Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 20. September 2011, kl 13.21

Heips!

Siin meie tabel:


Kas te täidate igapäevaselt toidupäevikut ka?
Mina pole juba väga ammu midagi üles kirjutanud ja magusa isu on ikka meeletu. Eriti nüüd kui väljas hommikuti suht pime.
Nädalavahetusel ostsin üle pika aja endale uued teksad. Ma muidu pole üldse teksade kandja ja nüüd kui need jalas on tunne küll selline, et olen mõnus vaalsad smiley
Kahju, et see mind niipalju ei motiveeri, et suudaksin oma toitumist kontrollida.
Peab vist vägisi kuskil trennis käima hakkama, ei aita siin ussi- ega püssirohi smiling smiley

Naerulinnule kiiret paranemist ja peale haigust lähevad kindlasti juurde tulnud kilod kiiresti winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 21. September 2011, kl 06.42

Kõik juba kontrolli all, kuigi ei ole veel paranenud smiling smiley

Mina hakkan uuest nädalast käima kuskil trennis või jõusaalis, sain sellise megahea võimaluse töö kaudu - ujula ka võimalus minna grinning smiley

Toitumisega hetkel nagu Ok, päeva jooksul joon metsikult palju teed hetkel, kuna hääl ära ja jooksen Wc vahet öösel grinning smiley

Üks suur probleem mul kõrvadega, koguaeg on lukus, jube kohe, segab elu juba, eile võtsin mingid oliiviõli baasil sprey,, mida siis proovin nüüd kasutada mõnda aega smiling smiley

UUed riided mul ka kõik suured miskipärast, ema muidugi suutis mu tuju halvaks ajada, õeldes selle peale kui riided maale viisin, et küll Sa need varsti tagasi küsid confused smiley Aga EII, minust ei saa enam kunagi 78-79kg naisterahvast winking smiley

Parimat kõigile ja kui me tahame, siis me ka suudame winking smiley

N.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 23. September 2011, kl 07.19

Hommik,

hõiskan oma rõõmusõnumi siin siis enne ära kui tähtsale koolitusele minema hakkan smiling smiley

Täna hommikul oli mu kaal juba päris ilus, olen jagu saanud haigusega tulnud kilodest ning taas oma heas vormis - kaalunumber 55,9kg grinning smiley jessssss ....

Terve ndl. on suhtleliselt kiire ja tegus olnud, söömine ei ole ununenud seetõttu, aga samas pattusid ei ole olnud, va. eile õhtul 1 viineripirukas ahjusoe grinning smiley
Hetkel ma olen rahul ja loodan, et see kaal ka püsima jääb grinning smiley

Parimat,
N.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 23. September 2011, kl 08.49

Hei-hei!

Ka minul täna head uudised. Kaal 92,3 ehk -1,1kg tongue sticking out smiley

Suutsin lõpuks ometi end niipalju käsile võtta, et toidupäevikut täita. Olen küll alles 2 päeva täitnud, aga asi seegi. Katsun end nüüd joone peal ikka hoida ja iga päev ikka kõik kirja pannasmiling smiley
Naerulind, tore, et terveks oled saanud ja kilod ka kolinal mmaha jätnudwinking smiley

Mul kahjuks laps haige, loodetavasti ise pisikuid üles ei korjasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: darkness
Kuupäev: 23. September 2011, kl 11.12

Tere! Minu kaal 60,9kg. so-100g

kolm päeva tagasi jätsin suitsetamise mahasmiling smiley niiet see pisike miinus teeb mu üliõnnelikuksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 23. September 2011, kl 12.22

Meie sellenädalane ilus tabel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 23. September 2011, kl 12.24

ahjaaa...Naerulind, sa oled oma esialgse eesmärgi ammu ületanud. Kas paneme tabelisse mingi uue ka? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 23. September 2011, kl 18.44

Jh, 55kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 30. September 2011, kl 07.51

Hommik, täna on siis 56,2kg kaalunäit grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.46

Oh kurja, see nädal +3,3kg. Päevad teevad oma töö aga niipalju kaalu juures.sad smiley Ajab kohe tigedaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 08. October 2011, kl 08.10

Hommik!

Minu kaal seekord õnneks taas 92,3 tongue sticking out smiley
Ei tea mis eelmine nädal juhtus, et selline koralik tõus oli, aga lõpp hea kõik heasmiling smiley
Eelmine nädal darkness kaalu ei teatanud. Teen siis seekord kahe nädala kohta tabeli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 08. October 2011, kl 14.42

Hei, minu kaal eile oli 56.5kg grinning smiley Raske olla, jubedad valud sees ja päevad ka algamas, tea kas sellest smiling smiley

Täna on kerge päev ja ei koorma oma magu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 09. October 2011, kl 21.45

Meie ilus värviline tabel smiling smiley
[www.upload.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 09. October 2011, kl 21.46

Eelmine läks halvasti üles. Panen uuesti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 21. October 2011, kl 09.23

Hommik, täna reede ja kaalumine grinning smiley

Minu kaal 55,8kg smiling smiley

Kuidas teistel? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Saatis: darkness
Kuupäev: 21. October 2011, kl 17.06

Minu kaal 64,7kg.............Pean hakkama end kõvasti piitsutama..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 04. November 2011, kl 10.31

Hei, kaal 55,8kg smiling smiley eelmine ndl. oli 58,2kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: SUVEKS VORMIsmoking smiley Margitike, Naerulind, Leenu 7, Nupi123, Heitzzz, Darkness
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.18

Heii, kaal 55,0kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.