Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 29. July 2011, kl 16.46

75,500 kohutav

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 30. July 2011, kl 05.51

Londiste kuidas sul kõhuga?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 30. July 2011, kl 08.54

Tere kallikesed! Ma kahjuks saan alles homme kaaluda, olen kodunt ära ja arvata on, et suur pluss ees, sest nädal toidukaalutasad smiley ja söönud kõike, mis ete juhtub, sageli ka väga hilja õhtul, aga samas olen palju ujunud ja laste järel jooksnud, et äkki ikka mitte veel päris kõige hullem confused smiley
Mul täpselt sama mure mis Londistel sad smiley looduslikud asjad ei aita ja keemiat ma ei taha sisse võtta, ühe korra elus võtsin mingit apteegilahtistit ja siis oli meeletu valu kõhus, lausa krambid. aga mul juba nädal aega jama. mul sageli nii, et kui kodurutiinist väljas, siis läheb kinni, aga seekord eriti pikaltsad smiley
aga loodan, Londiste, et saad korda ja ära kaalu nr vaatagi, see pole preagu adekvaatne. soovin sulle ilusat paranemist! Aivi ka, ära kurvasta, mõni nädal ongi niisugune. Memm, ega uus kaal ei pruugi võrrelds vanaga sama näitu näidata, nii et ära sellele liiga palju mõtle, alles paar nädalat hiljem näed, mispidi kaal reaalselt liigub. Karuke, armas, sulle ka palju jõudu-jaksu ja ärge siis pahandage, kui oma kaalu nr hilinen, esmaspäevaks loodetavatsi jõuan,
mul mehe ema sattus haiglasse ja on päris raskes seisus ja vennal samuti suured jamad kopsudega, nii et sel nädalavahetusel püüan oma armsaid inimesi lohutada ja nende tuju tõsta. Kalli-kalli-kalli, oleme tugevad!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 30. July 2011, kl 14.09

Tere kullakesed!

Ma väga-väga vabandan, et ennast näole pole andnud. Elan hetkel täitsa nii, et oma asju üles ei kirjutagi. Puhkan ja kui tööle lähen ülejärgmisel nädalal, siis hakkan jälle korralikult kõike kirja panema.
Kaalunumber näitab 68,3, nii et tundub, et olen säilitamise selgeks saanud. Nüüd peab ainult meelde tuletama, et kuidas see langetamine käiski 

Olin vahepeal maal vanemate juures ja siis nägin hästi, kuidas kaaluabi mulle mõjunud on. Lisaks jälgimisele, et kõik enam-vähem silma järgi vajalike kalorite mõõtu jääks, siis sain ehmatades aru, kui ühekülgne on mu vanemate toidulaud. Vanast harjumusest sellised toidud, mis ei sisalda just palju puu- ja juurvilja, palju valget jahu, halbu rasvu ja suhkrut. Neil kellegi kaaluga probleeme ei ole, aga mu gümnaasiumis õppiv õde on pidevalt väsinud. Rääkisin siis nendega toitumisest, ema sai aru, aga isa ütles, et tema küll mingit silo sööma ei hakka 

Karuke, kujutan vaimusilmas ette su vägevat aeda. Kus sa seal Rakvere kandis elad? Satun sinna päris tihti, vb tulen piiluma winking smiley

Londiste, sügav kummardus su ees. Oled oma enesedistsipliini ja sihikindlusega ikka üks super naine. Mul on see Jillian juba mitu kuud tagasi tõmmatud, a no lihtsalt ei ole seda pealehakkamist. Samas tunnen, et lihaseid oleks kindlasti vaja treenida. Selle dieetitamise osas olen sinuga 100% nõus. Mind paneb imestama, et inimesed, kes siin keskkonnas juba mitu kuud on olnud ikka dieedi kahjulikkusest aru ei saa. Ainus võimalus kaalu alandada on jälgida oma toitumist ja teha trenni.

Punased numbrid meie tabelis on kindlasti ainult suve kaasnähe, küll need sügisel jälle kaovad 

Minul ka seedimisega sama jama. Mõnikord ikka läheb ka mitmeid-mitmeid päevi. Mul aitab kiivi hästi, ainult, et need praegu nii vastikud kõvad. Vajadusel joon ka mingit seedimist soodustavat teed. A no tunne on küll vastik ja nõme ja punnis.

Karmee, ma ka ostsin omale ühed stretšid liibuvad püksid ja tunnen ennast nendega suht püssina  M-suurust jään ootama, küll ta tuleb ka tongue sticking out smiley

Aretha, ma loodan, et su lähedased saavad terveks.

Aga te ei arvaks kunagi ära, mida ma söön. Ise küll ei usu. Jõudsin eilselt peolt koju hommikul pool seitse ja kell 11 silmad lahti tehes tuli külmutatud pitsa isu. Täiesti ebanormaalne, aga just külmutatud pitsa. Tõin siis poest ja panin veel hunniku riivjuustu peole – ja no pole üldse hea grinning smiley Natuke sõin, see mul nii hommiku- kui ka lõunasöögi eest. Täna jälle välja, sõbranna tüdrukuteõhtu, nii et ilmselt komberdan jälle esimese trammiga koju grinning smiley
Kusjuures, meeste tähelepanu on ka suurenenud, kavaler kohe jagub grinning smiley

Olete mulle väga kallid! Ma loodan, et mu pikk postitus mu eemalolemise pattu natuke leevendas 

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 01. August 2011, kl 10.39

Ilusat augustikuu algust, armsad! Kaalusin lõpuks siis ennast, 58. Oh jah. Tänsest hakkan jälle korralikuks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 01. August 2011, kl 11.25

Terekest üle pika aja
Suvel ikka pole seda püsivust, reisimist ka omajagu. Sai see nädalavahetus lätis käidud. Nii, et jälle pikalt autos istumist, kuid minu üllatuseks jäi kaal samaks, juurde ei tulnud. Püsib reedene kaal 70,4kg. Teel olles saime ka paraja šoki, sest põrkasime põdraga kokku. Õnnetus oli ikka väga õnnelik, sest meie jäime terveks, auto sai veidi viga ning põder ka jooksis minema.
Mul sai ka tellitud Jilliani plaat, aga ei tea, kas praegu on mõtet alustada sellega, sest külalised on varsti tulemas, ning siis ei saa midagi teha ikkagi. Eks alustan siis, kui elu tagasi oma paika loksub.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 01. August 2011, kl 12.21

Nüüd ka tabel:



Järgmine kaalumine: 05.08.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 01. August 2011, kl 15.00

Nii, elus aga mitte veel terve spinning smiley sticking its tongue out

Kaal ikka sama, kõht ei ole üldse korras... Aga vähemalt ei ole enam nagu mingeid vaevusi... Täitsa olemas, tabel jäi jälle vähe hiljaks, aga minu muber ajab lausa naerma... Mul sõbranna ütles, et mul võib ka Magneesiumi puudus olla... Hakkasin neid võtma nüüd ja tundub, et mõjuvad... loodame siis parimat ning, et enam asi hulluks ei läheks...
Ja asun siis uuesti kaalu langetama, sest siin punktis olen ma juba olnud ja see kaal ei meeldi mulle üldse...

Lõuna- eestis käisin ka... Väga lahe oli aga, kui tervis oleks ka veel korras olnud siis oleks supper lux reis olnud... Valuvaigisteid ja vitamiine sai hulgim söödud smiling smiley

Mulle tundub, et suvi on selline kummaline aeg... Et tervis saab nii plaju kuumasid ilmasid kannatada, ning siis hoiab mul hetkel kõike kinni... Sest tervis on nagu on, aga ära ei anna keha ka midagi...

Aga mõnusat nädalat grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 02. August 2011, kl 17.56

Ma olen angiinis tagatipuks suvel,ravin ja käin tööl,muud ei jäägi üle,kaalumise peale eitaha hetkel üldse mõeldawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 02. August 2011, kl 19.25

Tere kullakesed! Mul ka raske aeg, mehe emal tervis väga kehv ja tagatipuks mu parim sõbranna lahutab. See tähendab, et eile oliu mu kodu rahvast täis, abi ja lohutust vajavad kallid inimesed kõik..ja kuigi ma plaanisin terve augustikuu korralik olla, siis mul pole 2 päeva olnud aega ei toitu valmistada ega kaaluda, olen muudkui midagi näksinud ja kaloreid kindlalt ületanud. Täna tegin vähemalt ühe sörgiringi, aga motivatsiooni pole üldse. Nii mõttetu tundub kaloreid lugeda! Tahaks pigem, et kõigil oma eludega oleks kõik korras. Aga mul ka jätkuvalt seedimine korrast ära, närveerin vist liiga palju ja eks seegi annab oma osa, kui nii kaootiliselt süüa, eilne õhtusöök oli vist alles kl 22smiling smiley Ja tegin kodus ise mustikajäätist, vahukoorest ja kondenspiimastgrinning smiley

Head tervenemist Aivi ja hoia ennast!

Londiste, ära muretse, küllap saad oma kaalu taas allapoole liikuma! See on mingi faas, kus keha mõtleb ilmselt. Ja oled küll ilus ja sale, ära siin üritagi vastu vaielda!

Mis Karuke teeb? Kohe imelik, et pole temast nii ammu kuulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 05. August 2011, kl 07.39

Tere hommikust kullakesed!
Kõigepeale tahtsin vabandada, et ma pole endast märku andnud ja jätsin teile ütlemata, et võtke mind tabelist maha. Suvepuhkused tulid peale ja netti ei saanud üldse vahepeal. Väga tublid olete, et nii kaua olete siin foorumis vastu pidanud ja üksteisel toeks olete.

Palju edu teile ja et te kiiremini oma soovkaaluni jõuaksite!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 05. August 2011, kl 08.15

Tere hommikust! Täna hommikul vaatas vastu 57,4 ehk siis 0,6 on taas tagasi tehtud. Eile ma ületasin ennast ja lisaks hommikusele jõutreeningule tegin veel õhtuse rattaringi. Nüüd on lihased valusad ja ootan juba hirmsasti hommikukohvi ja -putrusmiling smiley Kalli-kalli ja ilusaid numbreid kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 05. August 2011, kl 09.53

Hommikust,

Oi, kui kiire ja tegtsemist täis mu päevad on grinning smiley Kaal on mul 59.7 ja seega ta ikkagi hakkas langema… Kalorid on mul ikka üle läinud ja mõnel päeval ikka väga korralikult grinning smiley Aga pole hullu… Kaal langeb jam eel rõõmus…
Olen käinud nüüd paaril päeval metsas ja korjanud mustikaid… Talvel hea sügavkülmikust kohe võtta, kui isu peaks olema grinning smiley Ja eile sain natukene kukeseeni ka… Ja praadisin neid kodus võiga ning sõin… Lihtsalt vaimustav, kui head need olid smiling smiley
Ühel päeval siin kukkusin ja väänasin jala välja, seega trenni ei ole saanud korralikult teha… Aga üldiselt olen supper õnnelik, et kõik hästi ja rõõmsalt möödub…
Mind ajab naerma see, et ma loen ilusti kaloreid aga, kui on üle siis see mind ei morjenda…
Mul on viimasel ajal selline küpsiste isu, et roni või mööda seinu ülesse grinning smiley Ja jäätist tahaks ka… Ja olen neid ka söönud grinning smiley Suvi ju ikkagi ja kui kaal langeb siis seda huvitavam…

Kallistused

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 05. August 2011, kl 15.06

Ilusat päeva


minu kaal 86.3eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisbeth
Kuupäev: 06. August 2011, kl 10.12

75,500 minu kaal

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisbeth
Kuupäev: 06. August 2011, kl 10.13

aivi kaal siis,maitea mul üldse ka eilase siia enam sisse,muutsin parooli aga nüüd angu teise nimega mis kunagi oli tehtud sain sisse

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 08. August 2011, kl 10.14

Tere üle pika aja
No mitte kuidagi ei jõua siia, päevad on nii sebimist täis.

Tabel meil seekord selline:



Järgmine kaalumine: 12.08.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 08. August 2011, kl 11.01

Tere hommikust...

Huvitav, et mis Karukesega on juhtunud... ta oli alati meil siin hommikuti säramas ja kohvi joomas... Aga nüüd pole juba pikka aega temast midagi kuulnud...

Ma südamest loodan, et ta lihtsalt ei ole jõudnud või ei ole tal elektit või netti... Aga, et ta ise ikka terve oleks...


aj tänud Karmee, tabel on meil ilus grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 08.08.2011 11.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 08. August 2011, kl 11.37

Hommikust! Ma ka mõtlen Karukese peale, peaasi et tal ja tema perel ikka kõik hästi oleks! Olge ikka tublid ja palju rõõmu ja ilusat suvelõppu! Mul oli nii tore nädalavahetus, jõime koos õega 2 liitrit veini ära grinning smiley ja söödud sai ka laupäeval ikka mehemoodi, nüüd mul lapse sünnipäev tulemas ja teen siin plaane, mida ja kuidas kokata, otsin netist põnevaid retsepte.
Mul on veel see mure, et juuksed on peas kuidagi lahti,eluaeg mul on hästi pikad ja paksud juuksed olnud, aga nüüd igakord kammides tuleb ned korralikult ära, isegi rasedana polnud nii. Kui varem ei mahtunud käega ümbert kinnigi võtma, siis nüüd tunduvad nad kohe kolmandiku võrra õhemad. Ja ma ei oska muud süüdistada kui et olen vähem söönud - sest võtan toidulisandeid ja püüan ikka palju tervislikku menüüsse lisada, aga ju siis on ikka vähevõitu! Püüan nüüd hästi jälgida, et söön rohkem ja teen iga päev trenni, aga et need kalorid tuleks just tervislikest, vitamiine ja mineraale täis toiduainetest.
Kaunist nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 08. August 2011, kl 12.06

Aretha, mul ei ole paksud juuksed aga viimase kahe nädalaga tuleb ka kuidagi rohkem neid, kui muidu... Ma mõtlesin, et see mingi minu kiiks peale seda, kui mul seedimine korrast ära oli... Aga tundub, et sul sama jama... Ma võtan ka toidulisandeid, et aineid puudu mul ei jääks...

Meil käivad asjad ikka koos grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 09. August 2011, kl 08.41

Tundub küll, Londiste! Hihiismiling smiley Äkki nsaame koos jagu ka? Ja see pidi käima ka periooditi, et juuksed hakkavad langema, äkki läheb üle millagi...Igatahes ma võtsin nüüd plaani, et kaal kaaluks, aga kahvatu hõredate juustega mutt ka väga ilus ei ole, nii et ma kavatsen hakata nüüd sööma iga päev 1800-2000 ja lihtsalt rohkem end liigutama. Eks kui püksid enam jalga ei lähe, siis tõmban jälle natuke vähemaks. Sest ma olen ju võtnud juba pool aastat peaaegu igapäevaselt lisandeid, mis sisaldavad teoreetilislet kõiki vajalikke aineid, aga pole mingit tulemustsad smiley Pudeli kalamaksaõli tarbisin ka kevadel ära. Linaõli hakkan ka nüüd tihedamalt tarbima, mulle ikka seee maitse juba nii hakkab vastu, aga ilu nõuab ohvreid tongue sticking out smiley
Ma tegin täna juustele muide mingit eriti jõledat maski, sibul tükeldada ja konjakis lasta seista ja siis saadud tõmmis peanahka hõõruda. Haiseb kohutavalt, aga mul õnneks pole tähtsaid sündmusi ees kuni nädalavahetuseni, et ehk saab selleks ajaks lahti grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 09. August 2011, kl 11.48

Ma söön ka rohkem ja tarvitan ka vitamiine ja lisandeid... Ju siis aeg selline, et juukseid tuleb rohkem, kui tavaliselt...
Ja mina ei suudaks seda konjaki-sibula maski teha, sest liigun palju ringi ja siis vist hoiaksid kõik minust eemale grinning smiley

Ps. mina söön/joon nüüd kõrvitsaõli, sest linaõli ei läinud enam alla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 09. August 2011, kl 16.00

Kõrvitsaõli on hea mõte, mulle seemned jubedalt maitsevad smiling smiley Aga muide selle maskiga on nii, et nüüd pole enam lõhna tundagi, see konjak ilmslet aitab grinning smileygrinning smiley..sest muidu paljas sibul ise pidi nii olema, et on juustes veel kuu aega hiljem tunda grinning smiley
Täna käisin kulme kitkumas ja kosmeetik küsis mu käest ekstra et kas ma kasutan mingeid spets vahendeid et mu ripsmed olevat hästi tihedad ja pikad. Ma pole küll muud teinud kui aegajalt õlisid võtnud sisse - aga ma muidugi ei värvi ka ripsmeid kuigi sageli. See tegi kohe tuju paremaks, et vähemalt ripsmekrqarvad pole välja langenud grinning smiley ja ta soovitas ka juustele teha klassikalist maski munakollane, oliivõli + mesi, et temal olevat väga aidanud, eks proovin ise ka järgmisel nädalal järele. aga nüüd ma hakkan sööma sest täna jäi mul lõuna vahele ja nälg tapab grinning smiley ja õhtul tahan kindlasti rattaringi teha. edu sulle ja ole tubli, loodame et kuuleme varsti midagi ka karukesest ja teistest.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 12. August 2011, kl 08.37

Hommikust, minul 58,1 - olen söönud keskmiselt 2000 kcal päevas ja treeninud iga päev. tundub et see 58 ongi mulle selline hea ja sobiv kaal, seal ümber mul see muudkui keerleb. aga nüüd ma torman vaaritama, mul homme pojakese sünnipäev ja 40 külalisele vaja toidud teha, mul täna juba 1 tort valmis tehtud ja ise ka vahukoorekreemi limpsitud smiling smiley ilusat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 12. August 2011, kl 08.48

Hommikust tüdrukudspinning smiley sticking its tongue out

Minu kaal siis ka nädalaga pisut langenud,juba arvasin,et hakkabki tõusma-hea ,et niigi läks...
minu kaal siis täna 85,7
tsau

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 12. August 2011, kl 15.49

Heipa,
mina olen täpselt samas kaalus, mis nädal tagasi... seega kirja 59,7kg grinning smiley Minu söömiste juures, on see lausa supper mõnus uudis grinning smiley


Tubli Memm, et said kaalu jälle alla liikuma... Mul on hea meel kohe smiling smiley

Aretha- Sa ju ka nii peenike, et pole see 58,1 üldse halb tulemus... Ja seda möginat limpsin ma ka ise, kui midagi küpsetan... Nii maitsev kohe ja nii patune spinning smiley sticking its tongue out
Ja pojakesele sünnipäevaks: Palju-palju Õnne ja jaksu ning palju päikest ja rõõmu...

Ise sõidan jälle Tallinnast välja ja neid toite ei kujuta ettegi, et mis me seal sööme ja joome ...



PS! Mul juba süda täitsa valutab Karukese pärast... Mul on tunne, et midagi tõsisemat on juhtunud... Ei tea, et kui ma saadaksin Kaaluabile kirja, et kas nad siis saadaksid selle Karukesele edasi? Sest siis ei pea nad mulle tema e-maili avalikustama ja meie saaksime teada, et kas temaga kõik korras on... Aga ma veel mõned päevad ootan ja siis võtan midagi ette...


Kallistused

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 12. August 2011, kl 18.25

Õhtust


Minul ka karuke päev otsa mõtetes,hoian pöialt,et temaga midagi juhtunud ole,et lihtsalt netiga mingi jama

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisbeth
Kuupäev: 13. August 2011, kl 06.38

Tere minu kaal 74,800-aivi kaal .Imelik tõesti,et karukest polesad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 14. August 2011, kl 14.46

74,800 minu kaal siis,nii vaikseks kõik siin jäänud,kõigil palju tegemisi,nagu mul omalgi,ilusaid suvepäevi lubas veel augustissewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. August 2011, kl 09.48

Tere mu imearmsad.meile lõi 2 nädalat tagasi välk sisse,arvuti ja väga palju muud puruks,olen võõrasarvutis ja ei oska seda käsitleda.sorry mingid jooned kurat nendega,kaal 77,ei teamillal kõik korda saab ja uuesti siia saan,ärge mind palun maha kandke,mõtlen igapäev teile,no on mul ikka jamasid pidevalt.tahaks teid kõiki kallistada ja lugeda aga aega on veel mõni minut,te ei kujuta ette kuidas ma teist puudust tunnen,toitun taju järgi ja lisaks läks kaal ka kurivaim segi ja andis otsad.aeg otas,suured kallid ja oodake mind ikka ära,kuigi pole õrna aimu millal ja kuidas siia saan.igatsen,igatsen teid väga.suured kallid,olge tublid.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.