Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 04. May 2010, kl 05.22

Paneme siis algkaalud kirja:

Naerulind: kaal 67kg ja pikkus 163cm
Ketjusha: kaal 72,4kg ja pikkus 159cm

Reedel siis uued andmed smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 04. May 2010, kl 08.39

Kaalumine meil siis 1x ndl. reedel ja peale wc-s käimist hommikul ekssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 04. May 2010, kl 09.11

Täpselt nii. hot smiley, nii äge, mul kohe indu nii palju. KLe, kas paneme ka näiteks palju ümbermõõtu kahaneb? Niisama võrdluseks. ei pea panema,e t olen nii palju ja nüüd nii palju, lihtsalt, et kas mõni cm ka sealt maha tuleb. Või mis?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 04. May 2010, kl 10.08

Võib panna küll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 06. May 2010, kl 18.02

Nonii, homme meil siis kaalumine eks grinning smiley
Kas siis paneme vööümbermõõdu kahanemise ka kirja? kui seda on, ma ei usu et mul on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 07. May 2010, kl 07.56

Hommik,

Nii, ma siis astun ette oma numerotega. Etteruttavalt, eile oli mu lapse lasteaias emadepäeva kontsert, millele järgnes rühmas istumine ja kohvi/koogi söömine/joomine. Oi, kus kõik olid lauale ikka kõike kenamat toonud. Üks kenam kui teine. Pidasin piiri, raske oli, läksin kõvasti plussi, aga ennevanasti, kui ma kaaluabiga liitunud veel ei olnud, oleks topelt ja topelt nii palju läinud, seega võib suhteliselt õnnestunuks selle õdaku pidada (15% üle normi, ma paneks mõned protsendid veel ligi, seda näksimist oli confused smiley).
Aga ok.
Minu kaal täna hommikul oli 72,7 (viimane kaal oli 72,4) = +300g.

Hmmm, Eile oli veel 72,3 tongue sticking out smiley.

Ümbermõõt on mul vähenenud .....suurenenud 1 cm grinning smiley. Yeee, olen luuser tongue sticking out smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 07. May 2010, kl 08.07

Mina võin oma tulemusega rahul olla grinning smiley

Tänahommikune kaal 65,4kg (algkaal 67kg) -1,6kg, superhea tulemus vaatamata sellele, et ei suuda eemale hoida teatud asjadest, aga ikka edasi ja edasi, eesmärgile lähemale smiling smiley

Vööümbermõõt -2cm smiling smiley Rahuldav ..

Ehk on sul mahti panna siis kirja ka võrdlused, et esmaspäev nii ja nii ja tänased andmed siis? Ma pean lippama lasteaeda nüüd smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 07. May 2010, kl 08.47

Esimene nädal ja vahekokkuvõte
Naerulin 67kg - tänane kaal 65,4kg = kaalu kaotatud -1,6 kg (vööõmbermõõt kahanenud 2cm)
Ketjusha 72,4 - tänane kaal 72,7kg = kaalu lisatud +0,3 kg (vööümbermõõt kasvanud 1cm)

Praegusel hetkel Naerulind kõvasti ees. Õnnitlused grinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 07. May 2010, kl 19.01

See hetkevärk mul vist jh, et langes smiling smiley Ndl-d. pole ühesugused smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 11. May 2010, kl 18.25

KUidas uus nädal arenemas on? Nädalavahetusel võtsin pisut alla (endalegi üllatuseks), kuid tänane teisipäev olen vaevelnud. Nii söögiisu on olnud. oma 1300+ Kca asemel olen nüüdseks üle 1700Kca manustanud. I'le panin täpi peale shoksi söömisega confused smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Saatis: mirtzuke
Kuupäev: 11. May 2010, kl 19.22

Nii hea on lugeda ja tõdeda, et ka teised duellitajad on lihtsalt inimesed ning ka eksivad. Ketjusha, usu mind homme on parem päev ja vähem kaloreid winking smiley või siis äärmisel juhul ülehomme smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 14. May 2010, kl 15.58

Hei, mis tulemused meil täna olid ? grinning smiley
Minu kaal on paigas 72,7kg oli täna hommik. Keskkoht jäi märkimata. Kuidas sinu edulugu kulgeb??? Edukalt?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 14. May 2010, kl 22.49

Oi eii, 66,6 mul sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 16. May 2010, kl 14.39

Reedene kaal näe mul märkimata, 66,4kg oli, jubeee sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 21. May 2010, kl 10.45

Kaal täna hommikul taas 65,4kg, õnneks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 27. May 2010, kl 18.25

Mina pole kadunud grinning smiley. Lihtsalt süsteemis oli vist mingi kala, ei leidnud kohta, kust siis oma infi lisada.
Eelmise 21 mai siis ilmselt kaal oli 72,3. Homme siis uus kaalumine, et võrdleme vahesid siis winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 28. May 2010, kl 05.36

Hommik, ma ei saa aru mis see reedene päev teistmoodi on, aga minu kaal ilusti jälle normis - täna hommikul 65,3kg grinning smiley (-1,7kg algusest) Ndl. sees tõuseb lausa 66,5kg-ni kohati sad smiley

Kuidas sul edeneb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 28. May 2010, kl 08.42

Hommik, kle eile tegin meesperel pizzat ja küll oli raske eemale hoida, aga pidasin vastu kenasti ja ei patustanud.
Tänane kaal siis 71,3. Kaalukadu 1 kg. Pole nii hull. Aga sinul see minek ikka kõvasti parem. grinning smiley. Palju sul selle eesmärgini on veel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 29. May 2010, kl 17.44

Oi ikka on ju, - 3,3kg veel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 04. June 2010, kl 05.44

Hommik, tänahommikune kaal mul 65,3kg endiselt smiling smiley

Ja kuidas sinul läinud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Saatis: Ketjusha
Kuupäev: 05. June 2010, kl 09.56

Tsau,
Mul siin selline pingeline aeg olnud, et ei ole jõudnud kaaluabisse toitegi enam sisestada. Kuigi olen pidanud kinni või vähemalt üritanud pidada kinni kaloraazist. Kaal täna hommikul (reedel unustasin kaaluda sad smiley ) oli 71,5, seega kaalu juurde jälle 0,2 kilo.
Täna muutsin ka oma eesmärki pisut. Vaatame, kas asjad hakkavad jälle liikuma pisut. Igatahes, ei ole midagi head, kuid õnneks ei ole ka midagi halba.
Enda mõõtmine on ka unarusse jäänud, aga hea uudis on see, et olen endale pannud jalga teksad, mis mul kõhust enne kinni ei läinud, seega nagu mingi liikumine kuskil suunas on toimunud, aga kaalust seda aru ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ketjusha ja Naerulind duellitavad
Kuupäev: 16. June 2010, kl 16.54

Vaatan et kõik minu andmed kadunud, olen korralikult sisestanud siia andmeid, hetkeseisuga olen väga kehvas olukorras, tervis käest ära, jooksen arstide vahet ja kaal seisab sad smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.