Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: poolalek
Kuupäev: 22. April 2011, kl 17.05

Ja tahtsin veel lisada väljas söömise kohta...

Söön ise lõunat iga päev väljas ja siis umbes kirjutan, mis see oli...tihti lasen panna endale ainult liha- või kalatüki ning rohkelt salatit. Kuna sööklatoitu nagunii ei ole võimalik identifitseerida, siis söön seda toitu, mida ma silmaga suudan tuvastada - näiteks pigem paneeritud kanafilee kui kotlet ja pigem riis/tatar kui pasta lisanditega/risoto jne. Ühesõnaga üritan teha võimalikult tervisliku ja väherasvase valiku.

Kui söön kuskil restos, siis lihtsalt ei kirjutagi midagi selle toidukorra kohale, aga päeva järgmistes söögikordades arvestan sellega või katsun rohkem liikuda.

Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Saskia
Kuupäev: 24. April 2011, kl 07.36

hei!

Bubbles on veel puudu, aga teiste näidud on kõik koos!
seis selline:
Krissmary - kaal enne 60 kg, kaal nüüd 60 kg, muutus 0 kg
Poolalek - kaal enne 70,2 kg, kaal nüüd 69,9 kg, muutus -0,3 kg
Helikesekene - kaal enne 91,7 kg, kaal nüüd 91,5 kg, muutus -0,2 kg
Nupi123 - kaal enne 91,9 kg, kaal nüüd 90,9 kg, muutus -1 kg
Laurita - kaal enne 108,4 kg, kaal nüüd 106,5 kg, muutus -1,9 kg
Saskia - kaal enne 83,1 kg, kaal nüüd 82,6 kg, muutus -0,5 kg

Laurita, sinul on muutus suisa -1,9 kg - super!
ma ennast lohutan siin, et 1 nädal enne meie duelli hakkasin ma ise vaikselt pihta ja kaotasin nädalaga 1,3 kg. Nüüd siis veel 500 g, seega kokku pole siiski paha. Kõige tähtsam, et läheb alla!

Esmaspäeval panen meie tabeli Google'sse ka ja saadan teile lingi, siis lihtsam jälgida.

Järgmine kord kaalunumbrid 29.04
strateegilised mõõdud võtame vast kord kuus, need vist nädalaga eriti ei muutu. Mõõdud seega 13.05!

jõudu meile järgmiseks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 24. April 2011, kl 21.34

Hei!

Kuidas teil nädalavahetus mööödus?
Ma pidin küll teisel nädalal ennast kokku võtma ja tubli olema, aga selliste suurepäraste ilmadega ja pika nädalavahetusega läks kõik juba vussi. Juba reedel sai grillimisega alustatud, laupäeval ka igasugust pahna söödud, sealhulgas 0,5l jäätist ning toidupäevik 2 päeva täiesti täitmata. Täna siis olin tubli ja panin kõik kirja ja see vist esimene kord, kus ma üle 100% ei söönudsmiling smiley Homse tööpäeva üle on mul hea meel, sest tööl ei käi kogu aeg midagi näksimassmiling smiley
Trenniga pole ma ka veel alustanud, kuid usun, et kui toidupäevikusse kõik kirja panen ja üle ei söö, siis vast reedeks ikka miinust ka tuleb smiling smiley
Nädalavahetusel sorteerisin riideid ja panin talveasju ära ning hirmus tahtmine oli juba suuri riideid minema visata.eye rolling smiley Kahjuks kilo langust riietes veel kuidagi tunda ei annaning katsun nati kannatust varudacool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Saskia
Kuupäev: 25. April 2011, kl 10.09

hei!

ma tegin Googlesse tabeli ära. asub: [spreadsheets.google.com]#


Nüüd saame kõik ise oma näite vaadata, teistega võrreldasmiling smiley ja ka uued numbrid lisada. NB! lisage vaid palun kollastele kohtadele, tabelis on valemid tees, teeb ise arvutused ära.

Bubbles, Helikesekene, Laurita - kui teie ka seda näha soovite, saatke mulle oma gmaili aadressid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 25. April 2011, kl 12.43

Hei!

Jäin rongist maha, kuna sõitsin kolmapäeval Tallinnast ära ja ei lubanud endal neti lähedusse minna. Korralik puhkus! Küll aga lubasin end kõikvõimalikke toitude lähedusse. Täna oli muidugi päris õudne jälle kaalule minna.
Sel reedel esitan jälle oma näidu smiling smiley suvi on juba nii lähedal ja pekk PEAB sulama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 25. April 2011, kl 14.27

Hei!
Mina käisin nädalavahetusel sõbrannadega Rootsi kruiisil ja seal teadupärast pole muud teha kui süüa ja juua ning pidutseda, eks kõike seda me ka tegime. Reedel mul ees tõehetk smiling smiley
Anname rasvadele tuld!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Laurita
Kuupäev: 27. April 2011, kl 16.29

Saskia, saatsin oma meili sulle privaatsõnumitesse enda meelest, aga proovin uuesti.

Kuid üldjuhul on nii, et olen ikka väga hullu pannud, üldse ei imesta, kui see nädal on plussi visanud. Loodan, et jään omadega vähemalt nulli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 27. April 2011, kl 17.24

Hei!

Ma olen suutnud pühapäevast saadik tubli olla. Üle 100% enam ei söösmiling smiley aga toitumist tasakaalu saada on ikka väga raske. Rasvad ja valgud kogu aeg enam-vähem vahetuses. Eile õhtu tekkis meeletu magusa isu. Pidasin päris kõvasti endaga võitlust, et mitte võtta. Olukorra päästis see, et läksin ära magama. Kell oli siis pool kaheksa õhtul smiling smiley Kui mingi aja pärast jälle ärkasin, siis enam polnudki isugrinning smiley. Aga täna sõin rämpsu-burgeritsmiling bouncing smiley Burks ise õnneks mahtus veel lubatud kalorite piiridesse aga jook läks üle. Sellest vast pole hullu smiling smiley

Kuidas teil selle toitumise tasakaalu saamisega on? Jälgite seda väga rangelt? Selle vast saaks vaid siis paika, kui eelmine õhtu järgmise päeva menüü täpselt paika paneks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Laurita
Kuupäev: 27. April 2011, kl 17.28

Ma kõige rohkem jälgin seda, et kcal üle ei läheks ja et süsikad ja rasvad piirides püsiksid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: poolalek
Kuupäev: 29. April 2011, kl 09.28

Tere, tüdrukud!

Tänane kaalunumber on 69,4 kg. Ma Google tabelisse veel ei julge ise märkida...äkki teen mingi käki smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Laurita
Kuupäev: 29. April 2011, kl 09.45

Blaaaaaahhhh! Täiesti metsas nädal sad smiley +1,2 siis. Hoian siin pöidlaid, et ehk on see tingitud kohe varsti külla tulevast "emakesest loodusest". Tahaks ikka räigelt ropendada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Laurita
Kuupäev: 29. April 2011, kl 09.49

Saskia, kas said mu meili adre kätte?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 29. April 2011, kl 11.10

Hei-hei!

Minu kaal täna hommikul 89,9. Püsin küll ilusasti graafikus, aga pettunud olen natukene ikkagi. Olin enda arvates see nädal päris tubli, aga kõht on kogu aeg punnis ja ainevahetus ikka mega aeglane. Kiivid ja ploomid ka ei aita sad smiley. Uuel nädalal peab vist katsuma rohkem vett juua ja trenni tegema hakata.
Aga hea meel on mul, et sellest 9-st seal ees lahti sain. See nagu mingi mägi mul alati ees, millest allapoole enam ei saa. Loodan, et järgmisel nädalal ikka nii tubli olen, et see uuesti tagasi ei tule grinning smiley

Ilusat päikselist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 30. April 2011, kl 10.00

Tere!
Olin eile hommikuses vahetuses tööl ja unustasin õhtul kaalumise sootuks sad smiley Tegin seda siis täna ja number oli 59,6 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Saskia
Kuupäev: 01. May 2011, kl 13.29

hei,

minu nädal möödus nirult, eelmise nädala saavutatu oli kadunud.Olen tagasi seal, kust duelli algasin.sad smiley aga no ei anna alla, järgmisel nädalal proovin ikka paremini!
Laurita, sinu meiliaadressi sain kätte ja lisasin sinu tulemused ka tabelisse.
Meie seis on sel nädalal järgmine:

Krissmary: sel nädalal -0,4 kg, kokku -0,4 kg
Poolalek: sel nädalal -0,5 kg, kokku -0,8 kg
Nupi 123: sel nädalal -1 kg, kokku -2 kg
Laurita: sel nädalal +1,2, kokku -0,7 kg
Saskia: sel nädalal +0,5, kokku 0 kg


veel on puudu Bubbles (kes vist on sellest duellist lahkunud) ja Helikesekene.

jõudu meile järgmiseks reedeks ikka ilusaid miinuseid esitada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 02. May 2011, kl 08.47

Hei!
Minu hilinenud kaal: 93,1kg
Masendav confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Saskia
Kuupäev: 02. May 2011, kl 14.00

tere veelkord,

seis nüüd selline:

Krissmary: sel nädalal -0,4 kg, kokku -0,4 kg
Poolalek: sel nädalal -0,5 kg, kokku -0,8 kg
Nupi 123: sel nädalal -1 kg, kokku -2 kg
Laurita: sel nädalal +1,2 kg, kokku -0,7 kg
Helikesekene: sel nädalal +1,6 kg, kokku +1,4 kg
Saskia: sel nädalal +0,5 kg, kokku 0 kg

ei ole midagi öelda, Nupi123 juhib! teeme meie teised järgi!

uued numbrid 06.05!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 04. May 2011, kl 14.28

Hei!

Kuidas teil nädal kulgeb?
Mul on kõik käest ära sad smiley
Toidupäevik on tühi ja igasugused isud ka kallal, sh magusaisusad smiley
Kunagi kui kaalujälgijates käisin, siis mul oli iga kolmas nädal plussnädal. Tundub, et selles osas pole midagi muutunud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: poolalek
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.34

Nonii kaunid tüdrikud!

Minu tänahommikune kaal on 69,1 kg! Üritan Google tabelisse panna selle numbri!

Kuidas teil läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Laurita
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.37

Ma just astusin kaalult maha, ja rõõmuga võin teatada, et eelmise nädala kaalutõusule on vastukaaluks toimunud langus ja seda -1.5 kg. Ehk siis olen hetkel 106,2 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.52

Minu nädal läks nii nagu paar päeva tagasi kirjutasin. Ma pole toidupäevikut täitnud ja sõin kõike mida tahtsin ja see peegeldub ka tänases kaalunumbris.Kaal siis täna 91,5 ehk +1,6 kgsad smiley
Ilusale algusele selline masendav järgsad smiley.

Kui tihti te arvuti taha satute? Vaatan, et meie duellis kirjavahetus suht hõreconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Laurita
Kuupäev: 06. May 2011, kl 10.32

Mina sattun suhteliselt iga päev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 06. May 2011, kl 11.52

Hei!
minu kaalunäit oli täna hommikul 91,1kg. Pole just maailma parim tulemus aga lohutan sellega ennast et pole eriti päevikut pidanud ka ja eile oli kalli abikaasa sünnipäev mida sai ka poole ööni peetud.

Jõudu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 07. May 2011, kl 08.10

Terekest smiling smiley

Minu kaal näitas mulle eile hommikul 59kg......pole kõige hullem, aga võiks parem olla sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Laurita
Kuupäev: 07. May 2011, kl 10.52

Oh, kuidas tahaks tabelisse hoopis tänahommikust kaalu panna, mis on eilsest 700g veel väiksem grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Saskia
Kuupäev: 09. May 2011, kl 09.54

tere tüdrukud,

seis meil selline:

Krissmary: sel nädalal -0,6 kg, kokku -1,0 kg
Poolalek: sel nädalal -0,3 kg, kokku -1,1 kg
Nupi 123: sel nädalal +1,6 kg, kokku -0,4 kg
Laurita: sel nädalal -1,5 kg, kokku -2,2 kg
Helikesekene: sel nädalal -2,0 kg, kokku -0,6 kg
Saskia: sel nädalal -0,8 kg, kokku -0,8 kg

Laurita juhib! tubli! me kõik tublid, peaasi et ikka languse poole! kuigi ei ole see mitte naljaasi, eesmärk sai julge pandud,aga selle saavutamine on raske - liiga palju ahvatlusi iga päev teel eessmiling smiley minul vähemalt!
uued numbrid 13.05! ja siis koos kõikide ümbermõõtudega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Saskia
Kuupäev: 09. May 2011, kl 09.58

veel - ma võtsin meie tabelist Bubbles'i välja, ta on ilmselt kuhugi mujale läinud!

kuulge, kas te selle toitumise jälgimise juurde sporti ka teete? ja kui mitu korda nädalas?
ja kas saate iga päev selle söömisega kenasti toime tuldud? mul ikka raske, kui emadepäeval tort laual, ei suuda sellest ära öelda. Kas te lubate endale ikka väikest maiustamist, või üritate sellest täiesti hoiduda? mul on sellega probleemeangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 09. May 2011, kl 12.34

Hei!
Mina käin üle päeviti trennis. Ja ka kalorite üle söömine pole probleem. Mul muu jama - selle kõige juures kaal lihtsalt ei lange confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Laurita
Kuupäev: 09. May 2011, kl 12.38

Sporti kui sellist eriti ei tee, vahepeal käin enda lõbuks rattaga sõitmas ainult, kuid need ei ole ka mingid megaringid. Vahepeal kodus veel hulatan ja tiirutan graatsiakettaga. Paaril korral olen ka kalorinormi ületanud, kuid üldjuhul kui juba ette tean, et on mingi pidupäev, siis jätan selleks korraks meelega suurema varu, ehk siis ei söö hommiku ja lõunasöögi kaloreid nt täis ja jätan ka vahepala omad kasutamata ning magusaga on pmst selline lugu, et ostan poest iga nädal ühe tahvli tumedat šokolaadi ja siis jaotan nädala peale ära, mis siis teeb 15g päevas ehk siis umbes 3 ruudukest ja sellest ei ole hullu.

Olen ka käinud mäkis ja söögiplatsil öösiti pärast pidu, kuid needki olen juba igaks juhuks ettenägelikult sisse arvestanud. Ma lihtsalt otsustasin, et ei hakka endale midagi otseselt keelama, et kui tuleb häda millegi järele, siis ma ka seda söön ja ei stressa. Vastasel juhul ma juba tean, et see lõppeb mõne söömasööstuga.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Laurita 09.05.2011 12.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Saskia
Kuupäev: 10. May 2011, kl 07.48

minuga on selline paha lugu, et ma pean "käima nööri mööda", vastasel juhul läheb asi käest ära. samas on väga raske selliselt igapäev elada, seega ma olen justkui kahe tule vahel: et kas jälgida igapäevaselt etteantud kalorinormi (mille puhul ma pean endale eraldi sööke tegma, sest muidu läheb kohe üle, aga see on ikka tülikas iga päev endale ja perele eraldi toidud), või siis nautida elu ka. Ja elu nautida ma ei oska nii, et kalorinormi ei ületaks

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.