Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. May 2011, kl 19.55

110,9

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 14. May 2011, kl 23.27

Minul on nullis 122 jälle

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 16. May 2011, kl 09.49

Tere esmapäeva hommikut.

Laupäeval kaalunäitu teatades oli nii kiire, et ei jõudnud juurde kirjutadagi, et kuis siis see nädal ka möödus.

Möödus täidsa edukalt tegelikult. Söömise kohapealt võibolla just mitte kirkaim nädal, sest no poe menüü peal ei ole väga midagi loota. Samas arvestades, et möödunud nv'ga võtsin 3 kg juurde ja saada see reede hommikuks 0 on tegelikult super tulemus. Ise olen vähemalt rahul.
Trennisgi käisin korralikult ja tuli 5 trenni täidsa kirja smiling smiley Ise olen igatahes mega rahul smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 17. May 2011, kl 08.52

Tabel ka meie numbritega.

NIMI -------29.04.11--------06.05.11--------13.05.11
Gerlyn------122,9(-1,1)-----122,0(-0,9)-----122,0(0)
Kike--------119,4(-0,1)-----119,0(-0,4)-----????
Anka73------107,7(-0,3)-----107,0(-0,7)-----106,4(-0,6)
Porthita----110,5(+2,1)-----110,9(+0,4)-----110,9(0)


Ma loodan, et kike meil nüüd alla pole andnud ja ikka meiega taas tagasi on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 19. May 2011, kl 11.31

See nädal on mul täielikult söömise tähe all läinud ja kaalunumber midagi head ei näita reedel. Püüan täna vähemalt korralik olla. Lähen õhtul veel stamina kepikõnnile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 19. May 2011, kl 14.48

Tere minugi poolt.

Ei oota ka sellelt nädalalt midagi ilusat, pigem jälle drastilist tõusu confused smiley
Trennis ei ole saanud käia, nädala esimesel poolel oli näljahäda ja olin valmis kõikke ära sööma, mis ette jäi, kohati tundus nii töölaud kui ka autorool täidsa maitsvad välja paistma confused smiley
No nädala keskpaigas selgus muidugi ka põhjus, eks see tsükkel jõudis jällegi sinnamaani, et need sümptomid said omad põhjendused smiling smiley
Trenni naasmine tuleb kõnealla alles järgmisest nädalast, eks seni püüan toitumist kuidagi kontrolli all hoida (päriselt ka, ma pingutan selle nimel), kuigi kahjuks kipub asi mingil hetkel kontrollialt väljuma.

Teistele aga jõudu ja jaksu soovides
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 19. May 2011, kl 19.43

Tere
Ei saa mina ka kiita midagi. Täna kaalusin uudishimust ja mida ma nägin ei olnud kena number. Tean ka põhjust ja loodan et järgmisel nädalal on juba parem seis.
Jõudu meile kõigile

Gerlyn

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 20. May 2011, kl 08.22

Tere!

Ei anna ma nii lihtsalt alla. Olin lihtsalt arvutist eemal. Kuid nüüd olen tagasi. Oma kaalunumbrit ei tea, kuna kaal andis eile otsad. Loodan järgmiseks nädalaks korda saada. Pange mulle sama tulemus, mis oli ehk 119.0. Tunnen, et pole juurde võtnud. Kuigi jah sünnipäev oli vahepeal ja süüa sai ka. Hea on kui ise süüa teed, siis hilje süüa ei tahagi. Vähemalt minuga oli sel korral nii.

Päikest!!
Jõudu ja jaksu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 23. May 2011, kl 14.35

Tere!

Kas meie duell on lagunenud?
Loodan, et ikka mitte. Hea on koos ilusama kaalunumbri poole püüda.

Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. May 2011, kl 11.31

Tere!

Loodetavasti ei ole kõik siit laiali jooksnud. Mul oli eelmine nädalavahetus lihtsalt kehva tuju ja ei suutnud ma midagi jälgida ega kontrollida. Eks see muidugi andis rõõmsasti ka nädalavahetusega juurde 2.3 kg. No enamuse sellest sain siiski maha, aga sellele lisandus ju veel möödunud nädalaga juurde võetud.
Igatahes, järg kaalu liikumisega käest ära, aga täna hommikul näitas see aparaat vannitoa põrandal mulle numbrikombinatsiooni 113,0 Eile oli tervelt 400 g väiksem kaal.
Minu igapäevast toimetulekut saab jälgida blogi rubriigist kuhu ikka aeg ajalt ühtkoma teist mõtteid kirja panen.
Kaks nädalat on väga rasked olnud ja eks see ole siis kaalult ka näha, aga no mis siis ikka, võtame end kokku ja rühime edasi, kuigi viimased kuud on miskipärast pigem ikka tõusupoole see asi liikunud. Vaatasin siin graafikut ja kusagil jaanuari keskel kaalusin ju veel 107 millegagi. ehk siis +6 kilo 4 kuuga. Aga eks viga saan ainult iseendast otsida ja parandada.
Esialgu jällegi motivatsiooniga asjad hästi ja kui nädalavahetuse üle elan, siis pingutan ikka edasi, ehk kunagi tuleb ka see alla 100 number ette, see on tegelikult ju käegakatsutavas läheduses, ma lihtsalt olen liiga lühike, et selleni veel ulatuda grinning smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 27. May 2011, kl 20.47

Tere üle pika aja,

Mul terve eelmine nädal ja ka see nädal kuni tänaseni on nii pingeline olnud seoses tööga, et ei ole lihtsalt olnud aega kirja panna, mida söön. Sel nädalal olin kolm päeva ka ühel konverentsil. Nagu ikka pakutakse seal igasugust sellist, mis kohe kuidagi kaalu langetamisele kaasa ei aita. Õnneks on selline pingeline periood nüüd möödas.
Kusjuures vaatasin mina ka oma kaalukõverat. Kui ma liitusin kaaluabiga, siis langes mul kaal ilusti. Viimased kuud on olnud kuidagi sellised, et kaalukõver on ülesse alla käinud. Eks selle põhjuseks ole ka see, et olen oma trennitegemised on olnud väga lünklikud. Tean seda, et kui ma käin korralikult trennis, siis langeb mul ka kaal. Tuleb ennast kätte võtta ja taas korralikuks hakata. On ju ka minu sooviks kahekohaline number ja selleni tegelikult ei ole ju eriti palju.

Täna hommikune kaal oli mul 108,7. Siin on nüüd ka kirjas minu eelmise nädala pluss.
Jätkame ikka kindlalt edasi hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 29. May 2011, kl 15.52

Tere ka minu poolt
Eelmine nädal oli siin ka maru kiire aeg oli kurikuulus Türi Lillelaat ja siis on kohalikel hullud ajad. Sellel nädalal näitas kaal 122,7 aga pole hullu küll saan hakkama ja loodan ikka aega tegeleda langetamisega.
Päikest meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 29. May 2011, kl 20.46

Tere!

Tore, et kõik ikka olemas on. Mina sain siis kaalu korda. Ja see näitas +0,8 (119,8) Oehhh. No peab taas end kätte võtma.

Tegin ka tabeli:

NIMI -------06.05.11--------13.05.11--------27.05.2011
Gerlyn------122,0(-0,9)-----122,0(0)--------122,7(+0,7)
Kike--------119,0(-0,4)-----119,0(0)--------119,8(+0,8)
Anka73------107,0(-0,7)-----106,4(-0,6)-----108,7(+2,3)
Porthita----110,9(+0,4)-----110,9(0)--------113,0(+2,1)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 30. May 2011, kl 09.19

Tere uut nädalat!

Nädalavahetus üle elatud. Sünnipäeval käidud, nädalavahetusel ringi rännatud ja nädalavahetusega kaal natuke isegi vähemaks saadud hot smiley Annab lootust, et uus reede toob jällegi väiksema numbri. Vähemalt võimaluste piires, annan selleks endast parima smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.03

Hei!

Minu kaal näitas täna numbrit 112,0. Seega on terve kilo maha läinud. Mina olen igatahes rahul. Nädal oli ses mõttes raske, et kaloridefitsiit oli iga päev päris suur. Põhjuseks aja nappus. Loodetavasti organism ära ei ehmatanud ja arvanud, et nüüd on näljahäda käes ja iga viimne kui manustatav asi tuleb tallele panna.

Päikest kõigile!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 05. June 2011, kl 14.20

Tere!

Minu kaal näitas 119,5 -300g. Asi seegi, sest liikumist oli vähe, õppisin eksamiks ja liiga palju oli magusa söömist, kuid mu aju vajas seda. sellest nädalast olen taas tubli. Laps jääb ka lasteaiast koju ja siis hakkame iga päev käima rattaga sõitmas.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. June 2011, kl 11.05

Hey Hey,

kus siis ülejäänud seltskond kadunud on, kas olemegi Kikega kahekesi jäänud?
No mina igatahes alla ei anna, esialgu veel tööl ja siin kaaluga lihtsam tegeleda. Külmikus on täpselt see, mille kaasa olen võtnud ja see on enamasti ikka ette välja arvutatud smiling smiley
paari nädala pärast tulev puhkus on muidugi väikeseks proovikiviks, kuna siis liigun põhimõtteliselt külast külasse, ise süüa teha ei viitsi ja seega puudub ülevaade, mis suhu rändab. Aga eks see on kaugem tulevik.
Eks nädal algas muidugi nädalavahetuse kaalutõusuga, aga see tingitud reedesest seedehäirest ja sellele järgnenud vedelikupeetusest.
Tänaseks suurem osa sellest kadunud, väike osa veel on kusagil tallel, aga eks püüan ka sellest kiiresti lahti saada ja reedeks jällegi väiksema kaalunumbri kui eelmine reede, kuid arvestades asjaolusid, olen siiski rahul ka seisakuga.

Aga igatahes oleks tore ikka Gerlyn'i ja Anka73 tegemistest ka kuulda, uuuuuu?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 07. June 2011, kl 12.43

Tere,

Ei ma alla anna miskit. Kuidagi on juhtunud nii, et siia arvuti taha saab suht harva. Laupäeval kaalusin ka ennast ja kaalunumber näitas mul 108 kg. Ehk siis maha oli läinud 700 grammi.
Nende palavate ilmadega sööd kuidagi nagu vähem. Vähemalt mul on küll nii, aga jäätist vaat et iga päev. No ei saa kuidagi ilma confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 08. June 2011, kl 07.55

No mul on ka palavate ilmadega veits vähem söögiisu ja tahtmine on värske ehk siis rohelise ja grilliha järgi. Mingid tavalised toidud ei vaimusta väga. Jäätis mind väga ei tõmba. Sellel ka lihtne põhjus, ma lihtsalt olen oma nahavahe jäätist täis söönud ja tegelikult eks umbes pool minu ülekaalust pärinebki pidurdamatust jäätise söömisest nii 15 aastat tagasi. Üks suvi otsa oli mu ainus toit jäätis ja no eks sedasi see kaal ka kogunes. Sellel on vähemalt see positiivne külge, et täna ma jäätisest enam väga ei vaimustu, eks ikka juhtub, et kord mõne kuu jooksul jäätist söön ja eks suvel ikka rohkem, aga need sellised seltskondlikud söömised pigem ikka, ise ostan jäätist heal juhul 2 korda aastas.
Oma kaaluga olen reedes tagasi, loodetavasti järgnevate päevade jooksul ta ikka veidike veel langeb, nii et ka selleks reedeks oleks miinus ette näidata smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 08. June 2011, kl 13.07

Tere!

Mina olen enda ja laste jaoks avastanud mahlajäätise. Teen seda ise (kodune õunamahl ja vesi pooleks) njämmm ...

Nüüd olen ka rohkem õues olnud. mõnus on. Poisiga käime rattaga sõitmas nii 1,5h. Tema sõidab ja mina lükkan väikest tirtsu käruga. Mulle selline kõndimine kohe sobib ja poja ajab siis ka igal õhtul kodunt välja. Tema tahab rattaga ju sõita. Loodan, et reedeks on kaalunumber ikka vähenenud.

Kõike kaunist teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 10. June 2011, kl 08.04

Tere Reede Hommikust!

Täna hommikul näitas kaal mulle 111,2 kg, mis teeb siis miinus 0,8 kg.

No nädala peale meelitasin ju täidsa kena miinuse välja. Ma olen ise küll väga rahul arvestades kõiki asjaolusid, mis seda nädalat mõjutanud on.
Kolmapäeva õhtu tõi väga tugeva meeldiva emotsionaalse laengu, neljapäeval läksin tööle vaid peale 2 vägagi rahutut unetundi, aga see ei olnud oluline enam. Ma tundsin end siiski rohkem puhanuna ja paremas tasakaalus, kui viimase 9 kuu jooksul smiling bouncing smiley
Elu on ILUS sõltumata kaalust, kui vaid ise end nautida suudad!
Eks ma olen siiani veidike helesinise pilve peal sellest kolmapäeva õhtust ja loodan, et selliseid ilusaid õhtuid toob suvi ehk veel ja veel ja veel.
Toitumisega on kõik hästi, trennidega kahjuks mitte niihästi, aga tänane päev toob füüsilist tööd ja loodetavasti jaksan homme ka jõusaali minna, siis võib nädalaga isegi rahule jääda.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 10. June 2011, kl 09.24

Tere!

Pole juba pikalt näinud sellist kaalunumbrit nagu täna 118,2 (-1,3)thumbs up. Minul ei jää vist muud üle, kui elulõpuni kaaluda igat oma suutäit. Kuigi jah kaal siis seisis, kui ma tunde järgi sõin.

Olen oma nädalaga rahul ja nii ikka edasi. Saledama mina suunas.hot smiley

Kõike kaunist teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 12. June 2011, kl 09.45

Minul selle nädala kaal näitab 107,5. Maha läinud siis 500 gr. Üldiselt olen rahul. Trennis olen ka sel nädalal kolm korda käinud. Kuigi jah see minu jäätise söömine. Oleks ma neid jäätiseid vähem söönud ehk siis ka kaalu oleks rohkem maha läinnud. Püüan ennast järgmisel nädalal rohkem kontrollida.
Mul üks väike unistus või eesmärk ka seatud endale. Täpselt kuu aja pärast on mul puhkusereis ees Bulgaariasse. No päris kahekohalise kaalunumbriga ma kindlasti siis ei ole, aga 5 kg kergem tahan küll olla smiling smiley Ja selle nimel hakkan nüüd pingutama.

Päikest kõigile hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 13. June 2011, kl 08.10

Tere,

Kuna keegi pole ammu tabelit teinud, siis nägin ise natuke vaeva ja üritasin midagi kokku kirjutada.

NIMI -------27.05.2011------03.06.2011-----10.06.2011
Gerlyn------122,7(+0,7)-----???????--------????????
Kike--------119,8(+0,8)-----119,5(-0,3)----118,2(-1,3)
Anka73------108,7(+2,3)-----108(-0,7)------107,5(-0,5)
Porthita----113,0(+2,1)-----112,0(-1)------111,2(-0,8)

Eelmine nädal oline kõik hästi tublid ja miinused on väga kenad smiling smiley

Jõudu selleks nädalaks!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 13. June 2011, kl 08.47

Aitäh porthita.
Ma just mõtlesin, et ehk tulevad ka Gerlyni kaalunumbrid ja siis teeb täna tabeli valmis. Tundub,et Gerlyn on kahjuks alla andnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 13. June 2011, kl 14.25

No loodetavasti ei ole Gerlyn ikka päris alla andnud, vaid on kas puhkusel või lihtsalt arvutist eemal, esialgi veel ei kustutaks tema andmeid tabelist ära, vaatab veel mõned nädalad, ehk ikka mingi hetk naaseb meiegi toredasse seltskonda smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 17. June 2011, kl 08.16

No nii, Tere reedet!

Kuidas teil nädal möödunud on?

Minu nädal oli nagu ameerika mäed, lauge lauge, järsk tõus ja tohutu kiire langus ja taas tõus ja lauge - emotsinaalses mõttes. Mis söömise mõttes andis selle, et kuni kolmapäeva õhtuni suutsin süüa väga viisakalt, siis kolmapäeva õhtul sõin end nii silmini täis, et veel neljapäeva hommikulgi oli raske olla. Terve eilse päeva peale sõin vaid 3 banaani ja tuju oli vägagi halb. Eile õhtul aga oli ühe lapse sünnipäev ja selleks ajaks suutsin juba natuke süüa ja nii nautisingi kartulisalatit, vinkusid, krõpse ja väike tükike kookigi sai ära söödud.

No kaal näitas mulle täna hommikul numbrit 112,0 (mis teeb sisi +800g). Arvestades nädala viimaseid päevi, siis olen ise enesest isegi rahul. Oleks võinud palju hullemini minna.

Järgmised 2 nädalat loodan kaalu säilitada - tulemas ju jaanid ja veel minul endalgi on sünnipäev ehk siis pea nädal aega pidu pidu pidu.

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 21. June 2011, kl 14.48

Tere!

Mina ka ikka olemas. Ei saanud reedel tulemust kirja panna, kuna olin arvutist eemal ja kui aus olla ei vaadan ka reedel kaalu numbrit. Mu väike plika jäi tõsiselt haigeks ja siis ei mõelnud, ma üldse, mida suhu pistan ja palju see kaloreid annab. Õnneks nüüd juba kõik liigub paremuse suunas ja minagi taas vaatan oma kaloreid.


Päikest ja sooja Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 21. June 2011, kl 16.44

Tere tere
Mina pean Teie seltskonnast lahkuma, sest ootan ühte pisikest imet ja ei saa enam kaalu langetada.
Teile kõigile aga kiiret kaalu langetamist ja väga kaunis ning kerget jaanipäeva.
Käin siin ikka vaatamas ja kaasa elamas kuidas teil läheb.

Päikest kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 25. June 2011, kl 19.08

Tere!

Palju õnne, Gerlyn! Ole tubli ja tegus ka edasi! Ilusat üheksat kuud sulle! Laps on tõeline ime!

Minu kaal siis 119,5 (+1,3). Oeh. On olnud raske nädala. Pole saanud midagi päevikusse kirja panna! Täna olin tubli, käisin poisiga jalutamas. Tema sõitis rattaga ja mina lippasin tal käruga kõrval. Mõnus oli.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.