Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 15. July 2011, kl 22.29

Lõpuks ometi oli ka mul hommik, mil kaalunumbri üle rõõmustada sain (91,6) smiling smiley
Kaalun end igal hommikul ja kogu aeg ca 92,4 kandis olnud. Täitsa meeldiv üllatus oli täna tongue sticking out smiley
Järgmisel reedel kaaluda ei saa, kuna lähen sõpradega Leetu puhkama. Katsun meeles pidada, et enda söömist nati jälgiksin seal sest joogiga niikuinii kalorid lõhkismiling smiley aga kuna ikkagi puhkus, siis väga end ka piirata ei tahasmiling smiley
Järgmine kord kaalun end siis 25.nda hommikul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 16. July 2011, kl 07.23

Hei!
Unustasin ennast eile kaaluda, töna hommikul oli kaal minu suureks rõõmuks 88,8kg, Pisitasa astun õnneks kogu aeg allapoole. Tore kui Sul ka pisikesi edusamme tuleb, tean kui raske see on. Loodetavasti on Sul ka kahe nädala pärast miinus.

Ilusat suve jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 16. July 2011, kl 19.11

Täiendasin meie tabelit ka.


Sa oled väga tubli olnud! 3 kg on igatahes palju tublim saavutus kui 300 grammi. Kunagi ehk jõuan sulle järgi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 29. July 2011, kl 12.02

Hei, minu kaal 89,4, pähh, pole rahul aga võtan ennast kokku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 29. July 2011, kl 15.42

Hei!

Ma ka nädalaselt Leedu tripilt tagasi koos kahe lisakiloga. Õnneks hakkab nüüd uuesti maha minema, aga kaal täna ikka 92,8 sad smiley



Neljanädalane puhkus hakkab läbi saama ja ma pole midagi alla võtnud. Aga hea, et vaid 100gr juuressmiling smiley

Rullitamas ega rattaga sõitmas pole ka kordagi käinud.
Aga võtan siis nüüd endale uue vahe-eesmärgismiling smiley-nimelt mul kuu aja pärast sünnipäev ja selleks ajaks loodan sellest koledast 9-st oma kaalunumbris lahti saada. Kunagi peab ju sellest 90 piirist jagu saamasmiling smiley

Edukat uut nädalat meile mõlemale!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 06. August 2011, kl 14.43

Hei!

Minu kaal seekord 92,4. See nädal on küll selline allaandmise tunne olnud. Ma ei suuda end niipalju kokku võtta, et toidupäevikut täita ja veel vähem on mul iseloomu, et oma söömist kontrollida. Tööl olles on magusa isu ka koguaeg-aju vajab toitugrinning smiley.
Vaatame, kuidas järgmine nädal läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Kuupäev: 08. August 2011, kl 09.57

minu kaal puhta puus, 90,4, nüüd kibekiirelt tegutsema selle nimel et see enam suuremaks ei läheks....smiling smiley
Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Nupi123,Helikesekene, Laurita, Bubbles, Krissmary, Poolalek, Saskia
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 10. August 2011, kl 05.44

Hei!

Kuidas sul uus nädal alanud on? Mina olen üle pika pika aja suutnud isegi natuke toidupäevikut täita. Esimesel päeval sõin muidugi üle (112%), aga eile juba õnnestus vähem üle süüa. Täna kolmas päev, loodetavasti saab ka täna kõik kirja ja jääb normi piiresse. Mul vaja 20.-ndal pulma minna ja tahaks kahe nädalaga ikka kaks kilo alla saadagrinning smiley

Siin siis ka meie tabel:


Edukat nädalat ja et seekord meid ilusad miinused ees ootakswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.