Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 15. August 2011, kl 10.02

Terekest

Meie tabel:



Järgmine kaalumine: 19.08.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 15. August 2011, kl 11.12

Päivää

Nii tore,et karukesega ,kõik okeysmiling bouncing smiley
Mul südamest hea meel ja üle jäänud viperustest saab alati jagu,võtavad need aega,mis võtavadspinning smiley sticking its tongue out
kuid kaunist päeva kõigile,lubab kaunist ilmasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 19. August 2011, kl 08.57

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out
Minu kaal 85.4

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 19. August 2011, kl 09.38

Tere kallid!
Minu number 68,3 smiling smiley Nädala alguses oli ikka kõvasti suurem, aga punnitasin ikka nulliringi. Annan nüüd teile kõigile lubaduse, et järgmisel nädalal on miinus!

Mind tabas eile äratundmine, et mul on ainult üks paar pükse, kõik teised on suureks jäänud. Samuti on suured seelikud ja pluused ja no kõik asjad smiling smiley Tõin maalt õmblusmasina ja hakkan nädalavahetusel kappi revideerima, loodetavasti annab enamus asju parajaks õmmelda. Ja kui õnnelik ma olen, et kaalu langedes jalanumber ei vähene, muidu oleks ikka täielik jamadus smiling smiley
Peale palgapäeva tuleb igatahes suurem sügisriiete šopingutuur ette võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. August 2011, kl 08.47

No tere hommikust mu nukukesed!Kõige pealt,ostsin uue kaalu ja selle nr.79,3 no olen ikka mina tubli.Aga tühja sest,väike lootus et esmaspäevast võetakse mõni ravim vähemaks,ei hakkagi sellel rohkem peatuma kuna mis siin halada!Lugesin nüüd ka teie poste minu ära oleku aeg ja küll oli palju juhtunud!Issand ma poleks elu sees uskunud et minust saab arvuti friik aga teiega koos olin alati jube õnnejunnis,nüüd kui olin maailmast ära lõigatud olin lausa peast segi,ma kohe füüsiliselt tundsin teist puudust,olen nii kõvasti teisse kiindunud et olete mulle teine pere ilma liialdamata!Küll tegi südame alt soojaks kui lugesin et otsisite mind ja siiralt tundsite muret see oli midagi vapustavad sest tönnisin jälle et keegi ka hoolib minust,jube armas teist,olete mulle nii kallid!
No ja nüüd lühi kokkuvõte minuga juhtunust,elan nimelt tegelikult V-Maarja kandis ja meie tormid on tuntud üle eesti,nii et saime täie rauaga,õnneks põlema ei läinud midagi aga puruks lõi kogu tehnika,isegi koera karjus andis otsad.Praegu sain oma läpaka kätte aga päris palju asju läks tuhaks seest!yawning smiley.Mis oli eriti kummaline et vannitoas oli ka kaal ja peale tormi hakkas see igasugu vigureid tegema,sellele ei oska seletust anda aga peast segi läks ta küll,ostsin siis uue.
Veel uudiseid,hakkasime majale lisa ehitama,nüüd juba uus vundament paigas ja teeme L kujuliseks,kuna praegu elasime ja veel elame ostetud 5a tagasi nii öelda onnis,sauna ja garaazi koos kuuriga saime valmis,nüüd siis vaikselt uue osa kallale,nii mõnna tunne!Mis aga nati kurb et aia plaan muutus ja kopad sonkisid kuramuse palju segi,aga siin jälle ka omad plussid,mulle pikaks ajaks tööd ja ka uute mõtete jaoks ruumigrinning smiley
Vaatasin ka meie tabelit ja see ju ausalt öeldes täitsa ilus,mina muidugi panin nüüd täie rauaga kõigile ära.
Mu väike Londiste sa ju tegelikult ikkagi mini kaalus ja sind tundes on sul peagi kõik jälle nii nagu tahad,tean minagi mis tähendab toitu endaga kaasas kanda nädala või enam,praegugi olen kui õhupall!
Aretha on meil ikka super modell ja lisaks jube hakkaja.Lugesin teil juustega probleem see jah tavaline kui kaalu alandad,väga head on muidugi muna ja sooja õli mask,sisse hõõruda ja hoida 20 min,kui õli on jahtunud maha pesta ja see on natuke raske sest muna ei taha välja tulla,eelistan ise muna kollast siis on kergem pesta aga mulle aitab suht hästi ja loputan nõgese veega,blondid seda teha ei tohi lähete roheliseks peastsmiling bouncing smileySuper on muidugi ka riitsinuse õli aga see jälle kleepup kuigi tulemus on väga hea.
Memmeke ka ilusti kaalu languses!Kuidas sul kohvik toimib?
Liisake mulle teeb alati suurt rõõmu kui me suudaks säilitada kui mitte langetada hetkel ja see sul õnnestub,jube tubli,edu sulle poes käimisel!
Aivi on mega tubli,küll tahaks ka jälle sinna kanti sest juba seal olles oli palju kergem tunne ja peake hakkas juba tõusma sest tundsin end juba nati paremini selles kehas!Tubli oled!
Karmee sa me kullapai tabeli tegija mul vahest kohe kahju et sul see koorem seljas aga samas on see nii ilus vaadata,mina olen põmmpea arvutites!Jaksu sulle nii kiirel ajal ja suured tänud tabeli eest!
Vot nüüd sai teine lähker ka otsa,ei teagi praegu mida edasi teha sest tuul on nii kõva ega hästi seal olla ei taha!
Suured kallid minu ja mu pere poolt!Olen taas igal hommikul kuke eest ja kiren nii mis jaksan(juhul kui kadunud olen siis ilmselt asi jälle p....)
Kaunist nädala vahetust ja oh issand kuidas ma ootan teie kirjutisi!KALLID,KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 20. August 2011, kl 11.09

No hommikustspinning smiley sticking its tongue out
Lõbus oli kohe lugeda karukese kirjutist
Kohvik või kiosk,ei oskagi nime anda, töötab ikka,kuigi jah aega võtab see,et inimesed seda armastama hakkavad
kuid kuu aja pärast,pisut muutub ta ,panen oma käsitöö müüki ja veel mõtlen ,mis sobiks müüa
ja kohvi ja saiakesed jäävad ,siis lisana ja muud pudi,padi
veel on see uudis,kuigi mulle ei meeldi seda kuulutada,siis täna saab memmeke 52 aastaseks,seoses sellega soovin teile kõigile ilusat ja rõõmsat Eestimaa sünnipäeva ja minge ÖÖ laulupeole,kui võimalik ja mina katsun siin soomemaal oma eestlastest sõpradega laulu üles võtta.

Nii,et PALJU ÕNNE EESTIMAA ja muidugi eesti rahvassmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. August 2011, kl 11.18

Kulla kallis Memmeke palju ÕNNE,TERVIST ja kõike mida hing soovib!Sa ju alles lapsekingades,vähemalt pool elu veel ees!Laulame siis täna ühes koos ja suured edud sulle sinna maale!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 20. August 2011, kl 22.33

Kallis Memmeke, kõike kaunist ja su kõige hullumeelsemategi soovide täitumist! Edu kohvikule kja kõigile su ettevõtmistele! Kalli-kalli-kalli palju õnne sulle kullake!

Oii kui tore jälle Karukese vürtsikaid kirjutisi lugeda, ma ikka tõesti tundsin puudust meie kukekesestsmiling smiley loodan koos sinuga et saad ühe rohu pealt maha ja et su tervis ikka paremaks läheb!

Kaalu rindel mul muudkui ka tõuseb ilusti, 58,7 oli eile hommikul ja täna veel hullem kindlasti, sest tegin sugulasele juubelipeo ja olen jälle küpsetanud päevade kaupa. mul augustikuu ongi üks sünnipäevade kuu, ja siis olen alati kõige paksemsmiling smiley aga ma ütlen ausalt. mul on hea meel et mu kaal natuke tõuseb sest nägin pilte endast kus ma olen tõesti juba nagu lahja lehm grinning smiley
ja üks mu meessõber ütles et tema arvates olen ma natuke liiga kiitsakas, soovitas kanda heledaid pükse et vormikamana paista smiling smiley
ja siis lugesin veel selle kurikuulsa nõukaaja inimsööja naise mälestusteraamatut "Ma armastasin kiskjat" , kus ta ütles et kui ta oli vanglas tükk aega ja teda hoiti kartsas vee ja leiva peal, siis ta oli nagu luu ja nahk, kaaludes 56 kg 170 cm pikkusena, ma siin vahepeal olin ju ka 56 aga ise olen pikem, nii et ma ei taha küll välja näha nagu nälginud vang grinning smiley
muide see on vähga huvitav raamat, mulle üldse elulood meeldivad hirmsasti.
aga ma nüüd söön iga päev 2000 kcal kanti, aga teen kõvasti trenni, see mul alati tõstab kaalu. mult mitu inimest on siiralt murelikuna küsinud et kas tervisega ikka kõik ok, et küllap siis mul ikka see normaalkaal kuskil 60 ringis.
ja muide see munakollase ja õli mask aitas juba 1 korraga! täiesti uskumatu, juuksed nagu teisel inimesel. elagu loodussmiling smiley
Aga järgmisel nädalal ma lähen jälle kooli ja tööle nii et siis pole enam eriti aega kaloreid lugeda, aga eks siis näeb kas olen nüüd harjunud normaalselt elamasmiling smiley mõnusat pühapäeva kõigile mu armsad!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. August 2011, kl 06.45

Tere hommikust kullakesed!
Mina siin nagu lubasin.Tuhat ja tuline kui heameel mul oli et Arethal jagus aega siia tulla,sest ma nii janunen teie juttude järgi,päris segi läinud eitsmiling bouncing smiley
Arethake see on tõesti tõsi et meil mingi aeg kui oleme kõhnad tekib kõverpeegli efekt ega hästi enam ei tunneta seda kõhnuse piiri,vähemalt minuga oli nii et teised juba ütlesid et kuule kas oled ikka terve ja mees nurises rohkem,sest tema meelest olid puusa kondid nagu sarikad püsti aga ise tundsin et võiks nati veel maha võtta.Mul on sinust oma pilt tekkind ja see on vägagi ilus,kuigi pole näinud.Mul heameel et loodus võitis,teinekord me lihtsalt ei usu sellesse aga proovida tasub ikka.Jube vahva et lähed kooli,mina ootan aianduse kursuseid meie kanti ja lähen sealt tarkusi ammutama,nende kaeve töödega on juhe ka endal kokku jooksnud ja ei teagi kuidas planeerida et ilus jääks.
Mina veel ei oska ilma abita süüa,kipub üle minema ja mitte vähe ja mul on tunne et minusugune ilmselt jääbki siia,sest isegi kui saavutan hea tulemuse tean et ravi jälle mingi aeg kordub ja olen rajalt maas.Nii et jah arvan et jään siia väga kauaks aga mulle see meeldib sest ikka on väike suhtlus,kuna suurema osa ajast olen ikka õksi nagu karu ikka.Ja ega sellest rahast jõukaks ega vaeseks ka ei jää,samas vastu saan väga palju teie näol.Praegu uue kohvi järgi ja täna saab vast õues tööd teha enne saadan oma raasukese piiri taha.Kaunist pühapäeva!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. August 2011, kl 07.33

Tere taas kallikesed!
Eile sai saunas käidud ja nuta või naera,alumist osa jälle ei näe,kõht jääb ettetongue sticking out smileyTäna saab analüüsid kätte ja saan teada kas võetakse üks rohi vähemaks ,see oleks juba midagi.Siis ehk natuke saaks kaalu alla poole.Aga ei ennusta siiski praegu ette,see on tänamatu töö,lihtsalt ajan oma rida ja eks siis paistab mis saab!Oootan teid väga siia!
Praegu aga tööle,aed ootab.
Ilusat nädala algust,olge tublid ja suured,suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 22. August 2011, kl 12.38

Ahhoi
Palju õnne memmele.
Mina satungi siis siia, kui tabel vaja üles panna. Meil ka ehitus käsil, aitan ka oma nõu ja jõuga.

Tabel meil aga järgmine:



Järgmine kaalumine: 26.08.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. August 2011, kl 07.25

Tere hommikust kullakesed!
Aitäh tabeli eest,mina olen ikka kõigist eessmiling bouncing smiley
Mure mis on Londistega juhtunud,see pole küll tema moodi et näitu ei näita,kas tõesti sattus haiglasse?Tahaks loota et ple midagi väga tõsist juhtunud,kuid süda juba valutab.Oootan väga ,anna endast märku!
Karmee,täitsa mõistan sind et ehitusega pole aega,ka mina olen täiega selle sees ja tööd on tapvalt.Edu sulle sinna!
Kus te mul kõik olete,igatsen,igatsen!
Arstil käidud ja pisut on parem analüüs,mangusin et võtaksime midagigi vähemaks ja sain ühe tiba tillukese rohu vähemaks eks paistab kas sellest on väheke abi.
Tulge ikka siia ka kas või paar sõna,ootan väga!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 23. August 2011, kl 08.24

Hommikust kullakesed!
Nii vahva karuke, et ühegi rohu vähemaks said! Mina ka Londiste pärast mures, jube eile mõtlesin ta peale, pole üldse tema moodi mitte näitu anda...aga loodame, et sul on lihtsalt seoses algava sügisega nii palju tegemist!
Mul algas nüüd kool jälle, nii et satun siia natuke vähem kui suvel, aga teisest küljest mul on ka natuke hea meel, sest vahepeal mulle hakkas tõesti tunduma, et ma mõtleisn juba poole oma ajast kaloritele ja sellele, mida homseks süüa.
Karmeele ka jälle suured tänud meie imeilusa (minu poolt punase küll) tabeli eest, mis me küll sinuta teeksime?
Kas keegi teist on teinud kunagi mõnda toidutalumatuse testi? Mullöe hakkab vägisi tunduma, et ma vist ikka ei talu rõõska piima, nii sageli on pärast piimatoodete söömist halb tunne sees, kõhus keerab. Ükspäev käisin kinos ja sõin enne seda jäätist. Lõuna oli olnud 2 h tagasi. Ja siis filmi ajal hakkas mul äkki kohutavalt paha, iiveldas meeletult. Filmi lõpus läksin kohe suppi sööma ja siis läks üle. Eks see võis olla ka veresuhkru tõusust-langusest, aga siiski, lapsest peale olen ajuti kannatanud seedimisvaevusi ja siis ei teadnud ju keegi talumatusest tuhkagi. Mõtlesin eile, et katsetaks natuke aega ilma piimatoodeteta, siis saaks kohe aru. Eile ei söönudki piima ja tõesti oli parem tunne, aga täna hommikul oli selline nali, et ma teen ju kaerahelbepudru alati eelmisel õhtul valmis, et hommikul ainult soojendamise vaev - ja ma tegin selle siis sojapiimaga, aga mees ei teadnud ja tahtis mulle hommikul rõõmu teha, et puder juba laual kui ma ärkan ja oli sellel soojendades piima juurde pannudsmiling smiley ja ega ma siis ikka pirtsutama ei hakanud kui tema nii armas ja tahab lasta mul kauem magada. ega siin elu lastega, kes vajavad ju piima ja ma ei saa ka kõiki toite endale eraldi teha, vbla tuleb ikka lasta vereproovist kontrollida.
Vot nii, aga ma siis nüüd ka asjalikuks ja olge ikka kõik sama vahvad edasi ja palju jõudu teile tublidele ehitajatele Karukesele ja Karmeele ja loodame oma Londistekesest ka varsti midagi kuuldasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 23. August 2011, kl 18.40

TERE minu kaal 75,hilinemisega ,vabandan,piekmad tööpäevad ja nv ka olin tööl ja veel külalised ,aeg lendas käestwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. August 2011, kl 08.21

Tere mu sõbrakesed!
Teate nüüd on vist küll kuri karjas,sest meie Londiste pole endast märku andnus,issand kuidas süda valutab!Annaks jumal et kõik on korras ja ta tervise juures!
Läpakas andis eile otsad.Lapsed tõid ühe oma arvuti,õpin uuesti käsitlema,sest olen ikka juhmard.Kaal isegi langeb,praegu küll vähe kuid loodan reedeks päris ilusat nr,küll om hea meel et niigi läheb ja see ainult üks ravim mis sai vähemaks võtta aga laseb taas mul end inimesena tunda.
Eile käisin seenel,seeni maru palju mina korjan ainult riisikaid ja kui leian siis või seeni ja puravikke.Küll on kahju aga et väga palju ussitanud.Täna lähen uuesti.
Aivi sellest pole ju hullu et hilinesid,peaasi et hoiame end ikka rajal.
Mu kallikesed,tulge ikka siia ka,tean et teil kõigil maru kiire aga karuke igatseb väga!
Londiste palun näita end,süda valutab hirmsasti!
Praegu tsau ja suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 25. August 2011, kl 22.49

Mina ka Londiste pärast nii mures! Aga ehk ta homme ilmub välja, ootan väga.
Ma kardan homset kaalumist hullupööra, sest täna sõin küll vähe kcal aga jube palju õunu. Kogu nädala tegelikult olen iga päev söönud vähemalt pool kilo puuvilju ja olen küll jäänud kcal piiresse enamvähem aga tasakaalu pole ollagismiling smiley ja üldse kuidagi mind on vallanud ükskõiksus kaalu suhtes - nagu tänagi, ma mõtlesin küll 9 ajal õhtul, et enam ei söö, aga siis tekkis selline tunne, et äh, mis vahet seal on, varsti õunaaeg läbi ja sõin täiegagrinning smiley kuigi poleks üldse raske olnud end tagasi hoida aga kuidagi nii suva oli.
samas ise võtsin täna arvelt viimase raha välja et kütust osta, tööd kuskilt ei paista ja kujutage ette ma suutsin naabri auto välja tagurdades ära mõlkida! sellised asjad juhtuvad mul alati just siis, kui rahaga mured.
mees tuleb esmasp tööreisilt tagasi, ma ei teagi, kuidas talle seda rääkida confused smiley
aga teisalt oli õnnelik õnnetus, sest kõik on terved ja elus ja see on ikkagi põhiasi, rahaga on alati nii et tuleb ja läheb ja tema olemasolu õnnelikuks ei tee, ainult puudumine vahel häirib!
homseni siis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. August 2011, kl 06.22

Tere armsakesed!
Arethake ära üle muretse,sest tegelikult tähtis ikka see et kõik terved.Ka mina sõitsin eelmine nädal parklas konksu otsa ja teine autojuht vabandas rohkem kui mina sest leidis et temas oli ka viga et parkis liiga teisele ette ja koju jõudes rääkisin nagu oli ,mul küll sai kannatada ainult nr. märk aga tunne oli ikka paha.Nii et saan aru et see mugav teema ei ole aga usun väga et mees mõistab ja kõik laabub.Mis puutub söömisesse siis võidki ju lõdvemalt võtta sest talveks peabki vitamiine koguma ja tõesti varsti see aeg ju möödas kui saame midagi värsket ja puhast nii et söö kullake ja ära üldse kurvasta,oled meil ju ideaal kaalus ja veel vähemgi.Oled mega tubli ja suurd paid sulle!
Mul ka raha tuleb ja kohe läheb kuigi olwen väga säästlik,kõik ju super kallis ja ta kurask ei kasva puu otsas.Aga ikka tuleme toime ja mõtlen ikka et mõnel pole ju sedagi nii et ei nurise ja elame edasi ,on ju.moody smiley
NÜÜD SIIS KAALUST TÄNA SIIS 77,4spinning smiley sticking its tongue outolen väga,väga rahul mis seal salatasmiling bouncing smileyEi tea kas tõesti hakkan taas langema alla poole küll see oleks maru,ehk hakkan ka taas alumist osa nägema!
Jumal küll kus on meie sõbrake Londiste?Mure kasvab iga päevaga suuremaks!
Loodan etka teised tulevad siia ja kõik ikka korras ja terved!
Suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 26. August 2011, kl 10.38

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Minu kaal siis täna 85.0
loodan ka ,et Londiste on terve ,ja varsti ilmutab end
kaunist päeva teile

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 27. August 2011, kl 07.35

Hommikust! Mul kaal sama. Eile sõin küll jube palju ja veel kodust väljas ka aga ei läinud kõige hulleminismiling smiley natsa tõbine tunne ka, jõin õhtul teed rummiga, nüüd on kohe parem oleminesmiling smiley Täna mul ka hirmus kiire ja töine päev, eks homme kirjutan pikemalt! Londistet ikka ootan ja Karukese üle nii rõõmustan! Ikka vahva, et su suurele tööle nüüd ka tulemust hakkab tulemasmiling smiley ja Memmele ka õnnitlused winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 27. August 2011, kl 08.23

Tere ,minu kaal 74winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. August 2011, kl 07.36

Tsau kallikesed!
Mul kaal langeb praegu ilusti,olen õnneliksmileys with beer
Täna ruttu muru niitma kuna lubas ju pikalt vihma ja siis ei taha hästi seal koperdada.
Londistega on midagi lahti,täiega süda valutab.Kui asi oleks netis siis arvan et tal on palju sõpru ja kuskil oleks ta ikka saanud siia kiigata,vähemalt näidu andnud!Loodan väga et ta ikka peagi on meiega taas!
Aivi maru tublithumbs upjätka samas vaimus ja varsti 6 ees!
Aretha sul ideaal kaal,oled raudselt kaunis selles kehas ja nii loodan et ka mina saan ehk 6 ette,see oleks ka mulle jube suur saavutus.Parane ruttu!
Nüüd tööle!
Suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 29. August 2011, kl 09.38

Tere kullakesed
Londiste pole meil juba 2 nädalat märku andnud. Me juba muretseme sinu pärast.
Vaid 1 nädal on lõpuni jäänud.
Minul on üldse järg käest läinud - aga luban, et võtan end uuesti kokku.

Meie tabel on seekord selline:




Viimane kaalumine 02.09.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 29. August 2011, kl 10.02

Aitäh Karmee! Mina ka mõtlen iga päev Londiste peale, loodan südamest, et tal on lihtsalt hirmus kiire aeg! Aga Karuke, sa näed raudselt juba üsna varsti oma 6-ga algavat kaalu, ma luban sulle!smiling smiley
Täitsa naljakas oli vaadata, kui punane see minu rida seekord on! Peaks end tõesti lõpuks kokku võtma ja vähemalt viimase nädala üritama miinusega lõpetada, kasvõi 100 g võiks vähem olla. Eks ma püüan õuntega piiri pidada sel nädalal, äkki aitab. Aga laps läheb mul kooli, oma sünnipäev ja mehe sünnipäev ka sel nädalal, nii et väga lahjalt ei õnnestu läbi ajada! Igatahes jaksu meile kõigile ja kaunist suve lõppusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. August 2011, kl 07.49

Tere mu armsad!
Karmee suur tänu tabeli eest ja ära kurvasta et kaal veidi tõusnud,see on mööduv ja varsti oled taas ilusti rajal!
Arethake suur tänu ka et innustad mind sest see tõesti täiega aitab.
Palju,palju ÕNNE SULLE JA SU MEHE RAASUKESELE!Kõvasti tervist,indu ja kõike mis hing ootab ja igatseb!Minu meelest on su tabel ilus sest kõikumine selles piires on normaalne ja näedju super hea välja!Edukat õppeaasta algust ka su tibule!spinning smiley sticking its tongue out
Nii ja ongi suve lõpp käes,küll läks ta kiirelt,talv alati venib aga suvi lendab vuhinal,nati kurb!
Londiste pärast kohutav mure,see pole küll enam õige,küll tahaks et ta juba tagasi oleks,igal juhul palju tervist talle ja peatset kohtumist!
Ilusat nädala algust ja ehk ka Liisa tuleb siia ka tagasi!Suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 01. September 2011, kl 21.13

Terve suvi on olnud nii kiire, et ei sattunudki arvuti taha...mul on äärmiselt hea meel lugeda Teie saavutusi ja loodan, et ka edaspidiseks jätkub Teile tahtejõudu. Nii hea meel on lugeda selliseid kirju...

Minu kaal on jätkuvalt 61 kg, ei ühele ega teisele poole, nüüd on aeg ennast taas proovile panna ja uuesti proovida, sest terve suvi olin koguaeg 61 kg.

Olge tublid ja jälgin Teid ikka veel ja hakkan taas ka ise asjaga tegelema.

Tervitused!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. September 2011, kl 06.42

Tere hommikust musid!
Jube kiire ja tundub et ka teistel sama!
Kaal on 76,5smiling bouncing smiley olen enam kui rahul!
Katre tore et taas meiega ja jätkad seda üritust,kunagi pole hilja ja muidugi su kaal ei pressi tagant peale sest see tegelikult ju ilus kaalu nr. aga edu ikkagi!
Meie Londiste pole ikkagi välja ilmunud,issand küll kus ta on ja mis on lahti!Anna endast märku sõbrake!
Käin hoolega seenel,nüüd vist hakkavad riisikad läbi saama ja tahaks natuke veel võiseeni siis saab talveks kõik vajalik valmis tehtud.Tahaks veel ploomi moosi ja siis lõpetan hoidistamise selleks korraks ära.
Kõigile ilusat nädala lõppu ja ootan teid siia!Kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 02. September 2011, kl 17.50

Tsau-tsau!
Minu number täna 67,8. 100g veel ja siis saan oma esimest -10kg tähistada smiling smiley Varsti-varsti!


Mul ka Londiste pärast suur mure. Ta ju nägi kui väga me muretsesime kui Karuke vahepeal ära oli. Ta teab, et kui ta välja ei ilmu, siis me muretseme. Ja vaevalt ta meil meelega laseb muretseda confused smiley
Loodan siiski kõike paremat ja et sellel on mingi loogiline seletus olemas.

Kuulge, mis te muidu arvate jätkame koos ikka eks? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 02. September 2011, kl 23.44

Tere kallikesed! Nii äge, Liisa ja Karuke, et teie kaal aina allapoole liigub! Kui nüüd Londistest ka miskit kuuleks, oleks kõik super! Mul endal küll duelli lõpp mega piinlik, jälle pluss grinning smiley kaalun 59, aga tegelikult ma olen rahul ikkagi, sest ma pole midagi õginud, olen kogu selle sünnipäevanduse keskel olnud tegelikult korralikum kui ise lootsin, ja ju siis see 59 ongi minu keha jaoks sobiv kaal. Peaasi, et söön ikka tervislikult ja saan kõik vajalikud ained.

Aga jätkama olen ma valmis hea meelega, et päris käest ära end ei laseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 04. September 2011, kl 10.01

tere,minu kaal 74,500

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 05. September 2011, kl 10.39

Tere

vabandan,et näit andmata,kuid nett läks vahe peal jalutama,kuid reede annan kindlasti

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.