Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 11. April 2011, kl 15.57

Jätkame siis uues teemas meie duelli.
Loodame, et rohkem meist keegi alla ei anna ja läheme ikka võiduka lõpuni.

Edu meile kõigile smiling smiley

NIMI -------25.03.2011--------01.04.11---------08.04.11
Gerlyn------123,5(+0,3)-------122(-1,5)--------122,0
Kike--------120,4(-0,7)-------119,9(-0,5)------119,9
Anka73------109(+1,3)---------108,3(-0,7)------108,3
Porthita----108,2(0)----------108,3(+0,1)------???



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka73 11.04.2011 16.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 12. April 2011, kl 08.27

Tere,

kuigi on vahepeal üsna alla andmise tunne olnud, kaal kogu aeg ühe kohapeal ja nädala sees siksakitab üles alla täiesti seosetult, aga ma jonni ei jäta. Ilusamad ilmad vahepeal annaksid ka kindlasti indu juurde.
Eks see eluke ole ka omade keerdkäikudega vahepeal ja no mõjutab ka seda kaalu ikka omajagu kõvasti.
Eile joonistasin paberile tabeleid ja graafikuid ja esimene siht on jaanipäevaks olla kolmekohalisest numbrist väljas, kui 99 ette lööb, olen tulemusega väga rahul. Arvutasin, mis ma arvutasin, kaalulangus peaks jääma sellisel juhul soovitusliku ja tervisliku 1 kg piiresse, kuid teades oma organismi, siis eks ta tõenäoliselt läheb nii et mõni nädal kaob mitu kilo ja järgmisel tuleb pool tagasi, kuigi vahepeal söömisrutiinis ega trennirutiinis midagi ei muuda.

Aga jõudu meile jätkamiseks igatahaes!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 12. April 2011, kl 14.15

Tere!

Minu motivatsiooniga on lood nii, et see kõigub aga kui astun kaalule ja sealt vaatab vastu jube suur number, võtan end taas kokku. Kui mina midagi ette ei võta, kes siis võtab.

Päike on mõnus ja kepikõnnil käin 3-4x nädalas. Tunnen, et vajan seda.

Päikest Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.29

Tere Hommikust!

Niih, väike tõus jällegi 108,5 ehk siis pluss 200g, põhjus tuleneb soolisest iseärasusest, eelmise nädala seisak tõenäoliselt ka samast tingitud.
Järgmiseks nädalaks ootan juba langust, kuigi suurenev trennikoormus võib selle kinni panna, aga no proovima peab smiling smiley Igatahes muus osas annan endast parima winking smiley

Edu!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 15. April 2011, kl 10.49

Tere
Minul ei ole midagi rõõmustavat. Pole 2 nädalat päevikut pidanud ja nädalavahetusel sünnipäeval käik ning kaal mega plussis 124,4 angry smiley Oi ma olen tige ja tahaks kõik metsa saata, olen väsinud sellest et kaal hüppab ülesse ja alla. Õnneks sain eile esimesed 15 km rattal läbitud ja täna kepikõnni päev ehk on järgmisel nädalal juba rõõmsam tulemus kui veel on tuju jätkata. Hetkel on küll mega masendus peal

Teistele aga kaunist päikselist kevade jätku

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 15. April 2011, kl 19.55

Tere!

Minul õnnestus sel nädala miinus välja meelitada, kaal 119,5(-0,4) thumbs up. Olen nüüd neljal viimasel päeval teinud nii, et ma ei ole pärast 18.00 enam söönud. Esmaspäeval olin veel oma eelmise nädala kaaluga 1kg plussis ja mõtlesin, et proovin selle ära.
Hetkel tundub, et mõjus. Loodetavasti spinning smiley sticking its tongue out

Gerlyn ära anna alla. Võta üks päev korraga.

Päikest teile!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 16. April 2011, kl 09.19

Tere,

Minu selle nädala kaal on 108 kg. Maha on läinud 300 gr. Käisin reisil ja tuleb tunnistada, et ega seda toidupäevikut eritio ei täitnud. Sai küll vaadatud, mida söön, aga els sai endale vahets lubatud ka pisut rohkem...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 16. April 2011, kl 09.26

Tundub, et kõik on oma kaalud teada andnud, teen siis tabeli ka valmis.

NIMI -------01.04.11---------08.04.11-----15.04.11
Gerlyn------122(-1,5)--------122,0--------124,4(+2,4)
Kike--------119,9(-0,5)------119,9--------119,5(-0,4)
Anka73------108,3(-0,7)------108,3--------108,0(-0,3)
Porthita----108,3(+0,1)------???----------108,5(+0,2)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 20. April 2011, kl 09.41

Tere,

Kuidas teil siis läheb?
Ilmad on ilusad on olen viimasel ajal palju väljas liikunud. Eile sai töölt täiesti jala koju tuldud ja täna hommikul avastasin, et säärelihased täiesti valusad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 20. April 2011, kl 15.51

Tere!

Minul on läinud väga kiirelt. Palju saab käidud jala ja peale 18.00 midagi suhu ei pista ja seda nälja tunnet aitab näts hästi peletada. Vahest võtan porgandit või õuna aga siis tekib hirmus söögiisu peale. Nii, et olen leppinud nätsuga.

Päikest ja positiivsust teile!
Elu on ju nagu lillllll!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 22. April 2011, kl 09.59

Tere
Kaunist püha kõigile. MInu tänane kaal on 124 -0,400 natuke on ka miinust tulnud. Ehk nüüd ikka hakkab kaal alanema.

Päikest kõigile spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 22. April 2011, kl 20.05

Tere!

Läinud on töiselt ja trenniselt, nädala keskel kahjuks paar päeva tervis jukerdas ja siis trenni teha ei saanud, aga tänasega koos juba 3 korda sel nädalal trennis käidud ja loodan, et saan ka homme trenni mindud. Ehk siis trennidega asi reepeal, Juhuu.
Kaal kahjuks näitas täna hommikul 108,4 ehk siis kõigest -100g, aga eks see nädala keskel töölt voodisse reziim selle esile kutsus. Aga hea et natukenegi miinust. Igatahes pingutan edasi ja järgmise nädala trenniplaan on ikka väga kuri, mõttes on proovida lausa 6 päeval trenni jõuda, aga no eks see paistab, kuidas kujuneb, mõtted on alati väga head olnud tongue sticking out smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 24. April 2011, kl 10.59

Tere!

Minu kaal taas seisabmoody smiley, kuid hea seegi. Järgmisel nädala proovin tublim olla. Võtsin lahti oma oktoobri ja novembri toidukavad ja proovin toituda ja liikuda samamoodi, sest siis kaal langes.
Minu jaoks ei ole kunagi probleem olnud vee joomises. Armastan seda ja tarbin kindlalt kohe üle 2 liitri päevas. Olen nii koguaeg teinud. Loodan, et saan kaalu taas jooksma.spinning smiley sticking its tongue out

Ah jaaa, HÄID PÜHI!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 24. April 2011, kl 11.01

Tere ja ilusaid pühi kõigile,

Ma pean ütlema, et minu kaal on sama, mis nädal tagasi. 108,0 kg.
Olen Igal õhtul töölt koju jala püüdnud tulla ja kaks korda isegi vesiaeroobikas käisin. EI tea, kas vesi on organismis taas. Järgmisel nädalal loodan ikka paremat tulemust.

Vee joomisega pole mul ka mingit probleemi kunagi olnud. Tööl on vee pudel ka kogu aeg kõrval.
Kuna mul siin viimasle ajal kuidagi see kaal eriti liikunud ei ole, siis olen ka üle vaadanud oma toidupäevikud. Püüan rohkem mitmekesisemat toitu teha. Vaatasin, et olen viimasel ajal liiast ühekülgselt toitunud.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka73 24.04.2011 11.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 26. April 2011, kl 14.56

Eelmise nädala kaalumiste tabeli lisan:

NIMI -------01.04.11---------08.04.11-----15.04.11---------22.04.11
Gerlyn------122(-1,5)--------122,0--------124,4(+2,4)------124,0(-0,4)
Kike--------119,9(-0,5)------119,9--------119,5(-0,4)------119,5(0)
Anka73------108,3(-0,7)------108,3--------108,0(-0,3)------108,0(0)
Porthita----108,3(+0,1)------???----------108,5(+0,2)------108,4(-0,1)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.37

Tere,

No nii, minu organism võttis kätte ja karistas mind. See nädal iga päev söödud ilma ca 1750 kcal aga iga päev käidud korralikult trennis ja kui see maha arvata, siis jäid järgi napid 1200 ckali. Lisaks veel toidu tasakaal valkudesse tugevalt kaldus. Eks võttis vee ja kogu toidu ja salvestas nii palju kui võimalik ning tulemus on masendav, täna hommikul näitas see kaal mulle numbrit 110,5 ehk siis +2,1kg eye popping smiley
Täna tegelesin eesmärkide muutmise ja kalorinormi muutmisega. Vaatasin mingi päev BAV'i ja avastasin, et mu KA poolt pakutud päevane kalorinorm jääb alla BAV'i.
Kuigi mul oli praegugi kalorite täis söömisega probleeme, siis eks tuleb pingutada ja püüda siis suurem ports kaloreid kuidagi sisse vajutada. Eks mul mingid ideed on ka juba selles osas, kuidas suurendada süsivesikute osakaalu toidus ja läbi selle ka kaloraazi tõsta, vaatab, mida järgmised nädalad toovad.
Igapäevane trennitamine on muidugi kehale esimese shokina väga karmilt mõjunud, eile ei suutnud toolistki püsti tõusta, kuna kõik lihased olid niiiiiiii valusad. Õhtuks õnneks andis järgi ja sundisin end siiski trenni. Muidugi pulss oli sellistes kõrgustes, et hoia kinni lihtsalt, aga siiski selle trenni ära tegin ja plaanis tänagi veel trenni minna ja kui laupäevalgi trenni jõuan siis on ikka mega tubli nädal olnud. Toitumisega lasen siis väheke "lõdvemaks" ehk püüan rohkem kaloreid tarbida. Šokolaadi, jäätise või muu magusa pealt see muidugi ei tule, aga mingi pasta või tatar või riis või muu teravili lisandub kindlasti. Saia/leiba nagunii eriti süüa ei saa, kerge talumatus nisu suhtes ja kahjuks enamikesse leibadesse pannakse ikkagi nisu ka. Muidugi mõned erandid olen leidnud, aga nende kättesaadavus on nigel ja SAIB'i müüakse nii suures pakis, et see läheb mul enne hallitama, kui jõuan ära süüa.
Kui teid huvitab, mis trennid mul siis on plaanis olnud, siis treeningplaan on välja näinud järgmine:
E - kardio saalis trenazöör jalgratas, sõudeerkomeeter ja crosstreiner; T - shaping; K - vesiaeroobica AquaFit; N - sama mis esmaspäeval; täna on plaanis minna BodyBalance'isse ja Strechingusse, et neid lihaseid natuke lahti venitada ja homme tahan jõuda veel jõusaali treeningusse, et neid lihaseid paremasse toonusesse saada ja jõudu ka ehk väheke juurde smiling smiley

Tervitades ja kõikke edu soovides
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 29. April 2011, kl 17.40

Minu tänane kaal on 122,9 -1,1 kg hea tulemus, loodan et sain nüüd kaalu liikuma allapoole

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 02. May 2011, kl 10.23

Tere!

Minul kaal seisab taas 119,4(-0,1) pole ju mingi liikumine. Ei oska kohe midagi öelda.

Porthita - sa oled kindlasti kuulnud, et lihas on raskem, kui rasv. Kui treenid samamoodi edasi, peaksid sul muutuma ümbermõõdu numbrid.

Teen meile ka tabeli.

Eelmise nädala kaalumiste tabel:

NIMI -------01.04.11---------08.04.11-----15.04.11---------22.04.11-----------29.04.11
Gerlyn------122(-1,5)--------122,0--------124,4(+2,4)------124,0(-0,4)--------122,9(-1,1)
Kike--------119,9(-0,5)------119,9--------119,5(-0,4)------119,5(0)-------------119,4(-0,1)
Anka73------108,3(-0,7)------108,3--------108,0(-0,3)------108,0(0)
Porthita----108,3(+0,1)------???----------108,5(+0,2)------108,4(-0,1)-------110,5(+2,1)

Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. May 2011, kl 14.28

Tere!

Olen täidsa kuulnud, et lihased raskemad, aga ühe nädalaga ikka 2 kg lihast ei kasvata grinning smiley
See nädal need mõõdud nüüd küll kahanemise suunas ei liikunud, aga no alles ka esimene nädal sellises tempos smiling smiley Ma väga loodan, et see rassimine ja jälgimine ikka lõpuks mingit tulemust andma hakkab.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 03. May 2011, kl 05.49

Tere,

vabandust,et kaalu ei teatanud. Minu eelmine nädal küll nii, et eriti ülesse ei kirjutanud oma söömisi. Maha läks küll 300 gr, See nädal olen ikka korralikum olnud ja kõik kirja pannud.)

porthita on tubli, kui nii iga päev trenni teeb. See oli pigem kehale šokiks ja seepärast ta ka juurde hoopis võttis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 04. May 2011, kl 08.50

Tänasest hakkab stamina sari pihta. Panin ennast sinna kirja ja hakkan neljapäeviti kepikõndi tegemas käima. Registreerisime grupina, siis on ka motivatsioon ja põhjus, muidu on ju ikka nii, et leiad mingi vabanduse, miks täna ei lähe smiling smiley Astusin täna kaalule ja kui ma seda numbrit vaatasin, siis on lootust,e t seekord tuleb hea number reedel kaalul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. May 2011, kl 09.00

Anka73, tubli thumbs up

No mina see nädal trennidega nii tubli ei ole olnud, esmaspäeval oli vaimne väsimus nii suur, et hoopis sai sõbrantsiga hessburgeris õhtusöök võetud tongue sticking out smiley
T, K käisin siiski korralikult trennis ning sõin ilusti kõik kalorid täis ja täna näitas kaal võrreldes esmaspäevaga vähenemist, kuid kahjuks õnnestus nädalavahetusega siiski kiloke juurde koguda.
Loodetavasti õnnestub reedeks ikkagi väike miinus välja meelitada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 06. May 2011, kl 07.13

Hommikut Minul näitas täna kaal 122 ja -0,9 hea et ikka miinus tundub et on hakanud allapoole liikuma

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.11

Tere!

Minu kaaluks seekord 119,0 (-0,4). Olen rahul. Loodan ka, et nüüd hakkab kaal allapoole liikuma.
Mina olen käinud nädalas 3 korral kõndimas 1,5h ja söömise olen ka püüdnud kontrolli alla saada. Ja menüüst olen kohvi taas välja arvanud.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 06. May 2011, kl 11.45

Tere!

No minu keha ei ole veel kogu selle uue režiimiga ära harjunud ja see nädal kogus endale 400 grammi juurde ja kaal näitas hommikul 110,9 kg.
See nädal ei ole ka nii tublilt trennis käinud, aga no siiski paremini, kui nii mõnigi talvine aeg.
Ponnistan edasi ja loodan järgmisel nädalal siis vähemalt tõusu seisakut, kuid eelistaksin langust smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 08. May 2011, kl 11.09

Minu reedene kaal oli 107 kg. Maha on siis läinud 700 gr.
Kolmapäevane kaal näitas, et tuleb oodatust suurem kaalulangus, aga olen üldiselt rahul. Neljapäeva õhtul sai käidud ühel koosviibimisel ja seal sai söödud rohkem, kui olin plaaninud. Suupisted olid lihtsalt nii head smiling smiley

Tublid oleme me kõik sel nädalal olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 08. May 2011, kl 11.15

Selle nädala meie kaalutabel

NIMI -------29.04.11--------06.05.11
Gerlyn------122,9(-1,1)-----122,0(-0,9)
Kike--------119,4(-0,1)-----119,0(-0,4)
Anka73------107,7(-0,3)-----107,0(-0,7)
Porthita----110,5(+2,1)-----110,9(+0,4)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 10. May 2011, kl 09.55

Tere,

kahjuks ei ole ka see nädal ilusat miinust oodata sad smiley
Laupäeval sai koduseid talguid ja järelpidu peetud, sai söödud, sai joodud ja mitte lillegi liigutatud. Nädalavahetusega oli kogunenud +3 kg confused smiley
Igatahes tegutsen selle nimel, et seda kahju võimalikult minimaalseks saada nüüd vee järgi jäänud päevadega. hot smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 10. May 2011, kl 10.24

Ilusad ilmad lihtsalt meelitavad õue. Eile tegime töökaaslastega lõunapausi ajal väikese tervisekõnni. Meil on selline väike seltskond, kelelga ikka 1-2 korda nädalas püüame arvuti tagant ära saada.
Kusjuures ma pean ütlema, et nende soojade ilmadega mul nagu söögiisu ka väiksemaks jäänud. ma muidugi ei tea, mis minu kaalunumber seekord näitab, aga ma loodan ikka langust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 14. May 2011, kl 09.13

Minu kaal on sellel nädal 106,4 kg. Maha on läinud 600 grammi.
Kuidas siis teil on see nädal läinud?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.