaluline (ka lapsepõlve).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 01. April 2011, kl 14.14

Mina lapsepõlves olin normaalkaalus, polnud kaaluga mingeid probleem.Probleemid hakkasid kuskil 10 aastat tagasi, kui olin oma esimeses suhtes ja hakkasin võtma beebipille.Algul mina muidugi ei teinud sellest välja, aga ema ütles mulle koguaeg, et lõpeta nende võtmine ära või küsi arsti käest teisi, et ma lähen koguaeg paksemaks.Võtsin neid 2 aastat ja juurde võtsin selle ajaga 20 kilo.Arstid muidugi ütlevad, et selline asi pole võimalik, aga ma sõin sama tavaliselt edasi nagu ennegi, et millepärast need kilod juurde tulid siis?! Kui lahku läksime, siis ma ei hakanud kaalu jälgima, lihtsalt olin. Ja kui ma nüüd 5 aastat tagasi oma lapse isaga kokku saime, siis peale seda olen paisunud aina suuremaks.2,5 aastat tagasi jäin rasedaks ka, selle ajaga võtsin veel oma 20 kilo juurde. Minu tipp kaal on olnud 125 kg ja see peale sünnitust, nii, et ma vahepeal olen ikka suutnud midagi alla ka võtta smiling smiley Eks perega ongi natuke raskem üksi kaalujälgida, ma küll söön seda sama toitu, mis perele teen, aga ikka pead hoidma ennast! Vot selline on minu paisumis lugu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 01. April 2011, kl 14.49

Mina kaalusin 8-aastat tagasi 65 kilo. Kaal hakkas tõusma peale elukaaslasega kohtumist ja nii ta on vaikselt tõusnud. 2 aastat tagasi käisin toitumisspetsialisti juures Dr. Levin ja tegi tema juures testi, mida võin süüa ja mida mitte....alla võtsin 22 kilosmiling smiley Kõik oli hästi ja elu ilussmiling smiley
Siis otsustasime mehega, et oleks aeg pisipere peale mõelda...eelmine aasta sündiski pisike. Raseduse ajal võtsin juurde 16 kilogrammi...kaks nädalat peale sünnitust kaalusin 92. Ja siis hakkas kaal tõusma. Ei aidanud ka imetamine. Kaaluabiga liitudes oli kaal 103 ja nüüdseks olen saand kaalunumbriks 99,2....asi liigud aga nii aeglaseltsmiling smiley)))
Äkki nüüd läheb asi natukenegi lihtsamaks, kuna toetame üksteistsmiling smiley))) jõudu meile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 03. April 2011, kl 07.40

Kuidas teil läheb? Minu nädalavahetused on kurjastsad smiley liiga palju söömist.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. April 2011, kl 08.10

Tere, kas mina ka saaksin veel teiega liituda ja ennast sinna tabelisse mahutada, kaalu annan natuke juurde, aga luban ka maha hakata võtmasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 03. April 2011, kl 09.04

Tere KurrNurr, ma arvan, et võtame su ikka oma kampa grinning smiley On sul reede kaalu number olemas?Ja pikkust sooviks ka smiling smiley

Sipu vahest ikka võib lubada libastumisi ka, siis nädalaalguses pead olema ekstratubli winking smileyEt reedeks meile ikka miinust näidata. Minul see nädalavahetus õnneks ahvatlusi pole, pole ammu nii tubli olnud nädalavahetustel tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. April 2011, kl 09.15

Väga toresmiling smiley, reedene kaalunumber näitas 82,6 kg ja pikkust 171 cm. Ja kaalumine toimub reede hommikul enne hommikusööki?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 03. April 2011, kl 12.37

Mul läheb hetkel üle ootuste hästi see nädalavahetus. Pool päeva veel vastu pidada ja siis saab nädalavahetuse lõppenuks lugeda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 04. April 2011, kl 06.05

Kaalumine toimub jah, reede hommikul enne sööki ja peale vetsus käimist winking smiley
thumbs up Tubli megi!

Kas te kaalute ennast igapäev või ainult reedel? Mina hetkel pean iga hommik ennast kaaluma, võibolla alguse asi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 04. April 2011, kl 06.12

Tere hommikust ja ilusat nädala algust kõigile!

Mina kaalun ka igal hommikul. Harjumusest juba ja ma olen alati nii teinud. Ma kaalun end isegi siis, kui ma n-ö korralik pole. Nii et ma teadsin väga hästi, kui korralikult ma kosun ja ei saa öelda, et "ma ei märganudki, kust need kilod tulid". Lihtsalt ma ei osanud õigel ajal pidurit panna grinning smiley .

Eilne päev mööduski lõpuks täitsa normaalselt, natuke sai küll lapse kõrvalt jäätise-kohukesega patustatud, aga ma ei tunne end halvasti sellepärast. Lisaks käisime eile pikemal jalutuskäigul, sest titest saadik käruvaenlane õppis jalgrattasõidu ära ja nüüd saab taas kodust natuke kaugemale thumbs up . Meest juba hoiatasin, et ilusate ilmade korral saab sellest igaõhtune tegevus winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 04. April 2011, kl 07.32

Väga hea ju megi! Me ostsime ka poisile ratta, toas pole ruumi sõita ja väntamine pole veel selge, aga kohe kui tänavad rohkem lumest puhtad läheb kindlasti harjutamiseks the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 04. April 2011, kl 08.40

jkrissu, kui vana poiss sul on? Kas teistel ka lapsi on (suuri ja väikseid ja keskmisi... spinning smiley sticking its tongue out)?
Meil saab kohe 2a4k.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 04. April 2011, kl 11.18

Minul poiss 2a8k.Hetkel veel ainuke laps peres winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 04. April 2011, kl 11.22

Meil on ka hetkel ainuke laps, aga tulevikus tahaks juurde. Mis minus omakorda on tõstatanud selle kaaluküsimuse, et praegu näen vaeva ja võtan alla selleks, et siis hakata uuesti juurde võtma. Aga ma olen siiski niipidi otsustanud, et enne on kasulikum alla võtta. Seda ma otseselt ei kardagi, et rasedusega +20 tuleb ja jääb. Eelmise rasedusega jäi mulle võrreldes raseduseelse kaaluga ainult +3kg peale sünnitust.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 04. April 2011, kl 11.41

Tere kõigile!
Minul on siis kõige rohkem lapsi meie hulgasgrinning smiley
Minul kolm- poeg- 16a. ja tütred 10 ja 8 aastased.
Suured juba. Ja rohkem juurde ei taha enamsmiling smiley
Minul on alati peale sünnitust kaal alla läinud...aga pärast nii aastakesega jälle juurde tulnud ja jäänudki...
Miks ma üldse selle kaaluabiga liitusin...oli üks märtsi alguse ehmatav kaalumine- olin 2 kuuga 8 kilo juurde hankinudconfused smiley...siis mõtlesingi et aitab.(mul annavad need lisakilod ka tervises tundaconfused smiley) Nüüd peavad need 8 kaduma ja sinna otsa veel kuni 20 kilo... Kas ma sellega hakkama saan seda ei tea. Olen magusa armastaja...ja aegajalt läheb asi ikka väga käest.
Aga ma üritan...tibu sammudega...see kaal peab langema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. April 2011, kl 11.47

Tere, minul on kaks last - tütred 11 ja 7. Mina tahan küll kunagi veel juurde, aga hetkel tahan nautida veel seda vabadust. Õnneks on tüdrukud suhteliselt iseseisvad, saavad ise söögi kätte, kedagi riidesse toppima ei pea, kuid kindlasti ei jää nad viimasteks. Mina olen tegelikult juba enne 15 kg maha võtnud, aga vot need viimased 10 kg ei taha enam minna ja see mind sundiski Kaaluabiga liituma ja loodan parimat meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 04. April 2011, kl 18.39

Mina kuulun ka magusaarmastajate hulka. Andke mulle 300grammi šokolaadi ja mul ei kulu selle söömiseks ühte tundigi eye rolling smiley .

Aga tegelikult tulin ma kirjutama, et mingi ime läbi on mu toitumine täiesti tasakaalus täna. Ma kohe üllatusin. Oli juba peale lõunasöögi sisestamist ja jäi ka peale õhtusöögi sisestamist.

Ja vaatamata vihmasajule käisime lapse ja koeraga jalutamas/rattaga sõitmas thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 04. April 2011, kl 20.16

Mul on ka paar korda kogemata tasakaalu läinud toitumine.Täna läks tasakaalu peale õhtusöögi söömist grinning smiley ma väga seda ei jälgi, aga natuke ikka.Kui liiga vähe rasva näitab, siis söön natuke pähkleid ja ongi tasakaalus. Väga suur magusaarmastaja mina ei ole, aga mõnikord tuleb isu ikka.Tean, et tumedat sokolaadi, milles on vähemalt 70 % kakaod,võib natuke süüa, kellel siis magusavajadus on winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 05. April 2011, kl 07.53

Minu pisike on 10-kuunesmiling smiley

Mina rahuldan on magusaisu halvaaga. Kuna ei ole magusaarmastaja siis korra nädalas ühest tükkist piisab. Toitumine viimasel 2 päeval mingi ime läbi tasakaalussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 05. April 2011, kl 12.49

Mina kahjuks pole ükski päev veel saanud oma toitumist tasakaalu...küll on süsivesikuid liiga palju ja siis jälle valke või rasvu...
Täna käisin ka hommikul enne tööle minekut ujumas...nii mõnnasmiling smiley annab sellise mõnusa laksu tööpäeva algusesgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011Järgmine
Asukoht: 1 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.